هفتگی ما شمارش معکوس از خبرسازان, groundbreakers و جهان-کلاس fakers توسط Kevin gem noble.

10. (کراوات) صندلی هواپیمایی RECLINERS و صندلی هواپیمایی چکش
این نادر است برای پیدا کردن یک ویروسی اختلاف که در آن هر دو طرف 100 درصد اشتباه است. (رتبه بندی قبلی: unranked)

10. (کراوات), NBA ALL-STAR WEEKEND
هیجان انگیز آخر هفته برای نیمکت سیب زمینی که در نظر مایکل Wilbon و Stephen A. Smith لیست افراد مشهور. (unranked)

تیم Stephen یک مارک Lasry شاخه در برابر تیم Wilbon در طول نیمه اول از مشهور NBA All-Star basketball, بازی جمعه, فوریه. 14, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

10. (کراوات) گسترش بیس بال برگشتی
به دنبال یک تلویزیون واقعیت ها makeover چرا که بیشتر مردم در حال تماشای تلویزیون واقعیت makeovers از بیس بال. (unranked)

MLB کمیسر راب مانفرد پاسخ به سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی در طول MLB بیس بال صاحبان جلسات پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در اورلاندو فلوریدا. (AP Photo/جان Raoux)

10. (کراوات) منچستر سیتی
بر خلاف بیس بال لیگ قهرمانان می داند که چگونه برای مقابله با متقلبان. (unranked)

منچستر سیتی را Ilkay Gundogan واکنش نشان می دهد در پایان لیگ برتر مسابقه فوتبال بین منچستر سیتی و کریستال پالاس در ورزشگاه اتحاد در منچستر, انگلستان روز شنبه, ژان. از 18 سال 2020 است. (AP Photo/Rui Vieira)

9. جوایز اسکار
شما نبودند تنها نادیده گرفتن آن است. خیلی از آمریکا بود بیش از حد. (unranked)

مایا رودلف چپ و کریستن Wiig در حال حاضر این جایزه برای بهترین طراحی تولید در مراسم اسکار در روز یکشنبه, فوریه. 9, 2020 در تئاتر دالبی در لس آنجلس. (AP Photo/کریس Pizzello)

8. JASON ZUCKER
به شنیدن برخی از رسانه های محلی ناله شما می خواهم فکر می کنم وحشی تا به حال معامله Wayne Gretzky. (unranked)

Pittsburgh Penguins’ Jason Zucker (16) صفحه نمایش Tampa Bay Lightning goaltender آندره Vasilevskiy با تایلر جانسون (9) دفاع در دوره دوم NHL هاکی بازی در پیتسبورگ شنبه, فوریه. 11, 2020. (AP Photo/ژن J. Puskar)

7. (کراوات) مایکل بلومبرگ
تنها چیزی که بدتر از پرداخت میلیاردها دلار به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری پرداخت میلیاردها و هنوز هم از دست دادن به یک کمونیست. (unranked)

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار صحبت می کند در یک مبارزه انتخاباتی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در پراویدنس, R. I. (AP Photo/دیوید گلدمن)

7. (کراوات) راجر سنگ
بدون در نظر گرفتن چگونه حکم او این است که نیکسون به عقب تو در حال رفتن به مورد علاقه خود را در زندان ، (unranked)

فایل – در این Feb. 1, 2019 فایل عکس سابق انتخاباتی مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راجر سنگ برگ دادگاه فدرال در واشنگتن است. وزارت دادگستری گفت: آن را فوق العاده مرحله از کاهش میزان زمان زندان آن را دنبال راجر سنگ یک اطلاعیه که تنها چند ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت کرده است که توصیه می شود حکم دیرین خود را متحد و محرم بود “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه است.” (AP Photo/پابلو مارتینز Monsivais)

7. (کراوات) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن
او قطعا فراموش نکرده در مورد منطقه جنوبی نیویورک به تحقیقات. (1)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران در حمایت از جانبازان در بنیادی مشاغل قانون امضای مراسم در دفتر بیضی شکل کاخ سفید, سه شنبه, فوریه. 11, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

6. کثافت
اگر شما نمی flyin’ … شما نمی tryin’ … (unranked)

5. (کراوات) جو بایدن
معلوم اوکراین کمک مورد نیاز است برای از بین بردن خود addled نامزدی. (unranked)

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن طول می کشد یک عکس با یک حامی دوربین پس از سخنرانی در یک مراسم انتخاباتی در کلمبیا, S. C., سه شنبه, فوریه. 11, 2020. (AP Photo/جرالد هربرت)

5. (کراوات) JUSSIE SMOLLETT
“امپراتوری” outcast بازیگری حرفه ای است اما خود جعل پرونده زندگی می کند. (unranked)

فایل – در این 14 مارس 2019, فایل, عکس, امپراتوری بازیگر Jussie Smollett می رسد در لیتون دادگاه جنایی ساختمان خود را برای شنیدن در شیکاگو است. Smollett, چهره جدید هزینه های گزارش حمله ای که شیکاگو مقامات ادعا بود و صحنه برای جلب تبلیغات با توجه به گزارش های رسانه ها روز شنبه, فوریه. 11, 2020. این اتهامات شامل رفتار آشوبگرانه شمارش با توجه به این گزارش که با استناد به منابع ناشناس. (AP Photo/مت Marton فایل)

5. (کراوات) مایکل AVENATTI
موفق نایک extorter آن را انجام دهند در حالی که پشت میله های زندان. (unranked)

