غریبه تایید برنی سندرز برای رئیس جمهور

Category: سیاتل No comments

تیوی دموکراتیک زمینه پیشرفته تر از آن تا به حال بوده است.

هر دو برنی ساندرز و الیزابت وارن در حال صحبت کردن در مورد جایگزینی بیمه خصوصی در بازار با یک سیستم را پوشش می دهد که هر کس و هیچ کس با خنده آنها را به بیرون از اتاق. حتی پیت Buttigieg های خاکی-پوشیدن همجنسگرا سرباز و جو بایدن یک مرد است که در سیاست تا زمانی او را دیده بل-کف دوباره دو بار مطرح برنامههای خود را به سمت چپ از هر چیزی که قبل از. جهنم یکی از میلیاردرهای تلاش برای خرید این انتخابات است پیشنهاد $5 تریلیون دلار افزایش مالیات بر ثروتمندان است.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

اما تنها یک نامزد که می تواند electrify رای دهندگان به اندازه کافی به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این که سناتور برنارد سندرز ورمونت.

این SECB نمی آمد به این تصمیم به آرامی و یا بدون بحث است. اما پس از تپش یک دسته از نگران کننده کافئین دار seltzers و wolfing پایین مشت فاقد گلوتن کوکی ها ما خودمان را تا حد زیادی متحد پشت سر برنی ساندرز.

وقتی که می آید به این خاص انتخابات ریاست جمهوری, Sanders, قوی ترین پلت فرم, بزرگترین مردمی شبکه و بهترین شانس ارسال Cheeto-in-chief بازگشت به خود را پر زرق و برق سوئیت در میدتاون منهتن. (یا بهتر است به زندان است.)

بیایید شروع با پلت فرم خود را. ساندرز می خواهد برای افزایش حداقل دستمزد واقعی دستمزد زندگی می کنند. او می خواهد مدیکر برای همه است. او می خواهد عظیم سرمایه گذاری مجدد در مسکن عمومی است. و او می خواهد سبز معامله جدید است که تبدیل ما سوخت فسیلی اقتصاد را به یک اقتصاد سبز در حالی که فراهم کردن شغل برای کسانی که به آنها نیاز دارید.

ما نه طبیعی خوش (به خصوص پس از سال 2016) و به صداقت ما واقعا فکر می کنم یک ساندرز انقلاب خواهد رفت تا به فشار هر یک از این اصلاحات از طریق کنگره است. اما ما درک می کنیم چگونه روند قانونی کار می کند. اگر شما می خواهید یک قطعه شما باید درخواست برای کل پای. و ساندرز لعنتی فریاد که لعنت پای با خامه و boozy گیلاس در بالا.

حتی اگر مدیکر برای همه نتواند به یک واقعیت تبدیل شده—حداقل یک ساندرز کمپین جانشین به تازگی پیشنهاد شده است که نقطه پایان خود تهاجمی بهداشت و درمان-مراقبت از موضع به سادگی ممکن است (در نهایت!) یک گزینه—رییس جمهور ساندرز هنوز هم قدرت بیش امور خارجه, سیاست های پولی و دستور اجرایی. و آن را در اینجا که در آن او واقعا خارج از غرفه را از بسته.

رئیس جمهور ساندرز تبدیل خواهد شد کشور ما فاجعه بار سیاست در خاورمیانه و افغانستان و پایان دادن به جنگ های بی پایان و برش روابط با مرگبار رژیم. شاهین به او حمله خواهد کرد اما چند دهه گذشته از جنگ ساخته شده اند طلبی منفور حداقل در میان کسانی از ما که کار نمی کنند برای هالی برتون. ساندرز رای در برابر جنگ عراق و کار خستگی ناپذیر خود را برای جانبازان آشنایی او اعتبار است که باید عایق او را از حمله به این مسائل است.

همانطور که برای اقتصاد وجود دارد بدون شک در ما کمی گلدان-addled مغز که ساندرز تعیین خواهد شد و ترقی خواهان به فدرال رزرو حکام و تقاضا شفافیت بیشتر از سایه نهاد.

در نهایت تنها چیزی که می شود SECB بیشتر پمپ از غیر مسئولانه مقدار کافئین دار است ساندرز لیست روز 1 دستور اجرایی.

ما در حال صحبت کردن در برقراری IF بسته شدن اردوگاه های کار اجباری در مرز لغو مسلمان سفر بان کی مون, پایان فدرال قرارداد با شرکت هایی که حقوق کارگران کمتر از 15 دلار در ساعت معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن تهوع قانون سقط جنین در ارجاع و لعنتی قانونی motherfucking weeeeeeeeeeeed. و یا به جای مصرف علف های هرز کردن لیست از مواد تحت کنترل به طوری فدرال نمی تواند با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای قفل تا قهوه ای و سیاه.

