تئاتر نقد و بررسی: “کتاب مورمون” حلقه درست, ‘Frankenstein’ مراحل و “داستان زمستان’ چشمه چهارم

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

این هفته در سراسر Southland سه تولیدات نظر در راه ما تلاش برای تغییر و یا بازسازی دیگر مردم هنگامی که ما باید بهبود خود ما selves.

“کتاب مورمون”

“کتاب مورمون” با کتاب موسیقی و ترانه Trey Parker, رابرت لوپز و مت استون خواهد بود در Ahmanson تئاتر از طریق مارس 29. (عکس Julieta سروانتس)

در Ahmanson از طریق مارس 29 “کتاب مورمون” حلقه ما سازیاموسیقی زنگی دوباره.

کفر آمیز مبتذل 2011 musical نوشته شده توسط Trey Parker و Matt Stone (سازندگان “South Park”) و رابرت لوپز (co-نویسنده “خیابان س”) در واقع باعث می شود یک نقطه و یا دو در نهایت با اشاره به هر یک از ما فقط می خواهد یک زندگی بهتر — هر چند برخی از ما بدترین راه های سوق دادن مردم به سمت ایده های ما از چه چیزی باعث می شود یک زندگی بهتر است.

ما با یک دوجین یا بیشتر مورمون بزرگان در واقع مردان جوان پاک برش و آماده به سر در سراسر جهان در ماموریت برای ارائه پیام مورمونها. کاریزماتیک سالمند قیمت (لیام توبین) زوج است تا با مشکل بزرگتر کانینگهام (اردن Matthew Brown) و دو اختصاص داده شده به اوگاندا که در آن روستاییان گرفتار ایدز رنج می برند مثله و ظاهر را برای همیشه تحت به اصطلاح رهبری یک نفس-محور کلی (کوری جونز).

اما دوست داشتنی Nabulungi (Alyah Chanelle اسکات) را متقاعد کردن دوستان و همسایه ها که ایمان به ارمغان می آورد امید و امید می تواند بازگشت شادی به زندگی خود را. چه او احتمالا می تواند در آرنولد کانینگهام بدون شک امید به nerdiest در مخاطب است.

پارکر و کیسی Nicholaw co-direct دوباره به این معنی که نشان می دهد همان است که در آن قبلی دو تور از طریق این منطقه با چند مورد استثنا. کانینگهام بیشتر جری لوئیس نخبه. مورمون منطقه رهبر در اوگاندا سالمند مک کینلی (اندی هانتینگتون جونز) کمتر است نظامی گی. و دیدگاه ما از جهان منتقل شده است. این زمان در اطراف ما فقط ممکن است متوجه همه دروغ همه گسترش اطلاعات غلط همه توهم ما اجازه می دهد خودمان را.

موسیقی اعداد ترد باقی می ماند و به یاد ماندنی — از جمله قانون 1 برجسته “آن را خاموش کنید” قصیده به سرکوب “Sal Tlay Ka Siti,” Nabulungi شیرین بیان از امید و “سلام” نشان می دهد نمادین زنگ-زنگ افتتاح. قانون 2 ویژگی های اوگاندا’ هیجان انگیز showstopper بر “جوزف اسمیت آمریکایی موسی” و سالمند قیمت سر به فلک کشیده (و به طور فزاینده ای مضحک) “من باور دارم.”

شخصیت ها می خواهند فرصتی برای التیام جهان است. اما تقریبا به یک مرد هر یک نیاز به درمان خود را در این موسیقی در مورد ایمان و امید و آسان ما پذیرش مضحک.

‘Frankenstein’

حداکثر Baumgarten (مخلوق) به نظر می رسد در یک صحنه از “فرانکشتاین” در والیس آننبرگ مرکز هنرهای نمایشی از طریق 7 مارس. (عکس توسط Kevin Parry)

در والیس آننبرگ مرکز از طریق 7 مارس “فرانکشتاین” می شود فوقالعاده بصری برتر جهان توسط لس آنجلس مبتنی بر عملکرد شرکت چهار Larks.

فیزیکی و تئاتر و موسیقی زنده و گویندگی ترکیب برای انطباق با مری شلی قرن 19 داستان در مورد تحقیق علمی و اخلاقی و مسئولیت و قلب انسان است.

حصیر Sweeney ایجاد صحنه تشکیل شده و این نشان می دهد بخش اکشن-ماجراجویی و عاشقانه گوتیک با استفاده از 12 نوازندگان هر دو برابر به عنوان یک موسیقیدان است. جسی راسموسن دبیر کل ناتو نوشت: libretto و سباستین Peters-Lazaro طراحی شده و طراحی این قطعه است.

شلی (کلر Woolner) نقل می کند در حالی که شخصیت او آواز خواندن آریاس در مالیخولیایی آهنگ نوازندگان دادن به صداهای غیر متعارف. طراح صحنه و لباس لنا ماسه تأکید بر “بدن” عنصر داستان تبدیل نوازندگان به نتایج حاصل از آزمایش های علمی است.

ویکتور فرانکشتاین (Kila Packett) ایجاد موجودی خود (حداکثر Baumgarten) از جمله قلب است. و همانطور که با بقیه از ما که قلب می تواند شکستن. این نام ایجاد تماشای یک خانواده که با هم برگزار شد با احترام و عشق را تشویق می کند که این موجود را می خواهید به یادگیری و بهبود خود را. اما جاهلانه وحشیانه رد توسط خانواده او را تبدیل به هیولا که داستان دارای نکردم.

