تئاتر Mu مجازی مبارک ساعت George Takei Lea Salonga

تئاتر, Mu, آسیایی آمریکایی تئاتر شرکت مستقر در سنت پل خواهد شد از ویژگی های بازیگر/نویسنده/ رسانه های اجتماعی ابرقدرت و فعال (اصلی و “پیشتازان فضا” زاج سفید) George Takei در آن هفتگی آنلاین “Mu-tini ساعت” در 7 بعد از ظهر جمعه.

Mu مدیر هنری لیلی تونگ کریستال شده است میزبانی آنلاین hangouts با هنرمندان تئاتر پس از COVID-19 تعطیل تئاتر است.

Takei خواهد پیوست یکی دیگر از ستاره های موسیقی “وفاداری” بازیگر و خواننده Lea Salonga (“خانم سایگون” “مولان”). همچنین در “Mu-tini ساعت” جی Kuo نویسنده و آهنگساز و ترانه سرا موسیقی.

“وفاداری” است که با الهام از رویدادهای واقعی در Takei زندگی. این داستان کیمورا خانواده که زندگی طرح میتوانست زمانی که آنها و 120,000 دیگر ژاپنی-آمریکایی ها مجبور به ترک خانه های خود پس از حوادث پرل هاربر.

تونگ کریستال مهمانان خواهد شد بحث در مورد “وفاداری” دی وی دی مجموعه جعبه “پروژه های فعلی خود را و بلند کردن اجسام تا خود و دیگران از طریق قرنطینه” با توجه به تئاتر Mu انتشار اخبار.

Mu-tini ساعت یکی از Mu سه تکرار مجازی, حوادث, که همچنین شامل مى دوشنبه, مجازی, جدول خوانش آسیایی-آمریکایی هنرمندان و خانواده اکتشافات یک ساعت 10 صبح روز شنبه صبح برنامه آنلاین که در آن یک هنرمند می آموزد یک فعالیت خانوادگی اعم از صنایع دستی به پخت و پز به تئاتر است.

قبلی “Mu-tini” آنلاین تجمعات را برجسته نویسان دیوید هنری هوانگ و لی و مادرش Winkler; بازیگران فرانسیس Jue Meghan Kreidler و اریک تیز و طراحان پشت مخلوط خون تئاتر اخیر تولید “بین ایالتی.”

برنامه های جریان آنلاین از طریق Facebook Live در Mu را در Facebook صفحه. برای کسب اطلاعات بیشتر: theatermu.org/virtual.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de