یادداشت: Feb. 24, 2020

Category: لاس واگاس

آدم محل بنیانگذار و مدیر اجرایی Kelly Thomas-Boyers پیوست 2020 جیمسون یاران رهبری گروه برنامه. توماس-Boyers انتخاب شد از 53 متقاضیان است.

آکوستیک طراحی سیستم هایتجاری و مسکونی اتوماسیون و راه حل های امنیتی شرکت راه اندازی پنل های آکوستیک بخش به جای مشتری و مصرف کننده تقاضا و گسترش آن تیم اجرایی با استخدام آماندا Crigar به عنوان مدیر بازاریابی است.

لاس وگاس شد 100 شریک برای پیوستن به تحسین ملی تناسب اندام, کمپین با رونمایی از این شهر اولین بار در تناسب اندام دادگاه در لایحه Briare خانواده پارک. نصب علائم نقطه عطف بزرگ به عنوان بخشی از یک جنبش در سراسر کشور به شکل سالم, هوای آزاد, زیرساخت ها و حمایت از شیوه زندگی سالم در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

Wet ‘n’ Wild منصوب صنعت جانباز پاتریک سفید به عنوان آب پارک مدیر غذا و نوشیدنی و خرده فروشی. سفید شده است مشغول به کار در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی محلی برای 12 سال اخیرا در جهانی لاس وگاس است.

Nevada State College ترویج ادیت فرناندز به معاون رئیس جمهور از کالج و تعامل جامعه. او قبلا به عنوان دستیار معاون رئیس جمهور از تعامل جامعه و تنوع طرح برای کالج. در موقعیت جدید فرناندز نظارت خدمات حرفه ای مرکز پردیس پلیس و ایمنی دنده و دفتر بازاریابی و اخبار در علاوه بر این به تعامل جامعه و تنوع طرح.

UNR فرمت استقبال شیلا بری به فرمت دفتر در شهرستان کلارک به عنوان جامعه مشارکت هماهنگ کننده. بری گسترده ای در زمینه تعامل و توسعه آموزش عالی در نوادا با صرف 10 سال گذشته با UNLV. بری در نقش جدید را شامل سازماندهی تلاش های امداد رسانی برای اطلاع رسانی به جامعه از منابع آموزشی و خدمات در فرمت فراهم می کند و همچنین کار با نوادا مقننه برای افزایش آگاهی از گسترش فعالیت و تاثیر در شهرستان کلارک و فراتر از آن.

Steak ‘n Shake در نقطه جنوبی دریافت 2019 حق رای دادن جایزه سال از Steak ‘n Shake شرکت های بزرگ. جایزه یک نتیجه از رستوران در حال انجام تعهد به حصول اطمینان از یکی از یک نوع تجربه برای مهمانان خود.

گرگ Browerسهامداران را در Brownstein هایت Farber Schreckبود به نام به انجمن بین المللی بازی مشاوران هیئت امنا و خدمت گرفت.

پاتریشیا Krenosیک مشاور مالی در شهر آفتاب Summerlinانتخاب شد به حضور ادوارد جونز‘ پنجم سالانه زنان کنفرانس در سنت لوئیس. این کنفرانس به رسمیت می شناسد زن بالا ادوارد جونز مشاوران مالی.

Caesars Entertainment نامگذاری شد در میان “ترین مسئول” شرکت در امریکا توسط نیوزویک. سزار رتبه 146 در 300 عضو لیست و تنها gaming نهاد را کاهش دهد. به زمین و در بالای آن 300 مجله نگاه 2,000 بزرگترین شرکت های ایالات متحده (بر اساس درآمد) تجزیه و تحلیل در دسترس عموم داده پوشا زیست محیطی و اجتماعی و حاکمیت شرکتی دسته.

به لاس وگاس شورای شهر تصویب Tammy Malich به عنوان شهر جدید جوانان توسعه و نوآوری اجتماعی مدیر. Malich بومی لاس گیاهی که می آید به این شهرستان با بیش از 20 سال تجربه در رهبری آموزشی و 29 سال تجربه در Clark County School District.

بهار دره بیمارستان شده است reaccredited توسط کمیسیون مشترک برای آن طلا مهر و موم از تصویب به صورت مفصل هیپ و total knee replacement. طلا مهر و موم است که نماد کیفیت است که نشان دهنده مراقبت های بهداشتی سازمانها تعهد به ارائه امن و با کیفیت مراقبت از بیمار است. این برنامه بود reaccredited پس از به دست آوردن آن هسته گواهینامه در دسامبر 2017.

Maverick هلیکوپتر با دریافت این اداره هوانوردی فدرال‘s 2019 الماس جایزه گرفت…. افتخار یک نتیجه از ماوریک تعهد به تعمیر و نگهداری آموزش و هوایی ایمنی است. این است Maverick نهم متوالی جایزه الماس.

SR ساخت و ساز به دست آورد پلاتین در ارتباط سازندگان و پیمانکاران‘ گام سیستم مدیریت ایمنی. در سال 1989 تاسیس گام مشارکت نشان ایمنی رهبری و فرهنگی تعهد به ایمنی و عملکرد است. با ایمنی بالا از ذهن SR ساخت و ساز تلاش برای تجهیز هر یک از کارکنان با دانش و ابزار لازم برای اطمینان از یک محیط کاری امن. در پنج سال گذشته SR ساخت و ساز شده است و گیرنده از هشت ایمنی جوایز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de