خیمه NCAA Tournament matchups که می توانست

Category: لاس واگاس No comments

Toppin

مارکو گارسیا / AP

در این Nov. 27, 2019, فایل, عکس, دیتون رو به جلو اوبی Toppin (1) ضربه به توپ دور از کانزاس مرکز Udoka Azubuike (35) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لهینا هاوایی. کانزاس و دیتون بودند به رهبری نسبت درآمد No. 1 دانه در مسابقات NCAA بنابراین هر جلسه را باید در چهار نهایی یا ملی بازی های قهرمانی است. آنچه که یک مسابقه برگشت آن خواهد بود. این Jayhawks و آگهی های پخش شده در سطح بالا بازی در مائوئی دعوتی برنده 90-84 در وقت اضافه توسط کانزاس است.

Seton سالن Myles پاول و مارکت را Markus Howard رفت سر به سر در طول فصل به طور منظم در یک جفت از بازی خور دو از کالج بسکتبال پویا ترین بازیکنان.

پتانسیل برای سومین جلسه شسته با لغو شرقی و مسابقات و سپس NCAA Tournament.

ترس از coronavirus گرفته شده گرفتن در این کشور است. مسابقات NCAA بود که میله میله برای شروع به طور کامل در روز شنبه شده است تبدیل به مه غم و اندوه است. تمام کسانی که از ترکیب هیرو طرفداران بسکتبال کالج نگاه به جلو به هر سال جایگزین شده اند خالی کردن عرصه و درهای قفل شده است.

“در اینجا آن است که اواسط ماه مارس و ما باید بازی” هوارد گفت. “بسیار دیوانه است.”

پاول و هوارد ملاقات برای اولین بار در این فصل در Jan. 11 در Newark, New Jersey. هوارد outscored پاول 27-23 اما Seton سالن استفاده می شود عمق آن به رول به 69-55 برنده شوید.

آنها مربع دوباره در فوریه. 29 در میلواکی و تا به حال نتیجه مشابه; Howard به ثمر رساند 37 امتیاز پاول به حال 28 و دزدان دریایی برنده 88-79.

شماره 16 Seton سالن و Marquette شد میله میله برای دیدار در شرق مسابقات یک چهارم نهایی قبل از آن لغو شد. چهارمین جلسه در مسابقات NCAA شده اند مشروط بر عقاب طلایی گرفتن دعوت — آنها در شکل بسیار خوبی — و NCAA کمیته انتخاب قرار دادن دو شرق تیم در همان سمت براکت.

کمیته انتخاب یک استعداد برای جذاب اوایل دور matchups — هوارد در برابر موری دولت Ja Morant سال گذشته یکی — پس از آن نمی توانست تعجب به دیدن دو نفر از ملت به ثمر رساند سپاه پاسداران در یک دوره برخورد.

در حال حاضر هر دو در خانه نشسته و منتظر گرد و غبار به حل و فصل.

“آن را به پایان به سرعت آن را مانند … مرد” پاول گفت.

در اینجا چند NCAA Tournament matchups ما را دوست دارند که:

هرلی در مقابل. مربی K: کمیته انتخاب سال گذشته بازمی گردد ایالتی آریزونا مربی بابی هرلی در برابر تیم سابق خود بوفالو پس از Sun Devils’ چهار برنده شوید.

طرفداران بسیاری امیدوار بودند این کمیته انجام کاری مشابه این سال با قرار دادن ایالتی آریزونا و دوک, Hurley, مادر آلما, در دوره به دیدار با یکدیگر در اوایل مسابقات NCAA.

هرلی برنده دو ملی مسابقات قهرمانی زیر آبی شیاطین مربی مایک شیشفسکی شده است و این باورند به نامزد ایده آل در دورهام زمانی که مربی K بازنشسته.

تماشای آن دو کون سر و روشن کردن سایه های قرمز می شده اند و سرگرم کننده است.

دیتون در مقابل. کانزاس: Kansas و دیتون بودند به رهبری نسبت درآمد No. 1 دانه در مسابقات NCAA بنابراین هر جلسه بود به در نهایی چهار یا ملی بازی های قهرمانی است.

آنچه که یک مسابقه برگشت آن خواهد بود.

این Jayhawks و آگهی های پخش شده در سطح بالا بازی در مائوئی دعوتی برنده 90-84 در وقت اضافه توسط کانزاس است.

دیتون ثابت آن را مشروع اواسط عمده هیولا در مائوئی نگه داشته و تولید مطابق با بالاترین رتبه بندی در شماره 3 در فینال AP بالا 25.

کانزاس بود مورد علاقه برای برنده شدن در این عنوان ملی هزینه نهایی سه هفته از فصل در شماره 1.

تماشای سکس Tauk و Udoka Azubuike مربع خاموش در برابر عفونت نهفته هپاتیت b Toppin و Jalen Crutcher دوباره می شده اند باید به خصوص با عنوان ملی در خط.

3 نقطه ضربات پنالتی: تیم باید با تکیه بیشتر بر روی 3 نقطه در سال های اخیر است. مسابقات NCAA می توانست تا به حال دو تا از بهترین رفتن در آن: کریقتن و بریگهام یانگ.

پاشنه رهبری این کشور در 3 نقطه تیراندازی در 42.2% و ساخته شده 10.4 هر بازی سوم در سراسر کشور. این Bluejays تنها چند کنه پشت ساخت 9.7 در هر بازی در حالی که تیراندازی 38.6%.

این بازی می تواند داشته در ترکیب 60 تلاش از arc.

وینستون در مقابل. پریچارد: Michigan State را Cassius وینستون و اورگان Payton پریچارد شده اند دو ملت را steadiest نقطه نگهبانان چهار سال گذشته.

وینستون با قلبی سنگین تمام فصل پس از مرگ برادرش در عین حال هنوز هم چراغ اسپارتها با 18.6 امتیاز و 5.8 کمک می کند.

پریچارد چهارم شد بازیکن در Pac-12 منجر به کنفرانس در به ثمر (20.5) و (5.5) کمک قرار دادن او را در میان frontrunners ملی بازیکن سال.

هر دو در حال سالمندان بنابراین آن را خوب است برای دیدن آنها مربع خاموش در اواخر مسابقات شاید حتی به عنوان بازی.

راتگرز در مقابل. هوفسترا: هوفسترا نشده بود به مسابقات NCAA از سال 2001. راتگرز به حال دیگر خشکسالی به سال 1991 است.

دو احساس خوب داستان می تواند به نگه داشتن رفتن در آنچه که به احتمال زیاد بوده است-دور دوم-یا-بعد matchup.

در حال حاضر ناامیدی و انتظار بیشتر.

GARZA مقابل. NWORA: شماره 14 لویی در برابر آیووا می شده اند یک بازی بزرگ است. تماشای اردن Nwora و لوکا Garza تجارت سبدهای می توانست حماسه.

6-پا-11 Garza یکی از frontrunners به پیروزی ملی بازیکن سال پس از به طور متوسط 23.9 امتیاز و 9.8 ریباند در حالی که تیراندازی 54 درصد از این زمینه است.

6-7 Nwora led کاردینالز با 18.0 امتیاز در هر بازی در حالی که گرفتن 7.7 ریباند.

استیون خنوخ که به احتمال زیاد شده است همسان در برابر Garza, دفاعی وجود دارد اما می توانست یک کل بسیاری از آتش بازی بین دو بازیکنان ستاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>