آخرین: کره جنوبی سر به نظر سنجی در میان coronavirus

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—مغلوب ساختن پیشی جستن توقف ما پرداخت به سازمان بهداشت جهانی است.

—پاپ دعا برای نیویورکی برخورد با ویروس.

— نیویورک رژیم صهیونیستی است. Cuomo: ما یک رئیس جمهور و نه یک پادشاه.’

___

سئول کره جنوبی — با پوشیدن ماسک و به آرامی در حال حرکت بین خطوط ضبط بر روی زمین میلیون ها نفر از کره جنوبی رفتند به مراکز رای دهی در روز شنبه برای انتخاب نمایندگان مجلس در میان سایه گسترش coronavirus.

ملی انتخابات پارلمانی روز چهارشنبه شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک midterm رفراندوم برای لیبرال جمهور مون جائه در که وارد سال آخر ترم دست و پنجه نرم کردن با یک تاریخی بحران بهداشت عمومی است که بیمار بیش از 10,500 مردم در حالی که رها کردن عظیم اقتصادی شوک.

صف های طولانی که snaked در اطراف ادارات دولتی و مدارس در سراسر کشور که به دنبال رکورد بالا مشارکت در رای گیری اولیه برگزار شده در روز جمعه و شنبه به نظر می رسید به نادیده گرفتن انتظارات برای پایین رای دهندگان.

کارشناسان قبلا پیش بینی میزان مشارکت حدود 50 درصد و یا حتی کوچکتر به عنوان کشور در میانه مبارزات انتخاباتی فعال برای به حداقل رساندن تماس های اجتماعی به سرعت عفونت از جمله بستن مدارس ممنوعیت تظاهرات و محدود کردن اجتماعات کلیسا در تعطیلات آخر هفته.

رای دهندگان خواسته شد به پوشیدن ماسک صورت ایستاده و حداقل یک متر (3 فوت) از هم جدا در حالی که انتظار در خط یک فاصله مشخص شده توسط نوار مجرای و یا برچسب.

نظرسنجی کارگران نیز نقاب, بررسی درجه حرارت در دروازه و whisked رای دهندگان برگزاری نمایشگاه تب یا ورود بدون ماسک به مناطق جداگانه برای رای دادن.

همه رای دهندگان خواسته شد به شستن دست های خود را با مطابق با اصول بهداشتی ژل و دست یکبار مصرف پلاستیکی, دستکش, قبل از ورود به غرفه به پای صندوق های رأی رفتند.

دولت نیز آماده یک فرآیند رای گیری برای هزاران نفر از شهروندان تحت self-قرنطینه خواهد شد که همراهی با خدمتگزاران و یا نظارت از طریق ضمیمه برنامه بر روی تلفن های خود را به طوری که مقامات می تواند هشدار پلیس اگر آنها در اطراف سرگردان شوم یا نمی بازگشت به خانه در زمان.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید که توقف کمک مالی ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی در انتظار یک نقد و بررسی از آن هشدار در مورد کوروناویروس و چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: شیوع می توانست موجود در آن منبع و امان زندگی تا به حال U. N. آژانس بهداشت انجام یک کار بهتر بررسی گزارش های رسیده از چین است.

رئیس جمهور می گوید جهان وابسته به سازمان بهداشت جهانی برای کار با کشورهای به مطمئن شوید که اطلاعات دقیق در مورد سلامت تهدیدات مشترک هستند در موقع.

تهمت ادعای این سازمان موفق به انجام آن “اساسی وظیفه” و باید پاسخگو باشند.

اما تهمت می گوید: آمریکا همچنان برای تعامل با این سازمان را در دستیابی به آنچه که او خواستار اصلاحات معنی دار.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است, جدید مشارکت بخش دولتی و خصوصی با هدف ساخت به عنوان بسیاری از 60,000 فن های موجود به بیماران در coronavirus نقاط داغ.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مشارکت اجازه خواهد داد که بیمارستان ها به قرض دادن استفاده نشده هواکش به بیمارستان های دیگر با بیشتر نیاز دارید. او می گوید که بیش از 20 کشور بزرگترین سیستم های بهداشتی باید متعهد به قرض دادن بیش از 4000 هواکش که در آن مورد نیاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملحق شد توسط مدیران از چندین سیستم های سلامت در سراسر کشور به مشتری جلب کردن برنامه های جدید در یک نشست خبری در کاخ سفید است.

