“بیماری” نابسامانی را ایجاد کرد که در آن اطلس عشق وعاشقی را “بعد از آتش” تنظیم شده است. شفادهندگان بلند رفته; بازگشت آنها تنها مبهم وعده نبوی lore. پس از آن تا به یک جفت از ماجراجویان جوان برای پیدا کردن یک درمان است.

اگر شما می دانید شما monomyth — کلاسیک روایت تکنیک همچنین به عنوان شناخته شده “سفر قهرمان” سپس “بعد از آتش” را حس آشنا. انگار جسارت به ناشناخته وجود دارد که بحران وجود دارد و در حال تحول.

TLA — یک جنبش مبتنی بر شرکت — چاپی این آشنا مرتب کردن بر اساس داستان با آن متمایز عملکرد سبک: هیچ مجموعه ای از لباس های غیر خاص و پابرهنه نوازندگان ایجاد شخصیت ها و مکان ها و صداهای تنها با استفاده از بدن خود را و صدای خود را.

“پس از آتش سوزی” می گیرد در یک pre-صنعتی (یا احتمالا بیشتر آخرالزمانی) جامعه شده است که محروم از آن منابع طبیعی است. این از دست دادن memorialized در این واقعیت است که هر کس در جامعه است که پس از پرندگان; قهرمانان جوان ما مثلا رابین و سسک.

افسانه می گوید جامعه که شفا “به ما پزشکی و ما به آنها song.” اما تصویر ناقص است; از این رو رابین و سسک سفر به یک مکان از راه دور شناخته شده تنها به عنوان سبز, جایی که آنها کشف کنند که افسانه ای درمانگران هستند و … ، هیچ قدردانی است.

کفایت می گویند که وجود دارد روشن زیست پیام های در حال اجرا را از طریق “بعد از آتش” اما شش عضو شرکت — که شامل TLA جانبازان Derek Lee Miller و آلیسون Witham و شرکت تازه واردان Gracie اندرسون Vinecia Coleman دومینو D’Lorion و بو Segersin — ضرب و شتم نیست شما بر سر آن است.

ورود دوم آن دهه TLA برقرار کرده است خود را با ثبات از محصولات که اغلب بازی با اسطوره افسانه و افسانه است. بهترین از آن — و من فکر تولیدات مانند “امیلی/آورد” برای اولین بار در صحنه 2015 — آیا ظریف و موشکافانه ترکیب خاص از موسیقی و داستان; جنبش و زبان.

این عناصر در حال حاضر در “پس از آتش سوزی”, اما آنها به وضوح بیان و ترکیب clunky.

اثیری صدای آهنگ (ایجاد شده توسط Walken Schweigert) در واقع فراموش نشدنی و خاطره انگیز. اما یک ناهنجار ویولن سل همراهی امیلی Dantuma — که همکاری در دیگر TLA را نشان می دهد — درگیری با Schweigert را vocal score بیش از مکمل آن است.

جنبش واژگان از این ترکیب خاص از بازیگران را احساس نمی کند به عنوان گسترده یا غریب که در گذشته محصولات. به جای آلی outgrowths داستان و حرکات و حرکات بیش از حد اغلب تحمیل شده است. و داستان خود را در حالی که به اندازه کافی روشن می خواهد برای عمق و ابعاد.

این باعث می شود اطلس عشق وعاشقی را “بعد از آتش” احساس می کنم بیش از آن 80 دقیقه ظهر. در حالی که آن را تا به برخی از جرقه کیندلینگ هرگز واقعا تبدیل به یک شعله.

“پس از آتش سوزی” در صحنه اطلس Love Affair

  • وقتی که: از طریق Feb. 22
  • که در آن: توهم, تئاتر, 528, Hennepin, Ave. N. مینیاپولیس
  • بلیط: $30-$17; 612-339-4944 یا illusiontheater.org
  • کپسول: یک سفر قهرمان مندرج با توقف مراحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im