الکس Fugazzi انتخاب شد به هیئت مدیره هندرسون اتاق بازرگانی. Fugazzi است نوادا دفتر اداری شریک در اسنل & Wilmer به عنوان به خوبی به عنوان یک دادستان دادگاه مدنی litigator زمان به نمایندگی از کسب و کار در دولت فدرال و دادگاه های داوری و در دادگاه تجدید نظر. او شده است یک هندرسون اقامت برای 15 سال است.

Castroverde De قانون گروه اعلام کرد که دانیل هولت پیوست شرکت است. هولت عمل خواهد صدمه شخصی دادخواهی و تجربه است در انواع زمینه های قانونی از جمله حیوانات, قانون بیمه, دفاع, دفاع قصور پزشکی و قانون صدمه شخصی. قبل از پیوستن به Castroverde De قانون گروه او در 702 شرکت است.

PureStarارائه دهنده خدمات خشکشویی و کتانی مدیریت برای صنعت مهمان نوازی منصوب الکس دیکسون به عنوان غرب منطقه رئیس جمهور به رهبری شرکت west coast عملیات و خدمات خطوط. دیکسون قبلا خدمت در های مختلف اجرایی نقش مهمان نوازی شرکت های مانند Caesars Entertainment Corporation و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی از جمله اخیرا به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی برای سیرک سیرک.

وزارت تجارت و صنعت مدیر تری رینولدز دو منصوب رهبری در این بخش: سندی O’Laughlin به عنوان کمیسر نوادا موسسات مالی بدست آورد و Budd Milazzo به عنوان معاون شمالی نوادا است.

MountainView بیمارستان باز لاس وگاس همکاران قلبیک عمل قلب و عروق ارائه طیف کاملی از مراقبت قلبی عروقی از جمله بیمار جامع مدیریت. کلینیک بخشی از بزرگتر لاس وگاس قلب موسسهکه شامل MountainView قلب و عروق & جراحی قفسه سینه همکاران و بیمارستان سرپایی قلبی برنامه نوتوانی. عمل استخدام شش قلب و عروق در 2880 N. Tenaya راه سوئیت 100. MountainView نیز شکست زمین در شمال غرب لاس وگاس دوم مبتنی بر بیمارستان بخش اورژانس. 24 ساعته مرکز واقع در Skye, دره عمیق و باریک کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جامعه خدمت می کنند به سرعت در حال رشد منطقه که از آن باز می شود این سقوط.

کونامی Gaming Inc.‘s برنده جایزه Synkros کازینو سیستم مدیریت انتخاب شد توسط باکره سفرهای برای تاسیس ناوگان کشتی های لوکس. Konami ارائه خواهد شد آن بازیکن-سیستم ردیابی همراه با جدیدترین بازی های ارائه سرگرمی های نامزدی و راحتی برای ملوانان پردازنده. این برند اعلام کرده است قصد دارد برای راه اندازی چهار کشتی پیشرو با Scarlet بانوی برنامه ریزی شده است که برای تنظیم بادبان در ماه آوریل است.

لری Olkمعاون نظارتی با رعایت Konami Gaming Inc., نام یکی از جهانی بازی کسب و کار مجله “25 نفر به تماشای” در سال 2020 است. او انتخاب شده توسط مجله سرمقاله هیئت مشورتی به عنوان یک فرد آماده برای ایجاد یک تأثیر عمده ای در صنعت بازی است. با بیش از 20 سال سابقه در بازی پیروی از مقررات Olk کمک کرده است تا اطمینان حاصل شود کونامی در انطباق سراسر 300-به علاوه دولتی و نظارتی حوزه های قضایی از سال 2011 است.

دکتر یوجین لیبی و دکتر آنتونی براتون واقعا پیوست OptumCare ارتوپدی و ستون فقرات به عنوان جراحان ارتوپدی برای کمک به پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای خدمات بهداشتی و درمانی در لاس وگاس جامعه است.

