آخرین: کشور اسپانیا, پرتغال, توقف گردشگری در امتداد مرز مشترک

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در جهان coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 156,000 نفر کشته و بیش از 5800. این بیماری برای بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم اما برای برخی به خصوص افراد مسن و یا افراد با شرایط بهداشتی اساسی آن می تواند باعث بیماری شدید. تقریبا 74,000 مردم بهبود از آن تا کنون عمدتا در چین است.

پرتغال و اسپانیا توافق کرده اند که برای متوقف گردشگری در سراسر خود را از 1200 کیلومتر مرز مشترک شروع دوشنبه, اما آنها هنوز هم اجازه می دهد که کارگران به رفت و آمد و تبادل کالا در سراسر مرز مشترک پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا به خبرنگاران گفت: در لیسبون.

کاستاریکا گفت: اندازه گیری توافق شد پس از تماس با نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز. جزئیات منتشر خواهد شد دوشنبه پس از نشست اتحادیه اروپا و وزرای او اضافه شده است.

پرتغال دیده می شود افزایش عفونت در هفته گذشته از صفر به 245 اگر چه این وضعیت به مراتب کمتر جدی تر از کشور های همسایه به اسپانیا. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر ثبت شده در پرتغال.

در بیانیه رئیس جمهور Marcelo Rebelo ده سوسا گفت: اواخر روز شنبه که او تشکیل شورای امور خارجه روز چهارشنبه به بحث در مورد اینکه آیا وضعیت اضطراری مورد نیاز است برای متوقف کردن گسترش ویروس.

Rebelo ده سوسا شده است در خود به انزوا از اوایل این هفته با وجود داشتن آزمایش منفی برای COVID-19 بعد از او یک دانش آموز که بعدها پیدا شد با این ویروس آلوده.

___

رئیس جمهور صربستان اعلام کرده است در سراسر کشور وضعیت اضطراری برای مبارزه با گسترش coronavirus در کشور بالکان.

در یک آدرس به ملت یکشنبه رئیس Aleksandar Vucic گفت: اعلام جزئیات اقدامات در روز دوشنبه.

او پیشنهاد کرد که آنها عبارتند از مجازی بسته شدن مرزها برای شهروندان خارجی محدودیت در حرکت مردم و بستن مدارس و دانشگاه ها.

Vucic گفت که از شنبه, دولت, بیمارستان خواهد بود محافظت شده توسط ارتش و نیروهای نظامی آن مستقر خواهد شد در خیابان.

افراد بالای 65 سال باید در خانه بمانند و دیگران باید ترک خانه های خود را تنها در صورتی لازم است رئیس جمهور افزود: همچنین نشان می دهد که تناسب اندام و مراکز ورزشی بسته شود.

Vucic گفت: “ما در حال خاموش کردن زندگی برای صرفه جویی در زندگی است.”

او گفت: اتباع خارجی که مایل به ورود صربستان “نمی آیند و یا شما را در قرنطینه می شود.” تمام کسانی که مدیریت را به جست و خیز انزوا روبرو خواهد شد سه سال زندان محکوم Vucic گفت.

Vucic گفت: مرز ورود ممنوع نمی شود به مردم از چین استقبال از این کشور برای کمک به صربستان در میان COVID-19 بحران و او با انتقاد از اتحادیه اروپا به اتهام عدم ارائه پشتیبانی مناسب.

صربستان دارای 48 رسما تایید موارد است.

___

مونته نگرو که هیچ تایید موارد جدید کروناویروس در عین حال دارای پیشگیرانه ممنوع خارجی از ورود و دستور بسته شدن کافه ها, رستوران ها, مراکز خرید, مراکز ورزشی و زمین های بازی کودکان.

مونته نگرو مقامات مسئول مقابله با COVID-19 گفت: ترافیک در کالا ادامه خواهد داد اما انجام خواهد شد تحت ویژه اقدامات بهداشتی و مشاهده است. هر Montenegrin شهروندان که از خارج از کشور باید خود منزوی در حالی که بیش از 50 نفر اجازه خواهد داشت در یک فروشگاه در همان زمان.

“ما در حال انجام همه ما می توانیم برای به تعویق انداختن ظاهر coronavirus و پس از ثبت نام, برای جلوگیری از گسترش آن گفت:” معاون نخست وزیر Milutin Simovic.

___

نیوزیلند بانک مرکزی در کاهش نرخ بهره به پایین ترین رکورد 0.25%.

برش 0.75% آمد در خارج از بانک در برنامه های عادی برای تغییر نرخ.

بانک مرکزی نیوزیلند در بیانیه ای گفت شنبه که تاثیر منفی از coronavirus همه گیر در اقتصاد نیوزیلند خواهد بود.

