در اولین پنج شنبه هر ماه Seattleites گله به خیابان های پیشگام در میدان مرکزی شهر و قدیمی ترین هنر راه رفتن, که ارائه می دهد فرصت را به قدم زدن جرعه شراب و حضور به عنوان بسیاری از گالری دهانه به عنوان امکان پذیر است. اما در بسیاری از موارد نشان می دهد تا برای بیش از فقط یک شب و محله های تاریخی است که یک محل عالی برای چک کردن هنر, هر روز از سال. بنابراین ما وارد کرده اید امیدوار کننده ترین نمایشگاه که با داشتن باز پذیرایی در فوریه 6, مانند قرمز و طلا: یک سال جدید قمری جشن و Marisa ویلیامسون: ‘فرشته تاریخچه’ و ‘فراری’—کامل با نقشه گوگل در پایین. شما همچنین می توانید پیدا کردن گزینه های بیشتر در اولین پنج شنبه, تقویم, جمله کوتاه مدت حوادث مانند یک شب تارا توماس: ساخت بسیاری از کار. هنر در دیگر محله های ما را بررسی کنید کامل هنرهای تجسمی تقویم.

آندرس Bergstrom
آندرس Bergstrom امر خود شگرف trompe-l l’oeil مهارت های لازم برای ایجاد ریف در یکی از این حقیر تولید انبوه کالا: قهوه ای کیسه های کاغذی. خود را دست خورده دست قطع monotypes و قلم کاملا تکرار روزمره شی ترکیب جالب شیمیایی یا آلی به دنبال لکه ها.
گرگ Kucera گالری

سالانه گالری هنرمند نمایشگاه گروهی
Traver گالری یکی از بهترین مکان ها در شهر برای دیدن خلاقانه, مجسمه سازی و هنر شیشه ای به صورت رایگان و همچنین به عنوان دو بعدی کار می کند بنابراین شما باید از دست ندهید سالانه خود نمایشگاه گروهی اگر شما هر گونه علاقه در میان. در این سال شما قادر خواهید بود به تحسین قطعات با لینگ Chun, کلر men sport, Marita Dingus مل Douglas, Jun کنکو Tori Karpenko مایکل پترسون جین روزن پرستون Singletary جین Traver, لین Whitford و کریس Gustin.
Traver گالری

کریستال Worl: در آب
این جونو مبتنی بر mixed-media هنرمند را نشان می دهد نقاشی و کنده کاری شده جدید سه زبانه کتاب کودکان مهد آهنگ ها از جنوب شرقی آلاسکا.
Stonington گالری

دیوید Bailin: در محل
عمدتا مشغول به کار در زغال سنگ کوچک دیوید Bailin باعث می شود فیگوراتیو نقاشی است که تأمل در تنهایی و محیط زیست—دنیای واقعی به عنوان مخالف به ما اینترنت وجود دارد. این هنرمند می گوید: “محل در آغاز 2020s مبهم است. آنلاین, ما ساکن مکان از نمادها و الگوهای رفتاری و خارج از خط جهان در آتش خطرناک و ناامید.”
Roryswish Del Rio گالری

گابریل فرناندز و لیزا Golightly
این یک twofer از usf football نقاشان: Beaverton ساکن گابریل فرناندز رنگ photorealist صحنه های خلوت اتاق معمولی و محله در نظر گرفتن به عنوان افراد براق جریان هوا تریلر خالی حمام و سرویس بهداشتی و یا خالی سفس. Portlander لیزا Golightly که رنگ فیگوراتیو و انتزاعی کار می کند باعث می شود استفاده عالی از dapples نور در تلاش برای تصرف “ناخواسته و در میان است.”
لیندا هاجز گالری

جی استرن: من به یاد داشته باشید احساس دور
نشانه های معماری در خدمت به عنوان مجریان برای خاطرات در جی استرن مجموعه جدیدی از نقاشی.
متخصص

کارا میا Fenoglietto: امیدوارم که همه خوب است.
به تازگی من شده است مواجه شده در مورد استفاده از “بهترین” در هنگام امضای کردن ایمیل. که در آن من فکر کردم valediction تراوش حرفه ای و شایستگی و دوستی آن را ظاهرا به عنوان تفسیر خصمانه و غیر صمیمی و مهربان به گیرنده. مستقر در سیاتل هنرمند کارا میا Fenoglietto با استفاده از یکی دیگر از نشانه های خاموش “امیدوارم که همه خوب است” را به عنوان یک نقطه شروع برای او مفهومی نرم-نصب مجسمه که “بررسی قطع ارتباط بین اضطراب و ظاهر.” Fenoglietto را مجسمه و لباس را با استفاده از پررنگ دیجیتال الگوها و شکل تحریف سایه ها به شکاف بین عمومی و خصوصی خود. JASMYNE KEIMIG
تغییر گالری

