طرف دیگر داستان اعتماد (ادعای گرما) اما بررسی (ادعای وی) به معنای واقعی از سردی خوان مشاوره خلاصه!

SAVAGE-Letter-of-the-Day-STAMP-2020.jpg

این هفته Savage Love Letters روز: سال پس از reuniting پسر او قرار داده شده برای تصویب آغاز شده ارسال دیک او عکس و مایل به تعویض توهمات جنسی; خواننده شگفتی که آیا و جعبه ها در زیر زمین چیزی برای انجام با چرا دوست پسر او را نمی خواهند به او دمار از روزگارمان درآورد; یک جوان عضله زیر شگفتی که چرا هیچ بچه ها سن خود را می خواهم تسلط او; و همسرش را بوسید, یک همجنس یک سال قبل از آنها ازدواج کرده و در حال حاضر او فکر آنها ممکن است مجبور به گرفتن طلاق. و البته این هفته عشق وحشی و این هفته وحشی Lovecast.

برای اولین بار من در زمان یک تماس در پادکست این هفته از مردی که ادعا کرد همسرش—که زندگی با دوست پسر او—ندارد رابطه جنسی با او را در خود اصرار) و نمی خواهم او را با زنان دیگر. همسر خود را نوشت و در کنار او از داستان…

من همسر عجیب و غریب خود را تماس گیرنده در وحشی Lovecast امروز. من گوش به تماس بگیرید, اما من قصد دارم به. من فکر نمی کنم این مسائل که برخی از آنچه به نظر می رسد توسط شوهر من نادرست است چرا که من مطمئن هستم که مردم وجود دارد که می تواند ارتباط و بهره مندی از آن به هر حال. همچنین حقیقت دیگر است و احتمالا یک مهره سخت تر به کرک. باید از آنچه که او گفت:, گفت, بیش از حد ساده شده و بنابراین دن تشکیل یک نظر بر اساس این نادرست. لیست کوتاه:

• هاب و من هرگز با هم زندگی می کردند او هرگز می خواستم برای من خوب بود که. • در ماه عسل ما هاب به من گفت که او از نظر جنسی جذب من است و او برطرف شد او قادر به رسیدن به نعوظ به طوری که او می تواند با من در شب عروسی به خاطر او از من خواست که شاد باشد. • در طول هاروی در حالی که آب گرفتگی به خانه خود را برای یک هفته هاب در نهایت از من خواست به دنبال شرکای دیگر از آنجا که او نمی تواند از دیدن من بسیار غمگین در ادامه رد عاشقانه من و پیشنهادهای. • دیدار من با دوست پسر من آنلاین و به شوهر من. دیدار من با دوست پسر شخص که من فکر می کنم خواهد بود دوستان با مزایا و همه به خوبی می رود برای یک بیت. • هاب در واقع موفق به تقلب در تنها راه او می تواند (چون ما غیر تک همسری/RA) که با پنهان کردن آن و نادرست بودن. او تفسیر من صدمه دیده است در مورد نادرستی که صدمه دیده است در مورد یک زن دیگر. • و کسی گفت که من نیاز به مطمئن شوید که دوست پسر من می دانستم که من نمی داشتن رابطه جنسی با شوهرم. دوست پسر, دوست, همیشه نمیفهمد من داشتن رابطه جنسی با شوهر و هرگز منع من از هر چیزی. راستش این بخش است به طوری وری اما من خوشحال هستم به استادانه درست شده اگر وجود دارد هر گونه ارزش در آن است.

داستان کوتاه من از صمیم قلب حمایت از شوهر داشتن شرکای جدید, من را تشویق کرده و حتی تا به حال یک کوتاه اما معنی دار دوستی با یکی از خود دور رمانتیک همکاران در سال 2019. اگر شما در حال گوش دادن او تنها!

رئیس خطر شغلی در من مسخره خط کار: من نمی تونم راه اندازی یک تحقیق من نمی توانم حکم شاهدان من نمی تواند عزل همه طرف های درگیر. که به معنی من هستم تقریبا مجبور به قبول این فرض این سوال و مگر برخی از دلیل واضح نیست به اعتماد که LW یا تماس گیرنده است, راستگو بودن و توصیه آنها درآمده است. شوهر خود را اگر شما خصوصیات هستند درست نیست به طور کامل و صادقانه در مورد با من در مورد وضعیت خود را و یا اقدامات خود را. عذر خواهی من.

