غریبه راهنمای غرور آخر هفته 2020 در سیاتل و در سراسر جهان

دنبال رهبری را از دست ندهید تگزاس 1988 در سال گذشته سیاتل رژه غرور و اجازه دهید ما شما را راهنمایی از طریق این آخر هفته را جامعه محور فعالیت های! تیموتی کنی

با وجود همه گیر جهانی محدود کردن بزرگ ترین گردهمایی از وقوع (پور یکی را برای بازی کشیدن مسابقه در کال Anderson), چیزهای بزرگ هنوز هم اتفاق می افتد برای غرور آخر هفته این سال است. چرا که در علاوه بر این به مجازی و یا در غیر این صورت بهداشت عمومی-آگاهانه حوادث اتفاق می افتد در سیاتل غرور جشنواره دهندگان از سان فرانسیسکو به سن آنتونیو به دوبلین نیز استقبال از قدرت اینترنت. خوانده شده در برای راهنمای ما به غریبه‘s غرور حوادث (مانند گی Misérables), Seattle events (مانند افراد مشهور-بسته بندی شده با هم برای غرور و IRL کاپیتول هیل غرور مارس و B(l)ack غرور) و حوادث از دور اماکن (مانند نیویورک غرور و جهانی افتخار 2020 میزبانی Todrick هال). برای ایده های بیشتر را بررسی کنید خلاصه ما از غرور takeout & تحویل ویژه (شش لایه کیک رنگین کمان هر کسی؟) و کامل ما غرور تقویم.

همه حوادث در حال حاضر مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد. به یاد داشته باشید برای پوشیدن یک ماسک برای همه در شخص رویدادهای!


پرش به: غریبه حوادث | Seattle Events | رویدادهای ملی


غریبه حوادث

فیلم

برخورد-O-Scope
ذهن-ذوب تدوین فیلم پر زرق و برق, همچنین شناخته شده به عنوان برخورد-O-Scope خواهد جریان مبهم oddities از فیلم VHS, موسیقی فیلم و اشکال دیگر رسانه ها زندگی می کنند را بر روی اینترنت. معمولا برگزار می شود در روزهای دوشنبه اما آن را به یک استثنا این بار به جای غرور و افتخار خود را آخر هفته در حرارت پایین.
خورشید ماه ژوئن 28

موسیقی

اسید چای: غرور Edition
دور از غرور و با یک بعد از ظهر دیسکو و رقص در خانه با اقامت DJ 303 پدر.
خورشید ماه ژوئن 28

مجازی S L I P : عجیب و غریب پراید پس از ساعت
شروع در اواخر شنبه شب و به مدت تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه این مجازی غرور رقص, پارتی, سکس عجیب و غریب و اطلاعرسانی خواهد شد از ویژگی های یک QTBIPOC-تنها صف. اتصال به نیمه شب را نشان می دهد با اعمال مانند صورتی, سایه, عیسی مرد کایلی Mooncakes روآن ظالم و Tinashéa Monét سپس به تماشای طلوع آفتاب در حالی که شما در رقص زندگی مجموعه از شیکاگو او Hun, New Orleans,’ سنگین و سیاتل احترام متقابل است.
شنبه, ژوئن 27

اجرای

گی Misérables
غریبه‘s خود کریستوفر Frizzelle که شناخته شده است به سوت یک یا دو آهنگ از آنی در اطراف دفتر خواهد تشریفات و مستقیم این showtune پر افتخار حزب وطن موسیقی تئاتر قهرمانان سارا Porkalob نیکلاس برنارد, جاستین هورتس راشل Guyer-Mafune و دنی Kam. مهمانان خواهد شد و همچنین در مورد چت queerness و تجربیات خود را در قرنطینه.
پنج شنبه ژوئن 26

نویر: یک Melanated کشیدن جشن با Londyn بنوا و Skarlet Dior, سیاه
این مجازی نسخه Londyn بنوا و Skarlet دیور سیاه تکرار کشیدن سری را جشن می گیرند غرور و افتخار است.
شنبه, ژوئن 27

خوانش & مذاکرات

Garth Greenwell در گفتگو با کریستوفر Frizzelle
در اوایل این سال عجیب و غریب رمان نویس Garth Greenwell به بحث در الیوت خلیج شرکت کتاب که در آن او به روی صحنه توسط خود ما کریستوفر Frizzelle. قبل از این رویداد Frizzelle نوشت: “شدت Greenwell این موضوع است. کلمه خود را به نظر می رسد دو بار در صفحه اول خود دوم رمان پاکییک ماهرانه مضحک عنوان کثیف ترین رمان نیویورکر است گزیده ای در سنین. راوی یک معلم انگلیسی از ایالات متحده زندگی در بلغارستان. رمان پر است از نوشتن در مورد مشکلات آموزش خشونت از سیاست و هدف از شعر اما فیلم صحنه های به یاد ماندنی ترین. چند, نویسندگان, نوشتن در مورد رابطه جنسی را به خوبی و با خیلی حساسیت. درخشندگی و حیوانات گرما از Greenwell سبک عمق بینش و طیف وسیعی از همدلی مشورت حتی غم انگیز افراد یک نوع درخشش.” امشب Frizzelle خواهد مصاحبه نویسنده این بار از طریق livestream قبل از این هفته این برنامه از خاموش خواندن حزب (یکی به طور جداگانه) که در آن Greenwell خواهد شد یک مهمان ویژه. ضبط مصاحبه در دسترس خواهد بود پس از این رویداد.
بحباله نکاح در اوردن, ژوئن 24

