سکوت-خواندن حزب است امشب!

The first worldwide silent-reading party was last week. The second one is tonight. Tickets here.

برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود هفته گذشته است. دوم امشب 6 pm PST. بلیط های در اینجا. deliormanli/گتی ایماژ

برای سال مردم شده اند التماس برای شانس بیشتری برای آمدن به سکوت-خواندن حزب که در آن شما را هر چه مواد خواندن شما می خواهید و خواندن در سکوت به خودتان در حالی که سرور شما را به تنقلات و نقش نوازنده پیانو. ما شروع به انجام آن در سیاتل در سال 2009 و پس از آن تکرار شده است در شهرستانها در سراسر جهان, اما ما آن را انجام داد و ما آن را انجام بهترین. معمولا وجود دارد یک خط کردن درب قبل از حزب حتی شروع می شود.

هفته گذشته ما برگزار تجربی خواندن حزب در زوم و پنج بار به عنوان بسیاری از مردم به خرید بلیط می توانید حتی جا به پای بخاری اتاق در سررنتو که در آن احزاب معمولا گیرد.

حمایت

این یک 420 قمری در لواو غربی جوانه! لذت بردن از 25 درصد از آوریل 16-23. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر!

“این خواهد بود که برجسته از من lil قرنطینه زندگی اگر طرفین اتفاق افتاده هفتگی” مردم نوشت: ما پس از آن. آن را “چیزی کمتر از یک معجزه” یک نفر دیگر گفت: “من احساس اشک لغزش پایین گونه من هنگامی که آن به پایان رسید.” یکی دیگر گفته بود: “فقط دوست داشتنی برای دیدن بسیاری از خوب چهره انسان; بسیاری از علاقه های آشنا, بسیاری از excitingly جدید همه ماهرانه چک کردن هر یک از دیگر با بی تزویر smirks بین بدبختانه صفحات. احساس کمی مانند یک چشم انداز یا بوی زندگی پس از این فاجعه.”

بنابراین ما تصمیم به ایجاد این چیزی هفتگی—حداقل در حالی که جهان در مستند و دیگر احزاب به معنای واقعی کلمه غیر قانونی است.

اگر شما با داشتن مشکل تصویر خواندن حزب در زوم در اینجا چیزی است که آن را مانند نگاه:

Each person is in their own little world, but were all together.

هر فرد در دنیای کوچک خود را دارند اما ما همه با هم. زوم تصویر

من دوست دارم که مرد در ساحل تعطیلات پس زمینه در سمت چپ بالا (مناسب برای یک روز بارانی مثل امروز). که مجری سارا Rudinoff در گوشه سمت راست بالا. که غریبه‘s کسب و کار وکیل باب Fikso در گوشه سمت چپ پایین تر.

The reason the reading partys so popular is because of the musician, Paul Matthew Moore, whos playing piano in the upper left corner.

دلیل خواندن را بسیار محبوب است چرا که نوازنده پل Matthew Moore که نواختن پیانو در گوشه بالا سمت چپ. زوم تصویر

درست زیر پل دست روی کلید جولیا Sweeney که لذت بردم حزب بسیار او ضبط این ویدئو در مورد آن. در سمت راست و پایین است Rachael Brister مدیر اجرایی مقصد provincetown جشنواره بین المللی فیلم. من به رسمیت نمی شناسد هر کس دیگری در اینجا, اما که در گوشه سمت راست بالا به نظر می رسد شگفت انگیز است.

By the way, you do not need to have your camera on at the party.

شما نمی نیاز به دوربین های خود را در این حزب است. اما همه این افراد را انتخاب کرد ، زوم تصویر

حدود نیمی از افراد در هفته گذشته را نگه داشته و دوربین های خود را و نیمی از آنها را خاموش نگه داشته. در گوشه سمت راست بالای تصویر بالا است که رمان نویس جنیفر Haigh. در مرکز مربع است نویسنده Lesley Hazleton. در گوشه سمت چپ پایین تر است بازیگر و نوازنده اوان موشر. من نمی دانم که دیگر مردم هستند.

(اگر شما در یکی از این تصاویر است و شما می خواهم من را به تصویر پایین اجازه دهید من می دانم و من خواهد شد.)

معمولا زمانی که مردم شنیدن در مورد خواندن حزب برای اولین بار آنها بسیاری از سوالات بنابراین اجازه دهید را ببینید اگر من می توانم پاسخ به چند اینجا.

Reading party regular Ryan, lower left, starting bringing his girlfriend to the reading party years ago, and eventually proposed to her at one. Theyre now married.

برای 11 سال گذشته این حزب شده است اتفاق می افتد در پای بخاری اتاق مجاور به لابی سورنتو هتل. کریستوفر Frizzelle

چه نوع کتاب آیا مردم به عنوان خوانده شده ؟
هر آنچه که آنها می خواهند. رمان غیرداستانی, اسرار, تاریخ, شعر, dystopian sci-fi, ما , مجله, کتاب های کودکان موبی دیک

صبر کنید—ما مجله چیست ؟
اطمینان حاصل کنید! هر آنچه شما می خواهید. آیا ما مجله هنوز هم وجود دارد ؟ یا شاید شما یک پشته خوانده نشده مسائل نیویورکر شما می خواهید به پیشرفت ، نکته این است که مهم نیست که آنچه شما به عنوان خوانده شده. نکته این است که در کنار هم برای خواندن و پس از آن در واقع آن را انجام دهد.

چه جالبترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده در سکوت-خواندن حزب ؟
اوه آسان است. این زن و شوهر که در عشق به سکوت-خواندن ، پس از سه سال از آمدن به حزب در تاریخ Ryan (که در پایین سمت چپ که در پای بخاری اتاق عکس بالا) پیشنهاد به جسیکا در خواندن و هر کس دیگری در اتاق نگاه کرد تا از کتاب های خود و تحسین زمانی که او گفت: بله.

آیا خواندن حزب تازه ازدواج کرده آمده به هفته گذشته زوم ،
بله! آنها هر دو آمد و فقط به پل و من یک کمی اضافی پشتیبانی هر یک از آنها یک بلیط خریده و با حضور بر روی کامپیوتر خود را در حالی که در همان خانه با هم. زمانی که آنها راه می رفت در اطراف و یا تعامل آنها گاهی اوقات عبور به هر یک از دیگر قاب گاهی دزدانه در یک بوسه بر روی گونه.

A cute moment between the reading party newlyweds that I happened to capture last week.

یک لحظه بین خواندن حزب تازه ازدواج کرده که من اتفاق افتاده است را به تصرف خود در هفته گذشته. زوم تصویر

آیا کسی خواندن Kindles?
بله وجود دارد در هر جمعیت.

آیا شما می گویند کتاب های کودکان?
بله خواندن حزب همواره در همه سنین است.

اما معمولا برگزار شد در یک نوار ؟
بدون آن برگزار شد در پای بخاری اتاق در سررنتو هتل است که در اتاق های مختلف از نوار به طوری که کودکان می تواند بیش از حد وجود دارد. به هر حال این قوانین مهم نیست در زوم, پارتی, دلیل این که شما در خانه هستید که در آن نوشیدنی و تنقلات رایگان هستند.

چه نوع موسیقی Paul play?
خود را بسیار دلپذیر ترتیبات Erik Satie Radiohead دوک الینگتون…

او چگونه بازی بازی برای دو ساعت متوالی بدون در نظر گرفتن یک استراحت ؟
او بسیار با استعداد است.

انجام برخی از مردم تا پایان فقط گوش دادن به موسیقی و خیره به فضا ؟
بله. هر زمان پل نقش Erik Satie, من یک استراحت کوچک از هر آنچه که من خواندن شیب سر من برگشت و ذوب شدن به صندلی من.

آیا من باید به خواندن ؟ اگر چه من نیاز به انجام کارهای روزمره و یا شام ؟
پل پیانو بازی خواهد بود بی نظیر موسیقی پس زمینه برای فعالیت های آن. هفته گذشته یکی زوم کننده زندگی در جزیره Orcas با شریک زندگی خود را به حال مادر خود را بیش از برای شام و همه ما رو از نظر خود شام شمع روشن با نمایش آب و آنها را به خواندن حزب موسیقی خود را به عنوان محیط است که درخشان با استفاده از پل سحر و جادو.

This is what the world used to look like, before social distancing.

این چیزی است که در جهان استفاده می شود به مانند قبل از اجتماعی فاصله. این حزب در سال 2016. کریستوفر Frizzelle

این عجیب نیست صحبت نمی?
من فکر می کنم آن را بسیار سرگرم کننده برای رفتن به یک مهمانی که در آن بحث کوچک پذیر نیست. نه اینکه مجاز به بحث کوچک شما باعث می شود شما می خواهید به بحث کوچک! از آنجا که شما در حال رفتن به در لال, در صورت تمایل به صحبت کردن با هر کس در قرنطینه با شما اگر شما می خواهید—ما قادر نخواهد بود به آن را بشنوند.

در واقع من وجود دارد در هفته گذشته و در آنجا بود کسی نبود خاموش و آن را واقعا منحرف.
بله, این یک اشتباه و یک حادثه است. این بود که ما برای اولین بار در زمان مدیریت صدها نفر از مردم در یک زوم رویداد شبیه به این, اما ما آن را در گرفته شده برای امشب. هر کس جز من و پل خاموش خواهد بود در کل زمان.