Baumgarten را فیزیکی stuns برخی از آن شبیه ترین-مجتمع مارتا گراهام روش. در برابر منظره طراحی تصویر می کشد مرد تشنگی برای دانش موجود مبارزات علیه مرزهای فیزیکی و عاطفی موج.

روشنایی در این تولید می تواند سخت انفجار به طور مستقیم به مخاطب و روایت است که اغلب دشوار است به دنبال. اما خلاقیت در مونتاژ این قطعه ارزشمند از شلی فرض که همه ما باید این پتانسیل را تغییر دهید اما باید آن را انجام دهد عاقلانه است.

‘زمستان ‘ داستان’

از سمت چپ Trisha Miller, کتی رودریگز, فردریک استوارت و رابرت Anaya به نظر می رسد در یک صحنه از “قصه زمستان.” (عکس توسط کریگ شوارتز)

در سر و صدا در داخل از طریق آوریل 11, “قصه زمستان” همچنان یکی از شکسپیر unclassifiable بازی می کند. آن شروع می شود به عنوان یک تراژدی است. Leontes پادشاه Sicilia (فردریک استوارت), baselessly با شدت گرفتن در حسادت باور است که همسرش باردار هرمیون (Trisha میلر) است داشتن رابطه با دوست مادام العمر خود را Polixenes پادشاه بوهمیا (برایان ایبسن). Leontes می فرستد و هرمیون به زندان است. خوشبختانه او حمایت عاقلانه Paulina (دبورا عجیبی) و Polixenes حمایت از Leontes’ ندیم, کامیلو (جرمی Rabb).

هرمیون است و سپس در دادگاه. حتی خدا آپولو قضاوت که او و Polixenes کاملا بی گناه نمی کند, قرار دادن دندانه در Leontes که تقریبا اعلام در همه-کلاه و چند علامت تعجب که او توسط مسلم در سمت راست. یک زمستان سرما dampens و تیره زندگی در Sicilia و انجام خواهد داد تا زمانی که Leontes عمل با نفس تنها.

شانزده سال بعد پردیتا (آنجلا Gulner) دختر هرمیون با مته سوراخ نجات توسط یک پدرانه چوپان (آلن Blumenfeld) است که زندگی در بوهمیا معشوق از Polixenes’ پسر Florizel (الکساندر د وسکنکلس Matos). این بازی دارای روشن قابل ملاحظه این شخصیت ظاهری به زندگی ابدی بهار.

جف الیوت هدایت ساده اسکریپت. Frederica Nascimento را خوش منظره و زیبا طراحی باعث می شود Sicilian صحنه های پر غم انگیز, شخصیت های زندگی در درون دیوارهای ضخیم سیاه و سفید سنگ. روشنایی و congeniality پر کردن صحنه های غیرمتعارف به عنوان شخصیت های رقص در زیبایی معنوی در حالی که زندگی شکوفه همه اطراف آنها را.

Leontes خود را متوجه بی بند و حسادت از بین برد تا زندگی خود و زندگی بیش از حد بسیاری از دیگران است. یک پایان خوش را به زیبایی ارائه شده به ما یادآوری می کند که آیا همه این تولیدات در این هفته که ما همیشه نمی توانید کنترل دیگران بنابراین ما باید یاد بگیرند برای کنترل خودمان است.

به زودی افتتاح: سر و صدا در می آورد “آلیس در سرزمین عجایب” به مرحله 7 مارس-آوریل 18 (پیش نمایش شروع مارس 1) و گفن خواهد خانه “مرد خدا” مارس 12-12 آوریل (پیش نمایش شروع سهشنبه, مارس 3).

Dany Margolies لس آنجلس مبتنی بر نویسنده.

اگر شما بروید

“کتاب مورمون”

رتبه: 4 ستاره

وقتی که: از طریق مارس 29: 8 بعد از ظهر روز سه شنبه–جمعه ها 2 و 8 بعد از ظهر روزهای 1 و 6:30 بعد از ظهر یکشنبه (شماره 6:30 p. m. عملکرد در روز یکشنبه, مارس 29)

که در آن: Ahmanson تئاتر 135 N. Grand Ave. لس آنجلس

طول: 2 ساعت و 30 دقیقه از جمله تنفس

مناسب بودن: نوجوانان و بزرگسالان (برای تمایلات جنسی توهین به مقدسات و بی نزاکت زبان)

بلیط: $45–$229 (تغییر)

اطلاعات: 213-972-4400, www.CenterTheatreGroup.org

‘Frankenstein’

امتیاز: 3 ستاره

وقتی که: از طریق مارس 7: 8 بعد از ظهر روز سه شنبه-جمعه ها 2:30 تا 8 بعد از ظهر شنبه 2:30 و 7:30 بعد از ظهر روزهای یکشنبه

که در آن: Lovelace استودیو تئاتر در والیس آننبرگ مرکز هنرهای نمایشی 9390 N. سانتا مونیکا Blvd. بورلی هیلز

طول: 75 دقیقه بدون وقفه

مناسب بودن: نوجوانان و بزرگسالان

بلیط: 60 دلار

اطلاعات: 310-746-4000, www.thewallis.org

‘زمستان ‘ داستان’

امتیاز: 3 ستاره

وقتی که: از طریق مارس 11: مجموعه برنامه دیدن تئاتر سایت

که در آن: سر و صدا در درون 3352 E. Foothill Blvd. پاسادنا

طول: 2 ساعت و 40 دقیقه از جمله تنفس

مناسب بودن: نوجوانان و بزرگسالان

بلیط: $25-$70; گروه و با عجله بلیط در دسترس

اطلاعات: 626-356-3100 ext. 1; www.anoisewithin.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im