کم-Tech دنده که نگهداری هنگ کنگ تظاهر امن

Tear gas contained in a traffic cone.

گاز اشک آور موجود در یک مخروط ترافیک.

البته من لازم نیست به شما بگویم که شورش را می توان یک نیروی خوب پس ما در مورد به وارد کردن کل یک ماه اختصاص داده شده به قهرمانان که در برابر ظلم و ستم پلیس. اما آنها نیز خطرناک کسب و کار به خصوص زمانی که جالوت به خود دیوید مسلح با ارتش دنده و احساس جسارت به تعامل همه جانبه با خشونت علیه شما.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

که بحران مواجه با معترضان در هنگ کنگ در سال گذشته با صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان به خیابان ها در اعتراض به ظلم و ستم دولت. چه شانس انجام آن غیر نظامیان علیه نیروهای پلیس و دولت ؟ به خوبی آن را به عنوان معلوم, چند, ساده, موارد کمک کرد و حتی زمین بازی.

در فیلم منتشر آنلاین هنگ کنگ معترضان نشان داده شده است به وضوح آماده برای پارگی کپسول های گاز. گاز اشک آور قرار گرفتن در معرض می تواند به کاهش پوشش صورت خود را با شال و عینک و همچنین به عنوان پوست در معرض (شیمیایی گاز اشک آور واکنش نشان می دهد به رطوبت و روغن بر روی پوست شما) اما کپسول های خود را می تواند خنثی به عنوان یک تهدید.

برخی از معترضان چینی با استفاده از یک روش ساده مخروط ترافیک روش هنگامی که قوطی آمد راه خود را. افراد تعیین شده به عنوان “آتش نشان” انجام مخروط ترافیک و سرعت قرار داده و آنها را بیش از قوطی برای ایجاد یک “دودکش” پس از آن آب ریخت داخل برای خاموش کردن اتش بازی دستگاه. موثر تر — اما ریسک — روش تکامل یافته و همچنین: معترضان استفاده شده مقاوم در برابر حرارت دستکش را انتخاب کنید تا قوطی و محل آنها را به یک فلز قمقمه پر از آب و یا گل. البته قوطی می تواند باعث سوختگی اگر به کار گرفته شده و که نزدیک به قوطی بدان معنی است که این افراد نیاز به پوشیدن محافظ دنده.

چتر را سه وظیفه در هنگ کنگ: آنها نه تنها سپر جمعیت از اسپری گاز مضر, اما آنها همچنین می توانید مخفی کردن چهره از نظارت است. و رسانه ها ادراک معترضان به رسمیت شناخته شده از این فرصت که یک چتر ارائه به عنوان یک تلفن همراه بسیار اعتراض نشانه هنگامی که پیام های ضمیمه شده به مواد.

نظارت یک خطر خاص در هنگ کنگ, که در آن صورت به رسمیت شناختن فن آوری به طور گسترده ای مستقر شده اند. اما دوربین های ثابت به ویژه آسیب پذیر به اشاره گر لیزری که استفاده می شود که در تعداد زیادی رندر سنسور در دوربین های بی فایده. پلیس با اشاره به این که آنها می تواند باعث آسیب دائمی به اموال و همچنین به چشم انداز اگر بسیار بالا-مجهز به لیزر به چشم یک فرد.

اینها فقط تعداد کمی از پایین با تکنولوژی تاکتیک های استفاده شده توسط هنگ کنگ به معترضان.

پشتیبانی غریبه

آنها همچنین تعویض لباس (از جمله ماسک) آن را سخت تر برای ردیابی و شناسایی افراد ساخته شده slingshots خریداری اقلام با پول نقد پس از جنبش خود را نمی توان از طریق کارت اعتباری و معاملات و تعیین یک گروه محدود از مردم به عنوان واسطه رسولان وقتی فرد-به-فرد تماس تلقی می شد خطرناک است.

به عنوان تظاهرات تکامل یافته و برخی از آمد و به هدایت یک اصل است که به عنوان شناخته شده بود “آب” با شرکت کنندگان در جریان از جایی به جای دیگر به سرعت شامل می شود. گروه اغلب جمع آوری و پراکنده به سرعت پلیس نمی تواند نگه دارید تا با آنها با استفاده از پیام های رمزگذاری شده از طریق برنامه های شبیه به Wechat.

زمانی که اعتراضات خود را در ارتفاع چند ماه پیش مقامات ایالات متحده در پنتاگون ابراز خود “100 درصد” حمایت از کسانی که برای نشان دادن آزادی در هنگ کنگ است. در واقع تصویری نشان دادن ترافیک-مخروط روش برای dousing گاز اشک آور به اشتراک گذاشته شده توسط صدای امریکا که با بودجه دولتی توسط دولت ایالات متحده. با تشکر از بچه ها!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de