آخرین: سنگاپور از اینرو اجتماعی فاصله متخلفان

Category: توین سیتی No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ایالات متحده منجر جهان در تایید coronavirus موارد با بیش از 85,000.

— مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور در خروج از بیمارستان کشتی عازم نیویورک است.

— دومین سرباز آمریکایی مستقر در کره جنوبی آزمایش مثبت است.

— بیمار بود که اولین مورد شناخته شده از جامعه به دست آورد کروناویروس در آمریکا در حال بهبود است.

___

سنگاپور — سنگاپور آغاز شده است از اینرو افرادی که حاضر به پایبندی به اجتماعی فاصله در آخرین تلاش برای جلوگیری از ویروس.

آغاز سهشنبه, هر کسی که در بر داشت در صف ایستاده است یا نشسته کمتر از یک متر (3.3 فوت) از فرد دیگری در یک محل عمومی می تواند به حبس تا شش ماه یا جریمه تا 10000 دلار سنگاپور (7,000) و یا هر دو.

مجازات هم می توانند به مراکز و مکان های عبادت خانه های مراسم تشییع جنازه و برخی از 55 جمله جاذبه های, موزه ها است که می تواند باز بماند اما باید اجازه نمی دهد گروه های بیش از 10 نفر.

سنگاپور که 683 موارد گرفته گام فعال به سرعت گسترش ویروس کوتاه از یک مستند. آن را ممنوع اعلام کرده است تمام گردشگران و بسته مکانهای تفریحی مانند کافه ها و سینماها. امن فاصله مقررات که نمی شود به مجلس یا دادگاه خواهد بود در محل تا تاریخ 30 آوریل.

___

سئول کره جنوبی — یک سرباز آمریکایی مستقر در یک اردوگاه در نزدیکی سئول دارای آزمایش مثبت برای coronavirus ساخت او مورد دوم میان آمریکا و اعضای در کره جنوبی.

نیروهای آمریکایی و کره جنوبی روز جمعه گفت این ناشناس سرباز آخرین گزارش کار و بازدید از مکان های مختلف در اردوگاه Humphreys در Pyeongtaek در روز پنج شنبه.

USFK می گوید او در حال حاضر در انزوا در یک اردوگاه Humphreys بازداشتگاه های تعیین شده به خانه COVID-19 بيمار. آن را می گوید مقامات به طور جدی به ردیابی او تماس.

او 11th USFK مربوط به فردی به تایید با این ویروس یک گروه است که همچنین شامل وابستگان و پیمانکاران است.

___

جاکارتا — اندونزی پرچم حامل Garuda را بوئینگ 777 بازگشت از چین در اوایل جمعه حامل 40 تن از لوازم بهداشتی که توزیع خواهد شد بلافاصله در سراسر کشور که در آن جدید COVID-19 بیماران رسید در هفته گذشته.

Jodi Mahardi های دریایی و سرمایه گذاری, هماهنگی, وزارت, سخنگوی, می گوید: این تجهیزات شامل تجهیزات حفاظت فردی و سریع تست کیت و ماسک.

آنها کمک های مالی از چندین سرمایه گذاران چینی در اندونزی برای کمک به این کشور در برخورد با کروناویروس شیوع است که می تواند پایمال دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان 78 نفر کشته شده اند در سه هفته گذشته و نزدیک به 900 دیگران تست مثبت است.

دولت اندونزی برنامه ریزی شده برای توزیع حدود نیم میلیون کیت های آزمایش در سراسر مجمع الجزایر کشور خانه برای نزدیک به 270 میلیون.

___

سئول کره جنوبی — کره شمالی می گوید در مورد 2,280 شهروندان و دو خارجی باقی می ماند تحت coronavirus قرنطینه پس از مقامات منتشر شد هزاران نفر از مردم در هفته گذشته بودند که به تایید هیچ نشانه ای ندارند.

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز جمعه گفت این کشور حفظ خواهد شد هشدار وضعیت به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان و آماده شدن برای گسترش آن anti-virus تلاش بیش از دوره های طولانی تر.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19 بیماری اما رسانه های دولتی توصیف کرده است anti-virus تلاش به عنوان یک ماده “ملی وجود دارد.”

