آخرین: کره جنوبی را افزایش می دهد تست از تازه واردان

Category: توین سیتی No comments

توسط آسوشیتد پرس

سئول کره جنوبی (AP) — آخرین به کروناویروس همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 336.000 در مردم و کشته شدن بیش از 14,600. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 98,300 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— کره جنوبی تست مسافران از اروپا برای جلوگیری از بیماری از دوباره وارد کنید.

— خطوط هوایی سنگاپور برش 96 درصد از ظرفیت خود را از طریق مه.

— جنبش محدود در حال حاضر مجاز در شهر ووهان.

— کانادا خواستار المپیک تعویق نمی خواهد ارسال تیم در این تابستان.

___

کره جنوبی می گوید این آزمایش بیش از 1,440 مسافران پس از رسیدن از اروپا برای coronavirus به عنوان کشور تدابیر کنترل مرز برای جلوگیری از بیماری از re-entering از غرب است.

دفتر نخست وزیر چانگ Se-kyun روز دوشنبه گفت: 152 از مسافران که وارد روز یکشنبه مورد آزمایش قرار گرفتند در فرودگاه انزوا امکانات پس از برگزاری نمایشگاه تب و یا علائم تنفسی.

این دفتر می گوید: دیگر 1,290 مسافران گرفته شد به یک کارمند مرکز آموزش از SK گروه کسب و کار در اینچئون و که شش نفر از آنها را که تا کنون فرستاده شده به خانه پس از تست منفی است.

کره جنوبی شروع به تست همه مسافران پس از رسیدن از اروپا در روز یکشنبه و اجرای 14 روز قرنطينه در کره جنوبی اتباع ورود از اروپا و خارجی از ورود به کشور از اروپا در دراز مدت اقامت ویزا.

چانگ می گوید دولت او نیز با توجه به گسترش اقدامات لازم برای ورود مسافران از شمال امریکا است.

___

سنگاپور — سنگاپور هواپیمایی به ایران را قطع 96 درصد از ظرفیت خود را تا پایان مارس به عنوان مسافرت های بین المللی ضربه محکم کردن از کنترل مرز به نبرد COVID-19.

شرکت هواپیمایی می گوید: آن را زمین 138 هواپیما از کل ناوگان 147 در بزرگترین چالش آن تا به حال مواجه شده است. آن را می گوید آن کم هزینه واحد لیز خوردن نیز به حالت تعلیق در بسیاری از شبکه ارتینگ 47 از ناوگان خود را از 49 هواپیما.

حرکت در آمد که در سنگاپور اعلام کرد آن را به طور کامل تعطیل مرزهای خود را به تمام مسافران از روز سه شنبه در يک حرکت به سرعت گسترش ویروس. شهر دولت ثبت 455 موارد با مرگ و میر.

خطوط هوایی سنگاپور در بیانیه ای گفت شنبه که معلوم نیست زمانی که آن را می توانید رزومه عادی خدمات. آن گفت این است که در نظر گرفتن مراحل ساخت تا نقدینگی خود را در حالی که کاهش هزینه های عملیاتی و هزینه های سرمایه. آن را نیز در مذاکرات به تاخیر تحویل و پرداخت هواپیماهای جدید است.

___

هونولولو — کشتی کروز که تا به حال به قطع آن سفر به دلیل coronavirus و مشکلات مکانیکی لنگر انداخت یکشنبه در هونولولو بندر.

نروژی جواهر که انجام شده حدود 2000 مسافر از منوی view در اواخر بعد از ظهر Honolulu Star-Advertiser گزارش شده است.

کشتی با مشکلات آن نیروی محرکه خواهد بود که در تعمیر بندر هونولولو هاوایی بخش حمل و نقل گفت. تعمیرات به کشتی باید بدون مسافر روی این بخش اضافه شده است.

“یک برنامه ریزی دقیق در حال توسعه با نروژی کروز خط نگه می دارد که مسافران جدا شده برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل فشار در هاوایی منابع, در حالی که همچنین پرداختن به رفاه خط کروز مسافران که در دریا برای یک زمان بسیار طولانی” گفت: جید Butay مدیر هاوایی بخش حمل و نقل است.

کشتی مجبور به قطع آن 23 روز کروز استرالیا و آفریقای جنوبی به دلیل بسیاری از پورت ها بسته شد با توجه به coronavirus, کشتی, صاحب, نروژی کروز خط در بیانیه ای گفت. مسافران آخرین متحرك در فیجی در مارس 11, حمل و نقل, اداره گفت.

