امکان واقعی از جنگ با ایران در جهانی همه گیر

GettyImages-486651541.jpg

در اواسط ماه مارس, من شروع به نوشتن یک مقاله است که به بررسی ریشه ها و پیامدهای این بی مرگی ایران/آمریکا جنگ ایران از دیدگاه آمریکایی ها در شمال غربی اقیانوس آرام. اما با پایان ماه فوریه فقط قبل از این کار در پایان رمان coronovirus ادعا آن زندگی آمریکایی. و در روز اول ماه مارس و تصاویر از وضوح بالا از ماهواره توسط کلرادو مبتنی بر فناوری فضایی شرکت Maxar نشان داد “مقامات ایران حفر تعداد زیادی از گور در قم منطقه… [برای] این تعداد رو به رشد از coronavirus قربانیان در کشور است.”

در این مرحله مقاله من به نظر می رسید مورخ. ما تا به حال آن را به نظر می رسد وارد یک مقدار متفاوت تر از یکی که درخواست من بررسی است. ایران در حال حاضر مشغول دفن مرده و برخی از رهبران شمارش شدند در میان آنها است. در ضمن سیاتل شد به گزارش نیویورک تایمزآمریکا سرمایه ویروس. آمریکا/ایران در تضاد خواهد بود قطعا کنار گذاشته شده است ،

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

من اشتباه بود.

ما هنوز هم در حال آماده شدن برای جنگ با ایران. در مارس 27, the New York Times گزارش داد که یک “راز پنتاگون دستور سفارشات برنامه ریزی سعی کنید برای از بین بردن یک گروه شبه نظامی مورد حمایت ایران.” در تاریخ 1 آوریل سال 2020 یک روز آینده ممکن است تشخیص داشتن قابل توجهی در جهان-تاریخی اهمیت تهمت توییتی که “ایران یا آن همزمان در حال برنامه ریزی یک حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیروهای ایالات متحده و/یا دارایی در عراق است. اگر این اتفاق در ایران خواهد پرداخت بسیار سنگین قیمت در واقع!” دو روز بعد از, فاکس نیوز گزارش داد که ارتش ایالات متحده در حال حرکت است و سیستم دفاع هوایی “به عراق از حمله آمریکا و نیروهای ائتلاف در هفته های اخیر.”

چگونه ممکن است که ما در یک زمان با بیش از 330,000 تایید موارد COVID-19 در کشور—می توانید از ان برای ادامه آن سن گوشت گاو با ایران چیست ؟

یکی ممکن است می گویند باید آن را به چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منطقی نفرت از همه چیز اوباما. آمریکا اولین رئیس جمهور سیاه زده و تاریخی هسته ای با ایران در سال 2015 و تقریبا بلافاصله آمریکا و ایران دوستانه تبدیل شد دوباره. وجود دارد و حتی صحبت از یک بوئینگ در مقابله با این نسخهها کار. و در سال 2016 یک فیلم ایرانی جدایی نادر از سیمینحتی برنده جایزه اسکار شد. همه از این پیشرفت بود که به زودی له زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شدن به رئیس جمهور است. او به هدر رفته هیچ زمان و پس از رفتن سلف خود را میراث. وجود دارد Obamacare پاریس توافق و ایران. مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به نابودی دو دست آوردهای.

اما بیایید به این فکر کنید: آیا تهمت را ترک کرده اند به مقابله به تنهایی اگر برخی دیگر از رئیس جمهور می گویند جورج دبلیو بوش امضا کرده بود آن ؟ من فراموش نمی کنم. اگر یک چند گام به عقب از مغلوب ساختن پیشی جستن فروزان cathexis با اوباما ما را ببینید در سطوح بالای پنتاگون وزارت امور خارجه و کاخ سفید مردان و زنانی که نگه داشته هل دادن رئیس جمهور به کشتن کرد. آن را در برآورد من فقط تهمت و نفرت در یک مرد سیاه و سفید ، تجدید آماده سازی برای جنگ امتناع برای پایان دادن به مجازات تحریم ها در طول همه گیر را می توان به چیزی عمیق تر از MAGA. روح و روان ما حاکم بدن cathexis با ایران است.

و بنابراین من در اواخر زمستان کار در ایران وضعیت و ما را به جنگ با ایران است که متاسفانه هنوز هم مربوطه حتی در حال حاضر به عنوان ما شروع به دفن مرده خود را در هزار است.

من داستان آغاز می شود در گرگ و میش یک روز در اواخر ماه ژانویه است. من در بیکون هیل Baja اغذیه فروشی و مشروب فروشی داشتن نوشیدنی با یک ایرانی-آمریکایی به رویا. او نشسته در سراسر از من در یک میز در گوشه ای کنار پنجره. خورشید در حال غروب است در اولین روز بدون باران در نزدیک به یک ماه است. کسانی که صبح شد تاریک و بارانی کسانی که بعد از ظهر کمتر تیره و بارانی آن شب بازگشت به همان تاریکی و باران از صبح. رویا نوشیدن سبز رنگ مارگاریتا در یک لیوان بلند; من یک شراب سفید که کمی بیش از حد شیرین است.

“زمانی که من یک دختر بود من گفته شد پدر و مادر من بگویید مردم سفید پوست من سفید بیشتر از آنها. این عجیب و غریب بود. من مانند دیگر ایرانیان رسما سفید [در ایالات متحده]. اما ما درمان نمی شود مانند مردم سفید; ما نیست هر از مزایای سفیدی می گوید:” رویا که به نظر نمی آید سفید در همه. او پوست قهوه ای دوپهلو و او به نوع مو شما به ندرت پیدا سفید زنان (و نه نازک و مستقیم اما نسبتا ضخیم و مجعد).

رویا 38 و یک opthamologist. من با او یک سال پیش از طریق یک دوست مشترک, Darrius است که در ایران اما کسانی که نقل مکان به لس آنجلس در تابستان 2019. (LA ایرانی جمعیت است که بزرگترین در جهان خارج از ایران.) ما ملاقات در یک مهمانی شام در Darrius’ اولین هیل آپارتمان در زمستان سال 2018 است. در یک نقطه در طول جمع کوچک, رویا و من شروع به صحبت کردن در آشپزخانه است که تا به حال یک مستطیل پنجره در بالای اجاق گاز مشرف عظیم و عمیق ساخت و ساز سایت. زمانی که من یاد گرفتم در مورد خط خود را از کار من به او گفتم درباره اجسام شناور در چشم من. همیشه وجود دارد. هیچ چیز می تواند انجام شود در مورد آنها. برخی از دیدن ارواح, من محکوم به دیدن سلول با هیچ جایی برای رفتن و هیچ چیز زیادی برای انجام است.

بعد در شب ما در زمان مکالمه جدی تبدیل شود. به عنوان من به اطراف نگاه آشپزخانه سفید برای مقابله با یک شارژر سازگار با گوشی من توضیح دادم به رویا که من تا به حال تا به حال یکی از آن روزهای بد. من می خواهم خانه را ترک بدون من کیف پول من پاسپورت و شارژر تلفن. و در حال حاضر باتری در گوشی من تنها به معنی پرداخت برای یک خانه سوار شد و تقریبا مرده است. او به من نگاه متعجب و متحیر و پرسید: اگر من همیشه انجام پاسپورت من. من به او گفتم من. من یک دولت شناسه اما من از یک کلاس از آفریقای سیاه که قادر به اعتماد هر وضعیت سیاسی مهم نیست که چقدر با ثبات به نظر می رسد. آنچه ما می دانیم این است که زمان برای خارج شدن از یک imploding کشور می تواند به طور ناگهانی کاهش می یابد به یک ماده از ساعت. او گفت که او تنها به تازگی شروع به او را حمل پاسپورت آمریکا. اما به دلیل مختلف. او تا به حال به عنوان خوانده شده داستان در مورد قهوه ای-به دنبال شهروندان در حال برداشت و قفل شده است و تا هفته ها در مهاجرت تسهیلات در تاکوما زیرا آنها نبودند حمل مقالات خود را. این نقطه ما شروع به صحبت در مورد ایران.

او به من گفت در مورد مادر او یک مارکسیست و مورد چگونه بخش بزرگی از دوران کودکی خود را صرف در مهاجرت ساختمان در پورتلند اورگان است. او گفت که او احساس در خانه وجود دارد به دلیل آن بود که همیشه پر از قهوه ای مردم است. او همچنین صحبت از, عمه ، خاله مرجان که زندگی در Salem Oregon. مرجان به تازگی به حال یک روانی شکست به دلیل “بودن پارانوئید دولت بود گوش دادن به او.” این اتفاق در طول زمان خود را در ایران و این اتفاق دوباره در ایالات متحده به ویژه پس از 9/11. “او نیست دیوانه” Roya گفت: “فقط غمگین. روح او خسته شده بود از ترس.”

من تا به حال صحبت با رویا پس از آن حزب که برگزار شد ما در حال حاضر رفتگان دوست مشترک اما داستان عمه مرجان آمد به ذهن من زمانی که در ژانویه سال 2020 شدید الحاق ایران مربوط به حوادث جهان را تکان داد و من در منطقه شمال غربی اقیانوس آرام.

آن آغاز شد و در بغداد در ژانویه 3, هنگامی که تهمت ترور یک کلید Iranian figure, سرلشگر قاسم سلیمانی با سفارش یک Predator B هواپیماهای بدون سرنشین به آتش هوا به زمین موشک. سپس ایران در پاسخ به شلیک زمین به زمین موشک در آمریکا پایگاه های خود در عراق در ژانویه 8 (عملیات شهید سلیمانی) تحمیل آسیب های مغزی در “بیش از 100” ما سربازان. همچنین در ژانویه 8, نظامی ایران شلیک موشک از روسیه طراحی شده Tor سیستم در یک شی در آسمان که به نظر می رسد به یک موشک کروز شلیک توسط ما اما معلوم شد که یک هواپیما توسط خطوط هوایی بین المللی اوکراین. آن را بیشتر انجام کانادا ایرانیان بودند که در بازگشت به خانه پس از غربی در سال جدید است. سه روز قبل از Boeing-هواپیما ساخته شده بود به قطعات دمیده بیش پرند (در واقع تهران Sea-Tac) و زمین به هوا, موشک, سیاتل تایمز گزارش داد که یک ایرانی خانواده آمریکایی بازداشت شده بود توسط مقامات ایالات متحده برای بیش از 10 ساعت در آمریکا و کانادا عبور از مرز در بلین.

ارتباط بین این و دیگر حوادث مشابه (شامل ایران و عرب آمریکایی) در مرز و ترور قاسم سلیمانی که غیر ممکن است برای ایجاد. اما ارتباط بود را تکذیب کرد توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها. آژانس ادعا کرد که در “رسانه های اجتماعی پست های که CBP است بازداشت ایرانی-آمریکایی ها و عدم ورود آنها به آمریکا به دلیل از کشور خود را از مبدا هستند نادرست است. گزارش می دهد که DHS/CBP صادر شده مربوط به بخشنامه نیز نادرست است.”

در ژانویه 30, سیاتل تایمز گزارش داد یک حادثه بود که مسائل پایین-of-the-بشکه هالیوود اسکریپت: یک مرد مرموز در یک hoodie چپ یک پاکت مهر و موم شده در دفتر یک Blain وکیل مهاجرت, Len ساندرز. هنگامی که باز پاکت موجود آنچه به نظر می رسد یک کپی از یک تاریخ یادداشت فرستاده شده از سیاتل زمینه از آداب و رسوم و گشت مرزی به مرز عوامل است. این عنوان: “رهبر ایران قول پرقدرت انتقام آمریکا پس از کشته شدن سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد — تهدید و هشدار بالا است.” این رهنمود: توقف و سوال مردم از ایران و لبنان. وکیل مهاجرت دیدم کپی از یادداشت به عنوان یک “تفنگ سیگار کشیدن.” ما در حال حاضر پروفایل خاورمیانه آمریکایی و اتباع در بلین و دیگر گذرگاه های مرزی.

“من طول کشیده در حالی که رانندگی به LA توسط گشت مرزی” رویا می گوید در باخا او در دوم مارگاریتا و من در سوم لیوان شراب سفید (من غلبه شیرینی در دوم شیشه ای). وجود دارد که مخلوطی از مهار سوزش و weltschmerz در صدای او است. “این هفته سلیمانی کشته شد. افسران سوال من جستجو ماشین و غیره و غیره قابل توجهی در طول زمان. وجود اتومبیل های متعدد و افسران. برخی از بینام دیدم هرگز نام دسته. یک یا دو اتومبیل و سپس اقدام به دنبال من برای آینده و حتی زمانی که من کشیده تا به یک مواظب نقطه در نزدیکی Jacumba [چشمه] آنها پارک شده درست در کنار من. آنها به دنبال من خارج از شهر. من رو متوقف چندین بار بین وجود دارد و لا طول دوره از روز بعد و نیم.”

Roya است البته یک شهروند ایالات متحده. معنی او یک آمریکایی است. معنی این کشور با او زندگی کرده است و به نام خانه پس از 2 یا 4 (او مادر است و در عین حال برای روشن شدن این موضوع از زمانی که او وارد این کشور) توسط امریکا است. معنی: اگر شهروندی محترم است و سپس دقیقا چه محتوا و یا ارزش شهروندی ایالات متحده?

Lookout spot, near Jacumba, Californian. Border Patrol is watching the Iranian American taking this pic.

مواظب نقطه در نزدیکی Jacumba کالیفرنیا. گشت مرزی است که تماشای فیلمهای آمریکایی با گرفتن این عکس. رویا

اما چگونه این همه می آیند ؟ چرا که ایران همیشه در اخبار و به همین دلیل است که این خبر تقریبا همیشه بسیار خبر بد است ؟

در واقع من اول سیاسی حافظه شامل ایران ، این بحران گروگانگیری سال 1979. من به وضوح می توانید به یاد بیاورید حوادث و یا راه آنها گزارش شده در مقالات و تلویزیون. دانشجویان طوفان سفارت آمریکا. در برابر آمریکایی ها. موجی از آمریکایی میهن پرستی. زرد روبان های گره خورده در اطراف درختان در نزدیکی خانواده من آپارتمان که نه چندان دور از ردیف سفارت در واشنگتن, D. C.. رادیو پخش “Tie a Yellow Ribbon, Round the Ole Oak Tree” و بیش از بیش و بیش از. شن و ماسه پنهان Sea Stallion هلیکوپتر که سقوط کرد در ایران کویر در بد تخم آمریکا برنامه های نظامی برای نجات گروگان ها. راه سقوط هلیکوپتر نگاه به پسر من ذهن مانند عظیم تجزیه فیل. جیمی کارتر چشم غمگین در تلویزیون و چقدر غمگین بادام زمینی کشاورز چشم رشد به عنوان بحران کشیده با هیچ پایانی در چشم.

در واقع می توان استدلال کرد که اگر بحران گروگانگیری اتفاق افتاده بود کارتر را برنده انتخاب مجدد در سال 1980 (او خواهد گذاشت) و رونالد ریگان در حال حاضر یک آیکون از سیاست آمریکا را به پایان رسید تا در زباله دانی از ما ریاست جمهوری تاریخ است که شامل Walter Mondale راس پرو ،

بیشتر وجود دارد. پس از بحران گروگانگیری وجود دارد که ایران و عراق که صدام Hussien آغاز شده و هیچ کس واقعا برنده پس از هشت بسیار طولانی و خونین سال است. من در زیمبابوه در این دوره و دیدم ایران بود که جدا شده (عربی و غربی حمایت می رفت به عراق) از طریق لنز یک رسانه ای که نیست در همه منفی—زیمبابوه دولت بسیار طرفه با ایران است. آن را تا به حال مشابه استعماری داستان: انگلیسی (و غرب) می خواستم برای کنترل منابع; ایرانیان می خواستم برای کنترل منابع خود را. مقدار زیادی از خون ریخته شد در این تضاد منافع است.

در نیمه دوم از سال 1980 وجود دارد در ایران-کنترا رسوایی زمانی که ما به فروش اسلحه به جنگ-ضرب و شتم ایران و سپس هدایت درآمد حاصل از جناح راست آمریکا در نیکاراگوئه. پس از آن برادران ما در بریتانیا و پاکستان و نویسنده سلمان رشدی. او نوشت: چیزی در رمان آیات شیطانی که در نظر گرفته شد کفر آمیز بسیاری در جهان اسلام. آیت الله خمینی-سپس رهبر معنوی ایران نبود داشتن آن است. در فوریه 14, 1989 او رفت و در رادیو تهران و ارائه فضل برای نویسنده مرگ است. خمینی درگذشت همان سال او صادر رسید اما ایران مشکلات نمی میرند با او. آنها ادامه داد تا زمانی که باراک اوباما در تلاش برای عادی سازی روابط بین قدرت های غربی و ایران است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

وقتی توافق امضا شد و در سال 2015 به نظر می رسید که ایران را یک بار و برای همه پیدا کردن صلح در آن تاریخ مدرن است. قدیمی embargoes آغاز شد که با جیمی کارتر که مانند رونالد ریگان را متهم کرد که این کشور از حمایت از تروریسم برداشته شد و ما/ایران روابط عادی. مغلوب ساختن پیشی جستن البته پایان را به که توسعه تاریخی است. و او را زنده کرد که رهبری در ماه دسامبر 2019 به معترضان حمله به سفارت آمریکا در عراق است. سپس هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته سلیمانی. پس از آن با ایران آمریکایی ها بازداشت شدند در مرز. سپس ما عوامل تماشا رویا پارک در یک مواظب نقطه جنوبی از LA.

“چگونه عمه خود را انجام می دهند؟” من از رویا یک لحظه قبل از اینکه ما رو بیل در باخا. آن در حال حاضر شب و ستاره ها در حال رشد بودند متعدد در آسمان است. “او تغییر نکرده است. او را خالی از سکنه ایران و آمریکا. در یک راه این است که چه آن را مانند به یک ایرانی در آمریکا.”

قسمت دوم از این سری خواهد بود ارسال شده در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر