در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب در حال حاضر هفتگی!

This is what it looks like at a silent-reading party on Zoom.

این چیزی است که یکی از اولین نگاه مانند. شما می توانید پیدا کردن تمام نویسندگان و boldface نام در این بخش کوچکی از شبکه? تصویر توسط کریستوفر Frizzelle; گرترود استین توسط Fotosearch/گتی ایماژ

برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است.

(سریع—گرفتن بلیط خود را به صورت یک بعدی!!)

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!)

این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. در اینجا یک نمونه کوچک از آنچه به آنها گفت:

این دیوانه بی سابقه ای از ماندن در منزل را کاهش داده است بسیاری از ما به یک دنیا تنهایی. اما امشب و با هم بودن—متصل در جامعه از خواندن بود و چیزی کمتر از یک معجزه است. من خیلی احمق هیجان زده برای پیوستن به خواندن این شب و شگفت زده شد وقتی که من احساس کردم اشک لغزش پایین گونه من هنگامی که آن به پایان رسید.

لطفا لطفا لطفا….نگه داشتن این رفتن!

آرزوی خود را فرمان ما است.

همچنین شما نه تنها با کسانی که اشک:

از شما بسیار سپاسگزارم برای فوق العاده مجازی سکوت خواندن! من همیشه می خواستم برای رفتن به این رویداد فرد در هنگام بازدید از دوستان در سیاتل اما ستاره ها هرگز تراز وسط قرار دارد—تا به حال از تمام زمان های عجیب و غریب.

من صرف حدود نیمی از سال را مشغول به کار در دریا جدا شده از عزیزان و زندگی عادی حوادث پس پناه در محل صادقانه نبوده است به عنوان چالش برای من است. اما این سکوت خواندن من رو در سمت راست احساس می کند و من خودم را پاره کردن تا در موقت این تکه از زندگی چه چیزی استفاده می شود. فرصتی برای اتصال با بسیاری از دوستانه و کنجکاو انسان در راهی است که ما نمی قادر خواهد بود به فرد برای بسیاری از ماه احساس مانند یک اشعه آفتاب و امکان.

پولس موسیقی خالص بود سحر و جادوو من خودم را قادر به قرار دادن دور گوشی و آرامش برای کل دو ساعت—بسیار نادر است در این زمان که در آن ما تلفن است که اغلب ما تنها اتصال بیرون.

ما خیلی خوشحالم که شما در این حزب! توافق در مورد پل سحر و جادو.

من در حال حاضر در شرکت یک دسته از این دنیای جدید اجتماعی حوادث و این یکی بود و یکی از شیرین ترین و nimblest با استفاده از فرم. آن را فقط دوست داشتنی برای دیدن بسیاری از خوب چهره انسان; بسیاری از علاقه های آشنا, بسیاری از excitingly جدید همه ماهرانه چک کردن هر یک از دیگر با بی تزویر smirks بین بدبختانه صفحات. احساس کمی مانند یک چشم انداز یا بوی زندگی پس از این فاجعه. من به پایان رسید خواندن رمان فقط به عنوان پل بود و پیچ در پیچ پایین—این یک شاعرانه حسی mashup من شما را هرگز فراموش نکنید.

من دوست دارم زمانی که موسیقی به پایان می رسد درست به عنوان یک فصل من خواندن به پایان می رسد—چنین مبارک همزمانی.

چه یک تجربه بزرگ است. آن را یکی از آرامش بخش ترین اوقات از چیزهایی که “تغییر” با Covid-19. آن را کمی عجیب و غریب اما پس از آن موسیقی فقط در زمان من دور و من قادر به خواندن و زمان فقط سرعت توسط. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای این فرصت بزرگ است. من امیدوارم که آن را دوباره اتفاق می افتد—می خواستم برای انجام این فرد در رویداد اما من قادر به گرفتن در مرکز شهر در اوایل به اندازه کافی.

آره, آن است که عجیب و غریب در نگاه اول وجود دارد هیچ چیز دیگری شبیه به این در هر نقطه!

من فقط می خواهم برای تشکر از شما برای کنترل از راه دور, خاموش, خواندن حزب شب گذشته. دختر من و من شرکت کردند و کاملا آن را دوست داشتم—خوش آمدید مهلت در این بار خطر ناک. پخش پیانو پل Matthew Moore, فقط فوق العاده است. ما رای برای هر چهارشنبه شب! من می دانم که بسیاری از که می توانید.