همچنین دوشنبه, ملی حامل هوایی نیوزیلند اعلام کرد که توقف معاملات بر روی سهام آن گفت: در آن زمان مورد نیاز به طور کامل ارزیابی اثرات جهانی محدودیت های مسافرتی.

گردشگری نیوزیلند تنها بزرگترین نان خارجی درآمد. این صنعت به سرعت سنگ زنی به توقف به دلیل سختگیرانه جدید مرز محدودیت های اعمال شده بیش از آخر هفته. تقریبا همه از ورود در کشور از جمله شهروندان باید خود را منزوی برای دو هفته.

نیوزیلند تا به حال فقط هشت مورد تأیید از COVID-19.

___

در یونان تایید COVID-19 مورد افزایش یافته است به 331.

که افزایش 103 در یک روز. این شدیدترین روزانه افزایش یابد و در عین حال برای کشور است. اما از موارد جدید, 54 با توجه به نتایج حاصل از آزمایشات انجام شده یک یا دو روز زودتر. چهار نفر کشته شده اند در یونان از coronavirus.

___

حرفه ای فوتبال است که بستن در مکزیک است.

این حرکت را دنبال خواهد کرد روز یکشنبه مسابقات که در حال حاضر قبل از بازی خالی می ایستد به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به جدید کروناویروس.

اندازه گیری امر به مردان بالا پرواز و دوم بخش و نوپای زنان لیگ.

فوتبال مقامات در بیانیه ای گفت که این امر در اثر باقی می ماند تا زمانی که آن را تعیین و آن را بی خطر به راه اندازی مجدد بازی در هماهنگی با مکزیک در بخش بهداشت و درمان.

این تصمیم به شرح زیر مشابه آنهایی که در جاهای دیگر مانند ایالات متحده که در آن حرفه ای و دانشگاهی ورزشی تعطیل شده اند.

مکزیک قبلا بازی مسابقات فوتبال بدون هواداران برای چند هفته در طول سال 2009 H1N1 آنفلوانزا بهداشت و درمان اضطراری شیوع با مکزیک به عنوان کانون.

مکزیک مقامات بهداشتی در شنبه شب افزایش تعداد تایید coronavirus موارد در کشور به 41 از 26 روز قبل و 11 روز قبل از آن. در روز یکشنبه حداقل دو بیشتر شد و اعلام شده توسط دولت در سطح مقامات.

پورتوریکو فرماندار دستور بسته شدن همه کسب و کار و غیر ضروری در ادارات دولتی به جز ایستگاه های گاز و کسانی که در خرید و فروش مواد غذایی بهداشتی و یا سرمایه گذاری.

ارضی رژیم صهیونیستی است. Gov. واندا Vázquez اعلام کرد که تعطیلی شروع خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه و به مدت دو هفته.

فرماندار منظور تاثیر می گذارد مغازه ها, تئاتر, پارک ها و مراکز و سالن های ورزشی و فعالیت های دیگر. آن به شرح زیر تایید یک پنجم مورد تایید شده از جدید کروناویروس در پورتوریکو.

بایگانی اطلاعات رستوران ها و سوپر مارکت ها و داروخانه ها و بانک ها می توانند باز باقی می ماند. اما آنها باید هر روز در 6 p. m.

حتی شهروندان خواهد بود محروم از خیابان ها بین ساعت 5 و 9 p. m., صرفه جویی برای کسانی که مشغول به کار در امنیت و سلامت و یا توزیع مواد غذایی.

فرماندار سفارش مجموعه شش ماه حبس و یا جریمه نقدی از $5,000 برای متخلفان.

آن را یک روز پس از فرماندار دستور داد مدارس بسته تا مارس 30.

___

آکادمی جوایز موسیقی کشور نشان می دهد به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آکادمی موسیقی کشور و شرکای آن گفت: در انتشار اخبار یکشنبه که جوایز نشان می دهد خواهد بود موکول برای یک نامشخص زمان و محل برگزاری در ماه سپتامبر. آن برنامه ریزی شده بود برای 5 آوریل در لاس وگاس.

آکادمی موسیقی در کشور مدیر عامل شرکت دامون Whiteside گفت: “ما مشتاقانه منتظر به شناسایی یک آینده تاریخ است که ما می توانیم جشن با کشور ما در جامعه با خیال راحت.”

___

رئیس کمیسیون اروپا خواستار همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای کمک به یکدیگر و حفظ جریان کالا در سراسر اروپا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور Ursula von der Leyen نظرات ظاهرا در پاسخ به برخی از کشور reintroducing مرز چک در اتحادیه اروپا بلوک. او اصرار کالا باید قادر به سفر در سراسر اروپا بدون موانع” در یک پیام ویدئویی.

او افزود که اتحادیه اروپا اجرایی در حال کار بر روی تولید بیشتر تجهیزات حفاظتی .

