غنی در حال فرار از گرفتار شهرستان دوباره

The second home is where the money is.

در ماه اوت سال 1831 این فیلسوف آلمانی که معتقد بودند که سابقه یک نوع تفکر چیزی است که نقل مکان کرد و از طریق زمان و کل جوامع گئورگ ویلهلم فریدریش هگل از شهرستان فرار از برلین به دلیل شیوع وبا. انتقال این پاتوژن است مدفوع-دهان و دندان; خوردن مواد غذایی آلوده و یا آب آشامیدنی منجر به عفونت. در هگل: زندگینامهتری Pinkard توصیف وضعیت بد که هگل زد از در سال 1831 در شرایط که ما COVID-19 بار می تواند درک.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

…بسیاری از ساختمان های عمومی کشتارگاه و حتی مدارس [برلین] بسته شد. حتی سکه ها و ایمیل شد fumigated با دود و یا گوگرد. خانه ها را با زده بودند قرنطینه مجالس ترحیم مورد نیاز برگزار می شود در شب و روز بسیار از مرگ (شب نیاز بود به معنای به حداقل رساندن تماس با آلوده جسد با افراد دیگر) و جسد مورد نیاز برای آغشته به کلرید کلسیم.

هگل یک جشن فیلسوف در روز خود را یکی در میان کسانی است که می تواند به ترک شهر و “صبر کنید تا زمانی که طاعون بود بیش از قبل بازگشت.” او اجاره خانه باغ است که همسر خود را به عنوان خود را “کمی کاخ.” اما هگل به برلین بازگشت بیش از حد به زودی و او از این بیماری در 13 نوامبر سال 1831. (تری Pinkard است از این نظر که یک بد معده کشته فیلسوف نیست وبا.) اما نظر من در اینجا این است که به دولت موضع من در این بحث در مورد آنچه که در نهایت پایین آورده هگل معروف بد نویسنده اما در مورد اینکه چگونه این کسب و کار از غنی رها شهرستان در طول یک طاعون احیا شده است و در حال حاضر coronavirus بیماری همه گیر.

بیایید نگاهی به دو مقاله اخیر یکی در شهرو دیگری در سیاتل تایمز. سابق نگرانی در شهر نیویورک که غلظت افراد ثروتمند در محله منهتن. بر اساس سوابق نگهداری می شود توسط شهر وزارت بهداشت در طول اقامت در خانه سفارش آغاز شد که در 20 مارس شده است وجود دارد کاهش قابل توجهی در زباله های جمع آوری شده در بخش هایی از منهتن و یک افزایش قابل توجهی از زباله های جمع آوری شده در طبقه کارگر بخش کوئینز مانند Astoria. این بدان معنی است که تعداد زیادی از مردم ثروتمند تقسیم شهر.

شهر گزارش:

سالی آفونسو, 37, می گوید بقیه شرق Midtown شهری است خالی است. یکی از همسایه ها رفت و شمال ایالت در حالی که زن و شوهر دیگر به رهبری بازگشت به کارولینای شمالی که در آن آنها تا به حال نقل مکان کرد و از. صاحبخانه او که معمولا در کنار درب زندگی می کند نیز از بین رفته اند.

چیزی مشابه اتفاق افتاده در گوشه ای از جهان با توجه به سیاتل تایمز‘ اطلاعات شما پسر ژن بلک. با توجه به اعداد یک در هر ده خانوار در شاه و شهرستانهای اسنوهومیش را خانه دوم. (که نرخ اتفاقا بسیار بالاتر در میان نمایندگان ما در المپیا.) بسیاری از این خانه ها استفاده می شود برای تعطیلات در شهرستانهای استان مانند سن ژوئن و اقیانوس آرام. زمانی که اقامت در خانه سفارش تحمیل شد در مارس 16, برخی از ثروتمندان فرار از طاعون و راه اندازی در چوب و یا دریا. بلک ادعا می کند که روستایی و مردم جزیره نیست یک کمی خوشحال با این نوع از چیزی. آنها می خواهند این ویروس به ماندن در جایی که این رشد در شهرستان.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بلک می نویسد:

مردم نگران هستند هر دو مورد شهرنشینان آوردن ویروس با آنها و همچنین بار آنها ممکن است محل منابع محدود از شهرهای کوچک.

“مردم وجود دارد ارسال در Facebook, ‘نباید ما کلانتر پایین (در ترمینال کشتی) مطمئن شوید که هیچ کس از سرزمین اصلی در حال آمدن است در این جزیره گفت:” فرهاد Ghatan شهردار جمعه بندر در سان خوان جزیره است.

آن است که در اینجا ما می توانید با صرف چند لحظه با توجه به تاریخ این شهر است. آن ریشه های آن در, البته, کشاورزی. از این بیحرکت شکل transhistorical (یا جهانی) سوخت و ساز تبادل بین انسان و طبیعت شهر بیدار.

اما این شهر یک مکان امن. انسان آنها را دوست داشت به عنوان ساخته شده است آشکار با بسیاری از متون از جهان باستان اما این تکنولوژی و روش ها و شیوه های ساخته شده است که آنها را قابل زیستن و با ثبات به نظر نمی رسد تا همین اواخر در نیمه دوم قرن 19th. در واقع علت وبا کشف شد تنها در سال 1854 کمی بیش از 20 سال پس از هگل مرگ است. یک شبح نقشه هدایت ویکتوریا پزشک, جان, برف, به یک آلوده و در پایان غرب لندن است. این و بسیاری دیگر از پیشرفت های ساخته شده این امکان را برای تعداد بسیار زیادی از انسان ها را با خیال راحت به اشتراک گذاری یک منطقه کوچک است. این شهر نیست بهار از طبیعت و یا ژن (و همان چیزی) مانند کسانی که خاکی تپه موریانه که برخی از آنها می تواند رسیدن به 17 فوت است. این شهر در عمیق ترین حس های فرهنگی شی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im