فرمانداران ابراز نگرانی در مورد در دسترس بودن فن های خود را به عنوان کشورهای با تجربه خروش در بیماران بدحال. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: برخی از فرمانداران خواسته شده به مراتب بیشتر از آنچه که آنها در نهایت مورد نیاز است. او همچنین ادعا میکند که دولت فدرال هوشمندانه جیره بندی هواکش و که وجود دارد در حال حاضر حدود 10000 فن در فدرال ذخایر باید آنها را مورد نیاز است.

___

SALEM, سنگ. — اورگان دولتی کیت براون خواسته در یک کنفرانس خبری گفت که او چه فکر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او “کل سازمان” به منظور متحده برای باز کردن اقتصاد خود گفت: از آن شده است ایالات متحده در خط مقدم مبارزه با COVID-19 pandemic: پرداختن به نیازهای در اطراف تجهیزات حفاظت شخصی, تست ظرفیت و تخت بیمارستان با ظرفیت.

“فرمانداران نیز مردمی که تا به حال به را بسیار دشوار و سخت گیری به شاتر بخش از اقتصاد ما” براون گفت. “و من فکر می کنم این واقعا مهم است که کسانی از ما که در حال co-واقع در منطقه ای که ما با هم کار کنند که ما تلاش های ما به عنوان ما به این کار سخت از بازگشایی اقتصاد ما.”

مسطح از تعداد coronavirus موارد در اورگان باید باقی بماند حداقل تا اواسط ماه مه اما مدل سازی نشان می دهد که انتظار چه چیزی را فراتر از آن پس از آن نامشخص است و آن را خیلی زود به بگویید که اقامت-صفحه اصلی محدودیت می تواند آرام, مقامات گفت.

___

نیویورک — فرانسیس نگه داشتن نیویورک در نماز خود را به عنوان شهر هایش با کروناویروس بحران است.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک نیویورک گفت: پاپ به نام کاردینال تیموتی دولان از واتیکان به بیان عشق و نگرانی برای شهرستان و سخت ضربه بخش کوئینز و بروکلین که در آن دو کشیش فوت کرده اند این بیماری است.

دولان گفت: پاپ به او گفت نیویورکی “در نماز خود را در یک راه خاص در این زمان” و از او خواست به رله خود را “عبادت بهترین آرزوها برای بیمار, پزشکان, پرستاران, EMT های پزشکی حرفه ای و مراقبان که در حال رسیدگی به آنها ما رهبران مدنی به عنوان به خوبی به عنوان ما کشیش مذهبی و ذخیره کردن مردم است.”

پاپ فرانسیس در بازدید از شهر نیویورک در سال 2015 پرداختن به سازمان ملل متحد راهپیمایی از طریق پارک مرکزی و جشن دسته جمعی در Madison Square Garden.

___

NEW ORLEANS — شهردار LaToya Cantrell گفت: عمده New Orleans فصل بهار و تابستان جشنواره که در حال حاضر به تعویق افتاده است بعد از این سال ها به دلیل ویروس باید برگزار نمی شود در سال 2020 است.

“توصیه من این است که مطلقا هیچ رویداد بزرگ مانند فرانسه چهارم جشنواره, جشنواره جاز حتی اصل” Cantrell گفت.

Cantrell گفت که او تا به حال شروع به صحبت با برگزارکنندگان در مورد تاخیر بیشتر. او را متوقف کوتاه خواستار تاخیر در فوتبال حرفه ای نجومی.

“NFL است که مبارزه با آن در حال حاضر” Cantrell گفت. او گفت: او نه در مورد فصل با NFL مقامات یا New Orleans Saints صاحب گیل بنسون.

___

شیکاگو — مقامات می گویند ده ها تن از کودکان مهاجر زندگی در سه منطقه شیکاگو پناهگاه آزمایش مثبت برای COVID-19 و تعداد افزایش می دهد به عنوان نتایج آزمون آمده است.