قرنطینه باشگاه کتاب: ‘جیووانی اتاق’
“هیچ چیز خطرناک تر از انزوا برای مردان خواهد ارتکاب هر گونه جنایت هر چه به جای تحمل آن است.” جیمز بالدوین نوشت: این واژه در سال 1954 در حالی که در همان زمان تهیه پیش نویس جیووانی اتاقیکی از زیبا ترین و ترسناک رمان قرن 20. در آن بالدوین تصور راه خود را به یک مرد ذهن, قد بلند, بور قسمت سفید جدا شده توسط خود obliviousness. هر چند این کتاب به طور گسترده ای به عنوان یک نقطه عطفی از ادبیات عجیب و غریب آن است که بسیاری از چیزهای دیگر بیش از حد: تعلیق رمان رمز و راز قتل یک مثلث عشق (راوی پاره شده بین عشق یک مرد و یک زن) یک تراژدی و یک تصویر متین از طرف تاریک سفیدی. این یک باریک شدید رمان—تنها 169 صفحات—و در حالی که آن را در حال حاضر به عنوان یکی از شجاعانه ترین و موفق هنری, حرکات, در تاریخ آمریکا آن را در ابتدا رد بالدوین ناشر و بیش از یک نفر به او گفت که آن را یک ایده خوب نیست. آنها بر این باورند که جهان آماده بود برای یک کتاب بود و باور نمی بالدوین شهرت خواهد برای زنده ماندن. آنها در اشتباه بودند. این کتاب پرفروش و تقریبا بلافاصله به عنوان یک شاهکار است. بیش از چهار هفته آغاز خواهد شد خواندن جیووانی اتاق و جلسه هفتگی به بحث در مورد آن در سرعت حدود دو فصل در هفته است. برای هر جلسه من را آماده مختصری بحث در مورد برخی از جنبه های بالدوین در زندگی و یا تجزیه و تحلیل دقیق از چیزی است که در متن و هر کس دیگری در این باشگاه (از جمله شما!) فرصت برای به اشتراک گذاشتن و بحث در مورد واکنش های خود را به رمان به عنوان به خوبی. کریستوفر FRIZZELLE
شنبه, ژوئن 27

SEATTLE EVENTS

جامعه

غرور جشن و حقوق صاحبان سهام, گفتگو با ویلسون بهداشت ،
Snohomish County را Marko Liias و همکار سناتور کلر Wilson, Marsha Botzer بن Doko, Aidan کلید Bish پل و بتو Yarce ملحق خواهد شد در یک گفتگو در مورد ابعاد مختلف حقوق صاحبان سهام با جنبش کنونی در ایالات متحده است.
بحباله نکاح در اوردن, ژوئن 24

غرور با راهنمای
تاریخ سیاتل بیشتر انجمن های کسب و کار به عنوان آنها اولین بازی خود را 2020-21 دایرکتوری در Facebook Live. این رویداد شامل سخنان از محلی LGBTQ+ رهبران مانند دکتر Digna سعد (Entre Hermanos), مانی سانتیاگو (واشنگتن LGBTQ کمیسیون) استیون Sawyer (POCAAN) و Tobi تپه-مایر (Gender Justice League).
بحباله نکاح در اوردن, ژوئن 24

سیاتل غرور فعالیت وبینار
سیاتل فصل از سیاه و سفید و صورتی برگزار خواهد شد این بحث آنلاین و نوشتن جلسه برای کمک به شما در نوشتن تشویق نامه به تجاوز+ مردمی که زندانی هستند.
خورشید ماه ژوئن 28

جشنواره رژه & تظاهرات

همه سیاه و سفید زندگی موضوع: مارس در جنوب دریاچه اتحادیه
پوشیدن سیاه “با یک چلپ چلوپ از غرور و افتخار” (نام دیگر رنگین کمان) برای یک راهپیمایی از دنی پارک موزه تاریخ و صنعت با جامعه اهمیت می دهد.
پنجشنبه, ژوئن 25, دنی پارک (جنوب دریاچه اتحادیه)

