بعدی رایگان سخنرانی میدان نبرد است که در کالیفرنیا شخصی پلاک

در ساکرامنتو وجود دارد چهار بوروکرات که شغل تمام وقت هستند به غربال کردن از طریق تمام تنظیمات پیشنهادی از حروف و اعداد برای شخصی پلاک و اطمینان حاصل شود هیچ چیز توهین آمیز باعث می شود راه خود را بر روی کالیفرنیا جاده ها.

این مقامات aimlessly از بررسی منابع مانند ویکیپدیا, شهری, فرهنگ لغت, ترجمه گوگل به مطمئن شوید که شخصی پلاک صادر شده توسط وزارت امور خارجه دیدار DMV استانداردهای نظارتی برای “طعم خوب و نجابت است.”

اما طلایی دولت سانسور طرح به صورت پلاک در حال حاضر در برابر یک چالش دادگاه با تشکر از متمم اول قانون اساسی طرح دعوی در دادگاه توسط پنج کالیفرنیا بر این باورند که سیاست نقض بر حقوق آزادی بیان.

کریس Ogilvie با افتخار در خدمت امریکا در چهار تورهای خارج از کشور از جمله در افغانستان و عراق است. پس از بازگشت به خانه به کالیفرنیا او خریداری یک ماشین و درخواست یک صفحه شخصی خواندن “OGWOOLF” یک قصیده به نام مستعار خود را در نظامی که در آن فرماندهان و همکار نیروهای که Ogilvie دشوار است به تلفظ نام او را “OG.”

اما راهنمایی و رانندگی حاضر Ogilvie صفحه درخواست. دلیل: آنها فکر آن را یک مرجع به باند جنایتکار فعالیت پس از “اوجی” نیز در زبان عامیانه مخفف “گانگستر اصلی.”

هر سال حدود 250,000 کالیفرنیا به دنبال ابراز تمایل خود را برای اتومبیل (98 لاو) خود را در تیم های ورزشی (رفتن خرس) و دیگر منافع شخصی از طریق صفحات. و هر سال راهنمایی و رانندگی مقامات رد بیش از 20 ، 000 صفحات پیشنهادی بر اساس چیزی بیشتر از خود قوز که تنظیمات پیشنهادی هستند در کلمات کالیفرنیا مقررات “توهین آمیز به طعم خوب و نجابت است.”

تصمیم گیری ها به عنوان پوچ و خودسرانه به عنوان شما می خواهم انتظار. راهنمایی و رانندگی را رد کرد “BE MY BAE” یک اصطلاح عامیانه مهرورزی برای یکی مهم دیگر چون “bae” نیز دانمارکی برای “مدفوع.” شماره “88” ممنوع است چرا که ممکن است آن را تفسیر به عنوان یک مرجع به برتری نژادی; شماره “69” ممنوع است — به جز که در خودروهای ساخته شده در سال 1969.

راهنمایی و رانندگی و حتی رد یک رایگان سخنرانی کارشناس درخواست صفحه مطلب “COYW” که مخفف “بیا تو سفیده” یک نصیحت استفاده شده توسط طرفداران تیم فوتبال فولهام در اشاره به این تیم سفید لباس. مقامات راهنمایی و رانندگی می ترسید این نامه بودند نژادی تحریک و تسلیم تنها پس از طرفداران فوتبال را به ارمغان آورده آزادی بیان دعوی و امن اولیه پیروزی در لس آنجلس دادگاه فدرال.

اما این قانون باقی مانده است در اثر سایر کالیفرنیا. به همین دلیل Ogilvie است پر کردن یک متمم اول قانون اساسی طرح دعوی در دادگاه برای محافظت از خود و خود را از حق آزادی بیان.

Ogilvie پیوست در این مورد توسط یک گروه التقاطی از گلدن استیت ساکنان محدود با هم با عشق خود را از شخصی پلاک و آزادی بیان است.

یکی از Ogilvie همکاری شاکیان خود توصیف “فلز سر” و از طرفداران گروه Slayer. زمانی که او به دنبال ادای دین با یک صفحه شامل نام گروه, اما, راهنمایی و رانندگی می ترسید از آن خواهد بود “تهدید” و “خصمانه” به رانندگان دیگر. دیگری است, گی عامیانه نوازنده که می خواست به اصلاح کلمه “عجیب و غریب” با قرار دادن آن بر روی پلاک خود تنها به رد می شود چرا که راهنمایی و رانندگی بازدید از آن به عنوان موهن.

خود را رایگان سخنرانی طرح دعوی در دادگاه می رود فراتر از سوال شخصی صفحات. یک پیروزی می توانست به طور گسترده تر در ایجاد یک سابقه محدود است که دولت توانایی محدود کردن سخنرانی خودسرانه تحت پوشش یک باز و مقررات.

اگر مقامات دولتی برداشت نام از کلاه برای تعیین چه گفتار به اجازه و چه در گفتار به سانسور آن تصمیم گیری خواهد بود ذاتا خودسرانه و ناعادلانه است. این واقعیت است که مقامات دولتی در حال ساخت همان تصمیم گیری های خودسرانه توسط اجرای گسترده و ذهنی قانون باعث می شود کسانی که تصمیم گیری به همان اندازه ناعادلانه.

راهنمایی و رانندگی است و در دفاع از آن تصمیم گیری های خودسرانه با این ادعا که از زمان دولت صاحب پلاک پیام منتقل کسانی هستند که از دولت. بنابراین افراد هیچ حق شکایت دارند که دولت خود را رد پیام شخصی.

با همان منطق دولت می تواند خودسرانه جلوگیری از صاحبان رستوران از تبلیغات در پیاده رو با یک جاذب است اما شعار تحریک آمیز و جلوگیری از دانشجويان در نظر گرفتن بحث موضع در روزنامه مدرسه — همه به خاطر سخنرانی می گیرد در اموال دولت است و موضوع به دولت را نقد کنید.

که استدلال پوچ است. آن را به خوبی درک کرد که پلاک عبارات مانند “IAMBOB,” “LOVEMYPET” و “68VETTE” منعکس کننده ديدگاه رانندگان, رانندگی, ماشین, نه دولت. از آن زمان به بازگشت به آزادی بیان به مردم آن تعلق دارد شهروندان کالیفرنیا — و اجازه دهید به راهنمایی و رانندگی را سانسور بخش پیدا کردن بیشتر استفاده سازنده خود را برای کاری.

ون Fa توسط یک وکیل با وجود قانونی پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im