شما آن را کردم!

همچنین ما توافق در مورد پل wonderfulness.

من عاشق این رویداد! من خیلی مجذوب تماشای مردم به عنوان خوانده شده (آیا شما متوجه این زن و شوهر که در آن مرد خوردن تنقلات!? و زن بود آره هر چه کردم من جین و گربه) و پیانو فقط زرق و برق دار. به سوی پایان, من نمی تواند کمک کند اما متوجه کریستوفر. او آنقدر درگیر و بدیهی است که خواندن یک کتاب و دلچسب با رویدادهای دیگر. البته او اعلام کرد خود را به عنوان میزبان.

Hahahaha. گران!

دفعه بعد من احتمالا باید از قرار دادن تلفن در حالت هواپیما. مردم پیام کوتاه من در مورد این حزب در حزب! چگونه می تواند من نگاه می کنید ؟

در اینجا چیزی است: شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید در خواندن ، برای برخی از مردم آن را فقط خوب بود در یک مهمانی دوباره (به خصوص یکی که در آن بحث کوچک است که به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است). شما قطع به طوری که آن را نه مانند شما در حال رفتن به برهم زدن مردم اگر شما تصمیم به تمرکز بر روی یک کتاب است.

همانطور که از دوستانم در جزیره Orcas که تا به حال خواندن حزب در طول شام من از او پرسیدم که چگونه است که رفت و به او گفت:

ما در تلاش برای از نو خلق کردن سورنتو از دور در ما ناهار خوری اتاق یک صد مایل دور. ما نوشید ما ادامه خوردن شام با مامان و شمع و خیس کردن جوبه خصوص پیانو. به طور غیر منتظره و بسیار لذتبخش—ما دیدم دوستان از بخش های دیگر زندگی نیز خواندن در سکوت. این خود به خود موجب مکالمات به عنوان شب عینک. در مجموع بیشترین گوارا استفاده از زوم من هنوز مواجه می شوند.

OK, یک ایمیل از ایمیل bin—وجود دارد بسیاری دیگر را انتخاب کنید:

دوست مجازی سکوت خواندن پری امشب. این امر می تواند برجسته از من lil قرنطینه زندگی اگر طرفین اتفاق افتاده هفته یا هر هفته و یا هر آنچه که امکان پذیر است. آنها همیشه به من داده از یک محل خاص به احساس متصل به جامعه در حالی که همچنین راحت به عنوان یک درونگرا. داشتن فضایی که در چنین زمان تاریک خواهد بود واقعا مفید برای من و بسیاری دیگر من مطمئن هستم.

چگونه می تواند به ما می گویند هیچ به که ؟

پشتیبانی غریبه

دریافت بلیط خود را به مارس 22 حزب در اینجا.

ما قصد داریم به نگه داشتن انجام پذیرش در مقیاس کشویی چون ما می خواهیم این را به عنوان در دسترس برای همه. اگر شما می توانید با پرداخت فقط 5 دلار پرداخت 5 دلار. اگر شما می توانید استطاعت به پرداخت 20 دلار پرداخت 20 دلار. ما به یک برش از آن به پل و بقیه کسانی که بودجه به سمت نگه داشتن این مهمانی رفتن و مطمئن شوید که غریبه می تواند در حفظ و انجام یک-از-نوع پروژه های شبیه به این.

اگر شما کنجکاو در مورد شبکه در بالای این پست: علامت Wunderlich است که در رج دوم ستون اول; Heather McHugh است در دوم ردیف دوم ستون; لیندا Derschang است در ردیف دوم و سوم ستون; گرترود استین و Alice B. Toklas در سومین ردیف اول ستون; Ryan Molden است در چهارمین ردیف دوم ستون; Chris Jeffries است در چهارمین ردیف سوم ستون. غریبه‘s توزیع کارگردان Kevin Shurtluff است که در ردیف بالا ستون وسط در راست. ترین فرد مشهور در پارتی, جولیا Sweeneyاست که در تصویر نیست اما شما می توانید او را در اینجا—به طور مستقیم در زیر پل دست او به عنوان نقش پیانو. تنها یکی از این زوم سلول شده است فتوشاپیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im