شد حزب محبوب از ابتدا?
این حزب برای اولین بار در سال 2009 بود نسبتا شلوغ اما تا زمانی که این قطعه در مورد حزب ویروسی رفت و در ق که ما شروع به دیدن اتاق های بسته بندی شده با یک خط از درب. در سال 2014 این رمان نویس Gary Shteyngart نوشت: در سفر + اوقات فراغت است که “این بهترین خواندن سری در سیاتل” که همچنین کمک به بدست آوردن کلمه.

پس چگونه حزب کار تقریبا? چگونه دریافت کنم ؟
بعد از اینکه شما خرید یک بلیط شما می توانید اطلاعات ورود به ایمیل به شما در مدت کوتاهی قبل از حزب شروع می شود. در زمان مقرر به شما خواهد شد اجازه دهید به یک اتاق انتظار و از وجود شما داده خواهد شد و ورود به یک زوم با مردم در سراسر جهان است.

وجود دارد خواهد بود هر نوع صحبت کردن و یا مقدماتی سخنان?
بله من به گفتن چند کلمه در مورد 10 یا 15 دقیقه در زمانی که ما کاملا مطمئن هستیم که هر کس که می خواهد در حزب وارد کرده و سپس پل را به ما بگویید کمی در مورد آنچه که موسیقی او به بازی و یا چه خلق و خوی او را به خواندن حزب با, اما که در آن است.

می توانید همه ما ببینید چه کتاب هر یک از دیگر خواندن چیست ؟
بله! امشب در سخنان افتتاحیه, من قصد دارم به همه را تشویق به نگه دارید تا آنچه را که آنها در حال خواندن به دوربین به طوری که هر کس در حزب می توانید از طریق صفحه نمایش و یک نگاه.

پشتیبانی غریبه

مردم را قادر به درخواست هر یک از سوالات دیگر در مورد آنچه که ما در حال خواندن است ؟
نوچ. بدون صحبت کردن به یاد داشته باشید?

چه نوع از نوشیدنی و تنقلات باید یکی در خانه را به رفتن با این حزب ؟
هر آنچه شما می خواهید. این باران در سیاتل امروز پس از گسترش احتمالا شامل برخی از نوع ویسکی, یک بشقاب پنیر و شاید کمی شکلات. در هفته گذشته این بود, رو به آفتاب, بنابراین من نوشید رز و خوردند بادام. فردی جغرافیای متفاوت خواهد بود.

چه حزب گذشته است ؟
دو ساعت است. اما به شما خواهد شد به طور کامل در کنترل خود تجربه و اگر شما احساس نمی مانند خواندن برای دو ساعت شما می توانید در هر زمان رها کردن.

چه کس دیگری باید بگویم در مورد این حزب ؟
این امر به معنای جهان به من اگر شما می توانید از فکر می کنم 2-5 افرادی که هرگز شنیدن در مورد خواندن حزب در غیر این صورت—پدربزرگ و مادربزرگ, خود, پیر, بدون مو, خود دامپزشک—و به آنها بگویید در مورد آن. رویای من این است که تمام دنیا به کنار دو ساعت در هفته به عنوان خوانده شده. بسیاری از مردم همیشه قصد داریم در کنار هم برای خواندن اما هرگز در اطراف آن. کمی سالم فشار همسالان را در فرم از دیدن مردم در سراسر جهان انجام این کار هم می تواند خوب انگیزه.

اگر چه من در لندن زندگی می کنند و می خواهید برای حضور در, اما 6 ساعت زمان سیاتل به معنی 3 بعد از ظهر در لندن ؟
حدس می زنم شما باید برای تنظیم زنگ خود را.

I love Paul موسیقی و من می خواهم او را به یک نکته. چگونه است که من انجام?
لطفا فراموش! پولس موسیقی یک معجزه است. طلسم او کست باور نکردنی است. آنچه او در این حزب است که به طور خاص طراحی شده به منظور افزایش به جای منحرف کردن اذهان از عمل خواندن. او به همراهی رقص گروه در دانشگاه واشنگتن بنابراین او را به خوبی در بازی برای امتداد طولانی و قادر به بازی هر چیزی. او همچنین مهربان ترین شخص فروتن من می دانم و او یک بچه در خانه به پشتیبانی سخاوتمندانه. شما می توانید نکته او را در Venmo و یا پی پال خود پی پال است [email protected]

چگونه می توانم در دوباره ؟
بلیط های در حال اینجا در دسترس در مقیاس کشویی. اگر شما فقط می توانید استطاعت 5 دلار پرداخت 5 دلار. اگر شما می توانید استطاعت 20 دلار پرداخت 20 دلار. بلیط خریداران دریافت ایمیل بعد از این حزب با ورود اطلاعات.

اگر چه من یک سوال از شما جواب نمی?
شما می توانید به ما شلیک یک ایمیل به در: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru