بازار سهام است که توفنده و دوباره چون Coronovirus در حال ساخت باز گشت بزرگ

Sorry, not going to happen, mate.

در 4 pm EST داو جونز از دست داده و نزدیک به 7 درصد از ارزش خود را در یک روز از معاملات. چه چیزی باعث فروش? نشان داده است که تعدادی از کشورهای که بازگشایی زود شاهد تجدید حیات در coronavirus عفونت و مرگ و میر.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

NBC:

میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 1500 امتیاز در روز پنج شنبه و در سرعت خود را برای بدترین روز از ماه مارس فروش coronavirus موارد افزایش یافته و در برخی از کشورها که در حال بازگشایی تا از مستندات. سهام که رسید به تازگی در امید برای صاف بازگشایی اقتصاد منجر به کاهش می یابد.

که پیش بینی این امر اتفاق می افتد ؟ من. دوباره و دوباره. لطفا به عنوان خوانده شده تمام قطعات. آنها نمی شد نوشته شده توسط یک اقتصاددان هر چند او پسر یکی و پدر یکی است.

اما آن را واقعا نمی کشد یک اقتصاددان برای قرار دادن این نوع از دو و دو با هم. هیچ درمانی برای COVID-19. ما هنوز در تلاش برای درک چگونه کار می کند. برخی از نظریه ها به نظر می رسد قابل قبول دیگران نیست. در حال حاضر تنها یک راه وجود دارد از برخورد با چیز لعنتی و این است که یک مستند. اما موفق lockdown طول می کشد زمان زیادی از حمایت دولت و رهبری صالح. نه دیدار با هر یک از الزامات مورد نیاز برای تنها و تنها پاسخ موثر به این رمان coronavirus.

که گفت:, من باید نشان می دهد تصویری هولناک از آریزونا یک دولت که بیمارستان ها دوباره پر کردن.


کل تصویری که بود, نوشته شده در 6 ژوئن است که در اینجا.

در حال حاضر شما متوجه چیزی بسیار عجیب و غریب در مورد این کاملا استاندارد قسمت از MAGA-الهام نژادپرستی? هیچ کس در این فروشگاه با پوشیدن یک ماسک صورت. لاتین زن: بدون ماسک. آپارتاید زن: بدون ماسک. فروشگاه همراه: بدون ماسک. با Latino زن: بدون ماسک. مرد به عقب وجود دارد: بدون ماسک.

چه سیاره هستند این افراد ، من به عنوان وحشت نژادپرستی به عنوان من با عدم وجود کل از هر نوع رفتار و عمل مربع که با واقعیت مداوم مرگبار بیماری همه گیر.

پشتیبانی غریبه

این فروشگاه در ققنوس بزرگترین شهرستان از دولت است که دیده می شود COVID-19 موارد “نزدیک به دو در دو هفته” و سنبله در بستری شدن در بیمارستان (تقریبا در ظرفیت). چرا بسیاری از آمریکایی ها خیلی متعهد به خطرناک باور است که همه گیر است نه یک چیزی که آنها نیاز به فکر می کنم در مورد دیگر ؟ به دلیل بازگشایی. اگر رهبران آن می گویند امن در خارج وجود دارد از مردم بر این باورند آن است که فقط و رفتن در مورد کسب و کار خود را.

اما همه گیر شد و هرگز به بیش از, و پس از آن حتی ممکن است به اشتباه تماس چه سقوط بازار امروز تجدید حیات. جنوب کره ای و تایوانی حق دارند به نگرانی در مورد یک تجدید حیات. آنها ضرب و شتم لعنت چیزی که در وهله اول. هیچ چیز از این نوع می توان گفت در مورد آریزونا…

و همچنین گرجستان (“COVID-19 بستری اعداد افزایش دوباره”) و فلوریدا (“ایالت coronavirus موارد به موشک وار رفتن”) و تگزاس (“سوم بعد از ثبت coronavirus بستری شدن در بیمارستان”).

چه بعدی ؟ دوباره نزدیک باز متحده و یا تجربه دیگری انفجار آمریکا مرگ و میر. در هر صورت اقتصاد را نمی توان به ظاهر در زمان انتخابات ریاست جمهوری. من هم فکر می کنم باید وجود داشته باشد هیچ محرک قصد دارد تا پس از این انتخابات است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فقط بیش از حد فاسد اداره دیگر بزرگ بازیابی بسته است.

این چیزی است که با شما تماس غارت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net