غریبه تایید لیز بری

برای حمایت از کار غریبه قرار داده و به تحقیق در مورد مسائل و مصاحبه این نامزد شما می توانید کمک مالی در اینجا.

Sorry برای ایجاد وقفه خود را longform اعتراض به نژادی عدالت ابدی خود را شکار فوری مخمر بی گناه خود را Netflix شراب خواری خود عبور حیوانات ذن ساعت خود را در یوتیوب ورزش تصویری خود را عمیقا قانع زوم حزب خود را دیرینه تاریخ با بیکاری را نگه موسیقی و خصوصی نهفته وجودی وحشت شما شجاعانه پنهان نگه داشته درست در زیر سطح از اوایل ماه مارس.

اما عمده اولیه انتخابات در آگوست 4. ما نیاز به برخی از تصمیم گیری در مورد که در حال رفتن به تواند ما را از این زوزه گودال ناامیدی و تراژدی. و آیا شما متوجه چگونه بسیاری از لعنتی خسته کننده جلسات با سیاستمداران ما نشسته طریق بنابراین شما ندارد ؟

ما فکر گرفتن اشک آور و گاز کشته برای یک هفته در خود ما دفاتر بد بود اما از آن محدودتر در مقایسه با یک ماه از زوم تماس با دروغگو COVID-truthers و mealymouthed امتیازهای. بعد از چند روز ما تا به حال به شروع به گرفتن بونگ ریپ از گاز اشک آور بین جلسات فقط احساس زنده است.

حمایت

ما تحمل این دادگاه و پس از آن دستگاه گوارش فجایع برای شما—ما مسئولانه قرنطینه وحی نقاب دیوانه وار زدن خوانندگان—و برای سرنوشت ما بیش از ای اداره بیکار ویروس زده دولت است که لغزش-‘n’-کشویی به یک دوم رکود بزرگ به عنوان ما بدخیم رئیس جمهور نقش گلف از ایمنی از پناهگاه خود را.

ما در مقابله با آن , سراخ کون, در ماه نوامبر, اما در حال حاضر ما باید تمرکز بر تمیز کردن خانه خود ما. در علاوه بر این به تقریبا هر صندلی در دولت و قوه مقننه در این سال ما را منتخب همه ما در سطح ایالت اجرایی تمام ده ما کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده و gobs قضایی موقعیت. گسترده انتخاب مترقی مالیات و یا وحشیانه ریاضت. پلیس اصلاحات و یا گاز برای kidz. فرماندار جی Inslee یا به معنای واقعی کلمه شرم آور ترین مجموعه از حزب جمهوری خواه grifters این SECB تا به حال دیده می شود.

به شما خواهد شد خود را به گرفتن اولیه رای گیری در این پست هر لحظه و قرار است در آگوست 4. بالا دو نامزد در هر مسابقه پیشرفت به ماه نوامبر انتخابات عمومی.

مثل همیشه غریبه انتخابات هیئت مدیره کنترل است که در اینجا به همه چیز آسان است. پس از شستن دست های خود را, ماسک از بالا گرفتن رای گیری خود را از صندوق پستی, پیدا کردن یک سیاه قلم, بار, بونگ شما را با کمتر کشنده شیمیایی عامل انتخاب و خواندن هر یک از ما با عشق تحقیق داشته اما تایید نوشته شده در زیر, بنابراین شما لازم نیست صدا مانند یک ماشین روب در بعد اجتماعی دور Dungeons and Dragons مسابقات و/یا موج.

غریبه انتخابات هیئت مدیره کنترل مت است Baume, تعقیب, سوختگی, کریستوفر Frizzelle ناتالی گراهام Jasmyne Keimig چارلز Mudede بازنشسته ریز ریز کردن گارد می دهد که نام خود را به عنوان “تیغه” و غنی اسمیت. غریبه را تایید نکرده و در بلامنازع مسابقات که به صورت اولیه این انتخابات به معنی مسابقه با دو یا تعداد کمتری از مردم در آنها است. ما نیز همین را تایید در مسابقات ما کاملا فراموش کرده در مورد علت پارگی-مسمومیت با گاز.


ایالات متحده نماینده
کنگره منطقه شماره 1

سوزان DelBene

سوزان DelBene نشان دهنده حدود یک سوم پادشاه شهرستان در مجلس نمایندگان آمریکا (اما تنها خسته کننده قطعات کرکلند و بوتهل) و پس از آن تعداد زیادی از برفی جوامع روستایی تمام راه را تا به مرز کانادا.

حتی اگر او را زیپو در مورد برخی از مسائل SECB بسیار مورد مراقبت (defunding پلیس decriminalizing کار جنسی و سبز جدید مقابله) او نیز از حزب دموکرات که نمیفهمد یک راه برای نگه داشتن یک منطقه پر از fuckwits پوشیدن MAGA کلاه در اطراف خانه.

این SECB تایید DelBene در سال 2012, 2014, 2016 و 2018 و هر زمان ما شکایت در مورد کندی پس از تماس با او و انسان معادل یک شانه را بالا انداختن emoji. اما حدس بزنید چه ؟ مردم در حال اجرا در برابر او—همه مردان دو خواهان (fuuuuck کردن) یک آزادیخواه (جهنم هیچ) یک تاجر در صنعت و معدن (lol) و یک مورمون است که نه یک حزب سیاسی. ما می خواهم به جای حمایت از دانه های مقعد آغشته پاپ سنگ غوطه ور در COVID از هر کدام از آن بچه ها پس DelBene آن است!

علاوه بر این حتی اگر او نمی مترقی قهرمان—او رای دادند جو بایدن در اولیه—او در واقع می گه در مورد چیزهایی مانند کاهش فقر گسترش مقرون به صرفه مسکن, کمک های مالی خدمات سلامت روان به طور کامل و حفاظت از LGBTQ مردم از تبعیض است. رای DelBene.


ایالات متحده نماینده
کنگره منطقه شماره 7

Pramila Jayapal

تقریبا چهار سال پیش Pramila Jayapal موفق به کسب کرسی در کنگره های خالی توسط جیم مکدرموت که بازنشسته از سیاست است. و بنابراین او را به صرف وقت خود را در مجلس نمایندگان به طور کامل در سایه کاخ سفید اجرا شده توسط کسی که فکر می کند ما باید تزریق خودمان را با سفید کننده برای محافظت از COVID. پس از شما آقای رئیس جمهور!

Jayapal امید زمانی که او مجددا انتخاب در سال 2020 که مغلوب ساختن پیشی جستن را رسما تبدیل به یک چیزی از گذشته. اما حتی اگر این اتفاق می افتد که به نظر می رسد به احتمال زیاد او می خواهد رهبر حزب جو بایدن به چوب به چپ روشن دستور کار است. “این تنها راه ما می توانیم جلوگیری از دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن از این اتفاق گفت:” Jayapal. “به من گفت: بایدن که آن را میانه رو سیاست ساخته شده است که تهمت امکان پذیر و میانه رو سیاست را تنها به او و یا کسی مانند او را دوباره به قدرت است.”

در این طیف سیاسی Jayapal می ایستد نزدیک به برنی ساندرز. و ثبت در دفتر بسیار سازگار با آن موقعیت است. او برای مبارزه عمیق کاهش بدهی های دانشجویی و به صورت رایگان کمک درسی برای خانواده های شاغل. او تحت فشار قرار دادند تا به صورت قانون است که آدرس این بحران زیست محیطی است که نمی شود یک استراحت به دلیل بیماری همه گیر. او همچنین نوشت: لعنت خانه نسخه مدیکر برای همه است. اما در حال حاضر او تمرکز شده است حفاظت از مردم را از سقوط اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن را آشفته سوء مدیریت آن است.

