غریبه تایید کریس Reykdal

برای حمایت از کار غریبه قرار داده و به تحقیق در مورد مسائل و مصاحبه این نامزد شما می توانید کمک مالی در اینجا.

Sorry برای ایجاد وقفه خود را longform اعتراض به نژادی عدالت ابدی خود را شکار فوری مخمر بی گناه خود را Netflix شراب خواری خود عبور حیوانات ذن ساعت خود را در یوتیوب ورزش تصویری خود را عمیقا قانع زوم حزب خود را دیرینه تاریخ با بیکاری را نگه موسیقی و خصوصی نهفته وجودی وحشت شما شجاعانه پنهان نگه داشته درست در زیر سطح از اوایل ماه مارس.

اما عمده اولیه انتخابات در آگوست 4. ما نیاز به برخی از تصمیم گیری در مورد که در حال رفتن به تواند ما را از این زوزه گودال ناامیدی و تراژدی. و آیا شما متوجه چگونه بسیاری از لعنتی خسته کننده جلسات با سیاستمداران ما نشسته طریق بنابراین شما ندارد ؟

ما فکر گرفتن اشک آور و گاز کشته برای یک هفته در خود ما دفاتر بد بود اما از آن محدودتر در مقایسه با یک ماه از زوم تماس با دروغگو COVID-truthers و mealymouthed امتیازهای. بعد از چند روز ما تا به حال به شروع به گرفتن بونگ ریپ از گاز اشک آور بین جلسات فقط احساس زنده است.

حمایت

ما تحمل این دادگاه و پس از آن دستگاه گوارش فجایع برای شما—ما مسئولانه قرنطینه وحی نقاب دیوانه وار زدن خوانندگان—و برای سرنوشت ما بیش از ای اداره بیکار ویروس زده دولت است که لغزش-‘n’-کشویی به یک دوم رکود بزرگ به عنوان ما بدخیم رئیس جمهور نقش گلف از ایمنی از پناهگاه خود را.

ما در مقابله با آن , سراخ کون, در ماه نوامبر, اما در حال حاضر ما باید تمرکز بر تمیز کردن خانه خود ما. در علاوه بر این به تقریبا هر صندلی در دولت و قوه مقننه در این سال ما را منتخب همه ما در سطح ایالت اجرایی تمام ده ما کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده و gobs قضایی موقعیت. گسترده انتخاب مترقی مالیات و یا وحشیانه ریاضت. پلیس اصلاحات و یا گاز برای kidz. فرماندار جی Inslee یا به معنای واقعی کلمه شرم آور ترین مجموعه از حزب جمهوری خواه grifters این SECB تا به حال دیده می شود.

به شما خواهد شد خود را به گرفتن اولیه رای گیری در این پست هر لحظه و قرار است در آگوست 4. بالا دو نامزد در هر مسابقه پیشرفت به ماه نوامبر انتخابات عمومی.

مثل همیشه غریبه انتخابات هیئت مدیره کنترل است که در اینجا به همه چیز آسان است. پس از شستن دست های خود را, ماسک از بالا گرفتن رای گیری خود را از صندوق پستی, پیدا کردن یک سیاه قلم, بار, بونگ شما را با کمتر کشنده شیمیایی عامل انتخاب و خواندن هر یک از ما با عشق تحقیق داشته اما تایید نوشته شده در زیر, بنابراین شما لازم نیست صدا مانند یک ماشین روب در بعد اجتماعی دور Dungeons and Dragons مسابقات و/یا موج.

غریبه انتخابات هیئت مدیره کنترل مت است Baume, تعقیب, سوختگی, کریستوفر Frizzelle ناتالی گراهام Jasmyne Keimig چارلز Mudede بازنشسته ریز ریز کردن گارد می دهد که نام خود را به عنوان “تیغه” و غنی اسمیت. غریبه را تایید نکرده و در بلامنازع مسابقات که به صورت اولیه این انتخابات به معنی مسابقه با دو یا تعداد کمتری از مردم در آنها است. ما نیز همین را تایید در مسابقات ما کاملا فراموش کرده در مورد علت پارگی-مسمومیت با گاز.


