آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن scolds نمایندگان مجلس با انتقاد از پاسخ

Category: توین سیتی No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 307,200 نفر کشته و بیش از 13000. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 92,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— مغلوب ساختن پیشی جستن scolds نمایندگان مجلس با انتقاد از فدرال پاسخ.

فرانسه — گزارش اول مرگ ،

— یونان گزارش 2 مرگ و میر بیشتر را در مجموع به 15.

— مهاجر طرفداران فایل طرح دعوی در دادگاه فدرال خواستار بازداشتگاه انتشار مهاجران.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شلاق فرمانداران و قانونگذاران دیگر شده اند و مهم در مورد فدرال پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز یکشنبه است که آنها نمی باید بود “سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی.”

وی افزود: “ما وجود دارد شما باید به شما موفق و همیشه خواهد بود!”

قانونگذاران دموکرات مانند ایلینویز’ فرماندار و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio شد در اخبار تلویزیون را نشان می دهد یکشنبه گفت که آنها تا به حال به مبارزه با کشور بیش از منابع پزشکی و سوال چرا تهمت نشده است ساخته شده نظامی منابع موجود با وجود تحریک دفاع تولید عمل اواخر هفته گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بارها و بارها دولت خود را سرزنش نمی برای رشد همه گیر از جمله کمبود منابع پزشکی تیم است.

___

پاریس — فرانسه وزیر بهداشت گفت: کشور به یک گریم نقطه عطف – اولین بیمارستان, دکتر, فوت از coronavirus.

الیور Veran گفت: او آموخته بود از مرگ unnamed 68 ساله دکتر اورژانس از Compiegne در Oise روز قبل و “درد مشترک خانواده است.”

آن است که او گفت: “به من دانش… مورد اول که زده بیمارستان دکتر.”

در Le Parisien روزنامه پسر دکتر گفت بیماری پدر خود را ضربه به طور ناگهانی گفت: خانواده “غمگین و عصبانی است.”

او اضافه کرد: “او بسیار خسته پس از روی وظیفه. او به سرعت کاهش یافت و بیمار دیگر خوردند تا به حال هیچ طعم و مزه با وجود اینکه از یک بن طلب. با وجود همه چیز دانستن او بیمار بود و او می خواست برای رفتن به کار می کنند.”

___

آتن — یونان گزارش شده اضافی دو مرگ و میر از COVID-19 ویروس.

که به ارمغان می آورد در مجموع به 15. همچنین 94 جدید موارد تایید شده در یکشنبه آوردن مجموع به 624. از آن 124 بستری هستند و 34 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

___

واشنگتن — مهاجر طرفداران واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال خواستار آن است که خانواده بازداشت مراکز انتشار مهاجران به دلیل برجسته خطر شیوع کروناویروس.

وکلا واصل طرح دعوی در دادگاه در منطقه کلمبیا در روز شنبه. آنها می گویند این کشور در سه بازداشتگاه که در آن خانواده ها برگزار می شود: Berks در پنسیلوانیا Karnes و Glazer در تگزاس شکست خورده اند را به اتخاذ اقدامات مناسب برای محافظت از خانواده از COVID-19.

آنها می گویند هیچ توجیهی برای به خطر انداختن سلامت و ایمنی خود را.

مهاجرت اجرای یک عرض جغرافیایی گسترده ای در زمانی که به آزادی افراد بازداشت شده اند. در اوایل سال جاری میهن مقامات امنیتی گفتند که بازداشت خانواده ها به عنوان زمانی که ممکن است در تلاش برای تضعیف مهاجران از عبور از مرز.

اداره مهاجرت و گمرک گفت: ماموران پلیس در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از شیوع در بازداشتگاه.

___

اسلام آباد — یک دکتر جوان که مبتلا به کروناویروس در شمال پاکستان در حالی که غربالگری زائران در بازگشت از ایران به گلگت بلتستان درگذشت.