این هسته از معروف او پیشنهاد چک بازیابی عمل می کنند: به خاطر مردم کار و بیمه. عمل دریافت کرده است توجه ملی به این دلیل که ما نمی باید یک ساختاری عمیق و برنامه ریزی برای مقابله با پیامدهای اجتماعی این بیماری همه گیر.

جزئیات جالب در مورد office: در دوره اول او در پاسخ به بیش از 300000 ایمیل و نامه از ترکیبات. Jayapal گفت: “که چشمگیر, راست?” بله, آن است که کنگره. نگه دارید تا کار خوب. رای Jayapal.


ایالات متحده نماینده
کنگره منطقه 9

آدام اسمیت

آدام اسمیت است که رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس, بنابراین به طور طبیعی ما شروع جلسه ما با صحبت کردن در مورد آنچه که یک تقلب و کثافت مغلوب ساختن پیشی جستن است.

که در زمان در حالی که کمی و پس از آن موضوع تبدیل به اسمیت سابقه بوده است. اسمیت مذاکره 2019 دفاع ملی مجوز عمل می کنند که کشید را شامل نمی شود یک سال ممنوعیت فروش اسلحه به عربستان سعودی است. اما آن را شامل “بزرگترین رفاه اجتماعی افزایش از قانون مراقبت مقرون به صرفه” اسمیت گفت: “و این امر اتفاق نمی افتاد اگر من تا به حال نشده است رئیس کمیته خدمات مسلح.” بزرگ ترین چیزی که در آن قانون پرداخت می شود والدین ترک برای تمام کارکنان فدرال اما نیز وجود دارد صدها نفر از چیزهای دیگر مانند رفع یک مشکل با مزایای برای بیوه زنان و بیوه دادن خدمات اعضای توانایی شکایت قصور پزشکی ارسال 10 میلیون دلار در کمک به پورتوریکو, و بیشتر.

اولویت های خود را اگر او دیگر با توجه مدت? “ما به شدت نیاز به به روز رسانی و بهبود قانون مراقبت مقرون به صرفه برای دریافت مراقبت های بهداشتی بهتر برای مردم,” او گفت:. او همچنین در مورد اصلاحات جامع مهاجرت رفع “خودنمایی سوراخ” در قوانین اسلحه در اطراف چک های پس زمینه نژادپرستی نظاممند در اجرای قانون (“ما باید کاملا بازبینی راه ما اجرای قانون”) برابری به طور کلی (“من همواره بسیار آوازی در مورد این واقعیت است که جامعه ما اساسا نژادپرستانه و اساسا جنسیتی”) تغییر آب و هوا (او امضا کرده به سبز New Deal) و مترقی مالیات (او را “هیجان زده در مورد مالیات که سیاتل گذشت چون من واقعا بر این باورند که بخش عظیمی از این مشکل در کشور ما در حال حاضر تمرکز ثروت”). این یکی آسان است, عمدتا به دلیل هیچ کس در حال اجرا در سمت چپ او در این زمان. رای اسمیت.


ایالات متحده نماینده
کنگره منطقه شماره 10

بث Doglio

ما ارسال نشده هر کسی که به کنگره از قابل اعتماد آبی منطقه است که نه به صراحت حمایت مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. تنها کسی است که متناسب با آن معیارها در این مسابقه—که در واقع نشان داد تا به ما گاییدن جلسه است بث Doglio دو اصطلاح خانه هرزه از المپیا.

به عنوان موسس و مدیر اجرایی واشنگتن حفاظت از رای دهندگان Doglio شده است مبارزه برای محیط زیست از اوایل 1990s و او را بدست نتایج. او ایستاده بود تا به صنعت زغال سنگ به عنوان مدیر منطقه ای از قدرت گذشته زغال سنگ انتخاباتی که متوقف هفت صادرات تسهیلات طرح های مرده در آهنگ های خود را. او را گرفته در صنایع شیمیایی و برنده و او سازمان یافته با trevor trust.

در خانه او بود اوایل حامی موفق من-940 مبارزات انتخاباتی او پیشنهاد یک مسکن مناسب صورتحساب کردم و یک به تصویب رسید و از او حمایت, لایحه مالیات بر کسب و کارهای بزرگ بر اساس شکاف ثروت در شرکت های خود را. او به نقل از Rep. Pramila Jayapal به عنوان مدل برای چه او را اجرا و خود او در اتاق صورتی او می شود به کنگره که ترکیب-فاضلاب سرریز از درخت dorks قطعا می تواند با استفاده از یکی دیگر از سازمان-نماینده مانند Jayapal.

پشتیبانی غریبه

دولت سابق خانه کاریکاتور کریستین ریوز که در این مسابقه سرزنش سابق مجلس فرانک Chopp برای همه بد رای او در قوه مقننه که دقیقا نمی الهام بخش اعتماد به نفس. و استدلال ریوز داد برای او بد رای برابر متوسط اخراج اصلاحات که Chopp گفت که او نیست به او بگویید به, بود کامل و مطلق مزخرف.

برخی از ما بودند و مرتب از ریشه برای جاشوا کالینز یک 26 ساله سوسیالیستی راننده کامیون که به این مسابقه زود هنگام و افزایش چشمگیر مقدار پول در توییتر, Infinite, و, اختلاف, اما او را نشان نمی دهد تا ما جلسه پس از گفت و او را. علاوه بر مبارزات انتخاباتی خود یک ظرف غذا است—این Thurston County دموکرات ها او را متهم کرد و در مبارزات انتخاباتی خود کارکنان از نقض “نمایشگاه کمپین شیوه” ساخت اتهامات نادرست و اذیت و آزار اعضای خود را آنلاین. به علاوه او ضمنی در Facebook که برنی ساندرز فکر کردم به لغو تمام بدهی های پزشکی از او. Uh huh. رای Doglio.


جی Inslee

پس بیایید ببینید ما برای انتخاب بالاترین مقام اجرایی دولت در حال Tim Eyman یک ادعا صندلی دزد ازاد از تخفیف مبلمان اداری که می خواهد به دور قطار و اتوبوس; لورن Culp یک شهر کوچک رئیس پلیس که وعده داده شده به اجرای رای دهندگان تایید تفنگ قوانین ایمنی و بود که “متهم در یک طرح دعوی در دادگاه botching یک کودک جنسی-سوء استفاده از تحقیقات و تهدید آمیز قربانی با تهدیدات کاذب-ادعای اتهام” با توجه به Seattle Times; جاشوا فرید یک churchy ضد vaxxer که روزنامه به نام “آهنربا برای جنجال”; Goodspaceguy و به معنای واقعی کلمه 31 سایر افرادی که خود آشکارا bonkers یا که هیچ شانس و یا فعلی ما دو دوره فرماندار که صرف بیشتر از سرمایه سیاسی در تلاش برای مقابله با بزرگترین و بیشترین فشار تهدید وجودی برای بشریت است.

آه ما قصد داریم با کوه zaddy و نیمه مناسب و معقول ویسلر جی Inslee. بله او در واقع یک استاندارد-موضوع شرکت دموکرات که پس از تحویل بوئینگ بزرگترین فرار مالیاتی در تاریخ ایالات متحده که در واقع فکر می کند ما ممکن است نیاز جدید مترقی مالیات است که ما قطعا نیاز به پر کردن ما 9 میلیارد دلار بودجه سوراخ که رد riot gear به عنوان “نگهبانان شین” در جلسه ما که رای دادند برای جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه که مورد تایید COVID-19 ارشاد برای farmworkers که نمی رفتن در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی برای حفاظت از آنها از شیوع آنها در حال حاضر پایدار و…. و…. و…. ما واقعا می تواند. اما گذشته از غارنوردی بیش از حد اغلب به صنعت نگرانی های او انجام داده است یک کار خوب فرمان دولت از طریق بیماری همه گیر. و اگر او می شود چند سناتور دموکرات که جدی در مورد تغییر آب و هوا او وعده “واقعا همه چیز خوب می رویم به اتفاق می افتد” که به سرعت در حال ذوب ، رای Inslee.


