میراث تام کوبورن

این کشور از دست یک مثال بیش از آخر هفته هنگامی که سابق آمریکا و سناتور تام کابرن درگذشت از سرطان پروستات است. او 72.

مانند هر کسی که او تا به حال یک مخلوط رکورد. برای مثال او نبود حمایت از ازدواج همجنسگرایان که به اعتقاد من به عنوان غلط در آن زمان به عنوان من در حال حاضر.

اما او همچنین در سمت چپ در پشت یک میراث اصولی برای حمایت از دولت محدود و صرفه جو استفاده از وجوه مالیات دهندگان و همچنین داشتن شخصیت به توسعه دوستی با مردم با او به شدت مخالفت کرد.

این که چگونه من به یاد داشته باشید او را.

در سال 2008 در پایان دم از دولت بوش بود که تبدیل به یک مازاد بودجه به نیم تریلیون دلار کسری Coburn نگران بود حزب جمهوری خواه از دست داده بود و راه و التماس کرد با حزب خود را به بازگشت به ریشه های محافظه کار.

“به دست آوردن نام تجاری ما است نه در مورد ‘پیام'” Coburn نوشت: وال استریت ژورنال. “آن را مورد عمل است. آن را در مورد شجاعت. آن را در مورد اولویت است.”

“مهمتر از همه این مورد در حال حاضر به ما مشاغل سیاسی ما grandkids لازم نیست به رشد در یک زندان بدهکار و یا یک جهان که در آن کشورهای دیگر می توانید بگویید ضعیف و ورشکسته امریکا که در آن ما می تواند و نمی تواند دفاع از آزادی دنبال تروریست ها و یا نشان دادن شفقت” Coburn نوشت.

Coburn را متهاجم نمایش در بودجه فدرال احساس همه اما فراموش شده در حال حاضر. پس از او سمت چپ سنا در اوایل سال 2015 کسری بودجه فدرال دو برابر شده است در حالی که بدهی شات تا حدود 5 تریلیون دلار بود.

Coburn حال سزاوار شهرت به عنوان یک درد را در لب به لب به همکاران خود را — هنگامی که او مخالف بود و به چیزی او عقب ننشستند و استادانه اختیار داشت رویه لقب به دست آوردن راه خود را.

Coburn تا به حال کارکنان اختصاص داده شده به ترکیب بودجه فدرال برای عینی بی فایده برنامه منتشر شده است که او در یک گزارش منظم.

برخی از نکات برجسته از یک 2013 گزارش شامل $10000 قطعه از هنر عملکرد توسط linemen برق و تکنسین از تگزاس قدرت شرکت $65 میلیون دلار در بودجه که قرار بود برای رفتن به طوفان سندی امداد اما رفت و به تبلیغات به جای نزدیک به یک میلیون دلار به بررسی منشاء عاشقانه در فرهنگ مردمی بود که در آن زمان بر آهنگ “Call Me Maybe” و کتاب “گرگ و میش”.

با توجه به سابق کارکنان نوشتن در تپه یک Coburn اصلاح متصل به هزینه های لایحه مورد نیاز ناظر آژانس به گزارش سالانه duplicative برنامه هایی که منجر به $260 میلیارد دلار در پس انداز.

اما برای خود اصولی می ایستد که خشم همکاران رئیس جمهور و اعضای رسانه ها او از یکپارچگی است که دموکرات ها دیدم اعتماد به عنوان یک قانونی شریک در مسائل مربوط به منافع مشترک.

او از نزدیک با سن. تام Carper D-Del., به شکل بسیاری از ملت سایبر قوانین و سیاست ها و همچنین به عنوان خوب دیگر-اقدامات دولت. اما بهترین و شناخته شده هر دو حزب مشارکت شد با سناتور سابق و رئیس جمهور باراک اوباما.

اوباما و Coburn نمی تواند متفاوت تر شده اند از نظر سیاست, اما آنها به دنبال راه هایی برای با هم کار کنند. نباید آن را به ذکر است که دو نفر که مخالف با یکدیگر سیاسی تا به حال یک رابطه قوی — اما از آن است.

متاسفانه, آن را به لحاظ سیاسی سمی برای اوباما به نشان دادن هر گونه توجه به اوباما–به یاد داشته باشید غم و اندوه سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی رو برای تکان دادن اوباما به سوی یک فاجعه سایت از همه جا — اما این سخن به Coburn شخصیت. Coburn نداشت pushover و اغلب انتقادی اوباما سیاست به عنوان رئیس جمهور بود اما او محترمانه از او به عنوان یک فرد.

“من فکر می کنم او واقعا بسیار هوشمند, پسر خوب,” Coburn گفت: با توجه به سیاسی اضافه کرد که اوباما بود “ویژه.”

در زمانی که ما هزینه های دولت است که خارج از کنترل به عنوان راه بحث ما در مورد افرادی که با ما اختلاف نظر دارند همه ما خواهد بود عاقلانه به یاد داشته باشید که درس آموخته اواخر بهداشت ، تام کوبورن.

1) پول دولت خرج می کند در حال حاضر خواهد بود که بار ما بچه ها و نوههایشان.

2) آن را مناسب برای حمله به ایده ها و نه مردم.

مت فلمینگ است که یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. او در توییتر دنبال: @FlemingWords

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de