موزه تاریخ طبیعی اجازه می دهد تا شما را به سفر به آینده در حالی که شما حزب

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس خواهد شد در نظر گرفتن مردم به آینده این سال وقتی که از آن باز می شود درهای خود را در شب جمعه برای یک حزب کنسرت و مباحث علمی.

موزه محبوب اولین روزهای جمعه سری که در جریان بوده است برای بیش از یک دهه آغاز مارس 6 با اولین از چهار ماهانه پس از ساعت اتفاقاتی که نگاه به آینده را در زمینه هایی مانند پزشکی, محیط زیست, معماری و مواد غذایی است.

بحث مخلوط شده را با کامیون های مواد غذایی, کنسرت, توسط گروههای محلی موسیقی توسط دی جی KCRW, موسیقی و پشت صحنه تور از موزه طریق ژوئن.

موضوع امسال “آینده” در حال حاضر و آن شروع می شود با بحث در مورد آینده پزشکی است که در چگونه از خود و از طریق نظارت پزشکی برنامه می تواند کمک به مردم دریافت درمان قبل از آنها بیمار است.

جمعه, آوریل 3 رویداد خواهد بود محور در مطالعات زیست محیطی; در مارس 1 موزه طول می کشد یک نگاه که در آن طراحی و معماری در حال رفتن و آخر روز جمعه, ژوئن 5, تمرکز بر آینده از مواد غذایی است.

اگر شما بروید:

زمان: 5 تا 10 p. m. 6 مارس آوریل 3 1 و ژوئن 5.

که در آن: موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس 900 نمایشگاه Blvd. لس آنجلس.

بلیط: 20 دلار در ماه مارس از طریق ممکن است حوادث 25 دلار در ماه ژوئن رویداد.

اطلاعات: 213-763-3466, nhm.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>