کاپیتول هیل غرور مارس سال 2020
در حال حاضر که ما همه در ابتدا با خیال راحت به پیوستن به صفوف حالی که مراقبت های بهداشتی از کسانی که در اطراف ما کاپیتول هیل غرور مارس را به عنوان برنامه ریزی شده. پوشیدن یک ماسک فاصله خود را حفظ و خود را به موج پرچم رنگین کمان را از سیاتل مرکزی دانشگاه به کال اندرسون پارک. ماه مارس به شش خواسته است که چین با کسانی که از تظاهرات اخیر از جمله حذف فوری از موانع در کاج و فوری و نامحدود ممنوعیت اسپری فلفل, بمب های دود و سازهای کوبه ای در طول تظاهرات مدنی.
شنبه, ژوئن 27, سیاتل, مرکزی, کالج (کاپیتول هیل)

حیاط چوب غرور
تجاوز+ چوب-مضمون نوار نمی تواند جشن غرور و افتخار در راه آنها عادت کرده به رشد در چند سال گذشته در مرکز غرور اما نه توقف آنها را از قرار دادن در برخی از کوچکتر فرد در جشن غرور بیش از آخر هفته. اتمام غرور پاسیو, پارتی, نسخه ویژه ای از دالی و DJ و مجموعه ای از DJ اندی.
شنبه, ژوئن 27, حیاط چوب و نوار (سفید مرکز)

مصرف B(l)ack غرور
در حافظه تونی McDade نینا پاپ Rem’mie Fells و دیگر سیاه, ترانس آمریکایی که جان خود را از دست نژادپرستانه به خشونت و پیوستن به ترانس زنان از رنگ همبستگی شبکه و سازمان های دیگر برای یک بعد از ظهر از غذا, فیلم, اجراهای دیگر اجتماعی دور افتخار فعالیت در پارک. ماسک ها مورد نیاز است.
شنبه, ژوئن 27, Jefferson, پارک (چراغ تپه)

با هم برای پراید
جنسيت لیگ عدالت (تولید ترانس غرور), PrideFest و سیاتل غرور خواهد co-معاون کشیش بخش این رویداد مجازی مربا بسته بندی شده با مشاهیر از سیاتل و فراتر از غرور بیش از آخر هفته اختصاص بخش بزرگی از محتوا در BIPOC صدای. از موسیقی headliners مانند مری لمبرت و کمربند سیاه و سفید دیده بان عقاب به QTPOC شاعر J Mase III به زادگاه قهرمان چونگ خانه بدوش نه دوم برنامه نویسی به هدر خواهد رفت.
ژوئن 26-28

ترانس غرور سیاتل
جنسيت لیگ عدالت ارائه سه روز از کارگاه نمایش فیلم اجرای زنده و بیشتر فعالیت های آنلاین جشن ترانس و غیر دودویی جوامع در سراسر جهان است.
ژوئن 26-28

فیلم

آمپر مجازی هنرهای سری – رفقا
Arthur J. Bressan جونیور را 1985 فیلم مستقل شد و اولین ویژگی ظهر درام در مورد ایدز. این شرح داود جوان گی Manhattanite که داوطلبان به “دوستان” به رابرت, کالیفرنیا باغبان رها شده توسط خانواده و دوستان پس از اینکه در بیمارستان بستری مبتلا به HIV/AIDS.
ژوئن 25-28

Aviva
Boaz Yakin را رسا رقص فیلم به بررسی سیالیت جنسیت از طریق دو شخصیت بهشت و Aviva که ضامن هر دو ذهنی و جسمی (هر یک از شخصیت توسط بازیگران مختلف) بین قوی مردانه و زنانه هویت. “رقص است شجاع نفسانی مهار نشده و کمی بیش از حد کامل خود را. غرور در فرانک خروج از مرکز فشار در زمان به ناخواسته پوچ. آن را هیجان انگیز چگونه این رقص توالی درمان می شوند مانند هر صحنه و ناامید زمانی که اجبار به توجیه آنها طول می کشد نگه دارید” می خواند نیویورک تایمز نقد و بررسی.
از طریق جولای 17

کارمن و لولا
Arantxa Echevarría را مطمئن باشید اولین حول محور دو رم در مادرید. این بی تدبیر کارمن یک دبیرستان ترک تحصیل نمی توانید صبر کنید برای دریافت و تبدیل به یک آرایشگر. انفرادی و لولا, یک هنرمند گرافیتی و مستور, لزبین, مشتاق به عنوان یک معلم. زنان دیدار در حالی که کار در خانواده خود بازار اصطبل lust گل با لمس یک دست. به زودی آنها در حال رخنه کردن به صورت دود می شکند و بوسه پرشور. پتانسیل برای تراژدی می آید از خود مردسالار جامعه را عدم توانایی در قبول هم جنس, داستان عاشقانه, اما این امکان برای پیروزی نهفته است با لجبازی و قدرت است. جایزه: ضد شورش از sequins که با آن فرهنگ خود را جشن می گیرد و حتی دنیوی ترین موارد است. کتی FENNESSY
از طریق جولای 7

