این سیاتل سالن در حال حاضر بسیار جذاب زنده جریان & مجازی محتوای

Category: سیاتل No comments

سازمان دیده بان این مرد (ما نامگذاری او تام) شناور در اطراف در تمام طول روز با دوستان خود از طریق سیاتل آکواریوم زندگی دریایی سمور cam. سیاتل آکواریوم

شما ممکن است در گیر و خانه و محلی مورد علاقه خود را کسب و کار ممکن است درهای خود را بسته اند برای هم بودن اما چند سالن در حال ارائه livestreams و دیگر محتوای مجازی را به ماندن متصل به جامعه سیاتل در حالی که همچنان در قرنطینه است. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر بر روی همه چیز از زنده کلاس های یوگا به موزه مجازی تورهای به حیوانات کم. شما همچنین می توانید پیدا کردن آنها را بر ما livestreaming محل دایرکتوری و شما می توانید از دیگر سرگرمی های آنلاین گزینه های ما livestreamed رویدادهای تقویم.


پرش به: هنر و علم | ورزش | حیوانات و حیات وحش


هنر و علوم

هوگو خانه
نوشتن مرکز حرکت خود را به بهار کلاس به زوم. آنها به شما اطمینان می دهم که “واکنش های اولیه نسبت به کلاس مجازی تجربه-هر دو از دانش آموزان و معلمان شده اند بسیار مطلوب است.”

موزه پرواز
دریافت خود را رفع تاریخی حمل و نقل هوایی مصنوعات با موزه پرواز رایگان مجموعه های مجازی که حتی شامل برخی از قطعات که بیش از حد ظریف به عموم نمایش داده می شود.

ملی نوردیک موزه
این موزه در حال حاضر ارائه می دهد انتخاب از مجموعه فروشگاه سوابق با رسانه ها از theie مجموعه دائمی از طریق جستجو پورتال آنلاین.

بر روی تخته
OntheBoards.tv ارائه رایگان نامحدود عملکرد اجاره از طریق آوریل است.

اقیانوس آرام مرکز علوم
زندگی می کنند علم را نشان می دهد دست در بنیادی فعالیت های آموزش و بیشتر فعالیت های آنلاین باید در حفظ و جوان از نظر علمی فکر kiddos را اشغال کردند در حالی که مدرسه بیرون از جلسه. اقیانوس آرام مرکز علمی کنجکاوی در صفحه اصلی برنامه ارائه می دهد این همه و بیشتر. آنها همچنین میزبان یک livestreamed COVID-19-متمرکز پانل بحث و گفتگو در مارس 24.

Seattle Art Museum
انتخاب کردن به “ماندن در خانه با سام” با چک کردن اشیاء از هفته و تصویری مجموعه در وبلاگ خود.

سیاتل اپرا
سیاتل اپرا می نویسد: “ما مرحله ممکن است اما ما در حال کار بر روی بسیاری از راه های مختلف به شما هنر شما را دوست دارم.” از لیست پخش ویدئو از گذشته مورد علاقه به خانواده پسند Opera زمان جلسات پادکست جدید, جریان, اپرا مذاکرات و بیشتر وجود دارد راه های بسیاری برای اقامت از راه دور.

سیاتل سمفونی
پس از شروع با یک برنامه تکراری پخش کردن کارل نیلسن را Symphony No. 1, the Seattle سمفونی را به شما دو بیشتر منحصر به فرد viewings از اجراهای ستاره ای از گذشته است.

تاون هال
تاون هال است livestreaming محبوب ترین آنها (به عنوان مثال فروخته شده) حوادث آنلاین از جمله مجازی مدنی روز شنبه 28 مارس.

ورزش

8 اندام یوگا
این محلی استودیو های زنجیره ای ارائه می دهد کلاس های آنلاین.

Aditi یوگا و سلامتی
وعده یک “مقدس غیر قضاوت محیط زیست” این والینگفورد استودیو ارائه می دهد هاتا جریان آهسته و سایر ملایم یوگا کلاس های آنلاین از طریق زوم.

Poseurs
این همه سطوح استودیو ارائه می دهد vinyasa و پرانایاما کلاس از طریق زوم و یوتیوب. بررسی تقویم گوگل خود را برای لینک به این جریان است.

صدا یوگا
جدید و بازگشت دانش آموزان به انجمن خوش آمدید اتمام غرب سیاتل استودیو آنلاین ارائه شده است.

پیچ و تاب و یوگا
بدون نیاز به سفر به ادموندز به انجام سگ رو رو به پایین—به ورزشگاه خواهد آمد به شما سه بار روزانه خود Instagram صفحه.

دو سگ ورزشگاه
این استودیو در کلاس ارائه شده است از طریق زوم.

حیوانات و حیات وحش

سیاتل آکواریوم
پیدا کردن آنچه در سیاتل آکواریوم سمور دریایی و بندر مهر و موم هستند تا به هر دقیقه از هر روز. (اشاره: آنها در حال شنا کردن به جلو و عقب و زیبا به دنبال.)

UW شکوفه های گیلاس
گیلاس شکوفه درختان در دانشگاه واشنگتن چهار بلوم مانند دیوانه در این زمان از سال است. اما از آنجا که دانشگاه درخواست مردم برای جلوگیری از مکان های شلوغ به سرعت گسترش شیوع کروناویروس شما بهتر است چک کردن این livestream از گل عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>