رشید Arshad سخنگوی وزیر گلگت بلتستان گفت: دکتر اسامه ریاض مرده برداشته شد از ونتیلاتور پس از دو روز با رضایت خانواده اش.

ریاض بستری شد گلگت اصلی بیمارستان در شرایط بحرانی پس از او گذشت جمعه. او درمان مشکوک COVID-19 موارد ایمنی مناسب دنده اما آنها کوتاه در عرضه در دور دست کوهستانی.

ریاض پیوست بیمارستان به عنوان افسر پزشکی پس از عبور از مرحله اول کمک هزینه تحصیلی در پزشکی است. با ریاض مرگ تعداد مرده با توجه به COVID-19 در پاکستان است که در حال حاضر چهار.

___

واشنگتن — دولت بالا بیماری های عفونی متخصص اصرار او هیچ اختلاف نظر با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر اینکه یک دارو برای درمان COVID-19 است که در واقع در دست است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می گوید CBS’ “چهره ملت” که تهمت شنیده بود گزارش های موردی است که یک مالاریا مواد مخدر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus و پس از آن بود ابراز امید “که اگر آنها ممکن است کار بیایید امتحان کنید و فشار خود را استفاده است.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که آزمایش تا به حال ارائه مدارک و شواهد این دارو مفید است برای COVID-19 بیانیه ای Fauci تناقض در طول تلویزیونی کاخ سفید جلسات. تهمت نیز دروغ پیشنهاد کرد که FDA فقط پاک دارو به طور خاص برای ویروسی همه گیر هنگامی که آن را به حال.

روز یکشنبه Fauci توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش منعکس layperson بود که “در تلاش برای آوردن امید به مردم” در حالی که خود را به “اثبات قطعی از علمی است که کار می کنند.”

___

SKOPJE شمال مقدونیه — شمال مقدونیه اعلام کرده است که مرگ برای اولین بار از COVID-19 ویروس.

وزیر بهداشت Venko Filipce گفت: یکشنبه قربانی بود که 57 سال از شهر کومانوفو. سلامت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت در بیمارستان اما علت مرگ بود و تنها پس از تعیین. Filipce مشخص نیست زمانی که زن درگذشت.

Filipce گفت: 29 نفر تست مثبت در ویروس بیش از 24 ساعت گذشته همه اما هفت از سرمایه اسکوپیه. این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 114.

شمال مقدونیه تحمیل کرده است 9 ساعت منع رفت و آمد آغاز می شود که یکشنبه شب. دو منطقه در غرب این کشور در نزدیکی مرز با آلبانی شده اند مهر و موم شده برای 30 روز. بیش از 7600 نفر قرنطینه می شوند.

___

آتن, یونان — نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis اعلام کرد یک مستند با شروع از 6 صبح جمعه.

همه شهروندان و ساکنان باید در خانه بماند و یا در معرض خطر خوب است.

خاص وجود دارد معافیت به مستند مانند رفتن به محل کار مراجعه به یک پزشک خرید, ورزش و پیاده روی سگ. هر کس باید یک شناسه یا گذرنامه با آنها.

همچنین مردم بازگشت خود را به محل اقامت دائم معاف هستند از این اقدام به عنوان آنها سفر.

دیگر مقامات دولتی را تعیین اقدامات و اجرای آنها.

Mitsotakis تشکر “اکثریت قریب به اتفاق شهروندان” کسانی که به دنبال دستورالعمل های قرنطینه بود که آن را برای اولین بار تحمیل شده بیش از یک هفته پیش و سرزنش “بیهوده و بیمعنی سبک” چند که “قرار دادن هر کس در معرض خطر” توسط هجوم دستورالعمل.

در اوایل روز شنبه, سخنگوی دولت Stelios Petsas تا به حال متنبه کسانی که “چه کسی باید تفسیر قرنطینه به عنوان یک فصل تعطیلات” با ازدحام فضاهای عمومی و یا ترک پایتخت آتن کلا برای روستا و بهره گیری از آب و هوای معتدل.

___

واشنگتن — دولت بالا بیماری های عفونی متخصص می گوید او همچنان امیدوار ایالات متحده آمریکا است که در همان مسیر به عنوان ایتالیا در coronavirus مبارزه است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می گوید: اقدامات سختگیرانه بودن در محل قرار داده در ایالات متحده از جمله محدودیت های مسافرتی بسته شدن مدارس و بسیاری از کسب و کار و اجتماعی دیگر فاصله را به “راه طولانی” برای جلوگیری از آمریکا از تبدیل شدن به مانند ایتالیا.

ایتالیا دیده است بیش از 50000 coronavirus موارد و نزدیک به 5000 مرگ و میر.

Fauci می گوید CBS’ “چهره ملت” است که آن را سخت بدانید که دقیقا به همین دلیل ایتالیا است که “درد و رنج وحشتناکی” اما آنها به نظر نمی رسد برای خاموش کردن و همچنین ورودی از عفونت نشات گرفته از چین و سایر نقاط جهان است.

او می گوید ایالات متحده “رفتن به ضربه بدون شک در مورد آن” اما به نظر می رسد در موقعیت بهتری از آنجا که “ما از آغاز قرار دادن یک نوع clamper” در ویروس.

___

زارلاند, آلمان — آلمان و کوچک غربی ایالت زارلاند شد سوم به ارائه کمک های پزشکی به کشورهای همسایه فرانسه, که در تلاش است با افزایش coronavirus بیماران.

رژیم صهیونیستی. Tobias هانس گفت: دولت خود را در دسترس تخت بیمارستان با هواکش برای درمان به شدت بیمار بیماران از فرانسه Grand-Est منطقه است.

پخش عمومی SR به نقل از هانس روز یکشنبه گفت که “ما تنها به پیروزی در نبرد دوباره این ویروس با هم.”

Saarland زیر فرانسه پس از جنگ جهانی دوم بود اما در بازگشت به آلمان غربی در سال 1957 پس از همه پرسی.

آلمان در جنوب غربی ایالت راینلند-فالتز در کشور آلمان واقع و بادن-ورتمبرگ که هم مرز فرانسه, در حال حاضر ارائه یدکی تخت بیمارستان برای درمان فرانسوی بیماران.

___

واشنگتن — ایلینوی’ فرماندار می گوید: خود دولت است و نه به اندازه کافی دریافت تجهیزات پزشکی.

رژیم صهیونیستی. جی پریتزکر می گوید سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که آنها کردم اخیر عرضه شد اما کسری از آنچه درخواست شده بود. او می گوید که آنها در حال خرید لوازم از بازار آزاد و رقابت با کشورهای دیگر نیز نیاز به منابع.

او گفت: آن را بد سیستم.

پریتزکر امیدوار است که در حال حاضر که سازمان مدیریت اضطراری فدرال مسئول پاسخ او این است که امیدوارم آن را بهبود بخشد. او می گوید که FEMA است و آماده تر برای مدیریت بحران از دیگر آژانس های فدرال.

پریتزکر دستور داد تمام 12.7 میلیون نفر در ایالت ایلینوی به ماندن در خانه شروع شنبه شب گفت: “او آرزو وجود دارد خواهد بود stay-at-home سفارشات در سراسر کشور.

او می گوید: مگر رهبران بگویید شهروندان به ماندن در خانه آنها فقط نمی خواهد.

___

واشنگتن — اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ می گوید غیر قانونی از مرز عبور کرده اند کاهش یافته و 50 درصد پس از محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازگشت و عطف هر کسی عبور غیر قانونی در میان محدودیت های دیگر.

گرگ می گوید: از آنجا که مهاجران اغلب بدون شناسایی و مدارک آن مشخص نیست چگونه برای ردیابی سابقه پزشکی خود را به تعیین اگر آنها در حال ورود از یک منطقه سخت ضربه توسط ویروس.