پرواز چارتر مرتب شده اند برای مسافران کشتی در روز دوشنبه و سه شنبه از هونولولو به لس آنجلس; سیدنی; لندن; Vancouver, British Columbia; و فرانکفورت آلمان ،

___

کلمبو — سریلانکا پلیس گفت: آنها در بازداشت 1,589 مردم و کشف و ضبط صدها نفر از وسایل نقلیه برای عبور سه روز مقررات منع رفت و آمد که تحمیل شده به عنوان بخشی از اقدامات سختگیرانه طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

سازمان های اجرای قانون شده اند به شدت به اجرای مقررات منع رفت و آمد به اقیانوس هند کشور جزیره ای است در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس که تا کنون آلوده 82, مردم, اکثریت آن را بازگشت به تازگی از ایتالیا.

روز دوشنبه پلیس گفت: 1,589 افراد دستگیر و بازداشت شده توسط پلیس در حین گشت زنی به اطمینان حاصل شود که مردم به ماندن در خانه های خود. برخی از متهمان دستگیر شده بودند برای boozing در اماکن عمومی برخی از آنها ولگردی در خیابان ها بودند و برخی رانندگی در طول حکومت نظامی. پلیس همچنین از کشف و ضبط 362 وسایل نقلیه است که در آن مردم سفر در طول حکومت نظامی ساعت.

جزیره گسترده حکومت نظامی بود که در اعمال روز جمعه برداشته شد برای چند خانه در برخی از مناطق در روز دوشنبه در حالی که در بخش های دیگر حکومت نظامی ادامه خواهد داد و تا سه شنبه.

دولت می گوید 3,458 افرادی که به تازگی از ایتالیا و کره جنوبی و بریتانیا و هند برگزار شد در 45 قرنطینه مراکز در سراسر کشور است.

___

پکن — مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع ویروس پدید آمده است و در حال حاضر اجازه می دهد برای محدود جنبش در داخل و بیرون به آن ماه بلند مستند به تدریج برطرف.

شهرداری از دولت گفت: در یک روز شنبه که متوجه ساکنان که سلامت طبقه بندی شده به عنوان “سبز” در پایگاه داده های الکترونیکی را مجاز به ترک مناطق مسکونی در صورتی که اثبات که آنها در حال بازگشت به کار.

حمل و نقل عمومی است که در حال احیا در حالی که پست های بازرسی بین مناطق مختلف در حال برچیده شد.

افرادی که می خواهند به ترک ووهان برای سایر نقاط استان هوبئی — اما نه فراتر از آن اعمال می شود به انجام این کار با مدارک پزشکی از جمله نتایج حاصل از یک COVID-19 تست.

ووهان است که به صورت فله از چین بیش از 81,000 ویروس موارد است. اولین عفونت گزارش شده است وجود دارد, و آن را نیز برای اولین بار در شهرستان را قفل شده است.

___

نیویورک — New York City بیمارستان فقط 10 روز از در حال اجرا از “واقعا پایه لوازم” شهردار, بیل د Blasio گفت: اواخر یکشنبه.

“اگر ما نمی تواند تجهیزات ما به معنای واقعی کلمه در حال رفتن به از دست دادن زندگی” د Blasio سی ان ان گفت.

د Blasio نامیده است بر دولت فدرال به افزایش این شهر به سرعت رو به کاهش عرضه تجهیزات حفاظتی. این شهر همچنین چهره های بالقوه مرگبار کمبود هواکش برای درمان کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز هشدار داد از بدتر شدن کمبود و گفت آنها خواسته شد تا نسبت به استفاده مجدد و جیره یکبار مصرف ماسک و دستکش.

شهر نیویورک بیمارستان درهم یکشنبه به جای جدید تورم از بیماران اختصاص جدید COVID-19 بال در امکانات است. آن باقی مانده است “بسیار شلوغ” در Northwell بيمارستان سخنگوی اضافه کرد: خود را به واحد مراقبت های ویژه پر شد ،

“تعدادی از بیمارستان ها گزارش داده اند که آنها در حال غرق شدن گفت:” یونس آلن سخنگوی بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز.

