وجود دارد هیچ چیز مانند کاتلین کالینز از دست دادن زمین

Losing Ground is among the several films by Black filmmakers available to stream for free today on the Criterion Channel.

از دست دادن زمین است که در میان چند فیلم توسط فیلمسازان موجود برای جریان برای امروز رایگان در معیار کانال. حسن نیت ارائه میدهد از نقطه عطف فیلم

امروز معیار مجموعه اعلام کرد که آنها خواهد بود بلند خود را paywall در فیلم توسط فیلمسازان و سفید فیلمسازان ایم که اسیر سیاه و تجربه از طریق مستند بنابراین بینندگان می توانید به تماشای این آثار برای رایگان خود را در جریان سایت, معیار کانال. این است که یک بخشی از تلاش این شرکت برای کمک به مبارزه با نژادپرستی نظاممند و پشتیبانی سیاه سازندگان به عنوان تظاهرات خشم در سراسر کشور خواستار پایان دادن به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید و همچنین بیشتر پلیس اصلاحات. آنها نیز خواهد شد کمک $5,000 ماهانه به سازمان مبارزه با نژاد پرستی در امریکا پس از اولیه $25,000 سهم.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

در ماه سپتامبر من در مورد نوشت: کاتلین کالینز فوق العاده از دست دادن زمین (1982) برای Unstreamable یک ستون من با نوشتن دیجیتال ویرایشگر تعقیب می سوزد و هر هفته در مورد فیلم های که در حال حاضر در جریان است. این فیلم یکی از اولین ویژگی ظهر درام پس از 1920s به کارگردانی یک زن است. پس از به نمایش در فیلم های مختلف جشنواره از دست دادن زمین هرگز گسترده اکران در طول کالینز’ عمر که غم انگیز برش های کوتاه با سرطان در سن 46 در سال 1988. در زمان پس از این فیلم شده است کشف و گرامی به طور گسترده ای توسط منتقدان و فیلمسازان به طور یکسان.

و خوش شانس برای شما, از دست دادن زمین در حال حاضر در دسترس به تماشای (به صورت رایگان!) در معیار کانال. هیچ فیلمی مثل این.


رویایی گوشتی و عمیق فکری و از دست دادن زمین قابل توجه است به دلیل تمرکز خود را در داخل کشور زندگی کلاس و پویایی جنسیتی احساسات و رویاهای سیاه و سفید شخصیت های آن را به تصویر می کشد به طور خاص در مورد زن در مرکز این فیلم سارا راجرز (با بازی کاملا توسط Seret اسکات).

سارا بسیار جدی است هر چند معشوق استاد فلسفه که در تلاش برای پیدا کردن یک پرشور انتشار در زندگی او است. این در تضاد مستقیم با شوهرش ویکتور (با بازی بیل کان های درخشان underseen فیلمساز در سمت راست خود که به کارگردانی کلاسیک فرقه خون آشام فیلم Ganja and Hess) یک نقاش انتزاعی است که چیزی جز خالص ترحم. زمانی که او اجاره یک خانه در تابستان در شمال ایالت نیویورک برای شروع فیگوراتیو مرحله از زندگی حرفه ای خود روابط خود را تیره و تار می شود به عنوان سارا مشتاق به ماندن در این شهر به طوری که او می تواند مطالعه “نشئه” برای یک مقاله او را به کار بر روی.

پشتیبانی غریبه

در اینجا چیزی است که من در مورد آن نوشت سال گذشته:

تنش در این فیلم می آید از این دوگانگی بین سارا دلیل و ویکتور شور و شوق. او منظور او هرج و مرج; او گویا او را غیر منطقی ، و هنگامی که بالقوه عاشقان را وارد کنید هر دو از زندگی خود را, سارا و ویکتور مجبور به مقابله با ناامنی در رابطه خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را درک نقایص به عنوان مردم است. سارا utters یکی از مورد علاقه من خطوط که من شنیده ام به تازگی در یک فیلم واقعی سکس من را خسته نمی کند. ویکتور است در همه زمان ها با یک رنگ یک اتاق راه می افتد نور در سراسر یک ساختمان است. همه که خصوصی اند.” همه که خصوصی اند. می تواند مال شما بیش از حد.

با وجود این فیلم را بسیار کوچک بودجه فیلمبرداری توسط رونالد K. خاکستری می دهد تجسمی پالت یک lushness که احساس منحط; عمیق سبزی از درختان شمال ایالت سارا کمد لباس رنگارنگ باد شلاق سقف در بالای یک ساختمان باعث می شود این فیلم منعکس کننده عمیق نفس اماره کاوش توسط شخصیت های آن است. از دست دادن زمین این است که به عنوان چارلز Mudede می گوید: “یکی از مهم ترین و اصلی فیلم های آمریکایی از نیمه دوم قرن 20 است.”

اگر شما علاقه مند در بسیاری عناوین جریان به صورت رایگان در معیار کانال به اینجا بروید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de