اما برگ برنده دولت نیز محدودیت مهاجرت اولویت صرف نظر از این بیماری همه گیر و قبلا ارسال هزاران نفر از پناهجویان به مکزیک بازگشت به صبر کردن موارد خود را. این کشور مهاجرت دادگاه هنوز عامل محدود تعطیلی و برخی از جلسات به تعویق افتاد.

گرگ گفت: در فاکس نیوز “صبح روز یکشنبه آتی” که در مرز بین آمریکا و مکزیک و ایالات متحده آمریکا و کانادا تعطیل نمی کردن اما تنها اجازه می دهد لازم برای تجارت و مسافرت است.

او می گوید: وجود بیش از 2 میلیارد دلار در ترکیب تجارت در هر دو مرز و این مهم است که به نگه داشتن آن رفتن. اما او می گوید هر کسی که برای گردشگری باید در خانه بمانند.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید او قصد دارد به گسترش دولت ملی اضطراری که شامل اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با کروناویروس.

این بدان معنی است که سراسر کشور مستند خواهد شد و حداقل یک ماه.

اسپانیا در پایان هفته اول خود را از آنچه که در ابتدا 15 روز وضعیت اضطراری که تحمیل اقامت در خانه محدودیت و بسته شدن فروشگاه. اما با عفونت و مرگ و میر در ادامه به افزایش سانچز تصمیم گرفته است به صبر برای گسترش مستند.

برای انجام این کار دولت خود را بپرسید مجلس شورای اسلامی برای آن تصویب لازم در روز سه شنبه.

اسپانیا سخت ترین آمار کشور پس از چین و ایتالیا است 28,572 عفونت و 1,720 مرگ و میر.

___

استکهلم — شهر استکهلم می گوید که همکاری با ارتش سوئد برای ساخت یک را تغییر بیمارستان در داخل زیادی نمایشگاه و مرکز کنوانسیون در جنوب پایتخت سوئد به جای سرعت در حال رشد تعداد coronavirus بیماران.

استکهلم مقامات منطقه گفت: ساخت این مرکز آغاز خواهد شد بلافاصله در همکاری با نیروهای مسلح سوئد. آن را شامل یک واحد مراقبت های ویژه.

استکهلم تا به حال 661 مورد تأیید و هفت روز پنج شنبه. کشور سوئد دیده می شود, بزرگ پیاده روی در coronavirus موارد در هفته گذشته با 1,747 موارد و 20 مرگ و میر را تایید کرد در این کشور در روز یکشنبه ،

___

واشنگتن — وزارت خزانه داری ایالات متحده, منشی, Steven Mnuchin می گوید او انتظار دارد کنگره و کاخ سفید برای رسیدن به توافق کامل بعد یکشنبه در یک بسته محرک اقتصادی است که می تواند رویکرد 2 تریلیون دلار به آدرس coronavirus بحران است.

این بسته شامل $3,000 چک به خانواده ها و کمک های دیگر به گذشته بعد از 10 هفته.

Mnuchin می گوید “فاکس نیوز روز شنبه” است که “درک اساسی” رسیده با جمهوری خواه و دموکرات کنگره به رهبران کمک قابل توجهی ارائه.

او می گوید: این قرارداد شامل وام های فدرال برای کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می تواند خود را حفظ کارگران; پرداخت پول نقد به طور متوسط 3000 $برای یک خانواده چهار عنوان به خوبی به عنوان “پیشرفته” بیمه بیکاری.

این بسته همچنین اجازه خواهد داد که فدرال رزرو به اهرم تا 4 تریلیون دلار نقدینگی برای حمایت از اقتصاد این کشور در حالی که بیمارستان ها را دریافت خواهد کرد “حدود” $110 میلیارد به آدرس له از افراد آلوده به ویروس.