او می گوید: این کمیسیون در روز یکشنبه به تصویب رسید یک اندازه گیری است که مانع از محصولات بهداشتی از توان صادراتی در خارج از اتحادیه اروپا بدون مجوز.

___

منطقه کلمبیا است که آموزش آن در رستوران ها و کافه ها و کاباره ها برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus با حرکت جداول دورتر از هم جدا و محدود کردن میز و صندلی به شش نفر و یا کمتر.

جدید مشاوره بهداشت صادر یکشنبه یک پیگیری به این منطقه را ممنوع اعلام کرد در هفته گذشته در مجامع عمومی از بیش از 250 نفر است. همه موسسات و چند منظوره امکانات باید اطمینان مشتریان خود را محدود به این تعداد در همان زمان.

تحت محدودیت های جدید اشغال جداول و غرفه ها باید جدا با حداقل 6 فوت (1.83 متر).

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: بیشتر نگران گسترش این ویروس از طریق آنچه در آن تماس نزدیک. که تعریف شده به عنوان سرفه در توسط بیمار و یا اینکه در حدود 6 پا برای یک دوره طولانی از زمان مانند در حالی که به اشتراک گذاری یک اتاق.

___

اسلواکی است تصویب محدودیت در پاسخ به کروناویروس همه گیر تعطیل کسب و کار خرده فروشی در سراسر کشور.

نخست وزیر پتر پلگرینی گفت: اندازه گیری خواهد شد دوشنبه شروع خواهد شد و برای حداقل دو هفته.

پلگرینی می گوید فروشگاه با کالاهای ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها دکه های روزنامه فروشی, پست, دفاتر و بانک ها را مجاز به باز باقی می ماند.

او گفت: رستوران خواهد بود و مجاز به فروش دور از وعده های غذایی تنها.

اسلواکی دارای 61 مورد از COVID-19.

___

به عنوان کشورهای سراسر جهان در حال مکالمه خاموش حوادث دسته جمعی سعی کنید به سرعت گسترش کروناویروس جدید, نیکاراگوئه برگزار زیادی مارس از طریق سرمایه صورتحساب به عنوان یک نشان از وحدت برای مقابله با این بیماری همه گیر.

روز شنبه, مارس دوبله شد “عشق در زمان COVID-19.” آن را اشاره به ” گابریل گارسیا مارکز رمان “عشق در زمان وبا است.”

دولت تراز وب سایت ال 19 گفت: “هزاران نفر” شرکت کردند.

تصاویر در نیکاراگوئه رسانه ها نشان داد مردم جریان را از طریق خیابان های ماناگوآ بر پا تکان دادن پرچم ملی و آگهی ها از رئیس جمهور دانیل اورتگا را Sandinista جنبش است. افراد جوان در کلاه گیس آبی رقصید در بستر یک کامیون. بیمارستان و درمانگاه کارگران همچنین, El 19 گفت: برگزاری با علائم توصیه می شود اقدامات بهداشتی.

هیچ تایید موارد coronavirus گزارش شده بود در نیکاراگوئه که از روز شنبه با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

هنوز ارتگا مخالفان با انتقاد از “عشق” مارس. وزیر بهداشت سابق و سابق Sandinista چریکی مبارز ماریو سانچز دولت را متهم به “جنایی, بی مسئولیتی,” La Prensa روزنامه گزارش شده است.

___

آلمان را تا حدی نزدیک مرزهای خود با فرانسه, سویس, اتریش لوکزامبورگ و دانمارک به عنوان آن اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

وزیر کشور Horst Seehofer می گوید: چک جدید خواهد اثر را در ساعت 8 صبح روز شنبه. او می گوید افرادی که رفت و آمد در سراسر مرز به کار خواهد هنوز هم قادر به عبور به عنوان کالا.

Seehofer روز یکشنبه گفت که مردم “بدون دلیل معتبر برای سفر دیگر نمی خواهد اجازه ورود و ترک” آلمان است. او افزود که شهروندان آلمانی در کشورهای همسایه خواهد بود در اجازه.

آلمان تایید کرده بود تقریبا 4000 عفونت با این ویروس توسط شنبه. مقامات گزارش کرده اند 11 مرگ و میر.

آلمان همسایه شمالی دانمارک و همسایگان شرقی لهستان و جمهوری چک در حال حاضر بسته خود را به مرز در روزهای اخیر. آلمان همچنین دارای مرز هلند و بلژیک که تحت تاثیر قرار نمی.

ایرلند سفارش همه بارها و بارها به نزدیک به دو هفته است و اصرار مردم برای برگزاری خانه احزاب به جای.

کسانی که آخرین اقدامات این کشور در حال شکل گرفتن سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

دولت ایرلند روز یکشنبه گفت که “در حال حاضر تماس در تمام خانه های عمومی و بارها (از جمله هتل میله) به” حداقل تا مارس 29.

