بالا سیاتل کوکتل وقایع هفته به دانستن در مورد

Category: سیاتل No comments

سیاتل کوکتل هفته که برجسته محرک و (کوکتل) شیکر از سیاتل بار با حوادث و نوشیدنی ویژه شروع می شود این چهار شنبه, آوریل 1 و اجرا خواهد شد از طریق بعدی یکشنبه, مارس 8. برای شروع ما برداشت از برخی از منحصر به فرد و هیجان انگیز رویدادهای ما فکر می کنم شما باید در مورد می دانیم از یک ربات با مضمون حزب کوکتل در Rumba به اواخر شب ساعت یک مبارک با استیون سودربرگ به علاوه رویداد اصلی کوکتل منطقه. شما می توانید برنامه کامل ما کامل سیاتل کوکتل هفته تقویم و یا چک کردن ما مواد غذایی و نوشیدنی, تقویم برای گزینه های حتی بیشتر.

چهار شنبه, آوریل 1
کشف جهان از Negroni
قلم مو رنگ کردن در نکات ظریف کلاسیک Campari مبتنی بر غذا در Joli, “سیاتل جین نوار.”
Joli (فینی)

دوشنبه, مارس 2
پوزه بند بر روی مریخ: تلخ Pop-Up
خدمه رنه اریکسون جواهر-جعبه aperitivo بار پوزه بند را به یک گردش به کاپیتول هیل به برخی پور refreshingly تلخ libations ساخته شده با Highside تقطیر عماری در دنج وینیل-صف حفاری زندگی در مریخ. به علاوه محدود منوی pop-up از محدود کردن مواد غذایی در دسترس خواهد بود.
زندگی در مریخ (کاپیتول هیل)

کوکتل آینده: نوشیدنی ها توسط روبات ها برای روبات!
شما در حال دعوت به “افراط در همه چیز مکانیکی” و ما خوش آمدید جدید robot overlords در این سیاتل کوکتل هفته باش میزبانی کرک & Sweeney رم Bozal Mezcal, Pasote تکیلا و Rumba. لباس های مورد علاقه خود را, ربات, جرعه, نوشیدنی, از سفارشی ساخته شده است دستگاه فروش اتوماتیک نوشیدنی, و برای اولین بار به سعی کنید کرک & Sweeney جدید XO چلیک قدرت رم در سن 25 سال.
Rumba (کاپیتول هیل)

معبد تقطیر همكاري Vol. 2 جین حزب آزادی
در این رویداد شما می خواهید به میان اول سعی کنید محلی رسومات معبد تقطیر را همكاري جین Vol. 2 ایجاد شد در همکاری با یک متصدی بار به نام جاناتان که برنده سیاتل کوکتل هفته کوکتل رقابت در Gerald سال گذشته است. به عنوان مهمان متصدی بار, جاناتان را در خدمت هرچه از نسخه جدید و یک کوکتل ویژه برای این مناسبت است. به همراه دو نفر دیگر معبد جین کوکتل ویژه (ایجاد شده توسط معبد تقطیر استاد distiller و جرالد) در دسترس خواهد بود.
از جرالد (بالارد)

چهار شنبه, مارس 4
می توانید آشپزی, کاباره: ساعت کوکتل و بازیگران Meet & Greet
در این شب “glitz, زرق و برق و کوکتل” مالش آرنج با ستاره می تواند آشپزی, کاباره در حالی که sipping برجسته سیاتل کوکتل هفته ویژه و دیگر libations.
می تواند (مرکز شهر)

Happy Hour با استیون سودربرگ و سینگنی 63
چه کسی می دانست که سکس دروغ و نوار ویدئویی استیون سودربرگ فیلمساز در مشروب الکلی کسب و کار ؟ خوب او است—برنده جایزه اسکار مدیر راه اندازی سینگنی 63 اولین نسخه از بولیوی روح سینگنی در دسترس در ایالات متحده است. یک سورپرایز ویژه نمایش فیلم یکی از فیلم های او در سینما مرکزی فروخته شده است اما شما هنوز هم می تواند با سودربرگ پس از آن در اواخر شب یک ساعت یک مبارک در Barrio که از ویژگی های frosé ساخته شده با سینگنی 63 و دیگر نوشیدنی های فوق العاده.
Barrio (کاپیتول هیل)

سل مشروب سالن: بهار منو راه اندازی
شما می خواهید به try سل مشروب سالن را با نام تجاری جدید منو بهار قبل از هر کس دیگری در این رویداد با کوکتل و نوشیدنی ویژه تمام شب.
سل مشروب سالن (کاپیتول هیل)

پنج شنبه, مارس 5
ساخت خود را ویسکی, کوکتل های James E. فلفل
استفاده از سفارشی راهنمای برای ساخت یک مشخصات عطر و طعم برای fashioneds یا sours ساخته شده با ویسکی از James E. فلفل و روپوش در جرالد را شلاق خود را ایجاد.
از جرالد (بالارد)

لندن تصاحب با تخفیف کت و شلوار شرکت
برای اولین بار در لندن تحسین, مخفی زیرزمینی نوار تخفیف کت و شلوار شرکت است که می شود نام خود را از آن محل در سابق خیاط را انبار خواهد آمد به سیاتل برای یک بار تصاحب در فرمونت را بد بو کوکتل رم باشگاه. انتظار کلاسیک قرار دادی کوکتل.
رم کوکتل باشگاه (Fremont)

پنج شنبه, مه 7
کوکتل منطقه
شما پیدا کردن pop-up میله کوکتل مذاقات نوار تصاحب کامیون های مواد غذایی, موسیقی, کلاس های دموی و بیشتر در این “کارناوال کوکتل” که به عنوان مهمترین رویداد در سیاتل کوکتل هفته. سرگردان را از طریق بخش مانند “ویسکی جنگل” “ودکا روستای” و “جین باغ” به کشف جدید ارواح از بیش از 100 مارک ها و فروشگاه برای بطری را به خانه.
بل بندر مرکز همایش های بین المللی (مرکز شهر)

یکشنبه, مارس 8
بهترین صبحانه
مشروب الکلی توسط یک شریک برای دلچسب و شیرین-و-مرزه طعم صبحانه. شرکت رستوران در سراسر شهرستان خواهد شد از ویژگی های صبحانه کوکتل ویژه در روز یکشنبه.
مکان های مختلف

نوشیدنی مانند یک دختر بچه! جشن روز جهانی 2020
ویسکی علاقه مندان جولیا ریتز Toffoli و دوستان او بودند خسته از شنیدن مردان روی تعجب فریاد زدن: “ایست که یک نوشیدنی قوی برای یک بانوی کوچک! مطمئن شوید که شما می توانید آن را اداره کند ؟ ” هر بار که آنها دستور مورد علاقه خود را به مشروب. به طوری که آنها تاسیس زنانی که ویسکی یک “تجربی ویسکی باشگاه برای زنان است.” در این رویداد به میزبانی جامعه سیاتل فصل به افتخار روز جهانی زن Wanderback ویسکی Co. مالک ساشا Muir منجر خواهد شد ویسکی, مزه limited-edition آمریکایی تک مالت whiskeys و ارائه در “آمریکا تنها-مالت انقلاب” و شرکت او روند. بلیط شامل یک کوکتل تنقلات و ویسکی مزه پرواز.
کاخ آشپزخانه (مرکز شهر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>