Mnuchin رئیس جمهور می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “هر انتظار” بسته کمک کمک خواهد کرد که کارگران و بهبود اقتصاد “چهار یا هشت هفته از هم اکنون” اما اگر این ویروس هنوز هم خشمگین پس از 10 هفته “ما را به کنگره دوباره.”

Mnuchin می گوید او انتظار دارد که مجلس سنا رای گیری در معامله در صبح روز دوشنبه.

___

واشنگتن — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer می گوید دولت باید دولت فدرال به ارائه نه تنها بیشتر کیت های آزمایش و ماسک بلکه روشن راهنمایی در مورد بهترین روش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

صحبت یکشنبه در ABC “این هفته” Whitmer گفت: دولت و دیگران در حال انجام بهترین آنها می توانند “اما این امر می تواند خوب به یک استراتژی ملی.” آن را به عنوان او گفت: ایالات متحده هستند “تمام ساختمان هواپیما به عنوان ما آن را پرواز.”

او با انتقاد از دولت فدرال برای تمرکز بر تهدید بسیار زودتر. او همچنین گفت که او نمی خواست برای belabor نقطه چرا که او نیاز به قادر به کار با دولت فدرال است.

او گفت که او نمی خواهند به مبارزه با کاخ سفید اما می گوید یک نقطه خواهد آمد که در آن شکست را باید بررسی شود.

___

لندن — مقامات در بریتانیا مناطق دور افتاده می گویند هجوم مردم تلاش به دور از شلوغ مناطق شهری است که با قرار دادن محلی زندگی در خطر است.

اسکاتلندی مقامات گفت: مردم به عنوان کم جمعیت ارتفاعات به اقامت در خانه های تعطیلات و یا در camper ون به خانه بروم.

جاده به این جزایر که نشان دهنده گردشگری کسب و کار در بخشی از منظره منطقه گفت: منطقه پیری جمعیت و تنها یک آمبولانس با نزدیکترین بیمارستان 100 مایل (160 کیلومتر) به دور است.

رئیس سینوسی MacKellaig-دیویس خواست مردم “را به ماندن در خانه و مراقبت از عزیزان و به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این جاده به جزایر و آن جوامع و کسب و کار خواهد شد به شما خوش آمد.”

جودی موری از ستاره تنیس اندی Murrray حال ضخیمتر میشود پیام. او در توئیتر خود نوشت “پیام برای کسانی که نقل مکان به حومه شهر” بالاتر از یک عکس از یک ماشین و تریلر با “رفتن به خانه احمقها” و “Covid-19” رنگ در سمت.

___

پراگ — چک وزارت امور خارجه ارسال یک هواپیمای نظامی به بالتیک و امن معاملات تجاری با شرکت های هواپیمایی را به خانه, رشته, چک, اتباع مصر فیلیپین و ویتنام است.

مختلف اقدامات محدود کننده در جنبش اتخاذ شده توسط دولت ها در سراسر جهان به دلیل شیوع کروناویروس را ساخته اند آن را دشوار است برای بسیاری به بازگشت.

در مجموع حدود 600 چک باید به کسانی که پرواز به همراه 100 نفر از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا که ارائه شد صندلی.

دولت در حال حاضر شده است با ارسال اتوبوس برای چک سرگردان در فرودگاه مونیخ فرانکفورت و برلین در آلمان و همچنین وین در اتریش.

___

واشنگتن — رژیم صهیونیستی. Phil مورفی نیوجرسی می گوید: دولت خود را از جان گذشته است برای بیشتر ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت فردی است و نه گرفتن نزدیک به آنچه که به آن نیاز دارد از دولت فدرال است.

مورفی گفت: “ما تا به حال یک درخواست به ذخایر استراتژیک در کاخ سفید است. آنها به ما داده اید کسری از ما بخواهید.”

نیوجرسی در حال حاضر چهارمین کشور از نظر تعداد موارد مثبت که فرماندار می گوید آمار بیش از 1300 روز شنبه با 16 مرگ و میر.