مقامات تصمیم پس از دو میخانه صنعت گروه “مشخص مشکل واقعی” در انجام دستورالعمل های اجتماعی فاصله در میخانه.

ایرلند گزارش دوم ویروس مرگ و 39 مورد جدید آوردن مجموع آن به 129 در روز شنبه.

یک مرد برداشته شده از یک سفر دریایی کارائیب تبدیل شده است اولین مرگ ناشی از COVID-19 در جزایر کیمن.

این مرد ظاهرا یک مسافر در همان کشتی کوستا Luminosa که تجربه دو دیگر موارد تایید شده از ویروس.

جزایر’ دولت می گوید که 68 سال سن بیمار و بستری شد به سلامت شهرستان در وضعیت بحرانی به صورت فوری قلبی درمان در فوریه. 29 زیر دو قلبی بازداشت. آزمون در طول درمان تایید کرد که او نیز تا به حال ویروس.

دو مسافر دیگر از کشتی 68 ساله, ایتالیایی, زن 70 ساله, شوهر گرفته شد به یک بیمارستان در پورتوریکو. آزمایشات تایید کرد که آنها تا به حال ویروس.

___

با وجود ایتالیا مستند فرانسیس دارای دو بازدید از کلیساها در رم به دعا برای پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سخنگوی واتیکان Matteo برونی گفت فرانسیس اول رفت و به سنت مری عمده کلیسای در روز یکشنبه. آن را در نزدیکی رم مرکزی ایستگاه قطار.

پس از آن پاپ راه می رفت همراه یک کشش از یک مرکزی رم خیابان به دیدار یکی دیگر از کلیسا. دوم کلیسا دارای یک صلیب عیسی که انجام شد در سال 1522 در صفوف به طوری که طاعون و سپس دچار رم خواهد رفت.

برونی می گوید پاپ دعا برای پایان دادن به این بیماری همه گیر و شفا از کسانی که بیمار هستند.

ایتالیایی ها cooped در خانه توسط فرمان دولت برای مبارزه با گسترش coronavirus. بیش از 24,700 مردم در این کشور تشخیص داده شده است با این بیماری و بیش از 1800 نفر کشته شده اند.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی ، اکثریت قریب به اتفاق افرادی که COVID-19 در عرض چند هفته بهبود می یابند.

__

این numbercases از COVID-19 در ایتالیا رسید بالاتر دوباره.

برخی از 3,590 بیشتر موارد از coronavirus گزارش شد در یک دوره 24 ساعته نزدیک به 100 بیش از این افزایش به عنوان روز قبل از. این عفونت های اضافی گزارش یکشنبه نمایندگی این کشور را بزرگترین روز به روز افزایش می دهد.

ایتالیا مدنی رئیس حفاظت آنجلو Borrelli اعلام آخرین تعداد موارد آوردن تعداد کل افراد مبتلا به کروناویروس جدید به 24,747. تعداد مرگ و میر افزایش یافته 368 به 1,809.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی ، اکثریت قریب به اتفاق افرادی که COVID-19 در عرض چند هفته بهبود می یابند.

ملی ایتالیا سلامت موسسه رئیس سیلویو Brusaferro گفت: معلوم نیست اگر ایتالیا در حال رسیدن به اوج خود و ممکن است شروع به دیدن تعداد موارد جدید کاهش است.

___

فروش بلیط سقوط به پایین ترین سطح در حداقل 20 سال در آمریکای شمالی سینما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به یکی از هالیوود بدترین آخر هفته را همیشه در دفتر جعبه را.

استودیو برآورد یکشنبه رسید نشان می دهد بالغ بر حدود 56 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا تئاتر.

با توجه به داده های شرکت کام اسکور جعبه دفتر درآمد نبوده است که پایین ترین سطح از سپتامبر 2000. در آن زمان $54.5 میلیون بلیط فروخته شد در یک آخر هفته ای آرام.

بیشتر مردم رفت و به فیلم های آخر هفته پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 حملات تروریستی در سال 2001.

دیزنی آخرین نسخه از پیکسار “به بعد” باقی مانده فیلم در گیشه با $10.5 میلیون دلار در آخر هفته دوم. مسیحی عاشقانه “من هنوز هم باور دارم” از Lionsgate آورده در $9.5 میلیون. سونی در comic-کتاب اقتباس “خون” با بازی وین دیزل, فروش حدود 9.3 میلیون نفر است.

همه کسانی که بالغ شد که مهمترین آنها کمتر از انتظارات.

___

ایتالیا با وزیر خارجه چین با ارسال 150 ریوی تنفس در حال حاضر و بیشتر بعد از آن برای کمک به درمان به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار در ایتالیا و مرکز اروپا coronavirus بیماری همه گیر.