ما به طور کامل آگاه است که یک بار ساندرز امنیت نامزدی تهمت و جمهوری خواهان در حال رفتن به فریاد “سوسیالیستی!!!!” اگر نه “کمونیست!!!” در بالای ریه های خود را. اما آنها هر رنگ دموکرات که با قلم مو به طوری که ما ممکن است به عنوان نامزد واقعی سوسیالیستی—کسی که قراره تکرار خطوط زیر را به وضوح به طور مداوم و در علامت تجاری خود را بروکلین غرغر کردن هر روز تا نوامبر 3: “مغلوب ساختن پیشی جستن است و سوسیالیستی است. او فقط یک سوسیالیست برای ثروتمندان است. او می خواهد برای از بین بردن امنیت اجتماعی و مدیکر. ما می خواهیم به گسترش امنیت اجتماعی و مدیکر.”

به عنوان برخی از اعضای SECB به درستی اشاره کرد الیزابت وارن پلت فرم بسیار شبیه به ساندرز و برنامه های خود را اغلب مفصل تر. این هم درست است که شکستن این کشور بالاترین و سخت ترین سقف شیشه ای با انتخاب اولین رئیس جمهور زن می تواند الهام بخش دختران و زنان در یک راه عمیق (تا زمانی که اولین زن نیست, می گویند, Ivanka Trump).

اما پس از چند اوایل مسابقات واضح است که وارن تجدید نظر است عمدتا محدود به کالج تحصیل سفید مردم است. و در حالی که اکثریت SECB است کالج تحصیل سفید مردم وارن نمی برد آیووا یا نیوهمپشایر—دو کشور با تعداد زیادی از کالج تحصیل سفید مردم—پس از آن مشخص نیست که چگونه پیام خود را و زمین بازی را در همه جا طنین انداز دیگری است.

ساندرز از سوی دیگر برخی از قوی ترین حمایت در میان رای دهندگان جوان مردم از رنگ و کم درآمد سفیده که ساخته شده تفاوت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. که ائتلاف دموکرات ها نیاز به برد و تا کنون ساندرز تیم در حال انجام است.

برنی سندرز در تاکوما گنبد در فوریه 17, احاطه شده توسط 17,000 حامیان. لستر سیاه

به علاوه ما باید به صورت حقایق: به هر دلیل بخشی از ساندرز رای دهندگان نمی خواهد رای برای هر حزب دموکرات در رقابت و یا حتی رای برای goddamn وقت. این اتفاق آخرین بار زمانی که 12 درصد (W! T! F!) از ساندرز حامیان اولیه به پایان رسید تا رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، این تجاري Trap House–گوش دادن احمقها ممکن است برگزاری مسابقه گروگان—اما ریسک بسیار بالا است که ما در حال حاضر به پرداخت باج در صورتی که آنچه در آن طول می کشد برای نجات کشور از چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

علاوه بر این هیچ نامزد دیگر—از جمله وارن—شده است قادر به متحد کردن چنین متنوع آمریکایی رهبران فکری به عنوان Pramila Jayapal, Glenn Greenwald Cardi, B, Killer Mike Brandi Carlile Lizzo و جو روگان مناسب ماشین آلات کشاورزی. بدون توجه به آنچه شما فکر می کنم از سرسخت ترین طرفداران (و بعضی برنی Bros نیاز به اینترنت و از تجاوز خود را در چرخش کلاس) و آنچه در آنها است پرشور و آن را به شور و شوق به ضرب و شتم این وقت خاص. ما دیدیم که در سال 2016 چه اتفاقی می افتد زمانی که منفور میانه پیروزی دموکراتیک مقدماتی و ما نمی توانیم که اشتباه دو بار.

ما یک قطبی کشور و میانه رو—همراه با میچ مک کانل—برگزاری سهم عادلانه خود را از سرزنش. هر چند باراک اوباما پیشرفت در مراقبت های بهداشتی سال از تلاش برای پیدا کردن وسط زمین با جمهوری خواهان و محافظه کار دموکرات منجر به ضعیف-چای سیاست هایی که موفق به کاهش سرعت افزایش درآمد نابرابری ها موفق به سرد و گرم شدن سیاره و شکست خورده را به سرباز خانه برای خوب است. در سال 2016 بیش از حد بسیاری از مردم احساس مانند دولت نبود به طور معنی داری پرداختن به مسائل و مشکلات خود را به طوری که آنها انداخت یک دسته از نارنجک به سیستم و یا دیگری نشسته و تماشا کردن. کردم که ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این نمی تواند اتفاق می افتد در این زمان در اطراف.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

دموکرات ها نیاز به شروع به در آوردن خود به خود نارنجک به این مبارزه است. و اگر ما می خواهیم برای پایان دادن به این دوره از قطبش ما نیاز به پیروزی در این مسابقه و پس از آن کار برای پیاده سازی تغییرات عمده ای که مردم رو بهبود زندگی روزمره چنان عمیق است که جمهوری خواهان هر چه زودتر می میرند نسبت به سعی کنید به آنها را قطع کند. تنها نامزدی که می توانید انجام تمام کارهایی که برادر ما است از بروکلین. در اولیه روز رای گیری برای برنی ساندرز. این SECB و آینده تقاضای آن است.

این SECB است Lester, سیاه, تعقیب, سوختگی, کریستوفر Frizzelle ناتالی گراهام کتی هرتزوگ بونگ جون-هو Jasmyne Keimig چارلز Mudede باز, فوق العاده, Polk, Eli, Sanders, Dan Savage, Dave سگال و غنی اسمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>