مورد توصیه من برای داشتن رابطه جنسی در طول این بیماری همه گیر در بالای این هفته وحشی Lovecast…

دن! شما در حال کشتن من زندگی جنسی! (نگاه کنید به تصویر محصور زیر.) لطفا به من بگویید که من حق هستم! یا فقط… دروغ برای من! چرا که اگر حقیقت این است که ما مجاز به لبه سمت راست در حال حاضر… پس من نمی تونم رسیدگی به حقیقت است.

rimmingpanic.jpeg

همین رسول شلیک نمی کند. من گفتن مردم به خوردن کون, در این بیماری همه گیر. من صرفا های شهر نیویورک بهداشت commendably صریح جنسی مشاوره در مورد نگه داشتن خود را امن است. و در حالی که COVID-19 شده است یافت نمی شود در مایع منی یا مایع واژن, یادداشت نیویورک سلامت “[آن را] یافت شده است در مدفوع از افرادی که مبتلا به این ویروس هستند… [و] rimming (در مقعد) ممکن است گسترش COVID-19.”

البته نزدیک شدن به اندازه کافی به کسی که واژن, سکس مقعدی و یا دهانی “ممکن است گسترش COVID-19” بیش از حد و نیویورک بهداشت نیست ترغیب مردم به پرهیز از واژن و مقعد و یا دهان. ما که خواست به “اجتناب از تماس نزدیک—از جمله رابطه جنسی با هر کسی خارج از خانواده خود است.” اما لعنتی کسی در داخل خانواده خود را که می خواهد به شما ؟ را در نیویورک می گوید سلامت. و پس از نیویورک بهداشت نیست گفتن ما به پرهیز از اشکال دیگر از جنسی است که “ممکن است” حمل خطر ابتلا به عفونت, ما می توانیم استنباط منطقی است که آن را خوب به خوردن کون, بیش از حد—تا زمانی که شما در حال غذا خوردن خانواده و نه گفتن سفارش برخی از غیر خانواده در یک مجلس در برنامه.

اما هر کسی که به اندازه کافی احمق به داشتن رابطه جنسی با randos در حال حاضر باید بدانید که خوردن کون بالقوه ریسک از دیگر اشکال فعالیت جنسی است.

مورد توصیه من برای دوستان:

شما نوشت: به دوست: “همانطور که برای راهنمایی در مورد بودن در زوم و یا FaceTime و یا فاکس ملت یا هر… اگر شما می خواهید برای حفظ گمنامی را نگه داشتن صورت خود را و هر گونه شناسایی خالکوبی بیرون از شات یک ایده خوب است.” یک دوز اضافی از گمنامی می تواند اضافه شود و با گرفتن یک شمع کوچک یکسان تتو موقت; همیشه پوشیدن یک در جای خود قابل توجه و وقتی که لباس پوشیدن (مچ, گردن, و غیره.) هر زمان که بازی آنلاین می باشد. اگر کسی فکر می کند که آنها شما را تشخیص آنها خواهد شد و به دنبال آن در شخص و یا در رسانه های اجتماعی. جعلی برجسته خال, اسکار یا birthmark کار می کنند بیش از حد. فقط نه بیش از اندازه آن و مطمئن شوید که به آن را حذف هنگامی که شما انجام می شود.

و…

من یک خواننده به طور منظم از ستون خود را و من آن را دوست دارم. شما به من راه جنسی بیشتر مثبت و باز در بسیاری از سطوح. بنابراین با تشکر از شما! اما من چون نوشتن در ستون امروز من دیدم شما با استفاده از کلمه “میخ.” من یک فرد معلول که نشسته است در جامعه با بسیاری از دیگر معلول مردمی است. بنابراین من در مجموع کاهش ما ableist زبان. به یاد داشته باشید زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن سرگرم کننده ساخته شده است که غیر فعال گزارشگر با تقلید غیر ارادی حرکت ؟ خوب با استفاده از کلمه “میخ” است نوشته شده است و معادل آن. کلمه spaz در اصل یک موضوع موهن برای افراد معلول است. هنگامی که ما می گویند تیم ما در حال مقایسه خود ما خنگ اشتباهات و رفتار بی دست و پا برای افراد معلول که نمی خنگ یا اشتباه. کلمه کوتاه برای “فلج” است که یک تغییر در عضلات است که باعث می شود یک حرکت غیر ارادی. شرایط بسیاری وجود دارد که باعث اسپاسم. یک مثال شناخته شده است به فلج مغزی. همه که می گویند لطفا همین حالا تماس بگیرید و خودتان را از هر کس دیگری یک “spaz.” که یکی از راه های شما می تواند یک متحد برای افراد معلول. من هم شما را تشویق به خواندن بیشتر در چه ableist زبان به نظر می رسد از یک فعال مدافع. Ableist زبان است که در همه جا وجود دارد اما برخی از به خصوص بد مجرمین است. و “spaz” یکی از آنها است. لطفا پا زدن آن را به محدود کردن.

