خرید رپورتاژ

Are you gonna finish that?

آیا شما پایان تو ؟ سیاتل خدمات عمومی

مگر اینکه شما نوع از کسی که در جریان بوده است و انجام بسیاری از معاشرت به تازگی (که در این صورت چه اهمیتی اشتباه است با شما) همه ما کمی گرسنگی برای همراهی در حال حاضر. پس چرا برخی از دوستان جدید — انسان نیست آنهایی اما گیاهان ؟ و یا اگر شما اتاق را برای یک کارخانه شاید فقط برخی از تجزیه مواد آلی?

حمایت

که یک پیشنهاد مفید از سیاتل خدمات عمومی و آن را به عنوان ناخوشایند یک ایده به عنوان آن ممکن است صدای. ما در نخست کمپوست فصل در حال حاضر با تشکر از همه کار از خانه و گیاهان نیاز به مواد مغذی برای رشد خوب و قد بلند. و با چند راهنمایی مفید از SPU شما می توانید جمع آوری تکه های غذا و زباله های حیاط بدون نیاز به نگرانی در مورد بو و یا اشکالات.

از آنجا که بسیاری از دوستان در صفحه اصلی در حال حاضر شده است وجود دارد یک افزایش مشخص در مسکونی زباله (به همین دلیل است که شما ممکن است متوجه شده ام کیسه زباله در تامین کوتاه مدت در حالی که بسته به فروشگاه می رفت). خود را در خانه ناهار باید به جایی بروید اما زباله بهینه مقصد — پادشاه شهرستان تنها دارای یک محل دفن آن بوده است بیش از ظرفیت دهه و هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که آن را می بندد در چند سال.

پشتیبانی غریبه

بنابراین به جای SPU خواسته است که شما منحرف خود را در جدول یادداشت به سبز حیاط سطل زباله (شما می توانید آنها را به یک اگر شما یکی را نداشته باشند در حال حاضر). آنها با هم یک راهنمای دستی به ترکیب در خانه — حتی اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان کوچک شما می توانید یک بن کرم در زیر سینک.

بله البته این همه برای تلفن های موبایل بسیار نفرت انگیز است. اما در عمل آن را در واقع کار می کند; مثل بوی تازه و باغ و نه پوسیدن مواد غذایی; تولید آن لذت بخش گلکاری خاک است که شما می توانید استفاده کنید برای بارور کردن گیاهان خود را; و این باعث می شود یک هدیه خوب برای خود محلی گیاه, گی یا زنبور گی.

خود را در خانه کمپوست پروژه صرفه جویی در این سیاره از غرق زباله ؟ Ha ha ha, هیچ, هیچ, البته, آن را نمی خواهد. فکر می کنم از این به عنوان یک سرمایه گذاری در نسل های آینده — نه نسل های آینده از مردم; ما همه محکوم است. اما گیاهان را در سراسر این سیاره یک بار انسان از مرگ تا حداقل ما می توانید انجام دهید این است که نوع به آنها را در حال حاضر.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de