معاون فرماندار

Marko Liias

سناتور. Marko Liias صورتحساب خود را به عنوان پیشرو در این مسابقه است. و او است. اما عمدتا به دلیل گزینه های دیگر عبارتند از یک تعداد انگشت شماری از شسته تا جمهوری خواهان و بازنشستگی خانه در ایالات متحده در کنگره دنی هک.

در طول زمان خود را در سنا Liias شناور بد ماشین tab رفع رای دادند و همراه با بقیه همکاران خود را برای ایجاد یک غول حق بیمه راه گریز از مالیات برای کسب و کار و حمایت از یک لایحه به غنی سازی درنده payday در وام دهندگان. اما ما او را ببخش این گناهان او را پس از ارائه پاسخ مناسب/عذر/عذر خواهی. و او را از انجام برخی از چیزهای بزرگ بیش از حد. او ایجاد شده واقعی و پایدار تغییر ساختاری برای جامعه تجاوز با کمک به پیش نویس تجاوز کمیسیون قانون او پشتیبانی خوب مراقبت های بهداشتی صورتحساب و او به وعده پرتاب وزن خود را در اطراف در نهایت به تصویب سوخت پاک و استاندارد یک دولت و یا بر اساس منطقه ای, تک-لایحه پرداخت کننده.

او همچنین دوخته دستور غذا را برای یک Doritos غذای مرکب از گوشت وارد به خود را Pinterest و این دقیقا همان نوع از آخرالزمانی حزب وعده انرژی SECB انتظار برای دیدن در رهبران ما. مهمتر از همه به عنوان طبقه سنا رهبر برای آخرین سه جلسه Liias می داند پارلمانی روش در داخل و خارج و او دستمال مرطوب طبقه با بدنه بند انگشت-draggers زمانی که آنها شروع به خارج می گردند متعصب صفرا در طول بحث.

در ضمن هک شد رفتن به بازنشستگی از سیاست به صرف زمان بیشتر در نوشتن رمان های کامل از تحریک جنسی تا زمانی که خروجی رژیم صهیونیستی است. سرهنگ سیروس حبیب خالی صندلی خود را برای پیوستن به پارچه. ما نمی خواهیم کسی را برای رفتن به درمان دفتر مانند فرفره به عنوان یک Wal-Mart greeter. و ما قطعا نمی خواهید کسی که نمی گویند اگر او پشتیبانی فقط باعث قوانین که فکر می کند پلیس می تواند نفرت-crimed و اولیه که جاه طلبی است که به یک ثابت قدم قهرمان “مدنیت.”

به قول Liias, “مدنیت راه سفید ساختار قدرت جلوگیری از تغییر. من فکر نمی کنم ما باید uncivil اما من فکر نمی کنم که قرار دادن مدنیت به عنوان یکی از اهداف ما بالا است که برای کمک به ما را پررنگ تغییر دهید.” نه ما چاق!!! این خواهد بود که یک نبرد دشوار برای Liias. هک بیشتر به رسمیت شناختن نام و آخرین بار Liias زد برای ایالت دفتر او حتی نمی آن را از طریق اولیه. در این زمان او خواهد شد. اما تنها اگر شما به انجام آنچه ما می گویند. که شما باید. رای Liias.


وزیر امور خارجه

Gael ترلتن

واشنگتن نیاز دارد وزیر امور خارجه که ما را حفظ خواهد کرد انتخابات عادلانه و دقیق و عاری از سایه شبکه های هکرها با مسلما دسته سرد. اما ما همچنین سزاوار کسی حاضر به دفاع از رای گیری از سیستم در برابر حملات از خود ما رئیس جمهور و کسی که مبارزات سخت به ادامه گسترش حق رای در واشنگتن است. پیشین نوشته. Gael ترلتن تنها نامزد در این مسابقه که هر دو را انجام دهد.

ترلتن مشغول به کار به عنوان یک مقام ارشد دفاع تحلیلگر پنتاگون. او آورده است که دانش به خرس به عنوان اکثریت رهبری طبقه در خانه که در آن او در تصویب قوانین به گوشت گاو تا امنیت سایبر در انتخابات رای دهندگان بهبود توسعه و آموزش و پرورش و گسترش دهندگان دسترسی در سراسر کشور. او هیچ تجربه اداره انتخابات اما او نوشته شده لعنت اسکناس در انتخابات او را از کار اخراج شدند تا در مورد دفاع از دموکراسی است.

در دو دوره به عنوان وزیر امور خارجه و در 12 سال به عنوان Thurston County حسابرس وقت کیم Wyman کارگردانی کرده است بیش از 100 انتخابات است. با وجود همه این تجربه های پیاده سازی دولت الکترونیکی تشکیل پرونده و ثبت نام رای دهندگان سیستم بوده است لعنتی shitshow. با توجه به سیاتل تایمزبرخی از سیستم مسائل بودند “خیلی مشکل” آنها را وادار پادشاه مسئولان شهرستان به “استفاده از قطعات پادشاه شهرستان موجود سیستم” برای اجرا در سال گذشته را در ماه اوت اولیه. Wyman دست تکان داد و دور از مسائل به عنوان اشکالات جزئی—اما آنها نیست.

مانند تقریبا هر دیگر جمهوری خواه با یک مدرک دانشگاهی او به طور فعال در فواصل خودش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فروش خودش را به عنوان یک حزبی بازیگر است که می خواهد به نگه داشتن دفتر سیاسی خنثی است. او نمی خواهد رای در آخرین انتخابات ریاست جمهوری اولیه یا به صراحت محکوم کردن رئیس جمهور حملات اخیر در سیستم رای گیری او نظارت برای آن دلیل و گفت: او نمی “در وزن” در “مسائل اجتماعی است.”

اما این horseshit. او خوشحال بود که به مخالفت با “مسئله اجتماعی” گسترش محلی حق رای به غیر شهروندان (به عنوان ترلتن که برای ماده) در جلسه ما و مبارک در مخالفت با واشنگتن رای گیری قانون حقوق در سال 2012. و هر چند او می گوید او نمی استفاده از نفوذ به عنوان وزیر امور خارجه به شهادت علیه H. R. 1—لایحه پیشنهاد شده توسط آمریکا که گسترش دهندگان ثبت نام محدود کردن رای دهندگان تصفیه و پایان حزبی gerrymandering—او و دیگر جمهوری خواه وزرای امور خارجه امضا نامه ای به ایالات متحده خانه رهبران در ماه مارس 2019 ابراز “نگرانی عمیق و مخالفت با منابع انسانی 1.” امضای حزبی نامه مخالفت با حق رای و لایحه نیست و صرفا “توصیف تجربه ما در واشنگتن” کیم. ما ممکن است انجام بونگ ریپ از گاز اشک آور اما ما کودن ها نیست. رای ترلتن.


دولت حسابرس

پت (پاتریس) مک کارتی

با COVID-19 حفاری سوراخ در بودجه دولت و با کل اشتغال اوراق بهادار بخش اساسا در شعله های آتش و با تحقیقات بیشتر احتمال پایین آمدن پایک در پی دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر وجود دارد تنها یک نفر ما می توانید بستگی دارد—که حق گاییدن دولت حسابرس. و ما می خواهیم که دولت حسابرس به پت مک کارتی.

این unglamorous مداد-هل دادن موقعیت است که در مورد به عنوان بیات به عنوان شما می خواهم انتظار اما پسر آیا ما پر جنب و جوش تایید سر به سر با کارتی که وقت و جاشوا کیسی پادشاه از مردم که اشاره به خود را به عنوان حسابداران رسمی (و نه رسمی خود عنوان اما شاید لازم بود). کیسی اصلی موقعیت است که یک حسابدار باید از حسابرس بخش. مک کارتی گفت که شما لازم نیست که به یک حسابدار برای اجرای کار. کیسی کمی برگشت و گفت او مطمئن است که مک کارتی بود “نورد در comptrollers.” ما در حال حدس زدن که go-for-the-گلو توهین در حسابرسی جهان است.

