تئاتر چهره تیره مراحل دوران تاریک و نامشخص آینده

شهرهای دوقلو معروف ترین و قدرتمند مرحله اکلاهما تئاتر پنج شنبه اعلام کرد آن است که لغو بقیه فصل آن. که نزدیک به نیمی از یک فصل کار اکلاهما مدیر هنری حاج یوسف گفت: در صبح روز جمعه. “آن ویرانگر است.”

از اکلاهما در میان صفوف 10 بزرگترین تولید تئاتر در شمال امریکا است. برادوی تاریک است. تئاتر در سراسر جهان توقیف را نشان می دهد.

و این است که قطعا مورد در شهرهای دوقلو که دارای شهرت ملی برای هنرمندان تئاتر و گاهی اوقات مناقشه رتبه بندی به عنوان دوم-اکثر صندلی های تئاتر در شهرستان های خارج از نیویورک است. “محیط زیست از شهرهای دوقلو تئاتر صحنه بسیار صحبت در مورد گفت:” حاج آقا که در زمان راس اکلاهما در سال 2015.

“The Bacchae” توسط SITI شرکت در مرحله در اکلاهما که نشان می دهد به تا به حال به لغو و با توجه به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی. (عکس از دن نورمن)

از جنگل تئاتر در مینیاپولیس به تاریخچه تئاتر در خیابان, فصل, هستند, لغو تعلیق یا تعویق افتاد با توجه به COVID-19 و ممنوعیت گروه تجمعات. این Ordway مرکز هنرهای نمایشی گذاشته شدن بیش از 400 نفر از کارکنان این هفته است. تولیدات “رنگ بنفش” و “آخرین کشتی” بازیگران سوپراستار نیش در میان Ordway نشان می دهد که به تعویق افتاده است.

آن پرده برای برخی تئاتر های محلی? سنت پل 45 ساله پارک میدان تئاتر تلاش شد قبل از همه گیر برش آن مدیر هنری در ژانویه و انداختن دو موزیکال از فصل آن در ماه اکتبر.

پارک مربع, مدیر اجرایی, مایکل-jon نخود گفت: کسانی که قبل از همه گیر shuffles و بعد شروع تاریخ خود را برای فصل آینده کمک کرده اند تئاتر از طریق برخی از قلمرو ناشناخته. برنامه ریزی متمرکز شده است “شناخته شده درآمد” گفت: نخود که صرف مقدار زیادی از این هفته تقاضا برای وام کسب و کار کوچک کمک های مالی از دولت COVID-19 بسته کمک.

پارک مربع به ارمغان می آورد 18,000 دانش آموزان به تئاتر هر سال برای تولیدات “رومئو و ژولیت” و “The Diary of Anne Frank.” این تئاتر است که به دنبال حقوق و صدور مجوز برای انتشار فیلم از دو productions, نخود, گفت, برای به اشتراک گذاشتن کار با حتی بیشتر دانش آموزان است.

نمایشنامه “مهم آموزش و پرورش قطعه” نخود گفت. “شما می توانید به تماشای (فرانکو) Zeffirelli (1968 “رومئو و ژولیت”) اما فیلم ما بازیگران مانند مردم شما می توانید در فروشگاه مواد غذایی است.” او اضافه کرد که نسخه های فیلم هستند برخی از راه تئاتر است که به دنبال در چگونه آن را می تواند برآورده ماموریت خود را در درون محدودیت های جدید.

اما این یک مورد از یک تئاتر مبارزه با ضعیف حضور داشتند نشان می دهد و یا یک فصل ضعیف فروش بلیط.

“وجود دارد هیچ راهکار برای این” گفت: جنگل تئاتر مدیر هنری سارا راسموسن. “ما همه در همان قایق است. وجود دارد یک تن از همبستگی در جامعه هنر.

جنگل تا به حال تولید “ردوود” در پیش نمایش در هنگام خاموش شدن صورت گرفت. “این هنوز ما در مرحله” راسموسن گفت و تئاتر در نظر دارد به بازگشت به با آن است. “ما فقط با فشار دادن مکث در آن است.”

جنگل لغو productions از “مری جین” شامل شهرهای دوقلو تئاتر کهنه سالی Wingert و “کامبوج گروه راک” در رابطه با تئاتر Mu و نمی خواهد اعلام کند آن فصل آینده تا زمانی که آن را “امن و مناسب است.” راسموسن گفت: تئاتر را تعهد نسبت به هنرمندان است. “ردوود” به خدمه سهام و غیر اتحادیه – پرداخت از طریق دو هفته. جنگل نیز ساخت پرداخت به هنرمندان بودند که در لغو نشان می دهد و تمرکز بر جمع آوری کمک در گرفتن پول به هنرمندان است. (اهدا کننده ناشناس فقط به $10,000 به تطبیق اعطای رفتن به هنرمندان, او گفت:.)