شیکاگو تریبیون گزارش 37 69 کودکان که همه زیر 18 سال, مثبت هستند. Heartland مقامات می گویند کودکان پیش آگهی است “بسیار خوب” و کارکنان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

شیکاگو-بر اساس Heartland داد اجرا می شود پناهگاه که در آن کودکان در بازداشت از اداره فدرال پناهندگان در حال انتظار منتشر خواهد شد به یکی از بستگان یا قیم قانونی.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد فرستاده کلمبیا می گوید: سابق مجاهدين در حال حاضر ساخت ماسک صورت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس اما COVID-19 متوقف نشده خشونت علیه رهبران اجتماعی بشر حقوق مدافعان و مبارزان با وجود سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دهید.

کارلوس رویز Massieu گفت: شورای امنیت سازمان ملل که سه تن از رهبران اجتماعی و سه سابق مبارزان کشته شدند در هفته های اخیر, آوردن تعداد کل سابق مجاهدين کشته ها از دولت امضا توافقنامه صلح با کلمبیا اصلی شورشیان گروه فارک در سال 2016 به 195.

در پاسخ به دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ فراخوان جهانی آتش بس برای مقابله با COVID-19 U. N. ایران گفت: ملی ارتش آزادیبخش شناخته شده توسط آن مخفف اسپانیایی ELN که یکی از کلمبیا تاریخ و زمان آخرین باقی مانده گروه های شورشی اعلام کرد یک ماه یک جانبه آتش بس در ماه آوریل است.

اما رویز Massieu گفت: “مسلح ادامه درگیری ها بین گروه های مسلح غیر قانونی در چندین بخش است.”

___

BATON ROUGE, La. — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز هل دادن به عقب لوئیزیانا ریاست جمهوری اولیه دوباره به دلیل coronavirus این زمان به 11 جولای. دولت رئیس انتخابات افسر است درخواست نمایندگان مجلس برای گسترش پست الکترونیکی-در انتخابات و رای گیری اولیه.

اولیه در اصل برنامه ریزی شده بود برای مارس 4. ادواردز یک دموکرات است و تاخیر در انتخابات دو بار به درخواست جمهوری خواه وزیر امور خارجه Kyle Ardoin به عنوان لوئیزیانا همچنان دست به گریبان با شیوع ویروس است که ضربه زدن به دولت به خصوص سخت است.

در ماه گذشته بیش از یک دوجین متحده به تعویق افتاد مقدماتی خود را به آنها زمان برای تنظیم و برنامه ریزی.

Ardoin همچنین درخواست نمایندگان مجلس برای تایید روش اورژانس برای انتخابات. وزیر امور خارجه می خواهد به گسترش اولیه رای گیری از یک هفته تا دو هفته اجازه می دهد پست الکترونیکی-در رای گیری برای بیشتر مردم و تغییر برخی از حوزه مکان.

___

ریو دو ژانیرو ریو دو ژانیرو از رژیم صهیونیستی است. Wilson Witzel می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید پس از یک ماه از هل دادن برای سلول اقدامات در دولت برزیل.

در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر رسمی Witzel می گوید که او تجربه کرده است و تب و گلو درد پس از جمعه. خود را مثبت نتایج آزمون آمد در روز سه شنبه او می گوید:, و اضافه کرد که او احساس می کند خوب است.

“من ادامه خواهد داد تا کار,” او می گوید. “من درخواست یک بار دیگر که شما در خانه بمانند. این بیماری به عنوان شما می توانید همه درک نمی کند را انتخاب کنید و سرایت سریع است.”

Witzel, 52, شده است, یکی از برزیل مهمترین طرفداران خود قرنطینه و در ماه گذشته او در اعمال محدودیت در کسب و کار حمل و نقل و تجمعات شامل گسترش COVID-19. در این هفته او تمدید خاموش کردن اقدامات از طریق پایان ماه.

که موضع قرار داده و او را در تقابل با رئیس جمهور Jair Bolsonaro که بازی کردن به شدت از این ویروس است که تا کنون به کشته شدن بیش از 1500 نفر در امریکا بزرگترین کشور.

