وجود خواهد داشت یک فرشتگان روز افتتاحیه نتیجه لطف Strat-o-matic

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

Strat-o-matic این شرکت است که تولید, کلاسیک, ورزشی, شبیه سازی بازی ها خواهد شد را شبیه سازی 2020 فصل برای کمک به طرفداران از طریق عدم وجود بازی های واقعی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر روز در 11 a. m. PT, شروع باز کردن برنامه ریزی روز شنبه Strat-o-matic را انتشار بر روی وب سایت خود و دیگر رسانه های اجتماعی نتایج آن روز را شبیه سازی می کند.

Strat-o-matic ایجاد شد و در سال 1948 به عنوان یک هیئت مدیره بازی با کارت های نمایندگی هر بازیکن و تاس استفاده می شود برای تعیین نتایج. این همه محاسبه می شود بنابراین بازیکنان انجام خواهد شد به عنوان آنها را در زندگی واقعی در طول یک فصل. در حال حاضر این بازی همچنین دارای یک نسخه کامپیوتر است که آنها را با استفاده از به اجرا 2020 فصل شبیه سازی.

این شرکت همچنین داوطلب خدمت سربازی به کمک طرفداران و برخی از رسانه های اعضا برای کمک به آنها را با واقع بینانه ترین ترکیب برای تغذیه به کامپیوتر.

من خود را به آنها فرشتگان صف برای درب بازکن برابر هوستون آستروس که شروع خواهد شد right-hander زاک Greinke:

David Fletcher 2B

مایک ماهی قزل آلا CF

آنتونی رندن 3B

Shohei Ohtani DH

جاستین آپتون LF

Albert Pujols 1B

برایان گودوین RF

Andrelton سیمونز اس اس

جیسون کاسترو C

پارچ شروع خواهد شد LHP اندرو هینی.

من فکر نمی کنم این دقیقا همان ترکیب که جو Maddon استفاده کنید چرا که من فکر می کنم او می خواهد Tommy La Stella برای بازی دوم در برابر همه راست دست داد ، اگر فلچر بودند به کرک Maddon افتتاحیه روز صف در برابر righty, آن را احتمالا خواهد بود در سمت راست میشه.

بررسی نتایج در روز پنج شنبه و ببینید که چگونه من در صف انجام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>