___

تورنتو — کانادا می گوید: آن را نمی خواهد شرکت در بازی های المپیک در تابستان امسال خواستار به تعویق افتادن برای یک سال.

کانادا کمیته ملی المپیک با ارسال بیانیه ای یکشنبه شب گفت: این امتناع از ارسال تیم به توکیو مگر اینکه بازی که در حال برنامه ریزی برای شروع در تاریخ 24 ژوئیه در حال تحت فشار قرار دادند پشت با 12 ماه.

COC بیانیه می آید در میان انتقاد از کمیته بین المللی المپیک در پاسخ به این COVID-19 بیماری همه گیر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی خطوط هوایی کم هزینه Eastar جت به ایران را تعطیل و همه پرواز تبدیل شدن به اولین کره جنوبی حامل به انجام این کار در میان یک کاهش شدید در طول سفر جهانی coronavirus بحران است.

این شرکت در روز دوشنبه گفت: آن را به طور موقت به حالت تعلیق در آن پروازهای داخلی از روز سه شنبه تا 25 آوریل به دلیل کاهش تقاضا است.

Eastar که تا به حال پرواز به مکان های مختلف در آسیا و روسیه در شهر ولادی وستک, متوقف, آخرین پروازهای بین المللی در اوایل این ماه زمانی که ژاپن شروع به اجرای 14 روز قرنطينه در ورود مسافران از کره جنوبی.

کره جنوبی حمل شده اند قطع یا تعلیق پروازهای میان گسترش جهانی COVID-19. دیگر حمل و بودجه مانند هوا سئول هوا بوسان و T’Way هوا در حال حاضر عامل تنها پروازهای داخلی پس از تعلیق بین المللی خود خدمات.

___

پکن — چین ملی کمیسیون بهداشت روز دوشنبه گزارش داد 39 موارد جدید COVID-19 که همه آن را می گوید “وارداتی” عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور.

برای بیش از یک هفته اکثر سرزمین اصلی چین گزارش موارد یافت شده در افرادی که از کشورهای دیگر در حالی که جامعه انتقال در داخل کشور کاهش یافته با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

به دنبال جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس که اولین ظهور در اواخر سال گذشته در چین مرکزی دولت تحمیل سختگیرانه قرنطینه در افراد از ورود به کشور.

آغاز و تا روز دوشنبه همه پرواز به پکن خواهد بود منحرف به یکی از 12 فرودگاه در شهرهای دیگر. مسافران باید یک بازرسی بهداشت در یکی از این شهرستانها قبل از پرواز به بعد به چینی ها سرمایه است. آنها باید قرنطینه و سپس خود را در یک هتل به مدت 14 روز در هزینه های خود را.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک اجتناب ناپذیر است و اگر آن را نمی تواند برگزار می شود در راه کامل با توجه به کروناویروس تاثیر است.

او اظهار نظر در کمیته بین المللی المپیک برنامه به بررسی وضعیت بیش از چند هفته آینده و تصمیم گیری که می تواند شامل به تعویق افتادن گزینه است.

آبه در سخنرانی خود در یک جلسه مجلس رد کرد احتمال لغو.

آیا ژاپن می تواند نگه دارید توکیو بازی به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24 بوده است که عمده نگرانی های بین المللی به عنوان COVID-19 pandemic گسترش در سطح جهانی و به خصوص هدف قرار دادن سخت اروپا و آمریکا

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند را به کامل مستند حدود چهار هفته نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد در روز دوشنبه.

او گفت: این مستند آغاز خواهد شد در 48 ساعت زمان. مردم باید در خانه بماند و همه غیر ضروری کسب و کار و فعالیت های بس.

این تصمیم به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد یکی دیگر از 36 تایید موارد COVID-19 آوردن مجموع به 102. بسیاری از کسانی که در موارد پیش بینی شده است به مردم بازگشت از خارج از کشور اما مهمتر از موارد نمی تواند توان و مقامات بر این باورند در حال شواهد محلی شیوع.

Protocol wine studio گفت: وجود خواهد داشت یک سطح بی سابقه ای از اقتصادی و اجتماعی اختلال به عنوان یک نتیجه از این مستند.

“من دست کم نگیرید آنچه من درخواست زلاند نو به انجام,” او گفت:. “آن بزرگ است و من می دانم آن را احساس دلهره آور است.” اما او گفت: این مهم به عمل اولیه برای نجات دهها هزار نفر از زندگی است.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر با توجه به کروناویروس در نیوزیلند است که جمعیت 5 میلیون.