___

NASHVILLE, Tenn. — تنسی اصلاحات مقامات به دنبال به اینکه برای تست همه دولت زندانیان جدید کروناویروس پس از تست مثبت باید دوباره برای کارکنان و زندانیان یک گروه از اصلاح سخنگوی گفت.

روز جمعه وزارت توده آزمایش 1,145 کارگران در شمال غربی تادیبی پیچیده و Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده, پیدا کردن که 13 گروه کارکنان و شش قرارداد کارگران آزمایش مثبت پس از نشان دادن هیچ نشانه ای در زمان تست. گسترده تست آمد و در واکنش به شش کارگران قبلا تست مثبت در امکانات.

گروه وب سایت می گوید: پنج زندانی باید آزمایش مثبت از جمله موارد تایید شده در خانه ترنر مرکز تادیبی و Turney مرکز مجتمع صنعتی. از شنبه فقط 55 دولت زندانی شده بود آزمایش بخش گفت.

___

تورنتو — تمام غیر ضروری کسب و کار در کانادا و پرجمعیت ترین استان بسته خواهد شد حداقل تا مارس 12 و بعد از انتاریو تمدید آن وضعیت اضطراری برای یکی دیگر از 28 روز.

انتاریو برتر داگ فورد همچنین می گوید انتاریو مدارس را نمی خواهد دوباره باز در مارس 4. فورد می گوید آن است که بیش از حد به زودی برای استراحت اقدامات به عنوان استان همچنان به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

___

واشنگتن — ایالات متحده منتشر کرده است نزدیک به 700 نفر از بازداشت مهاجرت در سراسر کشور نگرانی در مورد گسترش جدید کروناویروس.

اقدام معاون امنیت داخلی مدیر کن Cuccinelli می گوید: 693 افرادی که واجد شرایط تلقی برای آزادی افرادی که در نظر گرفته شده پزشکی در معرض این ویروس هستند و در نظر گرفته و به تهدیدی امنیتی یا پرواز خطر اگر آمریکا به دنبال آنها را به زندان بعد.

Cuccinelli به خبرنگاران گفت: روز شنبه که ایالات متحده مهاجرت و گمرک به نمایش در آمد زندانیان برای خطرات مانند سن بارداری و یا شرایط بهداشتی اساسی.

یخ می گوید: 77 زندانیان آزمایش مثبت در بازداشتگاه در سراسر کشور است. فعالان را تحت فشار قرار دادند به طور قابل توجهی بیشتر منتشر شده با توجه به خطر بالقوه ای برای مردم برگزار شد در محله های نزدیک.

___

TIRANA, Albania — پس از دو هفته تقریبا کل مستند آلبانی اجازه خواهد داد که ساکنان آن را که باقی مانده اند در خارج از کشور برای بازگشت به پرواز از محلی هواپیمایی.

وزیر حمل و نقل بلیندا Balluku می گوید با شروع از شنبه هوا آلبانی هواپیمایی خواهد شروع به بازگشت به خانه آلبانی در سراسر اروپا است.

شهروندان خارجی که باقی مانده اند در این کشور نیز ممکن است استفاده از آن را به پرواز دور.

وزیر گفت: تازه واردان اول باید به توافق برسند که پس از فرود آنها را تحت قرنطینه برای 14 روز اسکان در هتل ها به آنها پرداخت خود را دارند.

___

پاریس — وزیر خارجه فرانسه احضار, چین سفیر فرانسه به بیان خود “روشن مخالفت” از نظرات اخیر بیش از چگونه فرانسه در برخورد با کروناویروس بحران است.

در بیانیه روز شنبه, Jean-Yves Le Drian گفت: بعضی سخنان از مقامات چینی بودند و نه در خط با ارتباط “اعتماد و دوستی” بین رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و رئیس جمهور چین.

یک بیانیه در فرانسه منتشر شد یکشنبه در وب سایت چین سفارت فرانسه در آشکار پاسخ به انتقاد از رسانه های غربی و کارشناسان و سیاستمداران بیش از چین را از دست داده و از شیوع ویروس.