کنت مور: یکی دیگر از گفتگو در Surreality
کنت مور که متولد سال 1949 است که یک سیاه لس آنجلس مبتنی بر هنرمند سورئالیست که هرگز تا به حال نمایشگاه انفرادی در سیاتل تا سال گذشته نشان می دهد در این گالری. او همچنین بنیانگذار باشگاه جاز زوزه راهب و جاز احساسات نفوذ خود را سبک بصری.
فردریک هلمز و شرکت

Marisa ویلیامسون: ‘فرشته تاریخچه’ و ‘فراری’
یعقوب لارنس گالری و خاک هستند و در آینده دوباره با هم به افتخار و نمایشگاه کار ساکن هنرمند. در این سال ساکن است Marisa Williamson, یک هنرمند مستقر در نیویورک است که به بررسی تاریخچه نژاد, فمینیسم و فناوری از طریق ویدئو عملکرد و مجسمه سازی. برخی از جذاب ترین قطعات شامل سالی Hemings یک برده و معشوقه متعلق به توماس جفرسون و ارتباطات او باعث می شود بین Heming را تجربه و در حال حاضر-day مکالمات در اطراف نژاد. ویلیامسون را دو های مختلف نشان می دهد که کاوش در گذشته و نه به عنوان آن بود اما به قول والتر بنیامین “به عنوان آن چشمک می زند تا در یک لحظه از خطر” به JLG و خاک بود. JASMYNE KEIMIG
گالری خاک

ملیندا هرست فرای و جنی Riffle: تصویر مسیرهای پیاده روی
پادشاه منطقه ای شهرستان مسیرهای سیستم ارائه می دهد بیش از 300 مایل از زمین های عمومی برای تفریح و سرگرمی. با الهام از عکس توسط Johsel Namkung که مستند منطقه پارک در اوایل 1980s ملیندا هرست فرای و جنی Riffle نمایش تصاویر جشن غربی اقیانوس آرام است مناظر طبیعی.
4Culture

نیکیتا Ares: Chada!
ارث به من گفت با خنده که او حداقل های مورد علاقه رنگ بنفش است—که او را به یاد بارنی—اگر آن را هنوز هم نشان می دهد تا در نقاشی های او. او کار را از طریق آن هر چند بازی با رنگ در ترکیب با رنگ سبز و زرد و آبی. شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن مقدار زیادی از رنگ های خنثی اگر چه—قهوه ای ، خاکستری ، beiges از سیاه پوستان است. روشن اتشی رنگ را در اولویت بالاتر از همه در نقاشی های خود را oiliness سایه غنی هستند, خامه, و کثیف. آنها را از خود گرما شبیه انرژی او قرار می دهد به آن. هیچ یکنواختی به آن و نه کمال درست مثل او. JASMYNE KEIMIG
Glassbox گالری

پگی مورفی: هنوز هم زندگی, سوال
در اوایل سال 2019 تعقیب می سوزد نوشت: از مورفی آخرین نمایشگاه (قیام), “پگی مورفی سرسبز و scrawling با این نسخهها کار بر روی کاغذ و بر اساس ‘مشاهدات در یک سرکش باغ’ هستند مفید همه چیز به تفکر در ما به عنوان دو منظوره خط بین زمستان و تاریکی و بهار grayness.” در این زندگی هنوز سوالهای اکریلیک, نقاشی های انتقال ایده ها از “ناچیز ثبات و لغزنده مرزهای مبهم قرار گرفته است.”
تغییر گالری

قرمز و طلا:: جشن سال نو قمری
لذت بردن از رنگ های زنده سمبل سال جدید قمری در این گروه نشان می دهد مباهات آثار و هنرمندان آسیایی مانند لاک نقاشان Phong و Bui Cong Khanh, embroiderer شاهزاده Tiao Nithakhong Somsanith لائوس کاغذ مجسمه ساز ژوئن Sekiguchi مقدس هندسه نقاش یوکو Ishii و مجسمه ساز/نقاش Jonathan Wakuda فیشر.
ArtXchange

West Coast چاپ
West Coast هنرمندان کاوش امکانات چاپ از photorealist aquatint به عامیانه-هنر-الهام اچ به بالا-کنتراست linocut و نتایج را تحت متنوع است. صرف زمان کافی با کار کالیفرنیا Marit برگ استفان مک میلان و کوین فلچر و مستقر در سیاتل میشل Landsaat و چارلز Spitzack.
Davidson, گالری عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de