مهر عمل شورش از 1765

Ah, Americas rich tradition of religious tolerance.

Ah آمریکا غنی سنت بردباری مذهبی. کتابخانه کنگره

شورش شده است آمریکایی تفریح و سرگرمی از قبل از امریکا وجود داشته است و آن را دلگرم کننده برای دیدن میهنی Seattlites شرکت در یک سنت است که قدمت آن به قبل از این کشور تاسیس. در این سری جدید ما جشن برخی از بزرگترین تاریخ شورش الهام از متفکرین که گذاشته پایه و اساس اتحاد کامل تر ما امیدواریم که به یک روز لذت ببرید.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

بیایید شروع با مهر عمل شورش از 1765 که اغلب اشاره به عنوان اولین شورش در برابر مالیات بدون نمایندگی. اما وجود دارد بیشتر به داستان از نارضایتی انگلیسی ها و یک قهرمان که نام شما نمی اغلب شنیدن ذکر شده است. شما با آن آشنا هستید Ebenezer Mackintosh و بوستون پاپ دعوا درست است ؟

بازیگران ذهن خود را به عقب به بوستون از 1760s زمانی که باندهای از شمال به پایان خواهد جمع آوری هر سال برای مبارزه با باندهای جنایتکار از انتهای جنوبی در تاریخ 5 نوامبر. پاپ روز به عنوان تعطیلات شناخته شده بود مرتب کردن بر اساس یک آمریکایی Guy Fawkes در روز که گرفتم را حمل effigies از پاپ به یک اتش به آتش کشیده شد و شرکت کنندگان تمایل به “بی ادب و مست اراذل و اوباش بسیار مانده از مردم سیاه و سفید است.”

منشاء آن در 1600s و در حال رشد در محبوبیت بیش از مداخله قرن, جشن بودند اغلب اشوبگرانه خارج از کنترل و گاهی اوقات کشنده است. در بوستون باندهای رقیب توسعه رقابت سالانه که در آن آنها خواهد مبارزه با یکدیگر برای کنترل تمثال با برنده شدن افتخار از تنظیم آن در آتش است.

مقامات به عنوان شما می توانید تصور نیست هیجان زده در مورد این وضعیت و پس از مرگ یک سال سربازان احضار شدند به آنها را متوقف کند. آنها قادر به سرکوب فعالیت در شمال, پایان, اما تحت رهبری محلی 27 ساله گیوه به نام Ebeneezer Mackintosh جنوبی پایان ضرب و شتم نیروهای امنیتی و به انتهای شمالی پوشش به رزومه کاری خود را ،

بنابراین سالانه ضد کاتولیک شورش است که گاهی جان مردم نیست نگاه بزرگ برای یک نوپای کشور است. اما چیزهای بهتر وضع پیش رو: ثروتمند صاحبان کسب و کار احساس کرد که Mackintosh تا به حال اعتماد رایج عامیانه و استفاده از او برای رهبری آینده قیام.

هنگامی که انگلستان اعلام کرد مهر عمل می کنند—در واقع برای اولین بار مالیات بر تجارت درون مستعمرات به جای واردات و صادرات—طبقه تجار بودند و آماده برای شورش. تشکیل یک گروه به نام “Loyall نه” آنها مرتب برای Mackintosh منجر به یک شورش علیه Andrew Oliver که انگلیسی ها تا به حال اختصاص داده شده به اداره مالیات.

پشتیبانی غریبه

در اوت 14, Mackintosh led Bostonians شورش در آوردن آنها را به یک درخت که در آن یک تمثال از الیور شده بود آویزان. آنها قطع تمثال پایین و رهبری آن در بارداري و سپس نابود الیور را به ارمغان آورد و تمثال به الیور خانه به سر بریدن و سنگسار مقامات دولتی است که سعی کنید به آنها را متوقف کند. الیور استعفا داد و روز بعد.

از آنجا ثروتمند Loyall نه و پسران از آزادی در زمان یک نقش بزرگتر در پیشرو شورش و مکینتاش به طور فزاینده ای در کنار.

به عنوان اغلب اتفاق می افتد, آن ضعیف بود و طبقه کارگر افرادی که به انجام کار کثیف با پاداش رسید توسط مردان ثروتمند که ناراحت شدند که دیگر مردان ثروتمند نبودند اجازه دادن به آنها را دریافت ثروتمند به اندازه کافی سریع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de