وزیر امور خارجه Luigi Di Maio همچنین گفت: چین خواهد شد حمل و نقل 5 میلیون ماسک برای کارکنان پزشکی. یک روز پیش از آن بالا سلامت رسمی در سخت ضربه منطقه لمباردی شکایت علنی در مورد کیفیت ماسک که ایتالیا با دولت مرکزی در حال حمل به بیمارستان در منطقه تشبیه آنها به کاغذ توالت. لومباردی است 13,272 عفونت و 1,218 مرگ و میر به تنهایی.

چین که به نظر می رسد تبدیل شده اند گوشه ای خود را در آن COVID-19 شیوع نیز ارسال خدمه پزشکی برای کمک به ایتالیایی ها, Di Maio گفت.

___

ملت بیماری های عفونی متخصص می گوید او تلاش برای بدست آوردن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای جلوگیری از دست دادن.

Anthony Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: در ABC “این هفته” که او را “کار بر روی” گرفتن صدای شیپور به استقبال مردم از او در دیدار با آرنج ضربه به جای دست دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک خود توصیف germaphobe اجتناب handshakes قبل از پریدن به سیاست در سال 2015. رئیس جمهور گفت که او در حال حاضر با مشکل از دست دادن غریزی “عادت” از دست دادن.

رئیس سازمان جهانی بهداشت در عین حال می گوید که حتی برجستگی آرنج مردم را بیش از حد نزدیک به هم.

___

وال مارت بزرگترین خرده فروش و خصوصی کارفرما در ایالات متحده آمریکا است که محدود کردن فروشگاه ساعت در فروشگاههای جعبه بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان آن کوچکتر مواد غذایی مکان های برای کمک به اطمینان از کارگران قادر به انبار ملزومات مانند عفونی و کاغذ توالت.

شروع سه شنبه بیش از 4700 خارج شده و محله بازار مکان در ایالات متحده باز خواهد شد از ساعت 6 صبح تا 11 pm. تا اطلاع ثانوی. قبل از این اکثر supersized فروشگاه ها به طور معمول 24 ساعته باز است و برخی از محله فروشگاه های بیش از حد.

Dacona اسمیت مدیر عامل افسر گفت: “من فکر نمی کنم هیچ یک از ما شده است از طریق یک تجربه بود و ما همچنان سر در گم در چه مردم چه در فروشگاه و یا در زنجیره تامین انجام می دهند به مطمئن شوید که مشتریان را از آنچه آنها نیاز دارند”

لیست خرده فروشان فراتر از اپل اعلام کرد که آنها را به طور موقت نزدیک فروشگاه خود را به عنوان شیوع تشدید نگه می دارد در حال رشد است. آنها در حال حاضر شامل Urban Outfitters Everlane Patagonia نایک و Abercrombie & Fitch در.

___

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, در واکنش به اعلام حکومت نظامی در کشور همسایه Hoboken, New Jersey می گوید که یک مستند در دومین شهر نمی توان رد کرد.

“هر گزینه بر روی میز در یک بحران” از حزب دموکرات گفت: در سی ان ان.

همچنین در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: سپاه مهندسان ارتش باید بسیج با تجهیز امکانات مانند پایگاه های نظامی یا کالج خوابگاه به عنوان موقت مراکز پزشکی.

در قطعه نظر پنج شنبه در نیویورک تایمز کومو به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اجازه متحده به گسترش تست قابلیت تنظیم استانداردهای فدرال برای خاموش کردن تجارت و مدارس و بسیج نظامی برای تقویت درمان پزشکی قابلیت های.

او نوشت که “ایالات متحده نمی تواند بیشتر ساخت بیمارستان و به دست آوردن هواکش و یا تغییر امکانات به سرعت به اندازه کافی” اضافه کردن آنها نیاز به تخصص و تجهیزات ارتش سپاه.

__

آلمانی هواپیمایی لوفت هانزا قصد دارد بیش از یک دوجین ویژه پرواز از کارائیب و اسپانیا جزایر قناری را به بازگشت به آلمان بین از 3000 و 4000 vacationers رشته با محدودیت های مسافرتی.

لوفت هانزا روز یکشنبه گفت که تور و کروز شرکت خواسته بود این شرکت برای قرار دادن در پرواز. وجود خواهد داشت 15 ویژه پرواز در علاوه بر این به دو پرواز به طور منظم از جمهوری دومینیکن و باربادوس.

اولین کسانی بودند که انتظار می رسند یکشنبه در پرواز به فرانکفورت مونیخ, هامبورگ و برلین.