___

DUBAI, United Arab Emirates — امارات متحده عربی اعلام کرده است که تعلیق همه پروازهای مسافری و حمل و نقل مسافران خطوط هوایی در کشور برای دو هفته به مانع گسترش یک ویروس جدید است.

دبی, فرودگاه, جهان, شلوغ ترین فرودگاه بین المللی حیاتی است hub اتصال اروپا و دیگر کشورهای غربی با کشورهای آسیا و استرالیا است. تعلیق حمل و نقل پرواز وجود دارد اثرات مسافران در سراسر جهان است. امارات متحده عربی اعلام کرد اوایل روز دوشنبه.

عربستان سعودی در عین حال اعلام کرد یک شب که شب مقررات منع رفت و آمد را به اثر شروع دوشنبه از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت 21 روز.

تصمیم گیری ها و اقدامات چشمگیر اعلام می شود در چه بوده است تدریجی ولی سریع محکم از زندگی روزانه در سراسر ایران و جهان به عنوان دولت در تلاش برای کاهش میزان عفونت های جدید کروناویروس.

در اطراف وجود دارد 26,800 موارد این ویروس تایید در خاورمیانه که بیش از 21,000 از این موارد در ایران و بسیاری دیگر مرتبط به مسافران از ایران.

___

آفتاب جلب و جذب جمعیت به کالیفرنیا سواحل و پارک ها در روز یکشنبه با وجود یک ایالت اقامت در خانه, منظور, دیدار, مقامات نزدیک به برخی از رشته ها و مسیرهای پیاده روی و موضوع بیشتر هشدار به مردم برای رفتن به داخل خانه است.

سانتا مونیکا بسته ساحلی پارکینگ برای دلسرد کردن مردم از بازدید آن ساحل مشهور و کمک به جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. بسیاری از افراد بر روی شن و ماسه در زمان مراقبت توجه به دستورالعمل برای ماندن 6 فوت (1.8 متر) به دور از دیگران است. اما فاصله به یک مسئله تبدیل شد در مناطق محبوب مانند مرور.

“امروز نیست روز برای رفتن به ساحل” شهر مدیر ریک کول گفت.

ده ها تن از کالیفرنیای جنوبی پارک مسیرهای پیاده روی و امکانات نظارت کوه تفریح و قدرت حفاظت از بسته بودند به بازدید کنندگان است.

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, مقامات, بسته, Drakes, ساحل, عقیق, ساحل و محبوب دیگر نقاط ساحلی از جمله نقطه ریس فانوس دریایی و, شومینه, سنگ Headlands.

___

روسو دومینیکا — کارائیب شرقی جزیره دومینیکا گزارش اول خود را COVID-19 مورد است. وزیر بهداشت Irvin مک اینتایر روز یکشنبه گفت که بیمار است 54 ساله دومینیکن که به تازگی از انگلستان است. او گفت: این مرد بلافاصله قرار داده شده تحت قرنطینه پس از ورود خود را.

همچنین جمهوری دومینیکن, وزیر امور خارجه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

میگوئل وارگاس روز یکشنبه گفت که پسر خود را نیز آزمایش مثبت به تازگی پس از شرکت در یک عروسی در مجلل شهر رفت و آمد مکرر از پونتا کانا. وارگاس نیز رئیس دومینیکن حزب انقلابی.

جمهوری دومینیکن تا 75 مورد تأیید و سه مرگ و میر. کشور سهام جزیره هیسپانیولا با هائیتی.

___

واشنگتن — سنا خودداری کرده است برای پیشبرد coronavirus بسته نجات در رویه رای با دموکرات ها را رد پیش نویس از جمهوری خواهان و هل دادن برای کمک های بیشتر برای کارگران است.

مذاکرات انتظار می رود برای ادامه به شب جمعه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواسته است سناتورها به “سیگنال به این که ما آماده هستیم تا این کار انجام شود.” او می خواهد عبور دوشنبه.

اما دموکرات ها مقاومت کرده اند با این استدلال که نزدیک به 1.4 تریلیون دلار اندازه گیری نیاز به تقویت کمک های اولیه و قرار دادن محدودیت در چگونه کسب و کار می تواند با استفاده از اورژانس دلار است.

رای گیری بیشتر امکان پذیر است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>