مک کارتی شده است در راس حسابرس بخش پس از سال 2017 و تا آنجا که ما می توانید بگویید او کاملا خوب است. مک کارتی اول زن برای پر کردن نقش او تا به حال یک عمر خدمات عمومی و او در حال حاضر پیشرو حسابرسی از ESD را به نفع تحویل فرآیندهای توجه ویژه به جزئیات کمی در مورد گرفتن غارت توسط یک نیجریه تقلب حلقه.

او باید مقدار زیادی از اتاق را برای رشد ، بزرگترین به رخ کشیدن در مورد زمان او در نوسازی حسابرس وب سایت, و او پاسخ داد: یک سوال در مورد عادلانه شیوه های استخدام در وزارت او گفت: آنها تا به حال “جوان متنوع و” مردم است. اما ما چسبیده با پت. به خصوص پس از کیسی در تمسخر retainment نرخ حسابرس را با گفتن یک $62,000 سالانه حقوق و دستمزد سکه برای یک CPA. خواندن اتاق جاشوا; ما روزنامه نگاران! رای پت.


دادستان کل

باب فرگوسن

باب فرگوسن دفتر مبارزه برای فقط در مورد هر موضوع که مسائل با بازی گاه به گاه شدت chessmaster در وسط یک 18-فرد simul و ما نمی توانیم به اندازه کافی از آن است. این که آیا آن پرونده های حقوقی بیش از nondiscrimination, تفنگ, ایمنی, مهاجرت, حقوق, کمپین شفافیت محیط زیست حمایت و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت batshit اجرایی سفارشات او مبارزه و او را برد. (او نیز شکایت کرد Comcast تحقق توهمات از هر کسی که تا به حال به ارتباط برقرار کردن با آن شرکت است.)

مطمئن شوید که او نه به عنوان رادیکال به عنوان برخی ممکن است می خواهم گفتن غریبه که او از یک “reimagining” از پلیس بودجه به جای انبوه defunding آنها. اما او هم “باز” به جرم زدایی از کار جنسی است که خیلی بهتر از شما به احتمال زیاد برای شنیدن از رقبای خود.

جمهوری خواه حریف مت لارکین مخالف امن تزریق در سایت و می گوید: دولت coronavirus پاسخ بیش از حد تهاجمی است. دیگر نامزد برت راجرز وکیل سیاتل پلیس مخالف کنترل اسلحه و می گوید دولت AG نباید اجرای حمایت از مصرف کننده هنگامی که کسب و کار به نوبه خود به دور عجیب و غریب مشتریان. همین حالا رای دادن برای کسانی که تشکرها.

اگر فرگوسن برنده انتخاب مجدد او می گوید: او قصد دارد برای مقابله با سوء مصرف مواد مخدر و گسترش دادخواهی در اطراف حقوق مدنی و مسائل زیست محیطی. با توجه به سابقه برنده واشنگتن در دست خوب است با او ادامه که کار می کنند. رای فرگوسن.


کمیسر از زمین های عمومی

هیلاری فرانتس

ما استن هیلاری فرانتس. با یک پس زمینه در محیطی عدالت فرانتس مصرف شده است وزارت منابع طبیعی به ارتفاعات جدید پس از انتخابات خود را برنده در سال 2016 و هنگامی که شما به او صحبت می کنند آن را روشن است که او یک nerd برای نوع nitty-ریگ دار سیاست فروع است که کمتر رهبران به خواب.

فقط یک اشاره زودگذر از ماهی قزل آلا, آتش نشانی و تهاجمی شبح میگو کافی است به او صحبت کردن در یک مایل از یک دقیقه در مورد دفتر کار به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در این سیاره است. و او قرار می دهد پول خود را که در آن دهان خود را است وقتی که می آید برای حمایت از قبایل دسترسی به زمین بهبود دستمزد برای زندانیان که به مبارزه با آتش سوزی و نصب باد و انرژی خورشیدی زمینه را برای انتقال واشنگتن به 100 درصد انرژی پاک. در ضمن او تنها دموکراتیک حریف یک کمپین وب سایت است که فقط یک وبلاگ وردپرس است که او و بعد فورا رفت واز اطراف برای پر کردن و در عین حال او دیگر مخالفان جمهوری خواه و آزادیخواه لاف زن. رای فرانتس.


کمیسر بیمه

مایک Kreidler

مایک Kreidler به عنوان کمیسر بیمه از سال 2000 و SECB می خواهد او را برای ادامه خدمت برای تعدادی از دلایل که یکی از آنها نقش کلیدی او در پایان “تعجب حسابداری” در ایالت واشنگتن.

این غیر مستقیم عمل است که با حمایت شرکت های سهامی خصوصی است که یک بیمارستان پنهان از بیمه بیمار به وضعیت واقعی خود را ارائه دهندگان خدمات سلامت. شما فکر می کنید همه چیز پوشش داده شده است اما پس از آن—و … شما دریافت صورتحساب شما انتظار ندارد از چنین و چنین یک دکتر است که بخشی از بیمارستان شما برای تحت پوشش. “این لایحه اغلب اجرا می شود به هزار” توضیح می دهد که Kreidler “و آن را قرار می دهد مشتری در مرکز روند صدور صورت حساب زمانی که آن را واقعا باید یک موضوع بین بیمارستان و شرکت های بیمه.”

نکته بعدی Kreidler در حال کار بر روی است که نمره های اعتباری کلاهبرداری. پس از حدود 2000 سال شرکت های بیمه استفاده کرده اند و نمرات اعتباری به منظور تعیین هزینه های یک طرح. اگر شما اعتبار بد شما پرداخت بیشتر. “من در مبارزه علیه این پس از ورود به دفتر” توضیح Kreidler. او می خواهد برای پایان دادن به آن به دلیل آن را ناعادلانه اثرات ضعیف و تعداد زیادی از آنها سیاه و سفید هستند. “وجود دارد موارد که در آن یک فرد با یک DUI خود را ضبط و پرداخت کمتر برای بیمه اتومبیل از یک فرد با رتبه اعتباری بد می گوید:” Kreidler که می بیند این به عنوان یک شکل از سازه نژاد پرستی.

“بله شرکت ها نه به دنبال رنگ می گوید:” Kreidler “آنها با استفاده از یک الگوریتم است. یک الگوریتم می بیند هیچ رنگ آنها می گویند. اما به دلایل تاریخی سیاه پوستان هستند و در مقایسه با نسبت جمعیتی در فقر است. و بنابراین آنها را تا پایان پرداخت بیشتر برای بیمه اتومبیل.” Kreidler همچنین اشاره می کند که در این دوره از بیماری همه گیر در یک دوره زمانی که بسیاری از آنها بیکار نمرات اعتباری تنها بدتر خواهد شد و این تنها زندگی را سخت تر برای کسانی که در حال حاضر در یک موقعیت. رای Kreidler


سرپرست مدارس دولتی

کریس Reykdal

کریس Reykdal فعلی سرپرست عمومی آموزش و پرورش نیاز به نگه داشتن شغل خود را. در صورت COVID-19, Reykdal شده است مسئولانه بسته شدن مدارس و مرور از راه دور یادگیری هنگامی که 735,000 واشنگتن ندارد و دسترسی به اینترنت ارائه وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان که با اتکا در مدرسه برای تغذیه شدن و خیلی بیشتر.

Reykdal ندارد کار آسان جلوتر از او در این سال به خصوص که آن را می شود واضح تر و روشن تر است که باز شدن مدارس ممکن است به یک ظرف غذا لعنتی. با وجود آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در اطراف باز شدن مدارس به طور کامل Reykdal اذعان کرده است که در مدرسه اتفاق نمی افتد در این سال بدون نوعی از آموزش از راه دور. Reykdal گفت: SECB او می خواهم عشق را به اینترنت به عنوان یک ابزار عمومی و اتصال جهانی است “اساسی” برای یادگیری است.

گذشته از excelling در کار در چند ماه گذشته او را در حال اجرا در برابر برخی از مطلق bozos. تنها نامزد دیگر که در پاسخ به ما تایید زوم تماس بگیرید (به صورت فصل هر کسی بپرسید) بود David بهار و به اصطلاح “مترقی” که تنها نشان داد تا به ما بگویید که coronavirus شد جعلی, به, داد, در مورد جامع سلامت آموزش و پرورش لایحه که به تصویب در مجلس آخرین جلسه و به زمین خود کتاب. بهار نمی خواهند kindergartners آموزش کاما سوترا است که همه به خوبی و خوب از اب لایحه که Reykdal رهبری که نمی کند! Reykdal گفت که این درست نیست که برخی از مردم “می خواهم به زندگی می کنند در تاریکی” در اد و او درست است.

Reykdal نیز به طور کامل آگاه از نژادی و بی عدالتی در واشنگتن است. او و کارکنان خود را متعهد به ضد نژادپرستانه و آنها به دنبال تثبیت سیاست هایی که ایجاد سهام شکاف. ما خواهید بود به تماشای. رای Reykdal.


قانونی منطقه شماره 11
نماینده موقعیت شماره 1

دیوید Hackney

برای 18 سال, یکی از متنوع ترین مناطق در کشور شده است نشان داده شده توسط زاک Hudgins یک سفید incrementalist دموکرات که اصرار بر تلفظ نام او با “k” به جای “h.” Hudgins نیز صاحبخانه که متصلب تا چهار نقض و پنج شکایت از سیاتل از جمله یکی 2017 تخلف از این شهر فقط به علت فرمان.

اگر او تحت فشار قرار دادند تا برای برخی از لوایح خوب در روز های اخیر دستاوردهای عبارتند از رای گیری برابر متوسط اخراج اصلاحات (shocker!) که گذشت به هر حال توقف حزب دموکرات از عبور از یک بد حفظ حریم خصوصی داده ها لایحه بود که صادقانه پایین کلید معامله بزرگ است. Hudgins در حال حاضر می گوید که او “احتمالا” باید اصلاح اخراج لایحه اصلاحات به جای رای دادن در برابر آن, اما او بیش از حد شلوغ “مبارزه با بزرگترین شرکت های فن آوری” در لایحه حفظ حریم خصوصی به توجه به یکی از بزرگترین مسائل در منطقه خود. اما اگر Hudgins واقعا چنین ویز قانونگذار او را فقط به اصلاح این لایحه در وهله اول.

Hudgins نیز اعتبار خود را, آه, “موفقیت” این چرخه با توانایی های خود را “جمهوری خواهان همراه” و می افزاید که خود را “mid-western سفید پسر…رفتار خوب” جلوگیری از او را از جایگاه در جدول و واقعا مبارزه مترقی قانون. چند چیز است: (1) Um چه ؟ (2) چگونه بسیاری از بار ما به این می گویند ؟ دموکراتها کنترل مجلس سنا و فرماندار عمارت. آن بوده است در زمان استفاده از اکثریت زیادی به جای اتلاف وقت آبیاری پایین اسکناس در شانس کردن جمهوری تصمیم می گیرد به شرکت حامی برخی از لعنتی نیروی کار. خدا. لعنت به آن.

خوشبختانه برای مردم جنوب سیاتل, David, Hackney قصد دارد در واقع با استفاده از بزرگ اکثریت دموکرات ها در حال حاضر به گه انجام می شود. Hackney سابق دادستان فدرال که اخیرا در زمان کار در منابع انسانی در آمازون تحقیق در مورد تبعیض/آزار و اذیت ادعا می کند اما او می گوید او نمی مانند پرنیان و چپ. او هرگز انتخاب شده است اما او در Jessyn فارل را, کمپین, کمپین برای لغو ممنوعیت اقدام مثبت و تفنگ ایمنی ابتکار.

او وعده به قهرمان مستاجر حمایت (از جمله علت فقط و اجاره تثبیت اقدامات) تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی پلیس اصلاحات و عدالت کیفری اصلاحات و او پاکستان برای آوردن انرژی از یک سازمان به این دفتر است. ما به خصوص پمپ مورد حمایت دادستان اما Hackney می گوید او می خواهیم با استفاده از دانش خود را از سیستم به رفع آن توسط دفاع به صورت مستقل تحقیقات و مقامات مستقل برای محاکمه پلیس که کشتن. رای Hackney.


قانونی منطقه شماره 30
نماینده موقعیت شماره 1

Jamila تیلور

Jamila تیلور است که یک وکیل است که انجام بسیاری از کار در خشونت خانگی و عدالت کیفری مسائل است که به وضوح حفظ لیستی از نقاط صحبت کردن که کسی را به اطراف منتقل می شود به هر, برای اولین بار نامزد های در حال اجرا برای مقننه در دموکراتیک بلیط. در حالی که او دقیقا نمی کاسه ما با بیش اصلی سیاست های عمومی ایده های او را برای یک تجربه غیر انتفاعی رهبر یک پرستار و یک مستاجر است که gouged سال مانند بقیه از ما—بنابراین او زندگی می کردند مسائل ما در حال ارسال را به المپیا به تعمیر. ما همچنین می دانیم که ما نمی خواهیم او را رقابت Cheryl هرست در هر نقطه در نزدیکی یک دفتر سیاسی. هرست است که اپل مامان با کارن کوتاه کردن مو است که در زمان یک گروه کلیسای دوره سقوط در مورد چگونه به حل بی خانمانی. او گفت: ترس از راه رفتن را از طریق جنگل در نزدیکی خانه او را وادار به خرید یک تفنگ…به ساقه درختان ما حدس می زنم ؟ ما مطمئن نیستید. در یک نقطه او اشاره پادشاهان عراق و SECB در تلاش بود تا سخت به خنده در ما زوم تماس بگیرید که ما مسدود شده همه چیز ،

تیلور حداقل در حمایت از مالیات مترقی. هرست ترجیح می داد. از کجا ؟ سوال بزرگ. او پیشنهاد کرد “شاید این مدیریت ما را.” خوب شریل چرا شما فقط آتش “مدیران” از دولت است. بقیه از ما رای تیلور.


قانونی منطقه شماره 30
نماینده موقعیت شماره 2

Jesse Johnson

واقعا وجود دارد تنها یک گزینه در این مسابقه و آن را Jesse Johnson. در اوایل سال جاری در شهرستان کینگ و پیرس شوراهای شهرستان منصوب سابق فدرال راه عضو شورای شهرستان برای پر کردن این صندلی. هر چند جلسه کوتاه بود, دیوانه گردباد جانسون از دست هیچ زمان عبور صورتحساب به گسترش دسترسی به مراقبت های دندانپزشکی و خدمات بهداشت روانی و ایجاد محیط زیست برنامه آموزش و پرورش در مدارس سراسر کشور. اگر مجددا انتخاب او قصد دارد برای ادامه تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و مسکن و حمایت از کسب و کارهای کوچک—همه چیز خوب است!

جانسون همچنین شدت به خدمت در کمیته های پارلمانی که در آن او به ما می گوید او می خواهد برای ادامه به کار با اعضای دیگر به فشار برای پلیس اصلاحات (هر چند او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس womp womp). به عنوان مخالفان خود را? یکی چندساله نامزد مارک گرین که اشاره به المپیا به عنوان “روستای Potemkin” و کسی که ممکن است catfished طول مسابقه گذشته خود را دیگر یک مورمون بستنی صاحب مغازه-تقدیر-partypooper که مبارزه برای حفظ حقوقی خرده فروشی گلدان مغازه ها از راه فدرال; و نام خانوادگی به نظر می رسد مانند یک تایپی. رای جانسون.


