جنگ در خودروهای جدید متحد: Dr. Phil

Father to daughter: Stay on the street!

پدر به دختر: “ماندن در خیابان!” چارلز Mudede

حدود سه هفته پیش در تگزاس معاون فرماندار دن پاتریک التماس پیر آمریکایی ها به فدا کردن زندگی خود برای یک اقتصاد است که باعث می شود تعداد کمی از مردم چشمگیری غنی است. کسانی که به تماشای فیلم ترسناک Midsommar درک که در آن معاون فرماندار از آینده بود. (شما می توانید مشخصات مربوط به صحنه اینجا.) که رویکرد ثابت می شود unpersuasive. مردم به نظر می رسد می خواهم به زندگی می کنند تا آنجا که افراد جوان است. و علاوه بر این کروناویروس جدید نیست فقط کشتن افراد آن جان بیمار, مردم, مردم فقیر, overworked مردم است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

حرکت بعدی باز-the-اقتصاد بلوک ساخته شده در مارس 16 توسط دکتر فیل که از یک شخصیت است که یک پزشک اما یک روانشناس. او به نظر می رسد در فاکس نیوز و خواسته میلیون ها نفر از آمریکایی ها به همین دلیل با او را در این راه: ماشین علت زیادی از مرگ هر سال اما ما نمی shutdown اقتصاد به دلیل این واقعیت است. تلویزیون دکتر, شامل سیگار و استخرهای شنا در کشنده خود را لیست. او همچنین گفت: چیزی در مورد چگونه فقر جان آمریکایی ها (تکان دهنده پذیرش) و صدمه زدن به اقتصاد خواهد فشار بیشتری از مردم به فقر و در نتیجه افزایش تعداد آمریکایی سالانه کشته فقر است.

این جوهر از تلویزیون دکتر رویکرد: COVID-19 می کند باعث مرگ اما چگونه است که آن را هر گونه متفاوت از این راه مرگ با ما زندگی می کنند در هر روز از سال است ؟ آنچه ما باید انجام دهید این است فقط اجازه دهید این ویروس تبدیل شدن به یک عضو جدید از میانگین مرگ آمریکا باشگاه (آنفولانزا, تصادفات ماشین و اسلحه و فقر) و بازگشایی اقتصاد است.

این که آیا شما موافق با فیل یا نه او 100% درست در مورد اتومبیل. آنها کشتن راه بیش از حد بسیاری از مردم در هر سال (حدود 40,000) و در عین حال این قتل عام هرگز خاموش کردن اقتصاد است. چه کاری می تواند ما را از این ؟

پشتیبانی غریبه

چه ناگفته توسط Dr. Phil اما به طور ضمنی با استدلال این است که ما باید به عنوان یک فرهنگ به عنوان یک اقتصاد با استفاده از اقدامات شدید ما را از خیابان امن است. Urbanists شده اند گفت: در این سال و تقریبا هیچ کس تا به حال. آن است که جنون کامل است که ما در مرکز جامعه ما یک حالت از حمل و نقل که بسیار خطرناک است. چگونه می توانیم مطمئن عمومی درک این واقعیت است ؟ تلویزیون دکتر ناخواسته ارائه عمومی یک فرصت برای در نظر گرفتن اجتماعی عدم وجود ترس مرگبار خودرو. اگر جهان نمی وارونه ما خواهد بود که وحشت زده از این 4000 پوند ماشین آلات به عنوان ما در حال میکروسکوپی COVID-19.

حالا که تلویزیون دکتر, ساخته شده است که این موضوع ساده باید پرسید: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ چرا ما را با ماشین-قتل عام است ؟ پاسخ این است که البته بازاریابی قوی ترین شکل از مهندسی اجتماعی. شوروی با استفاده از تبلیغات; آمریکایی ها با استفاده از تبلیغات است. سابق موثر تر از دومی است. آنچه بازاریابی انجام شده بیش از 100 سال گذشته منجر به برتری در تعجبم که معجزه راه رفتن بر روی آب است. آن را از هم جدا در ذهن آمریکایی ها ماشین از تصادفات است. اگر کسی آمار توسط یکی آن است که راننده که ضربه آنها را. اگر یک ماشین بازدید یکی دیگر از ماشین این راننده که رسید یکی دیگر از راننده. پیاده و دوچرخه سواران مسئول ایمنی خود را. آنها باید منحرف نمی شود. و هنگامی که یک برخورد مرگبار رخ می دهد در یک بزرگراه است و کار دولت برای حذف لاشه و اجساد به سرعت امکان پذیر است. جاده ها مانند اقتصاد باید همیشه باز باشد.

اما نگاهی به آنچه COVID-19 انجام داده به ماشین ما فرهنگ در حال حاضر. این کاهش ترافیک قابل توجهی (در سیاتل توسط عظیم 50 درصد) و به عنوان یک نتیجه, ما هوا روشن تر و امن تر است. حتی امروز شنیدم همسایه سفارش دختر خود را به سوار شدن دوچرخه کوچک در جاده ها نه پیاده رو. او را تهدید به بازگشت دوچرخه خود را به گاراژ (که احتمالا آن را صرف بیشتر وقت خود را) اگر او را اطاعت او. چه سخت است تصور کنید که پدر و مادر گفتن چنین چیزهایی تنها دو ماه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im