این مشروب در حال ساخت خود ضد عفونی کننده دست

بوتهل مبتنی بر جنگل ارواح Co. کشتی خواهد شد شما یک بطری مکمل از ضد عفونی کننده دست اگر شما خرید یک بطری ودکا, جین یا یکی دیگر از روح. جنگل ارواح از طریق Instagram

اگر شما در شکار برای ضد عفونی کننده دست ما یک خبر خوب: بسیاری از مشروب را آغاز کرده اند که با استفاده از پردازش تجهیزات برای تولید الکل بر اساس دست عفونی کمک به کاهش محلی کمبود. چند تا از این مکان در حال ساخت محصولات خود را به طور خاص برای کمک به کارگران در بهداشت و درمان و دیگر مقدم صنایع—شگفت انگیز!—اما اگر شما به دنبال یک شخصی به اندازه گزینه ای برای نگه داشتن دستان خود را تمیز کردن در حالی که شما اجرا به فروشگاه مواد غذایی و یا انتخاب کنید تا takeout شما پیدا کردن مشروب زیر (به علاوه یک شاهدانه پردازنده) با محصولات است که در دسترس هستند برای خرید توسط عموم.

دسته 206 رسومات
شما می توانید جهت ضد عفونی کننده دست در چهار اندازه مختلف اعم از 750 میلی لیتر (15 دلار) به 5 گالن (250 دلار) از ملکه آن رسومات وب سایت برای وانت در فروشگاه.

Chambers Bay رسومات
این تاکوما کارخانه یا محل تقطیر شده و ساخت دسته از 16 اونس ضد عفونی کننده دست و بطری به فروش می رسد برای $15 در هر, هر چند روز. آنها به فروش می رسد خود را موجودی فعلی اما با توجه به وب سایت خود را, آنها انتظار دارند که بیشتر برای خرید در دسترس توسط چهار شنبه, آوریل 15. آنها همچنین پذیرش سفارشات عمده ضروری برای کسب و کار و کارکنان بهداشت و درمان.

Chuckanut خلیج رسومات
برای هر بطری خرید از طریق بلینگهام رسومات وب سایت (آنها تحویل ایالت) و یا در فروشگاه شما 50 میلی لیتر بطری ضد عفونی کننده دست.

فریمانت فساد
توقف توسط فرمونت رسومات را انتخاب کنید تا $14, 13 اونس بطری ضد عفونی کننده دست به فروش می رسد در بازیافت پیر روح بطری. وجود دارد یک preorder فرم را پر کنید اگر شما نیاز به مقادیر فله.

شیشه ودکا
این Sodo رسومات است از دادن رایگان یک اونس بطری ضد عفونی کننده دست در فروشگاه. شما همچنین می توانید خرید اضافی اندازه های بزرگتر.

میراث تقطیر شرکت
کاپیتول هیل رسومات در حال حاضر به فروش می رسد از خود ضد عفونی کننده دست که آنها شده اند به فروش در 25 اونس بطری, اما بررسی بر روی وب سایت خود را برای به روز رسانی. شما همچنین می توانید کمک مالی به سمت کمک به میراث گرفتن ضد عفونی کننده دست به اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری.

Heylo شاهدانه
مشروب الکل نه تنها آنهایی که در ضد عفونی کننده دست اقدام—شاهدانه پردازنده Heylo در حال حاضر ساخت “شاهدانه حاوی ضد عفونی کننده دست طراحی شده از مخلوطی از کانابینوئیدهای و ترپن ها با آلی الکل و آلوئه پایه برای زندگی پاک در دنیا را کثیف.” آن را به نام Highgiene و شما باید قادر به پیدا کردن آن را در چندین محلی گلدان مغازه ها از جمله ریف گنجه الهه و لوکس.

Oola رسومات
همچنین در کاپیتول هیل Oola یک لیتری بطری (20 دلار) و یک کوزه گالن ($75) از ضد عفونی کننده دست برای خرید آنلاین است که شما می توانید انتخاب کنید تا در فروشگاه.

معبد تقطیر
بسیاری از این لین وود رسومات دست ضد عفونی کننده عرضه در حال رفتن به بیمارستان و اولین پاسخ, اما آنها عرضه محدود یک لیتری بطری های آنلاین در دسترس برای وانت در فروشگاه در روزهای شنبه از 12-4 pm. آنها همچنین پذیرش کمک های مالی برای کمک به تولید بیشتر ضد عفونی کننده دست.

جنگل ارواح Co.
شما نمی توانید فقط با خرید این بوتهل رسومات را ضد عفونی کننده دست آشکار, اما اگر شما سفارش یکی از ارواح آنلاین (انتخاب از ودکا, جین, ویسکی یا آب انبه) آنها را نیز برای شما ارسال افتخاری بطری خود را Rensa (به سوئدی برای “پاک”) ضد عفونی کننده دست. اگر شما نیاز به مشروب الکلی در لحظه ای ضد عفونی کننده دست نیز کشتی با کمک مالی به رستوران و مهمان نوازی امداد غیر انتفاعی جدول بزرگ است که شما می توانید از طریق جنگل در وب سایت و یا در فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de