CFFS 2020 – رنگین کمان سر و صدا برای غرور 2020
اگر شما از دست رفته کودکان مجازی جشنواره امسال را از دست ندهید این محدود آنلاین rescreening از شورت که جشن queerness و هویت های متنوع.
ژوئن 24-28

سینما Queerantine
هر جمعه Mocha جیمز Herrup و مهمانان ویژه به صورت زنده از سه دلار بیل Facebook صفحه برای کمک به شما تصمیم می گیرید چه به تماشای در حالی که شما در خانه گیر کرده.
جمعه ها

سینمای آلمان در حال حاضر! ‘من فوق العاده غرب-برلین’
Jochen Hick مستند با تمرکز بر تاریخ عجیب و غریب حقوق فعالیت در غرب برلین در طول پاراگراف 175 دوره که در طی آن همجنسگرایی اعلام شد یک جنایتکار عمل می کنند. این فیلم ویژگی های از صحنه های کلاسیک, آلمانی, عجیب و غریب, فیلم و مصاحبه با هنرمندان و طراحان مد, نوازندگان فعالان و مشهور است که زندگی می کردند از طریق دوره.
بحباله نکاح در اوردن, ژوئن 24

LGBTQIA+: یک جاده به صفحه اصلی
پس از تماشای این مستند یک جاده به صفحه اصلی (در دسترس به صورت رایگان در Kanopy), پیوستن به معنی فیلم به صورت مجازی بحث و گفتگو. این فیلم به شرح زیر شش LGBTQ جوانان به عنوان آنها پیدا کردن جای پای خود در شهر نیویورک پس از اخراج از خانه های خود را برای هویت خود است.
بحباله نکاح در اوردن, ژوئن 24

خطرناک ترین سال – غرور خاص ارائه
در سال 2016 شاهد رگبار گلوله از لوایح با هدف محدود کردن ترانس آزادی مردم را به استفاده از حمام خود را انتخاب. فیلمساز Vlada Knowlton بود در میان کسانی که پدر و مادر ترانس کودکانی که مبارزه در واشنگتن است. او فیلم برداری داستان خود را با تمرکز هر دو بر پویایی ترانس مثبت خانواده ها و در مبارزه قانونی. سازمان دیده بان یک شب غربالگری به افتخار غرور ماه پس از آن گوش دادن به ضبط پانل بحث و گفتگو با نویسنده/مدیر Vlada Knowlton و دیگران.
پنجشنبه, ژوئن 25

غرور ماه فیلم: نما انقلاب در CT
گرفتن رایگان غربالگری بدون مو, کیرخوری, بدون مرز’ مستند جدید کانکتیکات, Transgender, جنبش, که, با توجه به برگزارکنندگان شامل فیلم “اولین عجیب و غریب fightback ثبت شده در برابر حملات پلیس.”
خورشید ماه ژوئن 28

ملکه لاپا
Luana مونیز در حال حاضر در اواخر 50s, خانه های یک نسل جدید از همکار ترانس کارگران جنسی در, Rio de Janeiro, Brazil. این مستند به بررسی خود را روز به روز زندگی می کند و هدایت آنها از دریافت مونیز که به مدت طولانی در برخورد با ضد تجاوز+ نگرش در شهرستان.
از طریق جولای 10

نارنگی
فیلم خوب می تواند گاهی اوقات به یک زمزمه—یک احساس است که انرژی و شیمی بر روی صفحه نمایش را نمی توان محدود به لبه های قاب. نارنگی متناسب با این توضیحات و پس از آن برخی از ایجاد جنبشی با عجله به اندازه کافی سرريز آب به نور تا لا برای یک سال. در حالی که مملو از خلاقیت و نوآوری هر دو خوش آمدید (یک داستان در مورد تغییر جنسیت شخصیت های بازی نما نوازندگان) و به طور بالقوه چشم-strainingly نگران کننده (فیلم به ضرب گلوله کشته شد به طور کامل در فریب-از تثبیت اپل) اصلی غذای آماده است که فقط زنده چگونه به نظر می رسد. اندرو رایت
از طریق جولای 31

تو هرزگی توپ
دیوید Weatherly مستند تو هرزگی توپ ساخته نشده بود پیش بینی این لحظه در تاریخ آمریکا است اما یک سند جالب از تاثیر موسیقی در ایجاد فضاهای اکتشاف (معنوی و عاطفی و جنسی) در جامعه سیاه. مجموعه ای در شیکاگو و انطباق خود را در اطراف این شهر خانه موسیقی—سبک دیگری از موسیقی birthed سیاه خروس—مستند روشنگر دو رویداد سالانه تجلیل از درد و سیاهی و همچنین partygoers دی جی و میزبان مرتبط با آن است. عشق—برای خود برای دیگران—و آزادی می کند در ریشه های خصوصی توپ. در آن فضا مردم سیاه و سفید همین طلسم دنده و چرم, کراوات, کردن, رقص, بوسیدن, برهنه, مالش در هر یک از دیگر همه بدون چشم کنجکاو از یک جامعه است که به طور مداوم سیاست و scrutinizes ما از هر حرکت. “تو هرزگی توپ به طور خاص برای آفریقایی-آمریکایی فقط به معنی آزادی است که ما به طور معمول لازم نیست که در زندگی روزمره ما می گوید:” یکی partygoer. این فیلم یک یادآوری است که این سالن می تواند یک مکان—و یا شاید دولت از آزادی بیش از حد. JASMYNE KEIMIG
از طریق ژوئن 25