با تشکر از شما برای نوشتن در—و شما می توانید در نظر بگیرید که کلمه نه فقط لگد به محدود اما محدود کردن stomped به عنوان به خوبی. ببخشید من به شما اجازه پایین.

مورد توصیه من برای بردگی جوان گی زیر که نمی که در آن برای پیدا کردن خود را یک جوان گی دم…

شما در حال لغزش دن. یا شاید شما فقط از عمل پس از مصرف سه هفته نامه از روز یا شاید شما در حال تاکید کرد با این بیماری همه گیر. اما معمولا وقتی کسی ادعا می شود فوق العاده داغ و گرما مربوط به خود سوال دن شما تقاضا اثبات عکس! ویدئوها!—قبل از پاسخ شما! درد نامه بود ، اما وجود هر گونه اثبات او است ؟ من شگفت زده شده بود شما در زمان کلمه خود را برای آن.

بدسم را گرما است قابل اثبات و تایید:

musclesubphoto_2.jpeg

وجود دارد باید حداقل یک پسر داغ بردگی خود سن وجود دارد که می خواهد به او سفارش در اطراف. من نمی توانم قرار دادن خوانندگان در تماس با هر یک از دیگر نمی توانید بگویید از یک ایمیل که هست و نیست تبر قاتل—اما بی می گوید: او فقط پیوست Recon است که “اعضای جدید” تابع جستجو. بنابراین اگر وجود دارد هر گونه علاقه مند داغ جوان کوفتگی وجود دارد که کجا و چگونه شما می توانید او را پیدا کنید.

کسی به نام به Lovecast برای توصیه در مورد VR و من اعتراف به دانستن هر چیزی در مورد آن. اما حداقل یکی از شنوندگان می کند…

اگر تماس گیرنده شما را می خواهد به سعی کنید VR انجمن بدون صرف مقدار زیادی از پول آنها باید خرید Oculus بروید. این یک $150 all-in-one هدست VR است که پشتیبانی تا “4K” قطعنامه. سپس فهرست به VR کل سایت مثل SexLikeReal و دیدن آنچه در آن همه مورد است. خوب آلت تناسلی مرد-سازگار جنسی کامل را تجربه کنند. اگر آنها می خواهند حداکثر کیفیت و کنترل آنها می توانید دانلود ویدئوها از اشتراک سایت به یک کامپیوتر و سپس جریان دریافت VR ویدئوها به هدست با استفاده از یک برنامه به نام Skybox. این اجازه می دهد تا کنترل بیشتری روی نحوه تصویر “پیش بینی شده است.” من می گویم این ناشناس.

برخی از عشق به هفته گذشته نشان می دهد از توییتر…

تمام اعتبار برای هیبت از قسمت 700—عیسی ما هفت صدم قسمت?!?—می رود به دکتر دانیل Westreich که می تواند (و باید) در توییتر دنبال کنید @EpidByDesign.

تقلا کردن دیدگاه فرد Casely امتیاز از آنچه ممکن است من فاحش ترین خطای همیشه:

“ترین خیریه خواندن است که دوست پسر خود را بسیار پیچیده straightish پسر است که غفلت شما از سردی در همکاری جنسی به طور کلی.” که باید “از عدم علاقه به همکاری ، “بی طرفانه” به معنی بی طرف یا نه شخصا سرمایه گذاری در یک نتیجه. یک مثال از یک طرف حزب خواهد بود دادگاه قاضی یا داور در رقابت های ورزشی.

و در نهایت…

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این نیویورکر کمیک استریپ نیمه شروع به پریدن کرد در من در یک راه افسانه ای. بررسي فايلهاي 5 پنل. فقط دیدن ITMFA دکمه گرم قلب من است. و در حالی که من توجه شما TYTYTYTY برای کار مداوم در حمایت از همه این است که خوب و درست و عادلانه و لذت بخش است. این Lovecast و ستون در حال کمک به من از طریق زمان ملی بحران (که آغاز شده در 1/20/17 و اخیر یکی مربوط به خانم ‘رونا). سلام به شما و همه کسانی که بادبان در شما!

و ما در حال رفتن به آن را ترک وجود دارد. یک آخر هفته بزرگ, همه, اقامت در داخل شستن دست های خود را سازمان دیده بان ببر پادشاه و ارسال سوالات خود را به من. ما شما را به عقب در اینجا در روز دوشنبه.

••••••••••••••••••••••••••••

گوش دادن به پادکست های وحشی Lovecast در www.savagelovecast.com.

گیر در خانه ؟ کردم علف هرز ؟ اتمام قوز!’s, خواهر, فیلم متحرک SPLIFF! آن را درخشان مجموعه ای از فیلم های ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار! جریان آنلاین در هر زمان در splifffilmfest.com!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de