او همچنین با اشاره به نیاز مبرم به صورت مستقیم کمک های مالی از دولت فدرال برای کمک به کارگران و کسب و کار کوچک. او گفت: “ما فکر می کنیم, New Jersey, New York, پنسیلوانیا, کانکتیکات, تنهایی, کسانی چهار متحده نیاز به 100 میلیارد دلار مستقیم کمک نقدی به ما اجازه می دهد برای ادامه مبارزه.”

مورفی صحبت یکشنبه در ABC “این هفته است.”

___

دبی, امارات متحده عربی — مسافت های طولانی حامل امارات به ایران را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری آغاز روز شنبه بیش از شیوع کروناویروس.

تصمیم گیری است که یکی از عمده برای دبی مبتنی بر دولت-متعلق به شرکت هواپیمایی ساخته شده است در اتصال شرق به غرب است.

بیانیه ای از حامل به نقل از شیخ احمد بن سعید آل مکتوم آن رئیس و مدیر عامل شرکت عنوان کرد و گفت: “جهان به معنای واقعی کلمه به قرنطینه با توجه به COVID-19 شیوع. این یک بحران بی سابقه ای وضعیت از نظر وسعت و مقیاس: از لحاظ جغرافیایی و همچنین از سلامت اجتماعی و اقتصادی نبوده است.”

___

کلمبو — سریلانکا است به طور نامحدود گسترش بسته شدن ورود به ترمینال در آن اصلی فرودگاه بین المللی برای جلوگیری از وارد موارد coronavirus.

اقیانوس هند کشور جزیره شدت تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان تعداد موارد مثبت در حال حاضر افزایش یافته است به 82.

اوایل این هفته دولت به حالت تعلیق در ورود پروازها تا 25 مارس. روز یکشنبه دولت اعلام کرد که محدودیت ورود پرواز “ادامه خواهد داد تا این کشور بازگشت به حالت عادی.”

این فرودگاه خروج ترمینال ادامه خواهد داد به توان عملیاتی و پرواز مجاز به کشور را به خروج مسافران است.

___

نیویورک — New York City شهردار گفتن نیویورک در کانون آمریکا همه گیر است که آن را تنها به بدتر.

شهردار بیل د Blasio گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه که شهرستان خود را در نیاز ناامید از هواکش و سایر لوازم پزشکی و کارکنان. او همچنین در مورد کاخ سفید, پاسخ به غیر پاسخگو است.

او می گوید: او پرسید: “بارها و بارها” برای ارتش ایالات متحده به بسیج و شنیده است هیچ چیز نیست.

شهردار گفت: اقدامات صورت گرفته توسط شهروندان آمریکایی هستند “بسیار دورتر جلوتر از هر چیزی که ما دیده ایم در خارج از کاخ سفید است.”

___

لندن — بریتانیا پزشکان و پرستاران در حال ساخت فوری درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در انگلستان به بیمارستان soars.

تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز گفت: خط مقدم کارکنان احساس مانند “گوشت دم توپ.” آنها هشدار داد که پزشکان می میرند اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات است.

در این نامه گفت که فشرده-مراقبت پزشکان و anaesthetists “انجام شده است بالاترین خطر روش قرار دادن بیمار بر روی یک دستگاه تهویه با ماسک است که تمام شده در سال 2015 است.”

بریتانیا coronavirus شیوع است و انتظار نمی رود به اوج برای هفته و در حال حاضر کارکنان در برخی از بیمارستان ها شکایت کرده اند در مورد کمبود هواکش و تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و عینک ایمنی و دستکش و لباس محافظ.

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت که بیمارستان را دریافت سهام جدید از تجهیزات حفاظتی یکشنبه بعد از ظهر.

دولت همچنین دستور داد هزاران نفر از هواکش و زده یک قرارداد با بیمارستان های خصوصی برای استفاده از هزاران نفر از تخت و 20,000 کادر پزشکی به درمان coronavirus بیماران.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>