موش از سیاتل به نظر می رسد با بهره گیری اجتماعی انسان فاصله

The happy rats are in this picture...

خوشحال موش ها در این تصویر… چارلز Mudede

من پارک راینر Playfield. آن را نه چندان دور از خانه من و این دو زمین تنیس در دو دادگاه های بسکتبال, دو زمینه (یکی برای بیس بال یکی برای فوتبال و یک زمین بازی. این پارک تنها پنج درختان کاج که در نزدیکی یک نیمکت است که بهترین نمایش از پارک است و در مقابل تقریبا همیشه پر سطل زباله می تواند. دو سال پیش یک مرد جوان به ضرب گلوله کشته شد مرده پشت این نیمکت. این قتل که هرگز حل, حال, بسیاری اعتقاد دارند یک ارتباط با یک قتل رخ داده است که در حدود همان زمان اما تحت زیادی درخت برگریز در سراسر خیابان را از پارک.

یکی از دو کاج درختان نیمکت پناهگاه مجموعه ای از مراحل در کنار انبوهی از تاریکی و نور قهوه ای تراشه های چوب است که تحت پوشش یک شیب. در بالای شیب است همیشه سبز پرچین و پیاده رو که منجر به راینر خیابان; در پایین شیب همیشه سبز پرچین که جدا از ناحیه دادگاه های بسکتبال است که از زمین تنیس. در حال حاضر که من تاسیس این تنظیمات اجازه بدید به نظر من.

دو روز پیش دیدم دو تا موش که نه کوچک یا بزرگ جست و خیز کردن چوب تراشه تحت پوشش شیب. اما آن را واقعا نمی ظروف سرباز یا مسافر از بی فکر بود. آن را بیشتر شبیه دو بچه های قفل شده در یک بازی پادشاه هیل و نورد پایین شیب با هم (شما رول بیش از من و شما رول بیش از ما رول بیش از ما). چه شگفت زده کرد (اگر نه شوکه شده) من چگونه عاری از هر گونه مراقبت از این موش ها شد.

آن را به هیچ وجه نزدیک به غروب است. این زمان در حدود 5 p. m. خورشید هنوز در آسمان است. و این موش اگر چشمان من نیست مرا فریب بودند و تنها با داشتن سرگرم کننده و نه نگرانی در مورد جاینت که با حضور معمولا قرار می دهد به ترس از خدا در آنها است. آنها نمی زدگی و یا نیزه و یا خط تیره. آنها به جای pranced در مورد تراشه های چوب مانند دانش آموزان در دبیرستان موزیکال.

من تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. موش ها با بهره گیری از این پارک به عنوان اگر آن را برای لذت خود را به تنهایی. من آنها را برای خوب دو دقیقه و تصمیم گرفت برای قرار دادن من پا به پایین.

در این لحظه بدن ما در حال گفتگو به دلیل این است که چگونه انسان در برقراری ارتباط (زبان بدن) با synanthropic حیوانات, حیوانات وحشی زندگی می کنند نزدیک به ما.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بدن من: شما موش dammit!
بدن خود را: شما یک انسان هستید ؟
بدن من: بله من یک انسان!
بدن خود را: و معمولا ما قرار است برای فرار از شما ؟
بدن من: بله این همان چیزی است که شما انتظار می رود را انجام دهد.
بدن خود را: شما می خواهید ما را به انجام آن در حال حاضر ؟
بدن من: دقیقا. آیا آن را در حال حاضر. Va va va! پنهان کردن در جایی.
بدن خود را: اگر شما اصرار دارند.

دو موش به حواس خود و نیم بند darted به پوشش زیر پرچین. من بازگشت به نیمکت. برخی منظور ترمیم شد در این گوشه کوچکی از شهر است.

در حالی که راه رفتن به خانه آن را به من رخ داده است که حذف تعداد زیادی از انسان ها از خیابان ها و پارک ها با توجه به اجتماعی فاصله و ایالت اقامت در خانه سفارش ممکن است تغییر رفتار synanthropic جوندگان. در حال دیدن آنها کمتر و کمتر از ما و بیشتر و بیشتر آنها از شهرستان به اشتراک گذاری با یک حیوان است که فقط می خواهد برای دیدن آنها مرده است. چه فرصت فوق العاده COVID-19 یک ویروس موش ها به وضوح می دانم که هیچ چیزی در مورد ارائه کرده است. آن را تقریبا به یک تعطیلات از هیولا از جهان خود را. آن زمان به آن لذت ببرید در خورشید است در حال حاضر. ما باید جست و خیز کردن به پایین شیب. اجازه دهید ما جست و خیز و پرش.

در حالی که در انتظار یک چراغ سبز در گوشه ای از راینر خیابان و جنوب اورگان خیابان تبدیل شده و تا به حال یک نگاه گذشته در پارک. من می خواستم ببینم اگر موش های دیگر نیز با داشتن یک زمان خوب است. اما به جای من تو را دیدم پایین در آسمان به طور مستقیم در بالای ساحه شهری رپتور. آن نگاه مانند یک cooper’s hawk.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de