ایالات متحده نماینده
کنگره منطقه شماره 1

سوزان DelBene

سوزان DelBene نشان دهنده حدود یک سوم پادشاه شهرستان در مجلس نمایندگان آمریکا (اما تنها خسته کننده قطعات کرکلند و بوتهل) و پس از آن تعداد زیادی از برفی جوامع روستایی تمام راه را تا به مرز کانادا.

حتی اگر او را زیپو در مورد برخی از مسائل SECB بسیار مورد مراقبت (defunding پلیس decriminalizing کار جنسی و سبز جدید مقابله) او نیز از حزب دموکرات که نمیفهمد یک راه برای نگه داشتن یک منطقه پر از fuckwits پوشیدن MAGA کلاه در اطراف خانه.

این SECB تایید DelBene در سال 2012, 2014, 2016 و 2018 و هر زمان ما شکایت در مورد کندی پس از تماس با او و انسان معادل یک شانه را بالا انداختن emoji. اما حدس بزنید چه ؟ مردم در حال اجرا در برابر او—همه مردان دو خواهان (fuuuuck کردن) یک آزادیخواه (جهنم هیچ) یک تاجر در صنعت و معدن (lol) و یک مورمون است که نه یک حزب سیاسی. ما می خواهم به جای حمایت از دانه های مقعد آغشته پاپ سنگ غوطه ور در COVID از هر کدام از آن بچه ها پس DelBene آن است!

علاوه بر این حتی اگر او نمی مترقی قهرمان—او رای دادند جو بایدن در اولیه—او در واقع می گه در مورد چیزهایی مانند کاهش فقر گسترش مقرون به صرفه مسکن, کمک های مالی خدمات سلامت روان به طور کامل و حفاظت از LGBTQ مردم از تبعیض است. رای DelBene.


ایالات متحده نماینده
کنگره منطقه شماره 7

Pramila Jayapal

تقریبا چهار سال پیش Pramila Jayapal موفق به کسب کرسی در کنگره های خالی توسط جیم مکدرموت که بازنشسته از سیاست است. و بنابراین او را به صرف وقت خود را در مجلس نمایندگان به طور کامل در سایه کاخ سفید اجرا شده توسط کسی که فکر می کند ما باید تزریق خودمان را با سفید کننده برای محافظت از COVID. پس از شما آقای رئیس جمهور!

Jayapal امید زمانی که او مجددا انتخاب در سال 2020 که مغلوب ساختن پیشی جستن را رسما تبدیل به یک چیزی از گذشته. اما حتی اگر این اتفاق می افتد که به نظر می رسد به احتمال زیاد او می خواهد رهبر حزب جو بایدن به چوب به چپ روشن دستور کار است. “این تنها راه ما می توانیم جلوگیری از دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن از این اتفاق گفت:” Jayapal. “به من گفت: بایدن که آن را میانه رو سیاست ساخته شده است که تهمت امکان پذیر و میانه رو سیاست را تنها به او و یا کسی مانند او را دوباره به قدرت است.”

در این طیف سیاسی Jayapal می ایستد نزدیک به برنی ساندرز. و ثبت در دفتر بسیار سازگار با آن موقعیت است. او برای مبارزه عمیق کاهش بدهی های دانشجویی و به صورت رایگان کمک درسی برای خانواده های شاغل. او تحت فشار قرار دادند تا به صورت قانون است که آدرس این بحران زیست محیطی است که نمی شود یک استراحت به دلیل بیماری همه گیر. او همچنین نوشت: لعنت خانه نسخه مدیکر برای همه است. اما در حال حاضر او تمرکز شده است حفاظت از مردم را از سقوط اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن را آشفته سوء مدیریت آن است.

این هسته از معروف او پیشنهاد چک بازیابی عمل می کنند: به خاطر مردم کار و بیمه. عمل دریافت کرده است توجه ملی به این دلیل که ما نمی باید یک ساختاری عمیق و برنامه ریزی برای مقابله با پیامدهای اجتماعی این بیماری همه گیر.

جزئیات جالب در مورد office: در دوره اول او در پاسخ به بیش از 300000 ایمیل و نامه از ترکیبات. Jayapal گفت: “که چشمگیر, راست?” بله, آن است که کنگره. نگه دارید تا کار خوب. رای Jayapal.


ایالات متحده نماینده
کنگره منطقه 9

آدام اسمیت

آدام اسمیت است که رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس, بنابراین به طور طبیعی ما شروع جلسه ما با صحبت کردن در مورد آنچه که یک تقلب و کثافت مغلوب ساختن پیشی جستن است.

که در زمان در حالی که کمی و پس از آن موضوع تبدیل به اسمیت سابقه بوده است. اسمیت مذاکره 2019 دفاع ملی مجوز عمل می کنند که کشید را شامل نمی شود یک سال ممنوعیت فروش اسلحه به عربستان سعودی است. اما آن را شامل “بزرگترین رفاه اجتماعی افزایش از قانون مراقبت مقرون به صرفه” اسمیت گفت: “و این امر اتفاق نمی افتاد اگر من تا به حال نشده است رئیس کمیته خدمات مسلح.” بزرگ ترین چیزی که در آن قانون پرداخت می شود والدین ترک برای تمام کارکنان فدرال اما نیز وجود دارد صدها نفر از چیزهای دیگر مانند رفع یک مشکل با مزایای برای بیوه زنان و بیوه دادن خدمات اعضای توانایی شکایت قصور پزشکی ارسال 10 میلیون دلار در کمک به پورتوریکو, و بیشتر.

اولویت های خود را اگر او دیگر با توجه مدت? “ما به شدت نیاز به به روز رسانی و بهبود قانون مراقبت مقرون به صرفه برای دریافت مراقبت های بهداشتی بهتر برای مردم,” او گفت:. او همچنین در مورد اصلاحات جامع مهاجرت رفع “خودنمایی سوراخ” در قوانین اسلحه در اطراف چک های پس زمینه نژادپرستی نظاممند در اجرای قانون (“ما باید کاملا بازبینی راه ما اجرای قانون”) برابری به طور کلی (“من همواره بسیار آوازی در مورد این واقعیت است که جامعه ما اساسا نژادپرستانه و اساسا جنسیتی”) تغییر آب و هوا (او امضا کرده به سبز New Deal) و مترقی مالیات (او را “هیجان زده در مورد مالیات که سیاتل گذشت چون من واقعا بر این باورند که بخش عظیمی از این مشکل در کشور ما در حال حاضر تمرکز ثروت”). این یکی آسان است, عمدتا به دلیل هیچ کس در حال اجرا در سمت چپ او در این زمان. رای اسمیت.


ایالات متحده نماینده
کنگره منطقه شماره 10

بث Doglio

ما ارسال نشده هر کسی که به کنگره از قابل اعتماد آبی منطقه است که نه به صراحت حمایت مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. تنها کسی است که متناسب با آن معیارها در این مسابقه—که در واقع نشان داد تا به ما گاییدن جلسه است بث Doglio دو اصطلاح خانه هرزه از المپیا.

به عنوان موسس و مدیر اجرایی واشنگتن حفاظت از رای دهندگان Doglio شده است مبارزه برای محیط زیست از اوایل 1990s و او را بدست نتایج. او ایستاده بود تا به صنعت زغال سنگ به عنوان مدیر منطقه ای از قدرت گذشته زغال سنگ انتخاباتی که متوقف هفت صادرات تسهیلات طرح های مرده در آهنگ های خود را. او را گرفته در صنایع شیمیایی و برنده و او سازمان یافته با trevor trust.

در خانه او بود اوایل حامی موفق من-940 مبارزات انتخاباتی او پیشنهاد یک مسکن مناسب صورتحساب کردم و یک به تصویب رسید و از او حمایت, لایحه مالیات بر کسب و کارهای بزرگ بر اساس شکاف ثروت در شرکت های خود را. او به نقل از Rep. Pramila Jayapal به عنوان مدل برای چه او را اجرا و خود او در اتاق صورتی او می شود به کنگره که ترکیب-فاضلاب سرریز از درخت dorks قطعا می تواند با استفاده از یکی دیگر از سازمان-نماینده مانند Jayapal.

پشتیبانی غریبه

دولت سابق خانه کاریکاتور کریستین ریوز که در این مسابقه سرزنش سابق مجلس فرانک Chopp برای همه بد رای او در قوه مقننه که دقیقا نمی الهام بخش اعتماد به نفس. و استدلال ریوز داد برای او بد رای برابر متوسط اخراج اصلاحات که Chopp گفت که او نیست به او بگویید به, بود کامل و مطلق مزخرف.