قانونی منطقه شماره 32
نماینده موقعیت شماره 1

ما به پایان رسید جلسه ما با سیندی Ryu آرزوی ما می تواند به یک شام شکرگزاری با او. او فرانک در راه است که دیگر قانون نیست.

Ryu است که با مترقی مالیات, اما او نمی تواند مرتکب (هر چند که ما آرزو می کنم او را) به ایستادن بر روی یک میز و دفاع از هر یک از آنها—”من ترس از بلندی” او به شوخی “من شما را به سقوط است.” Nah اما واقعا او می گوید: او در پشتیبانی از مالیات بر سود سرمایه اما استدلال می کند که آن را نمی خواهد کمک کند در کوتاه مدت تا قانونگذاران را مجبور به پر کردن خمیازه سوراخ بودجه با عقب مالیات و هزینه برای هم بودن. ما دوست دارم به آن را بشنود اما ما قدردانی خلوص و صداقت.

بهتر اخبار, ریو ثبت در پلیس اصلاحات جامد است. او جنگیدند برای من-940 او بخشی از رهبری در ایجاد یک مشترک قانونی نیروی کار در جامعه پلیس استانداردها و ما اعتماد به نفس او بیشتر مسائل خود آستین پلیس نمی خواهد خیلی دوست دارم!

ریو نیز مناسب و معقول در مسکن—او را برای تراکم و برای مقابله با تک خانواده ى او را در هیئت مدیره با فقط به علت حمایت از مستاجرها (اما نه کاملا اجاره کنترل او است تجاری صاحبخانه بعد از همه) و او می خواهد به مبارزه برای خانه رشد در گلدان است.

او حریف Keith Smith, اجرا شده است, در برابر ریو سه بار—یک بار به عنوان یک مستقل و یک بار به عنوان یک میانه رو و در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان یک پیشرو است. جدا از خود سریع, um, تکامل به عنوان یک متفکر سیاسی او استفاده می شود به در حال اجرا در برابر Ryu است که با او احساس راحتی در پوشیدن یک Aeropostale تی شرت به SECB نشست. ما نمی دانیم که گناه بدتر است. رای ریو.


قانونی منطقه شماره 32
نماینده موقعیت شماره 2

لورن دیویس

لورن دیویس خود را صرف دوره اول در مجلس حمایت خوبی صورت حساب است که لمس کردن در اصلاح قانون نظام حقوقی, سلامت روان, درمان و بهبود خشونت ایمنی و مراقبت های بهداشتی. دیویس یکی دیگر از لباس های شسته شده لیست گه به انجام بعد از مدت بنابراین ما باید برای نگه داشتن او وجود دارد. او را با یک مالیات بر سود سرمایه و متعهد به رای دادن به یکی. او می تواند به نفع یک مالیات بر درآمد اما نمی دیدن یک مسیر رو به جلو وجود دارد. او می خواهد به پلاگین سوراخ بودجه با عبور از قانون که بستن مالیات اولویت برای مصرف صنعت و با اضافه کردن مواد مخدر تاثیر هزینه که برای تلفن های موبایل خوب است. طمرة Smilanich یک “غیر حزبی حزب” نامزد که می خواهد به “اجتناب از مالیات بر درآمد دولت” و خاکستری پترسن قلب است در جای مناسب اما او هیچ تجربه. هیچ کدام برای ما با تشکر! رای دیویس.


قانونی منطقه No. 36
نماینده موقعیت شماره 2

در اینجا ما باید یک انتخاب بین سارا Reyneveld دستیار دادستان کل; لیز بری یک لابی اجرا می شود که این دادگاه وکیل انجمن; و Jeffrey M. Cohen شاد توده ای از پودر پروتئین که دارای نظراتش اما می گوید مورد علاقه خود را کتاب اطلس شانه ای بالا انداخت. (حدس ما این است که او متوقف شد بعد از خواندن کالج).

هر سه وعده داد به مبارزه برای مترقی مالیات رای معنی دار تغییر آب و هوا قانون پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس کمک به پایان دادن پول نقد وثیقه بازگشت حق مسکن اسکناس و افزایش مستاجر حمایت. مهمتر از همه آنها توافق کردند که به نام شرم و دموکراتیک همکاران که پشتیبانی نمی کند همه از آن. اما بری تعهد به سرب در تفنگ قوانین ایمنی ایستاده بود و او تنها نامزدی که گفت او نمی خواهد پاسخ به ایالت بحران بودجه با رای دادن به تحمیل ریاضت جلسه بعدی.

متاسفانه ما فقط یاد گرفته که کمی از اطلاعات پس از تایید در جلسه هنگامی که Reyneveld گفت سیاتل تایمز هیئت تحریریه که “خدمات ضروری…باید حفظ شود حتی اگر این بدان معناست که برخی از غیر ضروری کارکنان دولت هستند اجازه رفتن” به عنوان برابر آن قرار داده است. او مشخص و موقعیت خود را در کاهش کمی متفاوت در جلسه ما است. “ما نمی توانیم اشتباهات ریاضت” او گفت:. برش مشاغل بخش عمومی است اشتباه از دست بدهند. و حتی اگر بسیاری از این دموکرات ها در حال رفتن برای پایان دادن تاشو و رای گیری برای کاهش به هر حال ما اعتماد بری به نگه داشتن خط. رای بری.


قانونی منطقه شماره 37
نماینده موقعیت شماره 1

شارون Tomiko سانتوس

اوه. اوه. Uuuuuuuuuuuuuuugh. جان استافورد سفید bellicose, سیاسی, سرگرمی و تشکر. شارون Tomiko سانتوس مطلق است incrementalist انجام داده است که بسیار کوچک با قدرت او تعلق بیش از 20 سال گذشته است. چه وحشتناک را انتخاب کند. ما در حال رای گیری برای سانتوس به دلیل, و…, نگه, اجازه دهید ما بررسی ما یادداشت… بیشتر زیرا او یک کیسه باد.

37 منطقه متنوع ترین در دولت شایسته یک نماینده که در واقع رفتن به انجام کاری که نماینده نمی شود استافورد. هنوز سانتوس است و متوسط در پلیس اصلاحات او دفاع از رای دادن به یک درنده وام payday در لایحه به عنوان اگر آن را خوب است برای مردم رنگ و او آشکارا اذعان می کند به دانستن جک در مورد تغییر آب و هوا. زمانی که ما خواسته در مورد دستاوردهای او آخرین جلسه او با اشاره به برخی از کارگروه ها.

او گرفته شده خوب رای در طول سال ، او حاضر به رای دادن برای بوئینگ فرار مالیاتی او در نهایت رای به صورت جامع سلامت جنسی بیل در این سال (با وجود برخی از موانع ما سرزنش او به سال گذشته) و او را حمایت مالی صورت حساب برای کمک به سابق منفی و سامان دادن به جامعه—حتی اگر او نمی تواند به یاد داشته باشید آنها را. و هیچ کس در المپیا باید در معرض استافورد را خسته کننده tirades. رای سانتوس.


قانونی منطقه شماره 37
نماینده موقعیت شماره 2

کیرستن هریس-Talley

کیرستن هریس-Talley معامله واقعی است. او را به کل بسته است. شما ممکن است به یاد داشته باشید خوب ol’ KHT از زمانی که او در در سیاتل شورای شهر در طول فرایند بودجه پس از شهردار اد موری استعفا داد و در رسوایی. او یک نیروی پیشرو در این روند کارگردانی بیش از 400.000 دلار نسبت به خدمات انسانی. او نیز شجاعانه re-معرفی سر مالیاتی که می تواند کمک به پرداخت هزینه برای مسکن.

