بازار سهام نمی خواهد سر و صدا بازگشت به زندگی زمانی که بحران است

And who will really benefit from the massive stimulus?

و خواهد شد که به نفع واقعا از عظیم محرک? درو Angerer / گتی ایماژ

این دو نقطه در ایالات متحده رای دهندگان باید به دقت در نظر بگیرید در این مرحله از بحران است.

یک بخش بزرگی از جریان اصلی است که هل دادن این ایده که بازار سهام را به استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن عبارت “جستن به عقب بسیار بزرگ در زمان مناسب است.” در “زمان مناسب” مشخص نشده است اما یکی فرض است که آن را هنگامی که گسترش COVID-19 است و در نهایت بررسی می شود و مردم بازگشت به زندگی آنها تا به حال قبل از سقوط.

نکته دیگر نگرانی هایی است که بسته محرک به نام “فاز سه” لایحه یا مراقبت (“Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی”) عمل می کنند. آن را فقط بیش از دو برابر اندازه اوباما “آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل 2009 (آرایه)” که تا به حال یک برچسب قیمت $787 میلیارد و دارای سه بخش اصلی.

این اولین بار است که یک انتقال مستقیم نقدی به شهروندان پرداخت مالیات ($1,000 برای هر فرد بزرگسال 500 دلار برای هر بچه) و گسترش مزایای بیکاری. دوم به شکل کمک به کسب و کارهای کوچک. و آخرین قسمت این است که اساسا یک $425 میلیارد دلار کمک مالی برای شرکت های بزرگ. مخالفان این لایحه را یک مشکل بزرگ با زبان و ساخت و ساز از قسمت سوم.

این لایحه را رد کرد و دموکرات ها در روز یکشنبه و امروز دوباره می دهد $425 میلیارد به سر از وزارت خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin, مردی که نقش زیادی در سقوط سال 2008 است. (او به عنوان شناخته شده “سلب حق اقامه دعوی پادشاه است.”) این امر پس از آن بود تا به او (خود) را انتخاب کنید که چه و که تحت آن قوانین است.

در واقع, عمومی هرگز نمی دانید برای 6 ماه چقدر این یا آن شرکت دریافت شده از مودیان مالیاتی و نه چگونه این امر می تواند صرف. اما آن سخت است نه به حدس زد که این پول خواهد رفت. یک شرکت داده خواهد حل و فصل برجسته قراردادها به مدیران دو را احتکار; سه آن خواهد باد دوباره ارزش سقوط سهام. (برای مثال یک کمی بیش از یک سال پیش یک هواپیمای بوئینگ سهم به ارزش $400; در حال حاضر آن را در اطراف $100.) وجود دارد هیچ چیز تا کنون در زبان کمک در ارائه لایحه که ممنوعیت هر یک از این گزینه ها از اینکه متوجه شدم.

بنابراین این چیزی است که رای دهندگان باید در نظر بگیرید در این لحظه: آیا بازارهای واقعا جستن به عقب ؟ و خواهد شد که به نفع واقعا از عظیم محرک?

قبل از شما در رسیدن به نتیجه گیری خود را, من در حال حاضر باید به شما این خبر واقعا بد.

دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد با سقوط 2020? اولین چیزی که برای آمدن به شرایط با این است که بازار به بهره وری به عنوان جمله (یا مرسوم درک) اما به گزارش های درآمدی که آمد سه ماهه و تحمیل بر شرکت های نوع غیر واقعی عملکرد و رشد برنامه که در نتیجه هواپیما در حال سقوط از آسمان است.

چون درآمد در حال بررسی و هر سه ماه مطابق با آنچه که به نام ارزش سهام حداکثر (مفهوم که وجود نداشت از 50 سال پیش) نتایج در دو چیز است: یکی این دستکاری به طور کلی مورد توافق اصول حسابداری (GAAP); و دو برش هزینه های تولید. به دلیل تولید دو طرف ثابت و سرمایه متغیر سرمایه سابق برش به شکل دستمزد رکود یا افزونگی (بیکاری). قربانی دیگری از جلسه بدست آوردن اهداف است و البته سرمایه گذاری کسب و کار است که در ایالات متحده “در اطراف بالاترین سطح [شده است] برای بیش از شصت سال” به عنوان ماریان Mazzucato توضیح می دهد که در کتاب او ارزش همه چیز (یکی از چهار راهنماهای در این تصادف).

این همه بسیار قابل فهم است. من در حال حاضر می خواهم به صورت واقعی هیولا حاضر با سقوط مینوتور است که مراقبت در تلاش است برای تغذیه و جلب رضایت. این واقعیت است که نامرئی است برای بسیاری از شهروندان این است که منبع واقعی از مقدار زیادی از پول است که به سرعت در حال متورم بازار سهام ارزش بیش از 3 سال گذشته استثنایی شادی و سرخوشی. کجا آمده است ؟ اگر ارزش سهام شرکت ها نیست همسان با درآمد واقعی خود و اگر این شرکت واقعا سرمایه گذاری در اشکال متعارف رشد اقتصادی (به عنوان مثال محصولات جدید, شروع یو پی اس و غیره) در دوران رونق پس چه حساب برای بخش گسترده ای از ثروت ریخت و به بازار ؟ کجا بود آن را قبل از رونق ؟ آن را نشسته در اطراف با چیزی برای انجام ؟ عقیم سرمایه اشتیاق برای یک فرصت برای بیان خود را ؟ به یاد بیاورید که Bjork خط: “شما زرق و برق دار هستند اما من دیدار با شما نشده است.” این است که چه پول انجام شد قبل از بازار رونق ؟ انتظار برای عزیزان آن را می داند وجود دارد اما که نمی وجود دارد هنوز ؟