___

بلغارستان دولت اعلام کرده است مالی جایزه برای همه پزشکان درگیر در درمان coronavirus بیماران. 500 یورو ($543) پرداخت خواهد شد به هر پزشکی کارگر با حقوق خود را نخست وزیر Boyko Borissov روز یکشنبه گفت. بلغارستان در حال تجربه یک کمبود پزشکی کارگران پس از نقل مکان به غرب اروپا است.

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo شد و در حال آزمایش برای COVID-19 روز یکشنبه پس از حمل و نقل وزیر Budi Karya Sumadi آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مراکش به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی روز شنبه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. اعلام شدید حرکت برای شمال کشور آفریقایی است که به شدت متکی به گردشگری بین المللی به آن اقیانوس اطلس در سواحل کویر شهرها و کوه نشین.

مجارستان توانسته مرگ مرتبط coronavirus 75 ساله که در بیمارستان بستری شده بود با ذات الریه.

___

آمریکا مقامات دولتی مانند llinois رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر ناراحت هستند که فدرال عوامل ایجاد خطوط بزرگ و جمعیت در ایالات متحده فرودگاه به عنوان یک آمریکایی از بازگشت از تعطیلات در اروپا است. و او می گوید ایالات متحده در فرودگاه در حال رفتن به دیدن حتی بدتر از مشکلات است که در مقابل پنج شنبه به دلیل وجود دارد حتی بیشتر پروازهای بازگشت.

او می گوید ABC “این هفته” که دولت فدرال باید شناخته شده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “به سفارشات است که اروپا سفر به ایالات متحده بود قطع بود که هجوم مردم.”

پریتزکر گفت مقامات باید افزایش یافته و رسوم و گشت مرزی اعداد و پزشکی کارگران در فرودگاه ها مانند شیکاگو اهار اما “آنها نه از آن.” او گفت: بسته بندی جمعیت از مردم “دقیقا آنچه شما نمی خواهید در این بیماری همه گیر.”

او گفت: تنها ارتباطات او دریافت کرده بود یک تماس از یک کاخ سفید کارمند “که فریاد زد من” برای اشاره به مشکل به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر.

___

Alitalia ایتالیایی هواپیمایی است که هماهنگی با ایتالیا, وزارت امور خارجه به ترتیب به صورت ویژه پروازها به مقصد اجازه می دهد هزاران نفر از ایتالیایی ها برای بازگشت به ایتالیا.

شرکت هواپیمایی گفت: یکشنبه گفت که “آن را ادامه خواهد داد به کار نسبت به برخی از کشورها که دارای اعمال اقدامات محدود کننده در ایتالیایی شهروندان و مسافران شده اند در اروپا است.”

آن اشاره کرد که ویژه پرواز بود خروج یکشنبه شب به مالدیو. Alitalia ادامه خواهد داد به کار دو پرواز روزانه به نیویورک و لندن به اجازه ایتالیایی و خارجی “بسیاری از دانش آموزان در میان آنها” به بازگشت به خانه. آن را نیز به پرواز به میامی و بوئنوس آیرس تا مارس 17 و به بسیاری از نقاط دیگر از جمله در اروپا و شمال آفریقا دهلی نو و توکیو و ریو دو ژانیرو.

___

مقام ارشد حکومت در بیماری های عفونی می گوید او نگران خطرات بهداشتی از صف های طولانی و ازدحام در ایالات متحده فرودگاههای جدید کروناویروس محدودیت های مسافرتی.

Dr. Anthony Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: “فاکس نیوز روز شنبه” است که “ما می خواهم به دیدن جمعیت بود که” به عنوان یک آمریکایی و دیگر مسافران بازگشت از اروپا است. وی هدف از اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Fauci می گوید آن را قابل فهم با ممنوعیت سفر افراد بلافاصله احساس می کنید که آنها می خواهند به “سرپا ایستادن و به خانه” اما اگر شما یک شهروند آمریکایی شما می توانید “وجود دارد بدون نیاز به عجله برگشت.”

خسته مسافران از بازگشت به آمریکا در میان coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی شده اند استقبال صف های طولانی و hourslong منتظر مورد نیاز پزشکی نمایش در فرودگاه.

___

مقامات بهداشتی در اسپانیا می گویند مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به بیش از دو برابر در 24 ساعت, در حالی که مجموع عفونت با نزدیک شدن 8,000.

وزارت بهداشت و درمان گفت: اسپانیا به ثبت 288 مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر از 136 روز شنبه. اتحادیه اروپا ملت 7,753 عفونت از 5,700 در روز شنبه با حدود نیمی از آنها متمرکز در پایتخت مادرید.

پرش می آید یک روز پس از دولتی اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری و در زمان اقدامات فوق العاده به منظور محدود کردن جنبش به رفت و آمد به محل کار و کارهای لازم. آن را نیز بسته, رستوران ها, میله اکثر مغازه های خرده فروشی و کاهش حمل و نقل عمومی.

___

واتیکان می گوید تمام هفته دفاع مقدس مراسم برگزار خواهد شد بدون “حضور فیزیکی وفادار” از آنجا که از بهداشت و درمان اضطراری بیش از coronavirus.

واتیکان توییتی پنج شنبه با استناد به یک اطلاعیه دفتر پاپی خانواده گفت که تا آوریل 12, زمانی که یکشنبه عید پاک را جشن گرفتند در این سال تمام به طور کلی مخاطبان در روز چهارشنبه و همچنین پاپ فرانسیس هفتگی جمعه نماز ظهر را جاری می شود توسط واتیکان.

در میان محبوب هفته دفاع مقدس مراسم که جمعه خوب در راه صلیب torchlit صفوف در رم کولوسئوم.

هفته دفاع مقدس مراسم معمولا در قرعه کشی ده ها هزار نفر از مردم به رم اما با ایتالیا, اروپا مرکز COVID-19 شیوع گردشگری در این کشور از بین رفت.

___

برونئی به ایران را ممنوع شهروندان و ساکنان از سفر به خارج از کشور شروع دوشنبه در يک حرکت به ساقه بیشتر موارد COVID-19. کوچک نفت خیز اسلامی مشاهده شده است برخورد با 50 مورد در فقط یک هفته پس از آن خود را تایید اولین مورد در مارس 9. این شامل 10 مورد جدید گزارش شده در روز یکشنبه ،

___

بریتانیا بالا سلامت رسمی می گوید دولت قصد دارد به مجموعه ای از اورژانس قدرت این هفته برای مقابله با شیوع بیماری های ویروسی از جمله نیاز سالمندان به خود منزوی و ممنوعیت تجمع جرم.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: دولت در لایحه تخمگذاری آن اقدام اضطراری طرح خواهد بود پرده برداری کرد روز سه شنبه و پنج شنبه منتشر شده.

بریتانیا گرفته شده یک رویکرد متفاوت نیست و در عین حال به شدت محدود فعالیت های روزمره در همان راه دیگر کشورهای در سراسر اروپا انجام داده اند اما هنکاک نظرات پیشنهادی دولت آماده بود به تشدید تلاش های خود را. بریتانیا 1,140 تایید ویروس موارد و 21 مرگ و میر.

___

پاپ فرانسیس ستایش است مردم خود را برای ادامه تلاش ها برای کمک به آسیب پذیر جوامع از جمله فقیر و بی خانمان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فرانسیس دوم یکشنبه تحویل ظهر اظهارات و صحبت برکت از داخل پاپ کتابخانه به جای از یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر. او بعدها دست تکان داد و از پنجره داد و سکوت برکت بازوی خود اما این بار هیچ اعضای عمومی در مربع است.

___

ایتالیایی ها هستند که چپ و حتی بیشتر جدا یکشنبه در میان ملی مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

ایتالیا با وزیر حمل و نقل امضا فرمان شنبه ممنوعیت مسافران از کشتی به ساردینیا زیادی مدیترانه جزیره است.

ساردینیا فرماندار خواسته بود برای بان کی مون برای توقف مسافران از آوردن عفونت ممکن است از خشکی شبه جزیره. باری هنوز هم می تواند با کشتی به این جزیره است اما هر روز مردم باید اجازه ویژه از فرماندار به هاپ روی.

وزیر نیز ممنوع شبانه با قطار سفر, که در شمال مصرف شده بود برای رسیدن به خانه و خانواده در جنوب. ایتالیا بزرگترین شیوع در خارج از چین با 21,000 عفونت و 1,441 مرگ و میر.

___

اسپانیا از خواب بیدار شد به روز اول خود را در سراسر کشور قرنطینه در روز یکشنبه پس از آنکه دولت اعلام کرد یک هفته دو حالت اضطراری.

دولت تحمیل اقدامات خاص از جمله حبس از مردم به خانه های خود را مگر اینکه برای خرید مواد غذایی و پزشکی و از کار و برای پاسخگویی به نیازهای اساسی دیگر.

رستوران ها و هتل ها و بسته های حمل و نقل عمومی کاهش می یابد.

در بارسلونا افرادی که جرأت را در خیابان های آرام برای خرید نان در یک نانوایی تشکیل صف های طولانی با یک متر (حدود سه فوت) در بین هر فرد به عنوان توصیه شده توسط مقامات برای کاهش خطر سرایت. پلیس گشت پارک و گفت: افرادی که نبودند گرفتن سگ خود را در یک پیاده روی سریع به خانه بروم.

وضعیت اضطراری اعلام شده توسط دولت از پدرو سانچز شامل موقت تمرکز اسپانیا در سیستم مراقبت های بهداشتی است که اجرا شده توسط مقامات منطقه ای است.

___

سنگاپور اعلام کرده است که تمام ورود مسافران از کشورهای جنوب شرق آسیا و ژاپن و سوئیس و انگلستان و یا با یک سفر سابقه به این کشورها ظرف 14 روز پس از ورود را به خود منزوی تحت جدید تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

وزارت بهداشت و درمان گفت: این اقدام شروع یکشنبه نیز اعمال می شود به سنگاپور ساکنان. جنوب شرق آسیا بازدید کنندگان نیز ملزم به ارائه اطلاعات در مورد سلامت خود را برای تایید قبل از سفر خود را گفت.

دولت شهر است که ثبت 212 ویروس موارد در حال حاضر توقیف شده بازدید کنندگان از چین, ایران, ایتالیا, فرانسه, آلمان, کره جنوبی و اسپانیا. اندازه گیری های جدید را اعمال نمی شود به دریا و زمین گذرگاه با مالزی به دلیل بالا اینتر-وابستگی بین همسایگان.

___

اتریش بیشتر سفت محدودیت در زندگی عمومی بسته شدن رستوران ها و امکانات ورزشی و توقف پروازها به تعدادی از کشورها در تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

صدراعظم Sebastian Kurz اعلام کرد که اقدامات جدید در یک جلسه مجلس در روز یکشنبه. اتریش مطبوعاتی آژانس گزارش داد که او اعلام کرد پرواز ممنوع برای, انگلیس, اوکراین و روسیه است.

رستوران در حال حاضر به طور کامل شروع در روز سه شنبه.

اتریش تایید کرده است 758 موارد جدید کروناویروس از جمله یک مرگ.

___

مسافران بازگشت به آمریکا از اروپا شده اند با استقبال hourslong منتظر مورد نیاز پزشکی نمایش در فرودگاه.

در حالی که شهروندان آمریکایی دارندگان کارت سبز و برخی دیگر مجاز به بازگشت به ایالات متحده به دلیل جدید اروپا, سفر, محدودیت های آنها در حال قریب به 13 متحده فرودگاه که در آن آنها به نمایش های بهداشتی و قرنطینه سفارشات.

وزیر چاد گرگ می گوید: وزارت امنیت داخلی ایالات متحده در تلاش است برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت و کار با شرکت های هواپیمایی به منظور تسریع در روند.

فیلم ها و عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد که بسته بندی شده, خطوط پیچ در پیچ از بازگشت مسافران است. در توییتر مانند فرودگاه دالاس/فورت ورث و شیکاگو اهار اذعان به تاخیر می اندازد و از او پرسید برای صبر و شکیبایی است. اما سیاستمداران محلی خشم بودند.

___

کره جنوبی رئیس جمهور اعلام کرده است در جنوب شرقی بخش هایی از این کشور ضربه سخت شیوع کروناویروس به عنوان “ویژه حوادث مناطق” لقبی است که باعث می شود ساکنان وجود دارد واجد شرایط برای کمک های اضطراری مزایای مالیاتی و دیگر پشتیبانی مالی دولت.

به Daegu شهر و برخی از مناطق در جنوب شرقی Gyeongsang استان اعلام شد فاجعه مناطق. این اولین بار است که کره جنوبی اعلام کرده است در هر منطقه یک ویژه منطقه فاجعه به علت یک بیماری عفونی.

کره جنوبی است که تا کنون گزارش شده 8,162 coronavirus موارد و 72 مرگ و میر.

___

استرالیا نخست وزیر می گوید: همه مسافران پس از رسیدن در این کشور را به خود منزوی برای 14 روز را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

نخست وزیر اسکات موریسون از اعلام روز شنبه گفت در سیدنی که اقدامات نامحدود و بررسی خواهد شد به صورت دوره ای.

موریسون نیز ممنوع تمام کشتی های کروز از docking در استرالیا پورت برای حداقل 30 روز. اقدامات شبیه به آنچه در نیوزیلند در روز شنبه اعلام کرد.

___

فقط در سراسر رودخانه هادسون از شهر نیویورک و نیوجرسی شهر تحمیل حکومت نظامی در ساکنان در میان شیوع ویروس.

هابوکن ساکنان باید اقامت در خانه های خود را از 10 شب تا 5 صبح آغاز و تا روز دوشنبه روزانه یک حکومت نظامی است که در میان اولین و گسترده از جمله اقدامات انجام شده در ایالات متحده آمریکا

شهردار راوی S. Bhalla اعلام کرد شنبه شب که استثنا خواهد بود ساخته شده برای شرایط اضطراری و مورد نیاز مردم به کار می کنند. او همچنین گفت کافه ها و رستوران ها تنها می تواند ارائه takeout و خدمات تحویل.

New Jersey 69 ویروس موارد در سطح ایالت و دو ویروس های مربوط به مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de