Chukundi Salisbury مهم دیگر نامزد در این مسابقه است. او یک محیطی تعامل مدیر در سیاتل پارک ها و تفریح و سرگرمی یک DJ و برجسته عضو از ناحیه او با هدف خدمت در قوه مقننه است. تا آنجا که ما عاشق Salisbury ما با اعتماد به نفس KHT موثر تر خواهد بود در این موقعیت. او می داند که فهم و outs از المپیا او می داند که این حق نمایندگان مجلس به صحبت با او می داند که این کمیسیون به کار در و او فقط می داند…همه چیز. وجود دارد نه یک مسئله را مطرح کنیم که او تا به حال در حال حاضر در نظر گرفته شده در یک میلیون راه های مختلف.

هریس-Talley پشتیبانی از مالیات بر سود سرمایه مالیات بر درآمد و او پرشور در مورد پرداختن به کیفیت هوا عدالتی که ترکیبات در ناحیه صورت. Salisbury همچنین پشتیبانی از این اقدامات اما هریس-Talley صحبت در مورد آنچه که او انجام می دهد در جزئیات خاص–دریافت زخم التیام یابد با تصویب قانون حمایت از یک مالیات بر کربن و سوخت پاک و استاندارد سرمایه گذاری در حمل و نقل و…او به نام تیم Eyman “این لعنتی “مرد” در این روند). Salisbury نیز محافظه کارانه تر در مستاجر مسائل و او فکر می کند که شما می توانید گول زدن اجاره در یک چهل تکه مد بر درآمد بالا محله. چگونه در مورد فقط بدون درآوردن در هر نقطه ؟ رای هریس-Talley.


قانونی منطقه پلاک 41
نماینده موقعیت شماره 2

من-Linh تایلندی

تشکر. من-Linh تایلندی آموزش دیده است, داروساز, ویتنامی پناهندگان و عملی چپ. وقتی پرسید که آیا او پشتیبانی رایگان حمل و نقل برای همه, او گفت که او می خواهم به جای ساخت یک قوی تر سیستم حمل و نقل ایالت قبل از اینکه ما شروع به صحبت در مورد ساخت آن رایگان است. نوع انتخاب نادرست اما ما آن را به خصوص از کسی که با unenviable وظیفه نمایندگی مرسر جزیره است. پود.

به هر حال, تایلندی را wheelhouse آموزش و پرورش است. در دوره اول او حمایت, لایحه قیمومیت 20 دقیقه نشستن به پایین ناهار مدرسه ایالت چرا که ما در یک وحشیانه دولت از جنون که در آن برخی مدارس آن را تضمین نمی کند 20 دقیقه برای یک بچه به نشستن و goddamned ناهار. چند حزب دموکرات در برابر * * * * سرفه* Palumbo کفال * * * * سرفه* و در حال حاضر همه ما باید یک مطالعه برای تعیین اینکه آیا یا نه 20 دقیقه ناهار یک ایده خوب است.

اما تایلندی می خواهد به فشار به سمت اجرای پس از مطالعه انجام شده است به علاوه رسیدن پلیس از مدارس و دولت به صندوق اتاق در نزدیکی مدارس بی خانمان که در آن بچه ها می تواند سقوط. حریف خود را یک “مستقل” ایساکو عضو هیئت مدیره مدرسه و اورژانس پزشک است که باعث می شود فریبنده استدلال برای توجیه خود را میل سوزان برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل برای گرفتن بچه ها در مدرسه سریعتر.

بنابراین رای, تایلند.


قانونی منطقه No. 43
نماینده موقعیت شماره 1

نیکول Macri

واشنگتن مستاجرها باید چند متحدان مانند دو ترم وقت Rep. نیکول Macri که بارها معرفی صورتحساب به لغو ما در سطح ایالت ممنوعیت اجاره کنترل. صورتحساب آن نمی گذشت چرا که “چند” از Macri همکاران—”عمدتا جمهوری خواهان بلکه دموکرات”—در حال کثیف, کون صاحبخانه.

با وجود این landholding numbnuts, Macri اغلب corrals Dems به حمایت از او بپردازد. شاید Macri توانایی متحد کردن electeds است که چه چیزی مهم رقبا از ورود به این مسابقه است. او مواجه خاموش در برابر یک rando جمهوری که می گوید او را در حال اجرا به جمهوریخواهان “کسی که به رای علاوه بر اردک دونالد یا مینی موس” و مستقل که می خواهد همه مسائل را در مجلس به تصمیم توسط رای عمومی از هر Washingtonian. که زمان است ؟

تنها مشکل ما در حال حاضر با Macri است که فقط یکی وجود دارد ، واشنگتن نیاز به یک خانه ملت پر از Macris اما تا زمانی که ما می توانید برخی از undertaxed غول تکنولوژی به ما یک دستگاه شبیه سازی ما به شما پیشنهاد تجدید انتخاب یکی Macri ما. رای Macri.


قانونی منطقه No. 43
نماینده موقعیت شماره 2

Sherae Lascelles

هیچ راهی وجود دارد دیرین سابق مجلس فرانک Chopp در حال رفتن به از دست دادن این صندلی. این راست, سفید, cisgender سبیل شده است به نمایندگی از queerest منطقه در دولت برای 25 سال در حال حاضر او فقط بیش از حد به خوبی متصل هم به خوبی تامین می شود بیش از حد قوی و بیش از حد سبیل پرپشت به پایین رفتن.

اما اگر کسی آماده به جای او و برای او نگه پاسخگو در عین حال — آن را Sherae Lascelles. به عنوان Lascelles روشن ساخته شده است بیش از یک بار در طول ما تایید جلسه دموکرات مانند Chopp بحث در مورد آوردن به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر جوامع به “جدول” اما آنها به ندرت از راه به طوری که کسی از آن جوامع می تواند اجرا درآورد جدول.

“من به مردم گفت که به نظر نمی آید مانند من بهتر می دانم که چگونه به نمایندگی از من. این gaslighting. آن را تحت اللفظی mindfuck,” Lascelles گفت. Lascelles زندگی در پناهگاه بی خانمان در شرق کوه های آنها بوده ام از طریق سیستم نگهداری آنها اجاره ای در سیاتل به عنوان قیمت ها سر به فلک کشید آنها را تحمل نژادپرستی نهادی و جان سالم به زندگی به عنوان یک کارگر جنسی. و در پاسخ آنها اختصاص داده شده خود را حرفه ای به اصلاح سیستم طراحی شده به زندان و یا به آنها را بکشند.

که شامل تاسیس دو سازمان های غیر انتفاعی متمرکز در کار جنسی: مردم رنگ کارگر جنسی برنامه توسعه و سبز پروژه نور ساخته شده است که یک ضد عفونی کننده دست کارخانه برای کارگران جنسی در طول COVID و تحت فشار قرار دادند سیاتل شورای شهر به لغو آن ترافیک مواد مخدر و فحشا loitering قوانین. آنها می خواهند به نگاهی است که موفقیت دولت در سطح که در آن آنها پشتیبانی مالیات مقدس از غنی سرمایه گذاری عظیم دلار در مسکن و پایان دادن به بی خانمانی بحران است.

در طول میلیون ها سال در این صندلی Chopp همواره به قرض گرفتن یک عبارت از همکار خود قانونگذاران—”خرد” قطعات مترقی قانون به منظور ایجاد و حفظ یک اکثریت که دموکرات ها پس از آن حاضر به استفاده از به حد کمال خود. در حال حاضر که او پا را از رهبری او نقش Chopp می گوید او را به رویای بزرگ اما ما نه خرید آن.

عمومی خود را اولویت ها و مترقی درآمد طرح تنها حدود پچ ما 9 میلیارد دلار بودجه سوراخ و آن را انجام دهد تا با سیراب به پایین نسخه از مالیات در حال حاضر پیشنهاد شده توسط قانونگذاران دیگر. هر چند گرفتن این مالیات در کتاب ها و افزایش آنها بعد که خوب فکر کردم به این واقعیت است که ما شده ایم درد و رنج از طریق چند عمده بحران قبل از همه گیر و این افزایشی گه فقط آن را قطع نمی کنه. Chopp کسب و کار پسند استراتژی تولید نتایج واقعی است که بدون شک کمک به مردم منطقه خود و دولت به طور کلی — اما آن را به دور از به اندازه کافی و مسیر خود را رو به جلو است نامیم کند. 43 شایسته یک نماینده که خود را برای بیشتر.

رای Lascelles.


قانونی منطقه No. 45
نماینده موقعیت شماره 2

لری اسپرینگر

نگاه ما را دوست ندارد وقت لری اسپرینگر. او شده است بسیار blegh. مانند زمانی که او رای دادند در مقابل مستاجر حمایت و یا حمایت یک لایحه به فرار مالیاتی به مردم فروش خصوصی هواپیما در خارج از دولت است. به طور جدی لری? فرار مالیاتی به صورت خصوصی هواپیمای??? هنوز رقابت خود را توسط کهربا Krabach یک QAnon جمهوری خواه که نگه می دارد ارسال antifa توطئه در Facebook صفحه که پرسید که آیا واشنگتن آماده بود برای عذرخواهی به Rep. مت شیا نشده است. (آه هیچ کهربا!) اسپرینگر شده است نماینده برای منطقه برای بیش از یک دهه و به نظر می رسد که رفتن به تغییر در هر زمان به زودی تا زمانی که کسی در کرکلند می شود عمل خود را با هم. تا آن رای اسپرینگر.


قانونی منطقه شماره 47
نماینده موقعیت شماره 2

پت سالیوان

جمهوری خواه رقیب تد طبخ فکر نمی کند ترانس مردم وجود داشته باشد. جمهوری خواه رقیب پیتر تامپسون جونیور ممکن است در حال اجرا یک ترول, کمپین به عنوان او در لیست “دعا برای روح roadkill” خود را به عنوان خدمت به جامعه در رای دهندگان راهنمای. (او همچنین وعده “همیشه سبز ایجاد مواد غذایی کارت به طوری که هر فرد می شود سه صد دلار در ماه برای فرآوری نشده بارور نشده, unpoisoned مواد غذایی است.”) و جمهوری خواه رقیب یوسف Cimaomo Jr یک شهرستان کاوینگتن Councilmember که خود را “پیرو مسیح” و “کرم کتاب [sic].” شاید او می تواند به دنبال مسیح راست بر روی بیش از به لغت که در آن او خواهد آموخت که bookworm است که یک ترکیب کلمه.

به هر حال! که ما را با برگ دموکرات پت سالیوان. در ابتدای سال ما هیجان زده به یاد بگیرند که متوسط رهبر جناح اکثریت مجلس خوب برنامه ریزی شده به بازنشسته هموار کردن راه برای پیشرفته تر کنت شهرستان Councilmember Satwinder Kaur را اجرا کنند. سپس COVID fucked بودجه “چند نفر” از جمله مجلس لوری Jinkins به نام سالیوان و از او خواست به عقب می آیند. و بنابراین در اینجا او است.

سالیوان مذاکره گذشته 11 بودجه در قوه مقننه شروع تمام راه برگشت با گریم آنهایی که گذشت طی رکود بزرگ. سالیوان می گوید: تجربه خود را کمک خواهد کرد “این تیم را از طریق این زمان سخت” و ادعای دموکراتیک اکثریت او را “توانایی برای حل این مشکل بدون آسیب رساندن به شبکه امنیت اجتماعی و یا قرار دادن افرادی که در حال حاضر در حال صدمه زدن به شکل بدتر.”

او از یک مالیات بر سود سرمایه و آزمایشی پشتیبانی از مالیات بر ثروت هر چند او می گوید: “شیطان در جزئیات” است. او همچنین وعده “نگاهی به طرح های پیشنهادی” قطع واشنگتن گشت بودجه و وزارت اصلاحات بودجه و می گوید او به دور ماندن از برش مهد کودک کمک و رفاه. به طور معمول این زمان در سالیوان تایید زمانی که ما داد او را برای داشتن یک عمر “یک” امتیاز از NRA اما اتحاد برای تفنگ مسئولیت به او می دهد یک امتیاز بیش از حد. بار واقعا تغییر کرده نیست ، رای سالیوان.


قانونی منطقه شماره 48
نماینده موقعیت شماره 1

Vandana Slatter

تشکر. Slatter یک داروساز بالینی و قابل اعتماد دموکراتیک رای که می بیند صورتحساب به عنوان “ماهی قزل آلا شنا بالادست تلاش برای تخم ریزی در حالی که اجتناب از شکارچیان.” او می بیند مقننه به عنوان Seattle Seahawks یک تیم تشکیل شده از انواع مختلف از مردم با نقاط قوت متفاوت همه با هم کار برای پیروزی در سوپر باول….آره ما از دست داده و این موضوع بیش از حد.

Slatter با استفاده از تعداد زیادی از استعاره زمانی که او اما کسانی که استعاره خدمت کرده اند به خوبی او را در تلاش خود را برای تصویب…تا حدودی جزئی اما قوانین مفید باشد. او تنظیم مجدد واشنگتن برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای گازهای گلخانه به سطح مناسب و امن و اختصاصی منبع مالی برای پزشکی از راه دور برنامه های بهبود یافته داده های ما بر روی جوانان بی خانمان و محدود توانایی دانشگاهها برای برگزاری رونوشت زمانی که دانش آموزان مدیون کتابخانه, هزینه ها, که, مقدس, بچه, درست کردن دانشگاه ها!

او ادعا می کند او را حمایت صورتحساب به demilitarize پلیس مالیاتی ثروتمندان و پیاده سازی فقط به علت اخراج حمایت و اجاره تثبیت اقدامات است. به عنوان یک عضو از آینده ی شغلی نیروی کار او نیز می گوید: او را علاقه مند به در به دنبال سیاست “با الهام از اساسی جهانی درآمد” به “به مردم انتقالی دلار برای کمک به آنها را از طریق مراحل مختلف زندگی خود را کار” است که نوع گه ما نیاز به قرار دادن در جای دیروز. اگر ما ارسال Slatter پشت امیدوارم او می تواند که در فوتبال به تخم ریزی کردن سوراخ یا هر چیز دیگری. او حریف باستانی جمهوری خواه که از قضا به نقل از اوباما در مبارزات انتخاباتی شعار و توصیف خود را به عنوان یک “مرد جاده ها.” نه ممنون! رای Slatter.


قانونی منطقه شماره 48
نماینده موقعیت شماره 2

برخی از اعضای SECB که در Eastside عمیقا باعث کلمه “کرکلند” را به عنوان آن را تداعی نوعی monied لیبرال سیاست که بیشتر علاقه مند به ظاهر از عمل است.

وقت و ahem شهردار سابق کرکلند امی Walen انجام نمی دهد بسیار به ارام کردن آن SECB اعضای اضطراب. اما او خردمندترین انتخاب در این مسابقه پر از بازندگان است که شامل یک دموکرات که توصیف خود را به عنوان یک “مالی محافظه کار” در سال 2020 A. D. برو لعنتی شکل است.

در حالی که Walen قطعا نیست و منجر به اتهام اجاره کنترل (او یک مالک) یا defunding پلیس (“من معتقدم که ما باید با استفاده از منابع متفاوت تر از ما در حال حاضر”) او در بخشی از این فشار بزرگ به تصویب جامع سلامت آموزش و پرورش در لایحه سال جاری کمک خواهد کرد که کاهش ما افزایش STI نرخ. او همچنین یک حامی قوی برای تفنگ و بدهی اصلاحات. به عبارت دیگر حداقل. چگونه حومه! رای Walen.

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum klasgameMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmafethiye escortweb tasarımtuzla halı yıkamatemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMehracki Token