آمریکا خود را از دست بدهند به چین در پایان این بیماری همه گیر

GettyImages-1144580937.jpg

در سهشنبه, آوریل 7 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفت بهترین شات خود را به جای سرزنش خود و سوء مدیریت از این بیماری همه گیر که در ما در حال حاضر 420,000 موارد گزارش شده و نزدیک به 15,000 مرگ و میر در سازمان بهداشت جهانی (WHO). شکایت خود را? این سازمان چین-محور.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

دولت آمریکا در حال حاضر که بزرگترین کمک کننده و مغلوب ساختن پیشی جستن رفته است تا آنجا که به نظر تعلیق این کشور در کمک به سازمان است. که با در نظر گرفتن سرزنش برای خود چین بود که ایران با یک دو برای یک معامله در تلاش خود را برای فرار از مسئولیت. به عنوان تلاش برای قربانی اوباما ؟ آن را سخت برای سرزنش چوب به او چرا که او در انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسید بیش از سه سال پیش. همچنین بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند توسط یک حاشیه گسترده ای (52% به 38%) که اوباما را از انجام یک کار بهتر دست زدن به بحران است.

اما به عنوان ما همچنان به مقابله با عواقب تهمت به بی کفایتی و عدم توقف دروغ چین بسیار زیبا از جنگل و در یک موقعیت برای برنامه ریزی برای آینده است.

اگر اعداد صحیح هستند, ویروس’ تاثیر بر ما جمعیت را کوتوله تاثیر آن بر چین جمعیت که بدان معنی است که ما اقتصاد را رنج می برند بسیار سخت تر ضربه از اقتصاد چین ،

و آن است که در اینجا ما شاهد یک وضعیت که قابل مقایسه با آنچه منجر به در ما ظهور به عنوان ابرقدرت در اواسط قرن گذشته و کاهش امپراتوری بریتانیا. جهانی دوم به پایان رسید و آنچه باقی مانده بود از انگلستان پس از پایان جنگ جهانی اول. چیزی مشابه اتفاق می افتد در آمریکا و سومین غالب سرمایه داری قدرت در تاریخ است که سیستم اقتصادی آغاز می شود که با Dutch Golden Age. حال سقوط اقتصادی را پایان آنچه باقی مانده است از ما پس از سقوط سال 2008.

به درک که چرا اجازه می دهد که در عبور از یکی از جامع ترین امتحانات سقوط سال 2008 و پیامدهای آن سقوط کرد: چگونه از یک دهه از بحران های مالی دنیا را تغییر داد.

در بخش دوم از فصل “باد از شرق” آدم Tooze یک مورخ انگلیسی می آموزد که در دانشگاه کلمبیا می نویسد:

زمانی که کل مجموعه [از چین در جهان-تاریخی بسته محرک پس از سقوط سال 2008] است برای محاسبه این مداخله در مقایسه با مقیاس برای هر چیزی که تا کنون انجام شده در دوران مائو و یا تحت کمونیسم شوروی. غرب سرمایه داری اقتصاد تا به حال شاهد چنین mobilizations تنها در زمان جنگ. میزان سرمایه گذاری در اقتصاد چین رسید نسبت به 50 درصد از تولید ناخالص داخلی یک سطح به ندرت اگر هرگز دیده می شود قبل از.

بعدا در این فصل:

این [چینی محرک برنامه] بود به اندازه کافی برای جبران حتی بدترین شوک به تجارت جهانی. در 9.1 درصد چین نرخ رشد در سال 2009 بود به سختی پایین تر از آن بوده است در سال 2008 و بسیار بالاتر از هر جای دیگری در جهان است. و با توجه به این اندازه که اقتصاد چین در حال گسترش این تعیین شد. در سال 2009 برای اولین بار در دوران مدرن این جنبش از اقتصاد چین که انجام کل اقتصاد جهان است. همراه با بزرگ نقدینگی محرک تحویل داده شده توسط فدرال رزرو آمریکا چین را در ترکیب پولی و مالی محرک اصلی بود نیروی مقابله با بحران جهانی است. اگر آنها هماهنگ با سیاست های آنها ساخته شده املاک چشم انداز از یک G2: چین و آمریکا پیشرو در جهان است.

چین بسته محرک منجر به “دیدنی ترین زیرساخت های پروژه از آخرین نسل در هر نقطه در جهان است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Tooze نیز می نویسد:

در اولین مرحله از رشد چین [حدود سال 1990 تا 2008] اولویت داده شده بود به motorization و بزرگراه و ساخت و ساز. در حال حاضر راه آهن به ميدان آمد. پس از “قرض گرفتن” تکنولوژی از پیشگامان HSR—ژاپن—چین سوار بر یک برنامه است که به مراتب بیشتر از همه تلاش های قبلی. بین سال های 2008 و 2014 شبکه ای از خطوط راه آهن مناسب برای ترافیک در سرعت 250 کیلومتر در ساعت یا بیشتر گسترش یافت از 1000 کیلومتر 11000 کیلومتر است. بار سفر از پکن به شانگهای قطع شد به 4.5 ساعت برای یک 819 مایل سفر در مقایسه با 7 ساعت که Acela—غرور آمریکا را Amtrak—طول می کشد برای پوشش 454 کیلومتر از بوستون به واشنگتن, DC. نه تنها چین پیشگام فوق سریع قطار قادر به گشت زنی در 360 کیلومتر در ساعت به اقتصاد مقیاس را باز کرد تا توسط عظیم ساخت و ساز برنامه نیز ساخته شده چین به فن آوری رهبر در راه آهن-خط و پل ساخت و ساز.

در طول این زمان ما با توجه به لوی اقتصادی موسسه کالج بارد صرف $29 تریلیون دلار برای نجات بانک ها در ایالات متحده و اروپا است. تنها نیمی از آن 800 میلیارد بسته محرک مالی (آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل 2009) شد بتن; بقیه بود کاهش مالیات. ایالات متحده خارج شد تصادف با چند جدید در دنیای واقعی سرمایه گذاری است. تقریبا همه از پول خود را صرف حفاظت از ارزش سهام بودند که دیگر ارزش هر چیزی. این سهام هنوز هم اساسا ناخواسته و در عین حال به بانک فدرال همچنان به صرف تریلیون ها در چه مقدار به نگه داشتن شکست افراد غنی است.

تنها چیزی که نگه داشته ما را به اقتصاد متعارف رفتن بود Obamacare. که در آن یکی و تنها بزرگ هزینه های عمومی برنامه. اما Obamacare شروع ده سال پیش چیزی از آن نوع انجام شده است تا کنون از. و اگر ما را در یک توپ کریستال از اخیر تصمیمات بودجه از دو فرمانداران—یکی از Dem در ایالت واشنگتن دیگر یک جمهوری خواه در اوهایو—خواهیم ما را رها بسته های مشوق و توسل به ریاضت اقتصادی (کاهش بودجه) در آینده نزدیک. در این نقطه چین پیشی بگیرد ما به عنوان ابرقدرت اقتصادی. دیگر G2 اما G1.

در سال 1968 این urbanist جین جیکوبز نقل مکان از شهر نیویورک به تورنتو چرا که او نمی خواست به بخشی از امپراتوری (او نیز نمی خواست او پسران کشته در ویتنام). در قرن 21 باید اقامت در آمریکا به دلیل آن را به یک امپراتوری در حال افول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im