سفید امتیاز از اعتراض اقامت-صفحه اصلی سفارشات در طول یک بیماری همه گیر

حمایت

صرفه جویی بزرگ در شاهدانه این 4/20 در ریف! سفارش جلوتر @ https://seattle.thereefstores.com

چه چیزی را از این عجیب و غریب, anti-اقامت-در-صفحه اصلی تظاهرات در پایتخت در اطراف ما ؟

چه چیزی را به عنوان مثال از صدها نفر از مردم در هریسبورگ پنسیلوانیا که امروز در حال ایستاده نزدیک به یکدیگر و ساخت از هیچ تلاشی برای محافظت از خود را از یک ویروس است که بسیار کشنده ؟ و چگونه می تواند رئیس جمهور گستاخی ترویج تظاهرات که تنها می تواند به بدتر شدن بحران اقتصادی و محل زندگی هزاران نفر از آمریکایی ها در خطر است ؟ آن را در حال حاضر شناخته شده است که بین 60% و 80 درصد از همه آمریکایی ها نمی خواهند به بازگشت به کار تا زمانی که این ویروس را تحت کنترل است. همچنین بازگشایی اقتصاد را در احیای کار و بازارهای سهام به هیچ وجه قابل اگر بخش بزرگی از جمعیت است و هیچ اعتماد به نفس در مدیریت بحران بهداشت عمومی. وجود دارد بدون هیچ دلیل خوبی برای این اعتراضات.

اگر چنین است پس چه هستند این افراد ، آنها فقط حوصله خارج از ذهن خود را? آنها به خوبی می دانیم آنچه که آنها انجام. آن است که بسیاری از رمز و راز است. این مردان و زنان در مراحل این و که خانه ملت می خواهید برای دیدن سفیدی که آنها می دانند که نمی توان به چالش کشید ،

پشتیبانی غریبه

یکی از چیزهایی که COVID-19 آیا به سفیدی قرار داده شد آن را در خود نگه دارد. وجود دارد دیگر همه چیز برای مردم در مورد فکر می کنم: به دست آوردن منابع برای بیمارستان چک کردن گسترش ویروس جمع آوری و انتقال اطلاعات در مورد شیوه های است که می تواند زندگی محافظت می کند. اما آنچه در مورد سفید ؟ آنچه در مورد رنگ که تعریف زیادی از سیاست آمریکا? حذف بیش-نمایندگی سفیدی و ایران نمی خواهد کنترل مجلس سنا و دیوان عالی کشور است. این معترضان خواستار چیزی بیش از بازگشت از سفیدی به جایگاه مناسب خود در آمریکا زندگی است. از آن شده است وجود دارد برای دو ماه و برای برخی که احساس ابدیت. سفیدی برای آنها با ارزش تر از زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de