جنگل هنرمندان تئاتر دریافت کاغذ توالت و شراب خود را با آخرین حقوق. (حسن نیت ارائه میدهد عکس جنگل تئاتر)

و به عنوان یک پاداش جنگل هنرمندان دریافت یک بطری chardonnay و برخی از کاغذ توالت از تئاتر ذخیره کردن زمانی که آنها خود را پرداخت.

“ما سعی می کنید به نگه داشتن حس شوخ طبعی” راسموسن گفت. “چه چیز دیگری می توانید انجام دهید؟”

جنگل بودجه است که 50 درصد فروش بلیط 50 درصد سهم راسموسن گفت. با 150 صندلی در Lyn-دریاچه تئاتر به هیچ وجه فروش بلیط می تواند پوشش هزینه های تنهایی.

نیمی از درآمد لازم برای اکلاهما سالانه بودجه عملیاتی ناشی از فروش بلیط حاج سعید. دیگر 50 درصد از سهم پس از لغو بقیه فصل قرار می دهد تمرکز بر روی جمع آوری کمک های مالی.

“این پول باید ساخته شود تا جایی” حاج آقا گفت. “ما فقط از دست رفته نیم فصل کار. این یک مقدار عظیم از پول است.”

این اکلاهما شده است قادر به نگه داشتن کارکنان خود را “تا حد زیادی از کل” از طریق مارس 11, حاج سعید. “تمرکز ما این است که منحصر به فرد در حال حاضر – ما کارگران است.”

پارک مربع است و هنرمندان درگیر در جمع آوری کمک های مردمی حراج سکوت که ویژگی های مناقصه در شخصی عملکرد نخود گفت. تئاتر را تقسیم برنده مناقصه با نوازندگان.

نخود خوشحال است که پول برای هنر گنجانده شد در COVID-19 اقدامات کمک های اولیه که یکی از آنها شامل مبلغ 75 میلیون دلار برای موقوفه ملی برای هنر. “من نمی تواند به یاد داشته باشید یک زمان هنر بود و حتی در مکالمه – بسیار کمتر در کمک بیل” او گفت:.

Hennepin تئاتر اعتماد که به ارمغان می آورد برادوی تور و کنسرت به سه تاریخی تئاتر در مرکز شهر, مینیاپولیس, تا به حال به تعویق انداختن تولید “آناستازیا” که برنامه ریزی شده برای باز کردن در اواخر ماه مارس است. سه هفته از اجرای مرحله نسخه از “یخ زده” برنامه ریزی شده است برای باز کردن مه 6 اما تئاتر هیچ کلمه ای هنوز در, چگونه آن را تحت تاثیر قرار خواهد شد گفت: دیل Stark, مدیر روابط رسانه برای HTT.

چون HTT تولید نمی کند و برنامه ریزی خود را تغییر تقویم پیچیده هستند. “این نشان می دهد نیز در تلاش برای هماهنگی با تمام شهرستانها در تورهای خود را – پس از آن در اصل یک غول اره منبت کاری اره مویی پازل در حال حرکت در اطراف قطعه که متاسفانه زمان طول می کشد,” او گفت: در یک ایمیل در روز پنج شنبه.

ران Peluso, هنری, مدیر برای تاریخ تئاتر بود در یک کنفرانس تلفنی با دیگر تئاتر رهبران از سراسر غرب میانه به مدت یک ساعت و نیم بعد از ظهر روز جمعه. سناریوهای تغییر هر روز ،

تاریخچه تئاتر لغو شد دو نشان می دهد که این امید را در فصل آینده Peluso گفت. تئاتر محبوب موسیقی “Glensheen” برنامه ریزی شده است برای بازگشت جولای 11 برای سه هفته اجرا در مرکز شهر St. Paul تئاتر قبل از رفتن بر روی یک چهار شهرستان در دو ماه تور در مینه سوتا است. به دلیل این خواهد بود که ششمین بار تاریخ تئاتر تولید بازگویی 1977 قتل در عمارت در دولوت و بازیگران و نوازندگان همه بازگشت به آن را آسان تر به مرحله. اما آن را هنوز هم نامشخص است.

“خوشبختانه در چند سال گذشته ما ساخته شده است تا برخی از ذخایر برای یک روز بارانی” Peluso گفت. “وای. این یک طوفان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر