“مجازی happy hour’: فن آوری فراهم می کند برخی از حالت عادی در میان همه گیر

Category: توین سیتی No comments


در این 16 مارس سال 2020 عکس های ارائه شده توسط Jamie Lee سهره یک لپ تاپ روی میز در نشویل دنیاست. نشان دادن مردم با هم آنلاین به صورت مجازی خوشحال ساعت نشان داده شده است. با میله توقیف و تاکید کردن کارگران در گیر در خانه, صفحه اصلی شرکت ها و گروه ها در سراسر ایالات متحده در حال برگزاری خوشحال ساعت بیش از چت تصویری به commiserate و نگه داشتن روحیه بالا در میان جدید کروناویروس بیماری همه گیر. (Jamie Lee سهره از طریق AP)

چه آغاز شده به عنوان یک راه خلاق برای مبارزه با خستگی در میان COVID-19 بحران به سرعت بدل به یک شبانه معمول برای millennials ژنرال Xers و جمعیتی به طور یکسان.

معرفی مجازی یک ساعت یک مبارک یک روند است که اجازه می دهد تا دوستان شما را به ماندن متصل در حالی که هنوز زیر قوانین اجتماعی فاصله.

آن شروع به گرفتن در سراسر شهرهای دوقلو, آیا آن را مینیاپولیس ساکن لی, سیاه, 27, چت با دوستان خود را بیش از شیشه ای بیش از شراب یا اینور گروو هیتس ساکن راب Johnson, 47, نسیم با دوستان خود را در حالی که جرعه جرعه ویسکی در سنگ.

“شما واقعا فکر می کنم در مورد کسانی که روزمره و تعاملات اجتماعی تا زمانی که آنها رفته گفت:” سیاه که کار از خانه در طول هفته گذشته. “در حال حاضر من شما را از خواب بیدار و مگر من واقعا برای آن جستجو آن را مانند,” اوه خدای من. چه کسی باید صحبت کنیم؟’ “

این چیزی است که بسیاری از مردم در سراسر شهرهای دوقلو احساس شده است از اواخر سال, و آن را قطعا تا سطح شیب دار با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام “ماندن در خانه” سفارش آغاز می شود که در این آخر هفته.

که در آن مجازی یک ساعت یک مبارک در می آید.

“این یک نقطه خوب برای همه به دریچه در مورد آنچه در جریان است در جهان” جانسون گفت:, و اضافه کرد که او متوجه بسیاری از دوستان خود را به نوشیدن “چیزهای سخت” به عنوان مخالف به آبجو. “این هم یک نقطه خوب برای همه به نوعی فراموش نکنید که در مورد مسائل و خنده و سعی کنید به احساس طبیعی برای کمی.”

مینیاپولیس ساکن لی, سیاه, بالا, مرکز چت با دوستان خود در زوم در طول یک مجازی ساعت خوشحال در سه شنبه شب, مارس 24 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از بین سیاه و سفید)

در حالی که آن را به دور از اضطراب است که می آید با COVID-19 بحران با توجه به سنت لوئیس پارک مقیم الهام ویلبر, 28, یک زن و شوهر از آبجو و یا یک لیوان شراب یا یک شات تکیلا با دوستان کمک کرده و او ماندن در میان دریایی از ناشناختهها.

این تقریبا مانند رفتن به یک نوار با همکاران پس از کار و یا بیرون رفتن با دوستان در آخر هفته برای منفجر کردن برخی از بخار.

به جز در خانه در مقابل یک لپ تاپ بیشتر از زمان در sweatpants.

“من تا به حال هرگز انجام نداده مجازی مبارک ساعت قبل از هفته گذشته و من انجام داده ام یک دسته از آنها در حال حاضر” ویلبر گفت. “این به من می دهد که در حالت عادی که من هنوز هم از دیدن دوستان من حتی اگر این جهان زندگی می کنیم در حال حاضر اجازه نمی دهد ما را به انجام این کار در فرد است.”

او تا به حال یک مجازی ساعت خوش با دوستان خود در آخر هفته گذشته که چند ساعت به طول انجامید.

“از آنجا که هیچ کس می خواست به قطع” ویلبر گفت. “ما صحبت در مورد یک دسته از مسائل است. ما شوخی در اطراف. ما بازی کارت علیه بشریت است. فقط سعی کردم همه چیز را مانند آن را احساس خواهد اگر ما حلق آویز کردن در فرد است.”

وجود دارد بسیاری از سیستم عامل های مختلف استفاده می شود در حال حاضر هر چند زوم پدید آمده است به عنوان محبوب ترین دلیل آن ارائه می دهد یک قالب شبکه است که نشان می دهد همه در یک بار. دیگر شامل FaceTime, WhatsApp, اسنپ چت و Google Hangouts.

روند همچنان به انتخاب کنید تا بخار مردم مانند نورث سنت پل مقیم کتی LaCasse, 46, در حال پیدا کردن راه های خلاق. خانواده او در حال برنامه ریزی یک مجازی میخانه خزیدن بیش از آخر هفته.

“ما پنج نفر در خانه ما و در واقع هر فرد در حال رفتن به در یک اتاق” LaCasse گفت. “من قصد دارم برای رسیدن به برخی از بستگان من و ببینید اگر آنها را به همان چیزی که در خانه خود را. پس امیدوارم همه ما می توانید اتصال. فقط یک راه برای خنده طریق این وضعیت است.”

او ایده از کسی که در Facebook و فکر کردم این امر می تواند یک چیز سرگرم کننده برای بچه های خود را که در بازگشت از دانشگاه با بسیاری از دانشگاه ها تعطیل.

“بدیهی است که آنها نمی دیدن دوستان خود را در حال حاضر, بنابراین ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه آن را اجتماعی برای آنها” LaCasse گفت. “من فکر می کنم هر کس مذاکرات در مورد بچه های کوچکتر و چگونه می توانید آنها را مشاهده کنید دوستان خود را و یا هر چه. من فکر می کنم آن را سخت تر برای بچه های بزرگتر. آنها در حال پشت در خانه با پدر و مادر خود را و هیچ جایی برای رفتن.”

تا آنجا که مجازی یک ساعت یک مبارک کمک کرده است دوستان همیشه در ارتباط ماندن افرا گراو اقامت مت Kucharski, 52, دیده است آن آشکار خود را در محل کار بیش از حد. او رئیس جمهور پدیللا شرکت روابط عمومی در مینیاپولیس و متوجه بسیاری از کارکنان خود را در ساخت یک تلاش هماهنگ برای در تماس ماندن.

“ما در یک وضعیت در حال حاضر که در آن ما نیاز به کار فیزیکی جدا از همکاران ما و من فکر می کنم که تشدید تقدیر ما برای ارتباط” Kucharski گفت. “ما باید به طور فعال به پیدا کردن راه هایی برای دسترسی و ارتباط با دیگران است. و من با ديدن هر گونه تردید از خاص هر نسل است. چرا که هر کس می خواهد به آن وصل می شود.”

که احساس پیوستگی چیزی است که هر کس در حال جستجو برای در حال حاضر و در راه میدان نشان می دهد که چگونه COVID-19 بحران در واقع مردم به ارمغان آورد با هم.

“به نظر می رسد مانند مردم تمایل بیشتری برای اتصال در حال حاضر سیاه و سفید” گفت. “من مطمئن هستم که چرا از آن گرفته شده جهانی و همه گیر را که اتفاق می افتد. شاید آن را به اشتغال گرفته شده از معادله. این فقط جالب چگونه مردم در حال صحبت کردن در مورد چگونه به هم متصل آنها احساس حتی اگر همه تقریبا جدا شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>