این بیانیه ارائه شده به عنوان نوشته شده توسط ناشناس چینی دیپلمات در پاریس به ویژه اعلام کرد که مراقبان در خانه های پرستاری “در مجموع خالی از اجازه دادن به ساکنان خود را در حال مرگ از گرسنگی و بیماری است.”

همچنین با انتقاد از اخراج کاپیتان آمریکا coronavirus آلوده به ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت.

___

آنکارا — ترکیه, وزیر بهداشت گزارش کرده 107 COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات به 1,404.

Fahrettin Koca همچنین به خبرنگاران گفت که تعداد زیادی از عفونت ها در این کشور افزایش یافته 4,062 هل دادن تعداد موارد تایید شده به 65,111.

حداقل 4,799 بیماران بهبود یافته اند, او گفت:.

Koca گفت: ميزان عفونت در ترکیه رو به کاهش است و این کشور می تواند رسیدن به یک قله در هفته های آینده. اما او اصرار داشت فیزیکی فاصله تلاش ها باید حفظ شود.

“من معتقدم که ما را در رسیدن به قله در یک یا دو هفته از مواردی است که موج جدید” Koca گفت.

___

رم — پلیس جستجو ایتالیا بزرگترین خانه سالمندان که در آن 143 نفر گزارش شده بود در ماه گذشته به عنوان چند تحقیقات جنایی لگد به دنده بیش اتهام سهل انگاری و قتل در سالمندان امکانات در coronavirus بیماری همه گیر.

RAI تلویزیون دولتی مالی گفت: پلیس کشف و ضبط بالینی فایل ها و اسناد دیگر از 1000 تخت پیو Albergho Trivulzio تسهیلات در میلان.

دادستان تحقیقات زیر شکایت از کارکنان که مدیریت ممنوع پزشکان و پرستاران از پوشیدن ماسک محافظ برای ترس از ساکنان هشدار دهنده. تسهیلات اصرار آن را دنبال کرد همه پروتکل های امنیتی و می گوید آن است که با این تحقیقات همکاری.

منطقه لمباردی راه اندازی کرده است یک کمیسیون مستقل برای بررسی خانه سالمندان مرگ و میر — بسیاری از آنها uncounted در مقام عوارض زیرا آنها هرگز آزمایش COVID-19.

موسسه ملی بهداشت نیز آغاز شده است یک نظرسنجی در خانه سالمندان مرگ و میر.

___

آتلانتا — بین 10 ٪ و 20 ٪ از ایالات متحده coronavirus موارد مراقبت های بهداشتی کارگران و اگر آنها تمایل به بستری در نرخ پایین تر از بیماران دیگر مقامات بهداشتی گزارش روز سه شنبه.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش اول ملی اطلاعات در مورد چگونه این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی. کارکنان پزشکی نیز ضربه سخت شده در کشورهای دیگر: گزارش های رسانه ها گفت: حدود 10 درصد از موارد در ایتالیا و اسپانیا بودند کارکنان مراقبت های بهداشتی.

داده ها مهم است که اطلاعات جدید اما نه لزوما شگفت آور, دکتر گفت: آن Schuchat که در حال اجرا است ایالات متحده در آژانس در واکنش به شیوع.

در مقایسه با ایالات متحده موارد به طور کلی بزرگتر نسبت تشخیص داده مراقبت های بهداشتی کارگران بودند سفید و جوان و یا میانسال بزرگسالان است. که سازگار با جمعیتی که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی محققان گفتند.

___

پاریس — COVID-19 کشته در فرانسه افزایش یافته است به 15,729 به عنوان گسترش coronavirus در کشور به نظر می رسد با ثبات.

ملی سلامت رئیس سازمان جروم Salomon می گوید فرانسه ثبت نام 762 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

تعداد افراد بستری شده در یک بیمارستان هر روز در حال کاهش و تعداد COVID-19 بیماران در بخش های مراقبت ويژه کمی کاهش یافته و برای ششمین راست, بعد, او می گوید.

بیش از 6,700 بیماران هنوز در بخش مراقبت.

فرانسه نیز گذشت 100000 نفر تست مثبت برای این ویروس پس از وقوع شروع یک روز پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد این مستند در کشور تمدید خواهد شد تا زمانی که ممکن است 11.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de