Somebody tell me. Wont you tell me. Why I work so hard for you?

جدید تخیلی فکر سیاسی سازمان در سیلور اسپرینگ مریلند به نام نان و گل سرخ حزب به این نتیجه حق پس از پرسیدن: “چگونه باید به امریکا بازگشت به کسب و کار و… پس از COVID-19?” پاسخ: با ده ساعت قطع کار در هفته.

این نوع از تفکر است که اتفاق می افتد زمانی که مردم هم به بررسی زندگی خود و جامعه و اقتصاد است. چهل ساعت برگ بیشتر خسته شده و نیاز به تخیل بیحس کننده حواس او را پرت. اما اقامت در خانه نظم و اجتماعی فاصله هم که قطعا نیست بدون سختی را مجبور به تغییر روش کار می کنیم و حرکت می کند و این تغییرات همراه با زمان اضافی به اجازه سست انجمنی طرف از تصورات ما. چه تغییرات دیگری ممکن است ؟ چه چیز دیگری می تواند ما را با خودمان بدن ما ذهن ما هستند ؟ بخشی از دلیل برای فشار به ما بازگشت به کار را می توان در این نگرانی: در حالت واقعی زمان رایگان (و نه از نوع شما باید برای پرداخت هزینه) مردم شروع به گرفتن ایده.

حمایت

هر روز در Herbn عناصر – صرفه جویی 15% زمانی که شما قبل از سفارش! @ HerbnElements.com

نان و گل سرخ حزب متحده:

ما “کیفیت زندگی” کمپین طنین انداز با بسیاری از آمریکایی ها در سراسر احزاب که به شدت اعتقاد دارم که آن زمان به ارزیابی مجدد اقتصاد ما با شروع ساعت کار می کند. نان & Roses, پارتی, طرفداران یک اقتصاد جدید را قادر می سازد یک هفته کاری کوتاه تر برای همه مشاغل در امریکا است.

اگر نان و گل سرخ, حزب, حق, ایده طرح خود را برای یک هفته کاری کوتاه تر اشتباه است:

یکی از مزایای مهم از رفتن به 30 یا 32 ساعت در هفته کاری است که از آن خواهد شد در نتیجه بیشتر کارگران re-استخدام به عنوان ما سعی می کنیم برای صعود از ما 20%-بیکار در اقتصاد است. و با استخدام برگشت 4 کارگران در 30 ساعت به جای 3 کارگران در 40 ساعت ما را نیز کاهش ناعادلانه الگوی بسیاری از بهبود در آن اقلیت کارگران آخرین به دوباره استخدام کرد.

من فقط می توانم توصیف این نوع از تفکر به عنوان مبهم. هیچ چیز زیادی به دست آورده است اگر ما کاهش هفته کاری برای تنها هدف از کاهش نرخ بیکاری است. وضوح که مورد نیاز در این گمان است که درک است که کمتر کار باید پاداش بیشتری پرداخت نشده همان پرداخت به عنوان قبل از. و کسانی که از دیدن این تقاضا به عنوان خنده دار تخیلی خواب باید سوزاندم زیرا کسی فریب آنها را به یک شکل از خواب-صحبت کردن.

اما اگر آنها به ضربه محکم و ناگهانی از طلسم اقتصادی جوهر از 40 سال یا بیشتر که گذشت در ایالات متحده خواهد بود بلافاصله درک. چرا که بهره وری به طور چشمگیری افزایش یافته است در حالی که واقعی (نه اسمی) دستمزد کاهش یافته است ما به عنوان واقعیت ما تقریبا کامل معکوس افزایش کار برای کمتر پرداخت. به تقاضای کوتاه workweekthof r بیشتر پول پس از آن است که بتن به عنوان کار به طور فزاینده ای بیشتر برای پول کمتر است.

همچنین, آن را تنها در حدود 40 سال پیش که این هفته در ایالات متحده بگذارد.