پاسخ به این سوال باقی خواهد ماند گریزان اگر یکی قرض گرفتن است نه میان به تورم ارزش بازارهای سهام و دو اگر کسی معتقد است که بانک قرض دادن وجوه از سرمایه های موجود (پس انداز و سود). حذف آن خیالات و چه چیزی شما را ببینید این است: موسسات مالی که در اجرای سیستم اقتصادی ما پول وام است که ساخته شده از هوا نازک.

اغلب نادیده گرفته شده کار اقتصاددان آمریکایی از هایمن مینسکی بی وقفه در معرض نیستی در قلب وال استریت معاملات. او شروع به فکر کردن در امتداد این خطوط در اواخر 1950s. توسط نیمه دوم دهه 1980 او تاسیس یک مدل از سیستم مالی است که با دقت توصیف مراحل بازار را از رونق به رکود. این مدل مبتنی بر “تئوری مالی و سرمایه گذاری است.” در مرکز این نظریه است که عوارض ناشی از آن است که درک است که بانک ها وام پول ساخته شده است که با یک “ضربه زدن به کلید” به عنوان مینسکی دانشجویی L Randall Wray تماس آن را در کتاب خود, چرا مینسکی مهم است. Wray: “امروز این نوشته ساخته شده از طریق کلید کامپیوتر. قبل از کامپیوترهای آنها نوشته شده بود در قلم و جوهر است. در هر صورت آن است نه در همه گمراه کننده می گویند که این نوشته ها ‘ساخته شده از هوا نازک ، حتی اگر جوهر استفاده می شود. مقدار منابع واقعی استفاده می شود ناچیز است—حتی در مورد کاغذ یادداشت.”

این بینش رد شده توسط اقتصاددانان جریان اصلی در هر دو سمت راست و چپ (نگاه کنید به عنوان مثال پل کروگمن 2012 بحث با Minskian استیون مشتاق). اقتصاددانان جریان اصلی را برای زمان بسیار طولانی اصرار داشت که یا پول خنثی است و یا آن را از یک مکان واقعی از سرمایه انباشته معنای متعارف. اما آنها در اشتباه هستید. پول سیاسی است و ایجاد بانک پول از مسائل که حتی کمتر از واقعی خواب.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با که در ذهن اجازه دهید به نوبه خود به گزارش های ارسال شده در مارس 12, 2020 توسط بازارهای خودی:

پنج شنبه عظیم فروش پاک است هر گونه باقی مانده سهام بازار سود ساخته شده رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 برنده انتخابات… ما سهام پایین تر از 8% پنج شنبه بعد از ظهر به عنوان coronavirus خطرات ساخت و ترس سرمایه گذاران کوتاه مدت رکود است. کل بازار کلاه ایالات متحده بازار سهام به عنوان اندازه گیری توسط راسل 3000 شاخص کاهش یافته است $11.5 هزار میلیارد از آن در فوریه 19, اوج به $23.8 تریلیون دلار از پنج شنبه صبح.

گرفتن مدرن در سرمایه گذاری این است: از آن آسان است برای ایجاد پول ex nihilo اما آن است که بسیار آسان برای پاک کردن آن. و یا قرار داده راه دیگر: از آن آسان است خدا اما آن را بسیار سخت تر بازی شیطان. این دکمه برای حذف بدنام سخت برای پیدا کردن در بانکی کیبورد. و حتی اگر آن را یافت و از آن بی فایده است چرا که ایجاد پول شده است متوجه شدم به عنوان بدهی و یا اعتباری در کتاب کسی.

بدهکاری طرف در حال حاضر مشکل و بنابراین شرکت ها در بخش بانکداری و بخش خدمات و بخش صنعت باید به نوبه خود به وام دهنده از آخرین چاره فدرال و خزانه داری (یا به استفاده از مینسکی زبان: بزرگ بانکی و دولت) به تعادل خود کتاب. این به این معنی دریافت به اعتبار سمت و ارسال به عمومی از بدهکاری طرف. چه خواهد شد نمی شود مجاز است نابودی ثروت است که ساخته شده بود تا بیش از 3 سال از آنچه برخی از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن دست انداز. ما خواهد بود مجبور به زندگی تحت وزن از پول زیادی که انجام داد بسیار کمی برای بسیاری از آمریکایی ها. و به عنوان ما انجام این غیر ممکن است بار مالی ما گفته خواهد شد که دوباره و دوباره که بازار را به گزاف گویی و پاک کردن بدهی های دولت را کتاب.

این جایی است که همه چیز ایستاده در حال حاضر با بسته محرک. به 500 میلیارد دلار خواهد شد استفاده می شود به نگه داشتن جامعه ما به دور از دکمه حذف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im