مجازی در حال حرکت تاریخ چهاردهم – غرور از گذشته
تصویر متحرک حفظ Puget صدا را نشان می دهد فیلم از سیاتل غرور حوادث گذشته به همراه دیگر مواد ایجاد شده توسط و در مورد محلی LGBTQIA+ جامعه است.
خورشید ماه ژوئن 28

کامپیوتر و بازی

لمبرت خانه صورتی مدل و غرور
برگزار شد از طریق کمیته مبارزه با سانسور و اختلاف لامبرت خانه (مرکز جامعه برای تجاوز+ جوانان در سیاتل میزبان معمولی این بازی رقابتی, رویداد ها و غرور جشن برای دگرباشان جنسی و ترانس افراد جوان و متحدان.
شنبه, ژوئن 27

پاپ غرور هفته
Geekdom و تجاوز+ نشاط را در برخورد با این هفته از غرور حوادث از سازمان از شهر زمرد طنز باهم ReedPOP از جمله مذاکرات مانند “Growing Pains از تجاوز+ نمایندگی در بازی با سازندگان بازی” در ژوئن 25.
از طریق ژوئن 28

کودکان و نوجوانان و خانواده

مجازی رنگین کمان زمان داستان
خود را از صفر به پنج سال آله به گوش عجیب و غریب با مضمون داستان های کودکان خواندن تقریبا.
از طریق جولای 11

موسیقی

شکوفه غرور Edition
Kremwerk را “مغزی صوتی تجربه” را به دنیای مجازی بیش غرور آخر هفته با یک شب از کاهش از رزیدنت DJ حالت تهوع و مهمانان ویژه Gayphex دوقلو, Jenn, سبز, تیفانی, Wan و CLOACA.
پنج شنبه ژوئن 26

Jordana مجموعه ای DJ
QTPOC DJ Jordana خواهد spin live برای اواخر شب غرور رقص. فراموش نکنید که برای کمک به این هنرمند!
شنبه, ژوئن 27

نوسان & غش کردن پراید, پارتی
DJ Yaddy, KWEEN کی$ثانیه JusMoni و Stass تو, رئیس, را به لینک به صورت مجازی غرور رقص در زوم.
Sat Jun 27

احزاب و شب زنده داری

Bearracuda سیاتل: مجازی, غرور و افتخار, لباس زیر شب!
خرس و خرس-عاشقان در سیاتل و فراتر از دعوت به نوار پایین به skivvies برای این مجازی لباس زیر پراید با Bearracuda غربی اقیانوس آرام بهره سیاه, ترانس معترضان صندوق اضطراری.
Sat Jun 27

اجرای

کشیدن ملکه Instagram Live
MoPOP را Instagram Live سری افکن پاپ-فرهنگ-وسواس محلی کشیدن ملکه ها و پادشاهان (از جمله Eucalypstick کایلی Mooncakes و جین نیست). این کاری ادامه داده اند تا امشب.
پنجشنبه Jun 25

پادشاهان: کشیدن پادشاهان نشان می دهد
کوه در می رم سنتی کشیدن اسکریپت پادشاهان Kremwerk را حق امتیاز به مرحله با مجازی غرور نشان می دهد.
شنبه, ژوئن 27

ذوب شورش
برای یک مفهومی را در غرور در تابلوهای هنرمند-در-محل اقامت فاکس ویتنی ایجاد کرده خیال بر اساس رنگ از غرور و افتخار پرچم. ذوب شورش تداعی های عجیب و غریب در جامعه واکنش به ظلم و ستم و حمایت از طریق durational عملکرد و تصاویر و رقص. اقامت نهفت روز یکشنبه در یک ساعت-طولانی عملکرد شامل گذشته و حال و آینده جنسیتی مناقصه همکاران در یک “مشغول مراقبه آزمایش” در زوم.
از طریق ژوئن 28

هنرهای تجسمی

عجیب و غریب و عزیز
اتمام سرامیک آثار 16 و غریب هنرمندان در ویندوز از والینگفورد را Saltstone سرامیک.
از طریق جولای 31

رویدادهای ملی

جشنواره رژه & تظاهرات

Cincy سیاه غرور 2020
Cincinnati, سیاه, غرور مجازی برنامه نویسی نیست فقط درخواست تجدید نظر به Ohioans. لگد زدن با سومین سالانه سیاه الفبا جشنواره در تاریخ 25 ژوئن (با انتخاب مثل Wanuri Kahiu را Rafiki و Dui Jarrod سری کینگ استر) چهار روز رویداد نیز شامل Vizazi مشعل جوایز (26 ژوئن) مجازی, رقص, احزاب, و بیشتر.
جولای 25-28

دوبلین LGBTQ رژه غرور
به جای جمع آوری در o’connell Street دوبلین سالانه غرور جشن و کنسرت را به interwebs. رویدادهای شامل دوبلین غرور حیوان خانگی نشان می دهد, مذاکرات در مورد موضوعات مانند بهداشت روانی برای دگرباشان جنسی مردان در مناطق روستایی ایرلند, رژه, و بیشتر.
خورشید ماه ژوئن 28

جهانی غرور 2020
میزبانی بازیگر و خواننده و طراح رقص و تلویزیون شخصیت Todrick سالن این 24 ساعته رویداد را LGBTQ-مطالب متمرکز به YouTube و Facebook Live, حسن نیت ارائه میدهد از هنرمندان و برگزارکنندگان از ژاپن به سریلانکا به نپال به ما.
شنبه, ژوئن 27

HBO ارائه: انسان با گرایش
دریافت اطلاعات ورود به سایت از هم اتا قی خود را HBO حساب و اتصال به 11 ماه از اجرای موسیقی تصویری مونتاژهای و تمام جشن های عجیب و غریب صدای. قابل توجه حوادث شامل یک livestreamed نسخه از آن را نگه دارید پادکست (27 ژوئن) یک عملکرد از Janelle Monáe (28 ژوئن) و شیکاگو Slo ‘mo حزب (25 ژوئن).
از طریق ژوئن 28

آن را بهتر می شود: دیجیتال غرور تجربه
همراه با جهانی تجاوز+ youth advocacy program آن بهتر می شود, نیویورک کشیدن هنرمند از دست نعناع و Pentatonix را میچ Grassi و اسکات Hoying به میزبانی سه روز غرور رویداد با حضور از همه از طراحان مد به نوازندگان برای علاقهمندان به بازی در یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی و Instagram. ربکا سیاه, کریستال Methyd, لویی کاسترو, Jujubee, Caleb مارشال, Benji که Krol و Alyson Stoner در میان headliners.
از طریق ژوئن 26

لا غرور
شهر فرشتگان است خود را جشن 50 غرور و افتخار جشنواره و آنها جریان آن زندگی می کنند در ABC7 ویژه شرکت میزبان Raven-Symoné (که فقط ازدواج شریک زندگی خود را در این هفته!). انتظار عکس های شرح داری بزرگداشت تاریخچه از تجاوز+ فرهنگ در لا و ظاهر از Alex نیوئل امره La Negra, باب کشیدن ملکه و دیگران.
شنبه, ژوئن 27

نیویورک غرور خاص پخش رویداد
نیویورک غرور را جشن 50 سالگرد اولین پراید, مارس برگزار شد و در سال 1970 با پخش رهبری grand marshalls Dan Levy, علی فورنی مرکز Yanzi پنگ و ویکتوریا کروز با اجرای برنامه توسط Janelle Monáe, Deborah Cox, بیلی پورتر Luísa Sonza Rufus Wainwright مایکل جیمز اسکات Tangina سنگ مونه X تغییر و بیشتر.
خورشید ماه ژوئن 28

نیویورک غرور رالی
با تهدیدات اخیر علیه دگرباشان جنسی و ترانس بهداشت و درمان این مجازی رالی در Facebook و YouTube را تقاضا عدالت برای تجاوز+ حقوق در هر دولت است. ترانس, روزنامه نگار, اشلی ماری پرستون و ترانس بازیگر برایان مایکل اسمیت برگزار خواهد شد.
پنج شنبه ژوئن 26

غرور و افتخار بزرگتر از تگزاس 2020-Pride365 یک تجربه مجازی
همه چیز در تگزاس بزرگتر از جمله سن آنتونیو غرور جشنواره است. از Facebook live رویداد را به رخ کشیدن عملکرد از BebeZahara Benet (اصلی برنده rupaul’s Drag Race) سینتیا لی “چگونه خود را CuCu” Fontaine (یکی دیگر از RPDR ستاره) و Tejano موسیقی افسانه صدفی لرس به علاوه مجازی رژه کشیدن ملکه storytime و مجازی عروسی.
شنبه, ژوئن 27

سان فرانسیسکو غرور 2020 آنلاین جشن
با یاد نیواورلئان رپر بزرگ Freedia (با نام مستعار ملکه گزاف گویی) به عنوان میزبان سان فرانسیسکو 50 LGBTQ+ غرور رژه و جشن گرفتن محل تقریبا مطمئن است که شگفت انگیز است.
ژوئن 27-28

سان فرانسیسکو ترانس مارس
سان فرانسیسکو را نقطه عطفی ترانس غرور رویداد برگزار خواهد شد تقریبا برای همه برای پیوستن به رهبری emcees Mo’Nique Campbell, Shawn Demmons و Tania Jiminez. منطقه خلیج کشیدن ستاره مانند Gia بار GrapeGuitarBox KC شین کریشنا K و لولا Lewdovico خواهد شد نگه داشتن چیزهای در حال حرکت است.
پنج شنبه ژوئن 26

او یک شورش: سیاه, ترانس زندگی ماده مجازی جمع آوری کمک
کمک به جمع آوری پول برای فوق العاده غیر انتفاعی به مارشا P. Johnson موسسه است که محافظت و دفاع از حقوق بشر از نما مردم از طریق حمایت و رهبری برنامه های, در این مجازی مارس و موسیقی زنده رویداد های ترانس سرگرم لینا برادفورد برادوی افسانه بیلی پورتر سابق NBA بازیکن Isiah Thomas, و بسیاری دیگر.
پنجشنبه, ژوئن 25

Southern Fried عجیب و غریب غرور 2020 Pop-Up جشنواره
نگاهی به بخشی در یک دگرباشان جنسی و ترانس جامعه جشنواره هنر آنلاین با آتلانتا سازمان Southern Fried عجیب و غریب غرور و افتخار است. چیزهایی را شروع کنید, در شب جمعه, شخص ساده و معصوم سس: بازی های عجیب و غریب رقص و به دنبال آن چای شیرین: عجیب و غریب از انواع نمایش در روز شنبه.
26-27 ژوئن

جوانان غرور اغراق
این Hetrick-مارتین موسسه LGBTQ+ جوانان میزبان چهار قسمت سری با “مشهور مورد علاقه خود را و اثرگذارندهها” مانند بزرگ Freedia, Taylor Dayne اندی, زنگ و مک دونالد و Kodie شین در YouTube و Facebook Live.
از طریق ژوئن 29

فیلم

Frameline44 غرور ویترین
بررسي فايلهاي 16 برنامه های برجسته تجاوز+ فیلم از سراسر جهان از جمله مایک Mosallam را شکستن سریعدر مورد یک گی مسلمان جستجوی عشق در غرب هالیوود و دزدکی حرکت کردن پیش نمایش قسمت از فصل آینده از پی اس سری چیایجاد شده توسط امی برنده لنا Waithe.
ژوئن 25-28

مطرح-a-Thon برای پراید
بیلی پورتر و محمدجواد رودریگز پیوستن بازیگران و تولید کنندگان مطرح (محبوب رقص موسیقی تلویزیون مجموعه در سال 1980 کشیدن توپ صحنه) به بحث (و در مورد آواز خواندن) حقوق صاحبان سهام برای ترانس و تجاوز+ جوامع است. این برنامه خواهد شد در FX و واحد است.
پنج شنبه ژوئن 26

Werq جهان: غرور قلعه
چه اتفاقی می افتد زمانی که شما قرنطینه هشت drag queens در قلعه غرور بیش از آخر هفته ؟ پیدا کردن به عنوان بین نژادهای مختلف, سیاه جوهر سالن Yvie عجیب, رجا, نائومی Smalls کیم چی Plastique, Candis fantasy author و هایدی N گنجه زندگی برای یک قسمت خاص از Werq جهان, درآمد حاصل از آن خواهد شد به نفع ملی سیاه و عدالت و ائتلاف است.
شنبه, ژوئن 27

مواد غذایی و نوشیدنی

دوست داشتن غرور
جمع آوری پول برای عشق به خدا را به ما تحویل یک NYC ارائه دهنده “خوشمزه پزشکی متناسب با وعده های غذایی” برای افراد مبتلا شدید و مزمن بیماری در این یک هفته ای نیویورک غرور رویداد شامل اهدای مجازی مبتنی بر تظاهرات پخت و پز.
از طریق ژوئن 25

GEEK

(نه IRL) غرور اجلاس
صدور صورت حساب خود را به عنوان “بزرگترین LGBTQ+ tech گردهمایی در تاریخ” این رویداد مجازی با, لزبین, Tech وعده از راه دور ملاقات یو پی اس, مذاکرات در intersectional هویت (به طور خاص در راستای سیاه و سفید زندگی می کند) و مصاحبه مانند یک طوفان سیاتل سو پرنده در ویروسی مقاله “رئیس جمهور F*cking متنفر دوست دختر من.”
از طریق ژوئن 26

سیمز غرور
این غرور ماه در سیمز هستی عزیزم! از یک پراید با مضمون plumbob برای استفاده به عنوان آیکون خود را به livestreams با همکار تجاوز+ پارسه, شبیه سازی بازی را جشن زندگی در حرکت یا کشش ناگهانی. پست آواتار خود را بهترین افتخار نگاه در رسانه های اجتماعی توسط 29 ژوئن به ویژه در مجازی Pride Parade میزبانی YouTuber EnglishSimmer.
سه شنبه, ژوئن 30

