این اعضای شورای خواهید به 100,000 سیاتل خانوار 500 $در ماه

Councilmember Kshama Sawant in January at the Tax Amazon launch.

Councilmember Kshama Sawant در ماه ژانویه در مالیات آمازون راه اندازی. NATHALIE گراهام

قانونی که به سیاتل خانوار 500 $در ماه برای چهار ماه معرفی خواهد شد به سیاتل شورای شهر در هفته آینده.

Councilmembers Kshama Sawant و Tammy مورالس خود را اصلاح کرده اند مالیاتی آمازون قانون برای کمک به خانواده های کم درآمد و آسیب پذیر جمعیت زنده ماندن COVID-19 بحران است. هدف این است که برای قرار دادن یک 1.3 درصد مالیات بر حقوق و دستمزد از 800 بزرگترین سیاتل کسب و کار. پول به دست آورد از آن را 100,000 سیاتل خانوار 500 دلار یک بار در ماه به مدت چهار ماه.

“از منابع موجود” برای افرادی که شغل و زندگی شده اند طرح میتوانست هستند “کافی نیست” مورالس گفت.

مالیات آمازون اندازه گیری است که باد می تواند به عنوان شورای قانون یا رای گیری, اندازه, اگر این قانون با شکست مواجه شده است دوباره anniversary از نسخه اصلی آن. در ژانویه قبل از همه چیز در قتلگاه هدف برای مالیات آمازون به استفاده از مالیات (که تنها 0.7 درصد مالیات بر حقوق و دستمزد در آن) بیشتر برای ساخت مسکن اجتماعی و حمایت از سبز زیرساخت به عنوان مشخص شده در قرارداد جدید برای سیاتل تعهد شورای امضا بر روی سال گذشته است.

طرح اصلی را مطرح 300 میلیون دلار. در حال حاضر Sawant و مورالس خواستار مالیات است که افزایش حدود 500 میلیون دلار است.

“پاسخ معمول برای کسانی که در قدرت است به نگاه کردن به بچه ها بزرگ,” مورالس گفت: اشاره به کمک های مالی داده شده به شرکت ها توسط دولت فدرال. “ما از تشکیل شدن یک بررسی کنید و آنها را باید بیش از یک بار پرداخت اگر آنها در حال رفتن به قادر به آب و طوفان است.”

آن را مبهم دقیقا چگونه 100.000 خانواده که دریافت چک خواهد شد. در علاوه بر این به مستند نشده مردم این قانون را به کمک به خانواده های کم درآمد که برخی از آنان در حال حاضر ثبت نام در شهرستان با کمک برنامه ها و دیگران که “ممکن است شرکت در این برنامه” مورالس گفت.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Spike اضافه شده است که آنها می تواند کمک به افرادی که “در حال مزمن در بحران” بلکه “بسیاری از خانواده ها و کارگران تبدیل شده اند که بی بضاعت به مدت یک شب.” که طیف گسترده ای.

“ما خواهد بود نهایی زبان قانون به مطمئن شوید این خانواده است که به طور معمول باشه در غیر وضعیت همه گیر را نیز در نظر گرفته شود” Spike گفت. آنها انتظار دارند که قانون نهایی در روز جمعه.

در حال حاضر Spike مطمئن نیست که کمیته را حتی معرفی این قانون به شورا. او می گوید: او است که لابی رئیس شورای Lorena گنزالز به او اجازه معرفی آن در پایداری و مستاجر کمیته حقوق. گنزالز است به توافق که هنوز Spike گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im