فایل – در این Dec. 17, 2019, فایل, عکس, وکیل مایکل Avenatti می رسد در دادگاه فدرال برای ورود به یک درخواست به یک کیفرخواست شارژ او با تلاش برای گرفتن تا 25 میلیون دلار از نایک در نیویورک است. Avenatti ایستاده بود به استقبال 120 آینده نگر هیئت منصفه که به نیویورک دادگاه روز شنبه, ژان. با 27 سال 2020 بیش از حد پر کردن پرسشنامه برای محاکمه او به اتهام او تلاش برای گرفتن میلیون ها دلار از نایک. به عنوان آنها وارد منصفه به نظر می رسید تا حد زیادی غافل از Avenatti به عنوان وکلای خود و دیگران در اطراف او ایستاده بود. اما ایالات متحده در منطقه قاضی Paul G. Gardephe گفت: پتانسیل منصفه که آنها در نظر گرفته شده برای تصمیم گیری یک پرونده جنایی مربوط به اتهام اخاذی و خدمات صادقانه سیم تقلب در برابر Avenatti. (AP Photo/علامت Lennihan فایل)

4. هدف
کسی را مجبور به دوباره خود را آموزش تظاهر کارگران در تفاوت بین Badgers و Gophers. (unranked)

3. (کراوات) JOAQUIN PHOENIX
احتمالا نمی تواند آینده افراد مشهور انجام “شیر” تبلیغات است. (unranked)

Joaquin Phoenix واکنش نشان می دهد به عنوان او می پذیرد جایزه برای بهترین عملکرد توسط یک بازیگر مرد در نقش اصلی برای “Joker” در مراسم اسکار در روز یکشنبه, فوریه. 9, 2020 در تئاتر دالبی در لس آنجلس. (AP Photo/کریس Pizzello)

3. (کراوات) HOUSTON ASTROS
تماشای فرود از این unapologetic بازی خواهد بود که لذت از تمام بیس بال است. (unranked)

Houston Astros infielder الکس Bregman چپ و هم تیمی خوزه Altuve نشستن در صندلی به عنوان منتظر ارائه بیانیه در یک کنفرانس خبری قبل از شروع رسمی اولین بهار آموزش بیس بال برای تمرین این تیم روز شنبه, فوریه. 13, 2020, در وست پالم بیچ فلوریدا. (AP Photo/جف رابرتسون) ;

3. (کراوات) ویلیام BARR
شما می تواند سرخوردگی بیش از حد, اگر شما مشغول به کار برای یک نوجوان است. (unranked)

فایل – در این ماه ژوئیه 11, 2019, فایل, عکس, دادستان کل ویلیام بر سمت چپ و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود به ترک پس از صحبت در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن است. دادستان کل ویلیام بار در زمان یک ضربه تند وشدید زدن پنج شنبه در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت که رئیس جمهور توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری دادستان و موارد “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” بر ساخته شده به نظر در مصاحبه با ABC News تنها چند روز پس از وزارت دادگستری رد خود دادستان. آنها در ابتدا توصیه می شود در دادگاه تشکیل پرونده که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و محرم راجر سنگ بود محکوم به 7 تا 9 سال در زندان است. اما روز بعد وزارت دادگستری در زمان فوق العاده ای گام از کاهش مقدار زمان زندان این امر به دنبال برای سنگ. (AP Photo/الکس براندون فایل)

2. بروس BOUDREAU
وحشی بازیکنان نیاز به شنیدن “صدای مختلف.” صادقانه تر ارزیابی: Wild نیاز به بازیکنان مختلف. (unranked)

مینه سوتا وحشی سر مربی بروس Boudreau فریاد پس از مجازات تماس در دوره دوم NHL هاکی بازی مقابل ونکوور کناکز, یکشنبه آذر. 12, 2020, در, St. Paul, Minn. (AP Photo/Stacy Bengs)

1. CTQ
مینه سوتا رسانه صعودی نامزد ممکن است قادر خواهید بود به نقطه مکزیک در یک نقشه. نه فقط رئیس جمهور آن است. (5)

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq, D -, Minn. صحبت می کند و در شب انتخابات, حزب, سه شنبه, فوریه. 11, 2020, در کنکورد, N. H. (AP Photo/Robert F. Bukaty)

دیگران دریافت رای
بابی نایت, New Hampshire, Myles گرت اندرو McCabe, Dom, کیپر, حقوق برابر متمم Jason Bouwmeester مل تاکر فیلیپ رودخانه Perry, Mike Bolsinger اندرو یانگ ران Roenicke رنه زلوگر جوئل Embiid “امینم” اد Belfour ران Roenicke امید هیکس جرمی Roenick, آیووا, نانسی پلوسی, Golden State Warriors, d’angelo راسل, Boston Red Sox, A. J. Hinch, شکیرا و جنیفر لوپز, ریچارد شرمن گیل پادشاه “انگل”, XFL پاتریک Mahomes, Harvey Weinstein لندن Jacksonville Jaguars, میت رامنی, Gordon Sondland و الکساندر Vindman.

سابق ایندیانا بسکتبال سر مربی بابی نایت سمت چپ yells “بازی دفاع!” برای طرفداران در اولین حضور خود را در دانشگاه ایندیانا پس از اخراج او در سپتامبر 2000. شوالیه همراه با بازیکن سابق Isiah Thomas, راست, در دادگاه طی مراسمی با ایندیانا بازیکنان از سال 1980 بزرگ ده تیم قهرمانی را حاصل کار دو تیم از یک گپ کالج بسکتبال, بازی, روز شنبه, فوریه. 8, 2020, در بلومینگتون, Ind. (AP Photo/داگ McSchooler)

شما می توانید شنیدن کوین gem noble چهارشنبه در باب Sansevere را “کارشناسی نشان می دهد” پادکست در آیتونز. شما می توانید به دنبال کوین در توییتر — @theloopnow. او را می توان در kcusick@پایونیر press.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de