کودکان و نوجوانان و خانواده

کشیدن ملکه داستان ساعت جهان, غرور و افتخار, پارتی
در حالی که خود را kiddos شنیدن داستان در مورد شخصیت های متنوع شما معرفی می شود به فوق العاده drag queens از سراسر جهان است که شما ممکن است هرگز از شنیده می شود از مکزیک کبری D و Jossué JimAr به برلین Kaey و Antina مسیح است.
شنبه, ژوئن 27

موسیقی

نمی توانید انصراف از غرور
iHeartRadio ارائه یک بسته بندی افتخار جشن در Facebook Live, با اجرای برنامه توسط Adam Lambert, غریبه بزرگ مورد علاقه Freedia با مخزن و Bangas, کتی پری کیم Petras, و دیگران.
پنجشنبه, ژوئن 25

غرور رادیو مجازی یک ساعت یک مبارک در همکاری با ReadySetPrEP
غرور رادیو دی جی خواهد چرخش زندگی در بین افراد مشهور حضور در این جشن غرور در یوتیوب رهبری توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی که ارائه HIV پیشگیری از داروها (با نام مستعار دبستان) به صورت رایگان به هزاران نفر از افراد است.
پنج شنبه ژوئن 26

اجرای

فراتر از سرپناه 2.0 – تعاملی جمع آوری کمک
تاریخ کشت از برادوی, تلویزیون, فیلم, رقص و اپرا ستاره (مانند The Unbreakable Kimmy را اشمیت‘s Tituss برگس همیلتون‘s Jevon McFerrin و دندانه دار کمی قرص‘s الیزابت استنلی) برای یک غرور اغراق در یوتیوب.
پنجشنبه, ژوئن 25

دیکسون محل جنایی Queerness جشنواره
ملی دگرباشان تئاتر و دیکسون محل با همکاری دفتر شهردار از مهاجر و امور نیویورک غرور خواهد رفت مجازی با این دوم جشنواره سالانه تجلیل از تجاوز+ نویسان.
از طریق ژوئن 28

نیویورک غرور 2020: در بالای جهان!
کشیدن هنرمندان از سراسر جهان خواهد شد و گروه با هم به صورت مجازی نشان می دهد بهره گیری هارلم علی فورنی مرکز بزرگترین مرکز جامعه برای بی خانمان تجاوز+ جوانان در ایالات متحده است.
خورشید ماه ژوئن 28

واحه غرور کشیدن نشان می دهد
پیوستن به سان فرانسیسکو, drag queens D ‘ Arcy Drollinger و Snaxx—به طور منظم میزبان در سابق حمام و زمان, گی nightspot واحه—برای یک ستاره نکردم مجازی غرور حزب شامل rupaul’s Drag Race آلوم آلاسکا Thunderfuck و باب کشیدن ملکه به علاوه بسیاری دیگر.
شنبه, ژوئن 27

خوانش & مذاکرات

لاندا ادبی نشانی از غرور
از طریق پایان ماه ژوئن تجاوز تاسیس Lambda ادبی بنیاد را جشن عجیب و غریب نویسندگان با مجازی خوانش و مکالمات به صورت رایگان در یوتیوب. شنیدن Chani نیکلاس و یعقوب Tobia بحث در مورد “مرور در نوشتن زندگی” (25 ژوئن) گرفتن یک prerecording از جین واگنر و لیلی تاملین در گفتگو با هیلتون Als (30 ژوئن) ،
از طریق ژوئن 30

Livestream برنامه: آمریکا, تجاوز, حقوق مدنی, جنبش
مورخان گلن کایل و Libba Beaucham را گرفتن شما در تاریخ LGBTQ+ اجتماعی و جنبش حقوق مدنی در ایالات متحده است.
بحباله نکاح در اوردن, ژوئن 24

نیویورک غرور کنفرانس حقوق بشر
پیوستن فعالان و هنرمندان و روزنامه نگاران و سیاستگذاران برای مجازی نسخه از نیویورک غرور سالانه کنفرانس حقوق بشر که شامل یک چت بین نیویورک غرور رالی شرکت میزبان اشلی ماری پرستون و عجیب و غریب چشم مو گورو جاناتان ون نس.
پنجشنبه, ژوئن 25

هنرهای تجسمی

روشن صورتی مثلث
پاتریک کارنی را یاد هنر عمومی نصب و راه اندازی در بالای قله های دوقلو بازسازی هر سال برای سان فرانسیسکو, غرور, جشن, خواهد بود, واقعیت افزوده در این سال با 2700 چراغ گره از نور صورتی روشن های غیر انتفاعی در پشت چراغ سرخ مایل به قرمز. آن را قابل رویت از اوکلند تپه فضا آنلاین. چرا یک مثلث ؟ سازمان توضیح دهد که نازی ها با استفاده از نماد برای شناسایی و شرم گی مردم در اردوگاه های کار اجباری نازی ها و که از آن شده است از آنجایی که اصلاح شده با تجاوز+ جامعه به عنوان نمادی از غرور و افتخار است.
شنبه, ژوئن 27

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de