ما شده اند اینجا گیر نمی کند چرا که آن را یک مانع طبیعی یا محدود می کند. این جایی است که ما گفته شده است به ماندن بگیرید. تعیین 40 ساعت در هفته کاری است, از این رو, فرهنگی, بیولوژیکی نیست. در واقع چند ماه قبل از پایان جنگ جهانی دوم جان مینارد کینز پیشرو انگلیسی اکونومیست از نسل او نوشت: نامه ای به شاعر آمریکایی و بانکدار T. S. Eliot که گفت: ما بهتر خواهد بود اگر آن را کاهش هفته کاری به 35 ساعت.

نامه ای است که به تاریخ 5 آوریل 1945:

…به اشتغال کامل سیاست با استفاده از سرمایه گذاری است که تنها یک کاربرد خاص یک فکری قضیه. شما می توانید تولید و در نتیجه فقط به عنوان به خوبی با مصرف بیشتر و یا کار کمتر است. من شخصا با توجه به سیاست های سرمایه گذاری به عنوان کمک های اولیه. در ایالات متحده آن را تقریبا به طور قطع نمی خواهد انجام این ترفند. کمتر کار راه حل نهایی (35 ساعت در هفته در ایالات متحده خواهد انجام این ترفند در حال حاضر). چگونه شما مخلوط کردن سه مواد تشکیل دهنده از یک درمان است که یک ماده از طعم و تجربه یعنی اخلاق و دانش است.

برای کینز کاهش کار قرار بود اخلاقی, هدف از اقتصاد, نه سود که هیچ پایانی در چشم و بنابراین هرگز نمی تواند رسیدن به آنچه که جان استوارت میلز به نام او در سال 1948 در کتاب اصول اقتصاد سیاسی به “ثابت دولت است.” و یا قرار دادن یکی دیگر از راه: صفر رشد. وجود دارد کینز در ذهن چیزی است که نجیب در مورد کار در روز و روز را. و او هم فکر می کردم هدف از یک اقتصاددان باید ساخت و ساز از اقتصاد است که مورد نیاز اقتصاددانان به همان اندازه به عنوان آن نیاز دندانپزشکان. تثبیت مالی استراحت یا گردش انسداد باید مانند کشیدن دندان یا crowning یک حفره. کینز بود و نه سوسیالیستی صورتی که آنچه شما فکر. او اشرافی و اجتماعی این حالت برخی از نقاط که در دیدار با کسانی که از آرمانی سوسیالیستی حالت.

نظر من در همه این است که نان و گل سرخ حزب پیشنهاد شده است که دور از ذهن است. همچنین زمانی که مایکروسافت کاهش یک روز از هفته کاری برای کارکنان خود را در ژاپن, بهره وری در واقع به شدت بالا رفت با 40 درصد. (من باید اعتراف, من احساسات پیچیده در مورد این موفقیت و همچنین استدلال که توجیه کاهش کار بر این اساس است که آن را کارآمد تر و سود آور تر از بیش دستمزد بگیر. من خیلی ترجیح می دهند بهره وری به زیگزاگ پایین اقتصادی می پردازیم. جهان نمی نیاز به بهره وری بیشتر. ما انجام داده اند بهره وری برای همیشه و برای همیشه لطفا برای. ما نمی توانیم چیز دیگری با این کار ما یکی و تنها جهان؟)

بیایید نزدیک پست با این تغزلی عبور از یک سال 1999 کتاب بازپس کار: فراتر از دستمزد مبتنی بر جامعهبا اواخر اتریش-فیلسوف فرانسوی آندره گرز:

کار در حال حاضر حفظ صرفا یک فانتوم مرکزیت: فانتوم در حس خيالی از آن معیوب ممکن است در ادامه به احساس درد است. ما یک جامعه از فانتوم کار طیفی بازمانده از انقراض که موجب وسواس واکنشی پرتوی از کسانی که همچنان به کار مبتنی بر جامعه به عنوان تنها ممکن است جامعه و چه کسی می تواند تصور کنید که دیگر هیچ آینده از بازگشت به گذشته است.

پشتیبانی غریبه

یک آخر توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de