خواه به طرح دوباره باز واشنگتن Batshit

Lawmakers will likely have to re-open this old house at the end of August.

من تعجب می کنم زمانی که این خانه قدیمی را دوباره باز? لستر سیاه

نشانه گرفتن از رهبر خود به “آزاد” بخش های خاصی از کشور از اقامت در خانه سفارشات صادر شده برای صرفه جویی در زندگی و اقتصاد ایالت واشنگتن خواهان در المپیا خود را منتشر 16-نقطه “امن اقتصادی راه اندازی مجدد برنامه” جمعه گذشته است. این طرح به عنوان شما ممکن است انتظار این است که عمیقا گنگ است.

حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

قبل از اینکه ما صحبت در مورد تماس خود را به دوباره باز کردن برخی از بد تعریف شده در بخش کسب و کار و ارزش آن به طور خلاصه در حال اجرا را از طریق قانونی خود قصد دارد به “کمک” کسب و کارهای کوچک با ساخت زندگی سخت تر برای افرادی که فروشگاه در کسب و کارهای کوچک.

در کل مثل همیشه جمهوری خواهان می خواهند برای کاهش مالیات تسلیم تمام مالیات و آمرزش و فروش و کسب و کار و شغل مالیات برای “کسب و کارهای کوچک” اگر آنها نمی, تعریف اصطلاح.

پس از نزدیک به 40 درصد از درآمد دولت آمده از فروش و کسب و کار و شغل مالیات از دست دادن درآمد حاصل از چند مسلما بد و عقب مالیات واشنگتن جمع آوری خواهد نیاز به قانونگذاران به طور چشمگیری کاهش میلیاردها دلار در بودجه از مراقبت های بهداشتی و مسکن و قانون اساسی محافظت برنامه های آموزش و پرورش است که در حال حاضر به شدت با کمبود بودجه روبرو شده. ما می دانیم که دولت پیش بینی یک سوراخ در بودجه این سال و در هر یک از جمهوری های پیشنهادی بر مالیات جلو خواهد حفاری است که حفره های عمیق تر.

ایران با پیشنهاد به چشم پوشیدن از افزایش حداقل دستمزد سال آینده کمک خواهد کرد که حفظ برخی از درآمد اما آن را نیز به زور خانواده های کم درآمد به paycut درست زمانی که کسب و کار خواهد بود تقاضاهای مصرانه برای کاربران به صرف بیشتر در خود را دوباره باز مغازه ها. همه شواهد نشان می دهد که افزایش حداقل دستمزد و افزایش هزینه های مصرف کننده و بهره وری کاهش فقر و نمی کشتن شغل. چرا جمهوری خواهان می خواهند به گرفتن پول از جیب مردم درست زمانی که کسب و کارهای کوچک نیاز آنها را به صرف آن را تنها حس می کند اگر شما می خواهید برای بهره برداری از کارگران در حالی که کشتن کسب و کارهای کوچک در سطح ایالت است که در حال حاضر که من در مورد آن فکر می کنم خیلی این حزب M. O.

فشار خود را به معاف کسب و کارهای کوچک از پرداخت مالیات بر فروش و به تسلیم آن مالیات برای یک سال و در حالی که همچنین پرتاب بزرگ فروش تعطیلات مالیاتی معنا ندارد ، کسب و کارهای کوچک جمع آوری مالیات فروش که مصرف کنندگان پرداخت و مصرف کنندگان تنها رفتن به خرید بسیاری از جفت شلوار و یا در حال اجرا و یا کفش های لعنتی, لوله Suv ها در یک زمان. چشم انداز پرداخت کمتر مالیات بر فروش را در حال رفتن به انجام این کار بسیار. و در حالی که مالیات بر فروش, تعطیلات, صدای خوب, شواهد نشان می دهد که آنها چیزی برای تحریک رشد اقتصادی است. مردم با پول ممکن است صرفه جویی چند دلار با انتظار برای تعطیلات برای خرید, اما اگر شما فقط به طور منظم مصرف کننده در تلاش برای به دست آوردن هر روز که تعطیلات قصد ندارم به طور چشمگیری تاثیر رفتار خود را.