برخی از ما بودند و مرتب از ریشه برای جاشوا کالینز یک 26 ساله سوسیالیستی راننده کامیون که به این مسابقه زود هنگام و افزایش چشمگیر مقدار پول در توییتر, Infinite, و, اختلاف, اما او را نشان نمی دهد تا ما جلسه پس از گفت و او را. علاوه بر مبارزات انتخاباتی خود یک ظرف غذا است—این Thurston County دموکرات ها او را متهم کرد و در مبارزات انتخاباتی خود کارکنان از نقض “نمایشگاه کمپین شیوه” ساخت اتهامات نادرست و اذیت و آزار اعضای خود را آنلاین. به علاوه او ضمنی در Facebook که برنی ساندرز فکر کردم به لغو تمام بدهی های پزشکی از او. Uh huh. رای Doglio.


جی Inslee

پس بیایید ببینید ما برای انتخاب بالاترین مقام اجرایی دولت در حال Tim Eyman یک ادعا صندلی دزد ازاد از تخفیف مبلمان اداری که می خواهد به دور قطار و اتوبوس; لورن Culp یک شهر کوچک رئیس پلیس که وعده داده شده به اجرای رای دهندگان تایید تفنگ قوانین ایمنی و بود که “متهم در یک طرح دعوی در دادگاه botching یک کودک جنسی-سوء استفاده از تحقیقات و تهدید آمیز قربانی با تهدیدات کاذب-ادعای اتهام” با توجه به Seattle Times; جاشوا فرید یک churchy ضد vaxxer که روزنامه به نام “آهنربا برای جنجال”; Goodspaceguy و به معنای واقعی کلمه 31 سایر افرادی که خود آشکارا bonkers یا که هیچ شانس و یا فعلی ما دو دوره فرماندار که صرف بیشتر از سرمایه سیاسی در تلاش برای مقابله با بزرگترین و بیشترین فشار تهدید وجودی برای بشریت است.

آه ما قصد داریم با کوه zaddy و نیمه مناسب و معقول ویسلر جی Inslee. بله او در واقع یک استاندارد-موضوع شرکت دموکرات که پس از تحویل بوئینگ بزرگترین فرار مالیاتی در تاریخ ایالات متحده که در واقع فکر می کند ما ممکن است نیاز جدید مترقی مالیات است که ما قطعا نیاز به پر کردن ما 9 میلیارد دلار بودجه سوراخ که رد riot gear به عنوان “نگهبانان شین” در جلسه ما که رای دادند برای جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه که مورد تایید COVID-19 ارشاد برای farmworkers که نمی رفتن در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی برای حفاظت از آنها از شیوع آنها در حال حاضر پایدار و…. و…. و…. ما واقعا می تواند. اما گذشته از غارنوردی بیش از حد اغلب به صنعت نگرانی های او انجام داده است یک کار خوب فرمان دولت از طریق بیماری همه گیر. و اگر او می شود چند سناتور دموکرات که جدی در مورد تغییر آب و هوا او وعده “واقعا همه چیز خوب می رویم به اتفاق می افتد” که به سرعت در حال ذوب ، رای Inslee.


معاون فرماندار

Marko Liias

سناتور. Marko Liias صورتحساب خود را به عنوان پیشرو در این مسابقه است. و او است. اما عمدتا به دلیل گزینه های دیگر عبارتند از یک تعداد انگشت شماری از شسته تا جمهوری خواهان و بازنشستگی خانه در ایالات متحده در کنگره دنی هک.

در طول زمان خود را در سنا Liias شناور بد ماشین tab رفع رای دادند و همراه با بقیه همکاران خود را برای ایجاد یک غول حق بیمه راه گریز از مالیات برای کسب و کار و حمایت از یک لایحه به غنی سازی درنده payday در وام دهندگان. اما ما او را ببخش این گناهان او را پس از ارائه پاسخ مناسب/عذر/عذر خواهی. و او را از انجام برخی از چیزهای بزرگ بیش از حد. او ایجاد شده واقعی و پایدار تغییر ساختاری برای جامعه تجاوز با کمک به پیش نویس تجاوز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara