1582309877-savage-letter-of-the-day-stamp-2020.jpg

این هفته Savage Love Letters روز: احتمالا غیر COVID19 سوال از شما می خواستم اما آن را غیر COVID19 سوال شما رو; درونگرا منحرف شگفتی که آیا او می تواند آن را به کار با یک برونگرا منحرف; چگونه برای کمک به یک هم اتاقی تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر او ساخته شده; و یک شنبه دو سربرگ: وضعیت گروگان و یک هم اتاقی وضعیت. و البته این هفته عشق وحشی و این هفته وحشی Lovecast.

برای اولین بار در Shallows در زمان تپش در نظرات. اما یکی از خوانندگان آمد و به دفاع از خود…

من فکر می کنم ما نمی توانیم بیش از حد بشود در آن. او به اشتباه کلاسیک ساخته شده توسط بی تجربه بچه ها: او معتقد بود نادر کالا. به اضافه که او احتمالا تا به حال برخی از باقی مانده گناه و headfuckiness از تربیت دینی. البته او می خواست برای نگه داشتن بر روی اولین کسی او با. در یک معنا این معضل مقدر شد. من مسیر خود را به عنوان “وجود دارد اما به فضل خدا رفت و من” چیز: به زمانی که من یک سبز جوان چیزی که وجود دارد یک زن و شوهر از زنان من به خصوص به جذب که می خواست به خواب با من. خوشبختانه من pled کمرویی و بی تجربگی و رفتن نیست وجود دارد… و من هنوز هم یک کیر و شکست اولین دوست دختر من قلب چون من به او گفت من نمی خواهم به ازدواج با شخص اول گذاشتم با… و من نیز نمی توانستم ازدواج با یک غیر یهودی که خود را headfuckiness. من حسرت آنچه من به این روز نمی کند چرا که من نمی وزش نسیم تا با او اما از آنجا که من یک احمق. من نقطه ؟ انجمن آموزش و پرورش نباید فقط در مورد کاندوم و سدهای دندان. همچنین باید عاطفی آموزش و پرورش است. ما باید آموزش داده شود برای محافظت از احساسات افراد دیگر با داشتن فرانک مذاکرات در مورد آنچه که انتظار ما از روابط و آنچه ما نیازهای عاطفی قبل از ما ، ما نیاز به عادی سازی این گفتگو و این گه نیاز به آموزش آن به کودکان و نوجوانان فقط در همان راه آنها نیاز به آموزش خود را در بدن خود هستند.

وضعیت آن را در نمی گسل به طور کامل. آن را به برخی از درجه مقدر توسط هر دو تربیت او و ما سمی فرهنگ که در آن زنان “باید” و “را” آن را به مردان است.

و…

با تشکر از شما برای پاسخ به آن فقیر بهانه ای برای یک مرد که در زمان هیچ مسئولیتی برای خود انتخاب و یا نگرش است. همسر من است که به راحتی 40 پوند سنگین تر از زمانی که ما برای اولین بار ملاقات کرد. از سوی دیگر هر چند که من ممکن است به نام دکتر من در شکل بهتر در حال حاضر پس من پانزده سال پیش—اما او همیشه دوست داشت من بدن ممنون میشم که ما دیدگاه های مثبت از بدن هر یک از دیگر. (من نمی بینم یک زن مبتلا به اضافه وزن من خیلی سکسی زن!) وجود دارد هیچ راه ازدواج من می خواهم که به طول انجامید تا زمانی آن را به عنوان اگر ما سازگار عاطفی. در حالی که من یک بار-باریک, همسر, جوک در مورد بزرگ بودن من واقعا متوجه; در واقع من به دست آورده ام چنین ارتباط قوی از لذت جنسی با نوع بدن که من را به خود جلب تناسلی زنان به عنوان مقدار به عنوان باریک زنان است. در اینجا امید آن طول می کشد مشاوره و آزاد است که زن فقیر برای پیدا کردن کسی که می تواند با قدردانی از همه از او نه تنها او را از سطح اندازه گیری است. و که او می آموزد به دیدن فراتر از سطح!

که در مورد ستون خواننده دیگری می گوید…

نه این که شما نیاز به آن را بشنوند (امیدوارم شما دریافت می کنید مقدار زیادی از این) اما من شده اند گاهی اوقات تقریبا-نقل مکان به ارسال یک یادداشت از قدردانی. البته نیمه منافع هرزه است که جاذبه های خود را در ستون اما پست امروز در عطارد (“حرکت بزرگ”) به من یادآوری است که عمیق بشریت از آن را تحویل داده و فقط با اندازه گیری درست از گزارش روز باعث می شود تفاوت در این جهان است. من مشغول به کار در سیاست برای مدت زمان طولانی در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای حرکت مردم را در دنباله به عدالت فقط کمی; راه شما تحویل گاهی اوقات دشوار مشاوره در بهره از یک راه بهتر بودن ارائه می دهد یک نشانگر از راه را از طریق شکستن. بنابراین من نمی دانم چه ایمیل خود را غربال سیستم است اما اگر شما این را ببینید: با تشکر.

شما در حال خوش آمدید. اما در تمام راستش… من احساس بد که من بازخوانی توصیه من برای آن. بنابراین من به او نوشت و عذرخواهی برای اینکه بیش از حد سخت; من ناراحت و بی تاب پاسخ بدون شک کمک به او را گرفتن در نظرات. واقعیت امر این است که خود مورد آزار قرار گرفته بود—روحی و روانی—و زخم تا انتخاب او فکر کرد که او تا به حال به. من می خواهم او را به خراب کردن کسانی که انتخاب در حالی که انجام به عنوان کمی آسیب ممکن به همسر او که در اصل یک knock-on-اثر قربانی سوء آن رنج می برد. آن پاسخ داد…

از من خواسته برای انتقادات و پیشنهادات صادقانه و این چیزی است که شما را به من داد. من فقط خوشحالم که شما نبودند که وحشیانه به برخی از نظرات. (من هرگز به نام یک سوراخ در بسیاری از مواقع در زندگی من, اما من حدس می زنم این چیزی است که من باید به شنیدن.) من احتمالا باید به شما داده می شود زمینه کمی بیشتر در مورد وضعیت روحی من وقتی با همسرم آشنا شدم—آن را یک زمان دشوار در زندگی من—اما آنچه را انجام داده است انجام می شود. اگر هیچ چیز دیگری, شما به من کمک کرد تا درک کنند که مشکل من خیلی پیچیده تر از فقط سطح سطح جاذبه و که من نیاز به دنبال کمک های حرفه ای بلافاصله. به هر حال ممنون از پرداختن به سوال من. من با خواندن ستون خود را اغلب و همیشه نگاه به جلو به آن است. تقریبا همیشه. این هفته ستون سختی بود قرص فرو برد. من امیدوارم که شما و عزیزان شما انجام می دهند به خوبی از طریق همه چیز که اتفاق می افتد. — آن

با توجه به نوع بسیار متفاوتی از pussy lips, نوک پستان FIRSTUP است که به دنبال به جلو به…

من می خواستم با تشکر از شما برای پاسخ خود را به FIRSTUP. بنابراین بسیاری از مردم به اشتباه این ایده است که یک فرد می تواند واقعا دوست خوب بدون اینکه در یک منحصر به فرد تک همسری رابطه است. من فکر می کنم این غم انگیز است که برای بسیاری از مردم تنها دسته هستند “رابطه واقعی” و “زا در محل کار.” من هم فکر کردم که این سه ایده سرگرم کننده بود به فکر کردن در مورد.

برخی دیگر از ایده هایی که به ذهن می آیند…

1. ماندن در شکل با استفاده از اسباب بازی در اندازه های مختلف به خصوص آنهایی است که می توان چسبیده به چیزی مثلا با یک فنجان مکش پایه برای شبیه سازی شدید تر کدکن از خود arm عرضه می تواند.
2. مقدار زیادی از روغن.
3. کمتر تحریک کننده, کاندوم, چنین به عنوان “منحصر به فرد” با نام تجاری کاندوم.
4. سوراخ چرخش است.
5. بیشتر عشقبازی. من نمی خواهم به توهین FIRSTUP اما من در بر داشت که آن را ممکن است برای من به ذهنی روشن و آماده قبل از بدن من کاملا به عنوان آماده به احساسات من و ذهن من است. اگر این مورد برای FIRSTUP پس شاید او می تواند مذاکره برخی وابسته به عشق شهوانی انکار سناریو طوری که PIV شروع نمی کند تا به خوبی به تجربه. من فکر یکی از آن ها وابسته به عشق شهوانی, شکار گنج که در آن چندین بازی دیگر مشخص می شوند قبل از PIV.
6. در نظر دیدن پسر جدید برای اولین بار تحت شرایط اجازه می دهد دیک خود را در او. جلسات که در آن تنها زن می شود در واقع می تواند کمک به یک “اتصال جدید” سناریو. برخی از مردان لذت بردن از خود بیشتر اگر اضافه عوارض خود کون کردن جدول. به من اعتماد بسیاری از بچه ها قدر داشتن مواد جدید برای spank-بانک و این باعث می شود به صورت بسیار نرم و صاف قایقرانی دفعه بعد شما با هم. من فکر می کنم زنان تمایل به بیش از حد برآورد چقدر بچه ها بیش از 25 سال سن می خواهید به “قرار داده و آن را در.” که در راه او می توانید جدید پسر برای گرم کردن و سپس سر را به مدت طولانی برای دوره اصلی. نوع آسنکرون سه نفره. این هم یک راه عالی برای سیگنال جدید پسر که داشتن یک همسر نیست ،

من کاملا آن را دریافت کند که درد پذیری بخشی طبیعی از زندگی است, اما گاهی اوقات وجود دارد کمی راهنمایی و ترفندها است که می تواند کمک به یک polyamorous رابطه مثبت بانوی غلبه بر!

در مورد ماشین…

من واقعا تعجب کردم که نه دن و نه هیچ یک از این نظر (تا کنون) این خطاب: “من نمی باید ظرفیت روانی به او رسیدگی شکستن به اشک, در بالای هر چیز دیگری که از جمله تمام وقت کار 3-4 ساعت از رفت و آمد برای تمیز کردن خانه و پخت و پز شام.” در علاوه بر این به کار تمام وقت در یک موقعیت استرس زا و صرف 3-4 ساعت رفت و آمد ماشین هنوز به انجام پخت و پز و تمیز کردن در حالی که شریک زندگی خود است که در خارج از محل کار و خانه در تمام طول روز ظاهرا نیست مصرف در بخش عمده ای از این مسئولیت? که به نظر می رسد به عنوان بزرگ یک حرکت تند و سریع حرکت می کند به عنوان ارائه وام خودرو خود را! من نمی توانم تصور کنید که چرا می خواهد به چسبیدن به این پسر.

یک شنونده از من خواست به ارائه برخی از پشتیبانی اخلاقی برای همه در خارج وجود دارد در تلاش برای باقی می ماند هوشیار در طول این زمان دشوار است. من که فقط در بالای این هفته نشان می دهد و شنونده که باعث شد من می نویسد…

با تشکر از شما برای پاسخ خود را به درخواست من است که شما به مردم در بهبود برخی از عشق در این بیماری همه گیر! و یک تشکر ویژه برای قرار دادن آن در ابتدای نمایش که عالی بود. شما بسیار خوش بیان و دوستان من در بازیابی قدردانی آنچه که شما تا به حال به می گویند تا آنجا که من. من انتظار کمتر از شما. با تشکر از شما برای به طور منظم نشان دادن صداقت خود را نشان می دهد. کار بزرگ! P. S. دلیل دیگری نظر شما ساخته شده و در قسمت 703, من در حال حاضر در تلاش برای تاریخ های دیگر بی زنان به جای لزبین ها! (چیزهایی که شما را می گویند DUH!) را چک کنید در صورتی که من پیدا کردن کسی است که بوچ به اندازه کافی و به اندازه کافی برای من هیچ شانس تا کنون. و من خسته از راست آقایان من می توانم فریاد بزنم.

شما خوش آمدید و موفق باشید. و در حالی که من می دانم راست مردان خود را در حال حاضر چالش های منحصر به فرد… اگر شما بوده ام به آشنایی بیشتر مردان راست تا به حال… پس از آن بیشتر یا همه بد خود را دوستیابی تجربه شده است با راست مردان است. به من اعتماد کنید: گی مردان, هاردکور, دوجنسي, لزبین دو زن pansexuals و…. می تواند بیش از حد افتضاح. من archives آن را اثبات کند.

در مورد روز دوشنبه SLLOTD…

من با خواندن این نامه در مورد طعم و مزه گه. شوهر من به من می گوید که اگر من خوردم چیزی با شیرین کننده استویا در آن است که طعم و مزه می آید از طریق. هیچ چیز دیگری می کند; وجود ندارد پو. در غیر این صورت هیچ متمایز طعم و مزه. من حدس می زنم که اگر یکی خوردند فلفل که سوختگی زبان یکی از آن را می سوزاند butthole در راه است.

و…

من هیچ تجربه ای با عطر و طعم از کون, اما من ممکن است برخی از تجربه مرتبط. حدود سه سال پیش من و رکتوم و قطع به دلیل سرطان و همیشه از من شده است به مراتب هماهنگ تر به آنچه می آید از من بیکار و تنبل است. در علاوه بر این به مدفوع در روده تولید مقادیر قابل توجهی از مخاط و مایعات دیگر که متاسفانه اغلب نشت. من متوجه شده ام که من رژیم غذایی و microbiota روده می تواند تغییر بو و رنگ و قوام این مایعات. آن را نمی خواهد تعجب من اگر ‘گه’ است که مزه این مخاط و مزه تفاوت در افراد مختلف مخاط. P. S. اگر هیچ چیز دیگری گه باید واکسن HPV. HPV می تواند باعث سرطان رکتوم.

و…

longasstongue.jpeg

زبان من می شود عمیق در الاغ از آنجا که زبان من لعنتی طولانی (تصویر پیوست شده). من نه بیش از حد ناراحت دوش اما اکثر بچه ها من با انجام الاغ فیلم ها xxx سوراخ بسیار عمیق بنابراین من تمایل به خوردن بکر ، دریافت به اندازه کافی عمیق و بسیاری از آنها را به طعم و نوع شیرین است. خود نویسنده نیست مزه گه. او مزه روده بزرگ است.

و در نهایت…

پشتیبانی غریبه

مرد Dan می تواند مانند یک کیر گاهی اوقات. سوال ما همه تقاضاهای مصرانه برای ؟ تردید. و او حتی زحمت نیست جواب بده ؟ که فقط دختران تنبل. با تشکر برای هیچ چیز دن! با این که من طعم, طعم شیرین هم زندگی می کردند و در مورد آن بگویید. بنابراین هیچ آسیبی هیچ ناپاک… درست است ؟ درست است ؟

گاهی اوقات ؟

خوب, ما در حال رفتن به آن را ترک وجود دارد! امیدوارم که همه بزرگ و امن—آخر هفته و ما شما را در اینجا در روز دوشنبه!

••••••••••••••••••••••••••••

گیر در خانه ؟ کردم علف هرز ؟ اتمام قوز!’s, خواهر, فیلم متحرک SPLIFF! آن را درخشان مجموعه ای از فیلم های ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار! جریان آنلاین در هر زمان در splifffilmfest.com!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de