وجود چهار شخصیت های روی صحنه در “Skeleton Crew.” وجود فی 50-چیزی خودرو کارگر تلاش برای فشار بیشتر از یک سال از کار خود را در یک زنی گیاه بنابراین او می تواند واجد شرایط برای یک حقوق بازنشستگی مناسب و معقول. وجود دارد او جوانتر workmate Shanita روشن بلند پروازانه و باردار است. وجود دارد دز یک با استعداد اما undisciplined کارگر که شیرین در Shanita. وجود دارد رخی که سرپرست فشرده توسط هر دو کارفرمایان و خود کارگران است.

اما وجود دارد یک پنجم نهان شخصیت; آنتاگونیست اصلی بازی. که شخصیت بزرگ رکود اقتصادی, رکود اقتصادی از دهه اول این قرن است که موجب یک بحران وام مسکن است که hobbled مالکان و سوار به ظاهر بیش از حد بزرگ به شکست بانک ها و خودروسازان به پرتگاه فراموشی.

ناج Matteis در “اسکلت خدمه.” (عکس توسط جاستین Cox)

آن را در این محیط از ناامیدی و عدم اطمینان است که دومینیک Morisseau مجموعه بازی های, آخرین قسط از “دیترویت” پروژه های سه گانه. آن را در سال 2008 به طور دقیق و نامرئی-اما-تا کنون-در حال حاضر شخصیت ثابت کارمند اتاق استراحت که در آن تمامیت بازی تنظیم شده است. آن چیزی است که نیروهای فی به زندگی در ماشین چه ابر Shanita را آفتابی می توانید کارهای وضع و آنچه دهید دز به حمل اسلحه در تدریج بیشتر خیابان های خطرناک از دیترویت.

این زمین لرزه در زندگی از شخصیت های خود را اما – از یک طرح چشم انداز – نه مقدار زمین تکان دادن اتفاق می افتد در “Skeleton Crew.” آن را محکم متمرکز کرونیکل از مردان و زنان در محل کار, تلاش برای تمایل رویاهای آنها خم جراحی.

کنار زبان شاعرانه با workaday travail, “Skeleton Crew” پژواک آگوست ویلسون که Morisseau نقل به عنوان یک نفوذ است. در آن دانه نگاهی خانوادگی نقش (هر چند این شخصیت نیست و مرتبط با خون آنها غیر قابل انکار خانواده) اسکریپت گره به آرتور میلر.

کسانی که کفش های بزرگ برای پر کردن و در حالی که Morisseau ایجاد کرده است خودش را به عنوان یک مهم آهنگساز آمریکایی نه خود اسکریپت و نه جهت Austene ون همواره می توانید پیدا کردن روایت محوری در شهرهای دوقلو مرحله بندی شرکت-تولید شده توسط جدید سحر تئاتر و زرد درخت تئاتر. خرد شده به 10 صحنه عمل است شروع و توقف گرايشات و در حالی که ون مونتاژ ماهر بازیگران, تولید مشکل حفظ شتاب در نشان می دهد که گاهی اوقات احساس می کند بیش از آن 2½-ساعت ظهر.

به عنوان طولانی-تایمر فی Jamecia بنت با استفاده از یک flinty طنز به نازک حجاب شخصیت او و ناامیدی در دیدن او کوچک تکه از رویای آمریکایی لغزش او را درک. تغییر سرپرست رخی دارای یک روکش از قدرت اما داریوش Dotch ما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه است که سطح اعتماد به نفس نابود به عنوان شخصیت او سابقه حضور خود شرکت و روابط شخصی.

Dez به راحتی می تواند به عنوان یک سطحی, صاف, صحبت کردن, big-dreaming, بازیکن, اما Mikell ساپ حفاری در زیر تمام شخصیت نما و هیاهو برای نشان دادن دوري روح در. و تازه وارد ناج Matteis تاثیر گذار در شهرهای دوقلو به عنوان اولین Shanita; به خصوص قابل توجه در عصبی اشاره کرد و تک صدایی که باز می شود عمل دوم با استعاره در مورد ترافیک جاده خشم و مردم تمایل به ادغام در بزرگراه ها و یا در زندگی است.

در ساخت و ساز آن را احساس می کند مانند تقریبا تمام اجزای “Skeleton Crew” در حال حاضر. در اجرای خط مونتاژ هموار اجرا می شود و اگر به آرامی. اما جایی در بین وجود اشکالات است که محصول نهایی به نظر می رسد کاملا کامل است.

“Skeleton Crew”

  • وقتی که: از طریق مارس 1
  • که در آن: زرد درخت تئاتر 320 Fifth Ave. SE Osseo
  • بلیط: $30-26 دلار; 763-493-8733 یا yellowtreetheatre.com
  • کپسول: زرد درخت تئاتر و جدید سحر تئاتر همکاری در یک محکم کافی صنعتی درام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im