درست است که کسب و کارهای کوچک نیاز به کمک, اما در مالیات بر فروش و ناخالص رسید نیست دلیل آنها در معرض خطر در حال حاضر. آنها در معرض خطر زیرا آنها هیچ جریان نقدی اجاره است که هنوز علت و دولت فدرال انجام نمی شود تقریبا به اندازه کافی برای خود را انتخاب کنید تا بخشی از تب. پس از ایالات و شهرستانها باید کتاب های خود را متعادل دولت فدرال نیاز به قرار دادن کمک نقدی اجاره کمک و چک تضمین در این کشور, کارت اعتباری و یا دیگری برای پرداخت آن با مالیات بر ثروتمندان است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را آهسته و bungled پاسخ به این همه گیر تشدید این مشکل در وهله اول. آن را بر روی آنها امن این بودجه و به زودی. اما البته تهمت است عمدا خودداری از کمک های مالی به دولت ها تا زمانی که آنها به توافق برسند به دوباره باز کردن اقتصاد خود در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی که باعث این همه مشکل تر است.

شما نمی خواهد بود شوکه به یاد بگیرند که ایران برنامه ای برای دوباره باز کردن برخی از بخش های کسب و کار در سراسر کشور است مبهم و عجیب و غریب. آنها فکر می کنم هر کسب و کار است که با “یک یا بیشتر” از معیارهای زیر باید مجاز به باز ASAP: “کم خطر, بهداشت شخصی, حفاظت از محیط زیست کمک به افراد مسن/جسمی جایگزین قرنطینه مکان کمک به کسب و کار با مالیات مربوط به الزامات و یا حفاظت از اموال.”

به عنوان نمونه به آنها استناد “نمایندگی مجاز و فروش خودرو, خود ارضایی, چشم انداز, خدمات, کارواش, بازسازی, شرکت ها/پیمانکاران ساخت و ساز مسکونی آرایشگری/آرایشگران و مغازه های گل و پارک های RV و دندانپزشکان و نصب صفحه اصلی/سیستم های امنیتی تجاری و حسابداران/مالیات preparers.”

آن را ممکن است حس را اجازه می دهد تا برخی از کسانی که کسب و کار به re-open—کارواش, من حدس می زنم ؟ و اگر ساکنان ثروتمند در جوامع دردار نمی تواند به دیگری دوم بدون نصب یک سیستم امنیتی در McMansions من فرض کنید من راحت اجازه می دهد آنها را به خطر دعوت از کسانی که کارگران را به خانه های خود.

پشتیبانی غریبه

اما دلایل خوبی وجود دارد که بسیاری از کسانی که کسب و کار در مستند در حال حاضر. ساخت و ساز مسکونی کارگران به عنوان مثال برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است برای اجتماعی فاصله زمانی که “چندین کارگران به طور معمول شلوغ به unventilated اتاق کوچک به عنوان 600 متر مربع است.” و هر چند که من مطمئن هستم که من تنها کسی که به شدت نیاز به یک برش مو من راه رفتن به مو کارشناسی ارشد فردا صبح حتی اگر آنها را باز کردن.

واقعیت این است که هر کس می خواهد به دوباره باز کردن هر کسب و کار در دولت اما ما نمی تواند انجام دهد که تا زمانی که ما توده تست مقدار زیادی از تحلیلگران و خوب تماس با ردیابی فرآیندهای. دلیل ما ندارد و کسانی که همه چیز در حال حاضر است چرا که دولت فدرال—اجرا توسط یک احمق بیشتر از این جمهوری خواهان رای دادند—و نه به این بیماری همه گیر به طور جدی.

همه از این کار بالا بردن سوال خوبی است اگر: مطمئن جمهوری خواه طرح داره. اما آنچه که دموکراتیک برنامه ریزی برای بازگشایی دولت ؟ به نظر می رسد مانند ما که در 5:00 p. m. در این شب ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de