این پنتا ساختمان گروه استخدام Liana مورنو به عنوان preconstruction دستیار. مورنو قبلا یک ساعت کارآموز با شرکت.

اولین جمعه بنیاد لاس وگاس, یک سازمان غیر انتفاعی به نام کوری Fagan به عنوان مدیر اجرایی. Fagan کار کرده است با اولین جمعه از سال 2012 در نقش های مختلف و اخیرا به عنوان پایه و اساس توسعه مدیر پس از سال 2016. Fagan را هدف اصلی این است که اطمینان حاصل شود که زیرساخت های ماهانه رویداد است کارآمد و مقرون به صرفه است و او متعهد به همکاری با اعضای هیأت مدیره برای بهبود این مراسم برنامه های هنری, روشنایی, رد پای و سرگرمی.

معدن بین المللی لاس وگاس ترویج آنجلینا ScarcelliCPM CCIM به مدیر عملیات و جنیفر کندی ارشد مدیر نمونه کارها. Scarcelli و کندی هر دو کار در املاک و مستغلات مدیریت بخش خدمات فراهم می کند که خدمات مدیریت املاک, ساختمان, عملیات نگهداری, رهبری, دولت و همچنین گزارش های مالی است.

بولدر شهرستان اعلام کرد ویلیام خاکستری به عنوان جدید رئیس آتش نشانی. خاکستری بیش از 25 سال تجربه در خدمات آتش نشانی. او به عنوان یک آتش نشان, آتش, پزشکی, اورژانس های پزشکی, افسر, افسر آموزشی عملیات کاپیتان و دستیار رییس آتش نشانی.

دکتر نیل Gokalمدیر پزشکی بالینی آموزش و پرورش برای , جنوب, پزشکی, همکاران, پیوست , نوادا, آکادمی پزشکان خانواده به عنوان یک عضو هیئت مدیره. آکادمی کار می کند برای کمک به نوادا پزشک خانواده اعضا در ارائه بالاترین کیفیت مراقبت از بیماران خود را.

در نوادا وزارت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی منصوب کالین رابرتسون به عنوان افتتاحیه مدیر برای بخش های نوادا بخش تفریح و سرگرمی. رابرتسون کمک خواهد کرد که ساخت بخش جدید با تمرکز بر افزایش نوادا, هوای آزاد, تجربه های تفریحی و ترویج سالم و پایدار تفریحات اقتصاد است که مراکز در حفاظت از نوادا مناظر طبیعی.

NAIOP جنوب نوادایک سازمان به نمایندگی از تجاری املاک و مستغلات توسعه دهندگان و صاحبان متخصصین مربوط در دفتر و صنعتی و خرده فروشی و مخلوط با استفاده از املاک و مستغلات خود را اعلام کرد به تازگی انتخاب افسران و مدیران برای سال 2020 به رهبری رئیس جمهور جولی ساطورمعاون برنامه ریزی و طراحی برای Summerlin با هوارد هیوز شرکت. اضافی افسران شامل رئیس جمهور منتخب دیوید استریکلند, Thomas & Mack گروه توسعه; خزانه دار نی Gottesman, Harsch خواص سرمایه گذاری; وزیر راد مارتین, شکوه Realty Co.; و فوری رئیس جمهور گذشته شان Danoksi, DC ساختمان گروه. باقی مانده اعضای هیئت مدیره عبارتند از: Cassie کاتانیا-Hsu, خورشید, املاک تجاری, Inc.; جی Heller, شرکت هلر; مت Hoyt, ساخت مشاوران; Jeff LaPour, LaPour; Hayim Mizrachi, CCIM, MDL گروه; Steve Neiger, CCIM, بین المللی معدن; مایکل نیومن, CBRE; جان رسترپو, RCG اقتصاد; براد Schnepf, Marnell خواصو جنیفر Turchin, Coda Group Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de