بالا 10 لحظات از دانشگاه UCLA 2019-20 ورزشی سال

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

UCLA نمی توانید شانس خود را برای دفاع از ملی آن عناوین در سافتبال بانوان و والیبال ساحلی. نه تیم بسکتبال کردم این فرصت را به آزمون خود را در مربوطه NCAA مسابقات. در حالی که NCAA و Pac-12 لغو آورده coronavirus بهداشت عمومی نگرانی منجر به ناامیدی برای بسیاری از دانشجویان ورزشکار وجود دارد هنوز هم بسیاری از به یاد ماندنی, تنفس گرفتن و برنامه-تعریف لحظات برای برونز در طول 2019-20 سال تحصیلی.

در اینجا 10 لحظه از UCLA دو و میدانی در این سال:

1. پرتو ملکه گریس گلن تاریخی leadoff: Glenn ارشد در دانشگاه UCLA تیم ژیمناستیک ساخته شده NCAA تاریخچه درآمد اول کامل-10 در leadoff موقعیت در پرتو تعادل در طول برونز’ Feb. 23 صفحه اصلی دیدار مقابل یوتا است. شارلوت, N. C., بومی, برگزار شد leadoff موقعیت برای سه سال گذشته در برونز’ پرتو صف. بی عیب و نقص معمول بود گلن اولین بار-حرفه ای و کامل-10.

2. فوتبال خیره کننده 32-نقطه باز گشت در شماره 19 واشنگتن: با 50 امتیاز در نیمه دوم از جمله 29 پاسخ داده نشده و برونز ناراحت سپس-پلاک 19 ایالت واشنگتن در سپتامبر. 21 در پولمن. زمانی که دانشگاه UCLA 67-63 برنده شد برونز و در Cougars ترکیب شده بود برای بیشترین امتیاز تا کنون در یک Pac-12 بازی. آن برونز’ اولین پیروزی فصل دوم-بزرگترین گشت در برنامه تاریخ است. UCLA کارفرمایی دوریان تامپسون-رابینسون اختصاص یک مدرسه-ثبت 564 توهین آمیز متری و اول شد UCLA کارفرمایی به تصویب بیش از 500 متری از سال 2005.

3. تیم بسکتبال زنان تاریخی شروع و پایان: در این سال برونز تا به حال خود را در بهترین فصل تحت مربی کری ، آنها نه تنها در آغاز فصل خود را با 16 بازی برنده خط خط شدن آخرین تیم شکست نخورده در کشور, اما آنها به پایان رسید به طور منظم فصل دوم در Pac-12 برای بهترین پایان کنفرانس در نه سال تصدی خود در UCLA.

4. رکورد شکن Shae اندرسون در همین کربی نخبگان دعوتی: On Feb. 14 در همین کربی نخبگان دعوتی اندرسون, یک اشتباه دوم فرار یک 52.07-دوم 400 متر برای دومین مستقیم بهترین شخصی در این رویداد است. نه تنها او برنده مسابقه با آن ملت پیشرو, علامت, اما او اولین زن قهرمان دو سرعت در UCLA تاریخچه برای شکستن 53-دوم مانع است. وقت خود را تنظیم UCLA داخلی 400 رکورد فقط 20 روز پس از او قبلا تنظیم آن را با یک 53.46-دوم خوانده شده را علامت. همچنین در همان ملاقات او کمک کرد دانشگاه UCLA 4×400 تیم اجرا 3:33.98 دوم-سریعترین زمان در برنامه تاریخ است.

5. Jaime Jaquez جونیور buzzer-beater در برابر ایالتی آریزونا/دانشگاه UCLA ناراحت No. 23 آریزونا: این تیم با یک دو لحظه ورود در این لیست به عنوان هر دو فصل-تعریف. برای اولین بار بود که این تیم را حذف و سپس-شماره 23 آریزونا در فوریه. 8. در مقابل جمعیت فروخته شده در توسان برونز محدود آریزونا به بالاترین هدف زمینه درصد (25.4) در تاریخ McKale مرکز. از سوی دیگر جیمی Jaquez جونیور زنگ-ضرب و شتم 3-اشاره گر در یک Feb. 27 بازی خانگی برابر ایالتی آریزونا به UCLA ششمین پیروزی متوالی.

6. میلان Iloski نمرات یک مدرسه-رکورد پنج گل در یک مردان فوتبال بازی: در Oct. 6 برونز را شکست داد ایالتی سن دیگو 5-2 با تشکر از پنج گل از تاریخ به جلو میلان Iloski. نه تنها پنج اهداف یک برنامه ضبط برای یک بازی اما آنها رو Iloski به مکان دوم را به پایان برساند در سراسر کشور با مجموع 17 گل در 16 بازی. کل علائم بیشترین گل در یک فصل توسط یک خرس از سال 2011 است.

7. فوتبال زنان شکست از قهرمانان ملی برای کسب اسکله در NCAA نیمه نهایی: UCLA یکی از شماره 2 دانه در 64-تیم NCAA مسابقات را ناراحت دانه بالا و دفاع از قهرمان ملی ایالتی فلوریدا 4-0 در Nov. 29 چهارم در تالاهاسی. پیروزی به دست آورده برونز یک نقطه در کالج جام برای 11 بار در تاریخ برنامه. دانشگاه UCLA پیروزی شد و تمام وقت توسط حریف در سمینول فوتبال پیچیده و FSU دوم-تا کنون NCAA Tournament از دست دادن در خانه.

8. یک بازی مناسب برای یک UCLA و سافتبال (persian) دانشجوی سال اول: Lexi Sosa تن به تن UCLA 18th کامل بازی در مارس 7 برابر دانشگاه بوستون. با او غالب عملکرد در دایره برونز برنده رحمت قانون-کوتاه بازی 10-0 در پنج نوبت. Sosa چهارمین پیروزی این فصل بود, برنامه کامل بازی از سال 2008. این دانشجوی سال اول نیز تا به حال موفقیت در بشقاب با دو بازدید, از جمله اولین کار حرفه ای صفحه اصلی اجرا و چهار RBIs. همچنین این 113th هیچ-hitter در UCLA سابقه و برای اولین بار Sosa.

9. یک دادگاه جدید برای والیبال ساحلی: وجود تنها چهار ملی عنوان اهدا تاریخچه مختصری از NCAA والیبال ساحلی. UCLA آغاز شده است که برنامه خود را در سال 2013 موفق به کسب دو نفر از آنها. در فوریه. 19 UCLA پرده برداری از یک خانه با نام تجاری جدید دادگاه برای برونز در Mapes ساحل. نوسازی اضافه شده است دو دادگاه اجازه می دهد مسابقات برگزار شود, همه در یک بار به جای داشتن به تعادل های دو دادگاه به عنوان تیم انجام شده بود قبلا.

10. بیس بال ناراحت است و بیش از NCAA دفاع از قهرمان Vanderbilt: UCLA بود و گرسنه تر از همیشه به سفر به جهان دانشگاه سری در این فصل است. پس از برونز’ 2019 فصل به پایان رسید با یک سوپر منطقه ای دست به میشیگان در این سال تیم احساس این همه ابزار مناسب به رفتن و حتی بیشتر. برونز ساخته شده در اوایل فصل در بیانیه ای در تاریخ 6 مارس زمانی که آنها شکست از قهرمان ملی Vanderbilt 3-2 در مقابل جمعیت فروخته شده در جکی رابینسون ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>