آن را ممنوع کرده است گردشگران خارجی تعطیل تقریبا تمام مرزی ترافیک با چین شدت غربالگری در نقاط ورود و بسیج کارگران بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

شمال تا به حال در ابتدا قرار داده شده 380 خارجی تحت قرنطینه. شمال در اوایل این ماه مرتب یک دولت خاص پرواز به پرواز ده ها دیپلمات به شهر ولادی وستک.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — Northern California, پزشکان روز پنجشنبه گفت که یک بیمار بدحال بود که این کشور اولین مورد شناخته شده از جامعه به دست آورد و عفونت کرونا ويروسی است که در حال حاضر دوره نقاهت در خانه.

زن اول به دنبال درمان ماه گذشته در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل یک شهر بیش از 100000 نفر حدود 59 مایل (95 کیلومتر) از سان فرانسیسکو. او سپس حمل و نقل در ونتیلاتور به UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو.

او اعتقاد بر این است که فرد برای اولین بار در آمریکا به قرارداد بسیار مسری coronavirus بدون سفر در سطح بین المللی و یا که در تماس نزدیک با هر کسی که آن را به حال.

UC Davis بهداشت در بیانیه ای گفت که “بیمار پس از بيمارستان مرخص شده و دوره نقاهت در خانه.”

___

پکن — چین ملی کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش 55 جدید COVID-19 نفر از جمله 54 آن را می گوید در حال وارد عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور.

یک بار دیگر وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در ووهان مرکزی چینی استان که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر.

به عنوان تعدادی از چین گزارش داخلی COVID-19 موارد کاهش یافته, آن را تا به حال به رقابت با افراد آلوده به داخل کشور از خارج از کشور. این افراد اخیرا با اختصاص اکثریت چین موارد جدید.

کشور وزارت امور خارجه اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که همه اتباع خارجی — از جمله اقامت-دارندگان — خواهد بود محروم از ورود به چین شروع این شنبه. همه بدون روادید ترانزیت سیاست نیز خواهد شد به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

دیپلماتیک کارگران معاف خواهد بود در حالی که اتباع خارجی از آمدن به چین برای “لازم اقتصادی و تجاری و علمی یا تکنولوژیکی و یا فعالیت های خارج از اورژانس نیازهای انسانی” هنوز هم می تواند درخواست برای ویزا این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک مرز ایالت چیهواهوا کرد و گفت: از آن خواهد شد راه اندازی یک پناهگاه به خانه اخراج مهاجران برای دو هفته قرنطینه.

دولت گفت: این پناهگاه می تواند تنظیم شود تا در “چند روز آینده” به خانه مهاجران بازگشته به شهر مرزی سیوداد خوارز در سراسر مرز, از, El Paso, Texas.

دولت می گوید به طور متوسط 65 مهاجران در حال تبعید از طریق سیوداد خوارز هر روز و در مجموع حدود 5,200 تا کنون این سال است.

قرنطینه حرکت بخشی از یک سری از اقدامات پنج شنبه اعلام کرد برای جلوگیری از گسترش coronavirus. ایالات متحده بیش از 82,000 موارد در حالی که مکزیک 475 هر چند تست به مراتب کمتر در مکزیک است.

___

واشنگتن — Washington, DC اعلام کرده است 36 مثبت جدید عفونت از coronavirus آوردن مجموع 267 از جمله سه مرگ و میر.

مقامات در اینجا به مدت طولانی پیش بینی شده است که این عفونت اعداد خواهد سنبله به عنوان تست شد و بیشتر در دسترس است. شهردار موریل Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری توقیف تمام مدارس و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ، کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

___

واشنگتن — کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ می گوید: وظیفه نیروی نگران در مورد برخی از استان ها در این میانه که به نظر می رسد شاهد یک افزایش سریع در موارد.

دکتر دبورا Birx ذکر شده در دو بخش: Wayne County, در میشیگان و کوک کانتی در ایالت ایلینوی است.

او گفت: در روز پنجشنبه کاخ سفید در نشست خبری که این نیروی کار است که نه تنها به دنبال که در آن موارد هستند اما جایی که آنها در آینده خواهد بود بنابراین سازمان مدیریت اضطراری فدرال می تواند هشدار داده می شود که در آن نقاط مهم خواهد بود.

Birx می گوید که این دو کشور هر دو در مناطق شهری و یا در جوامع است که در خدمت یک منطقه شهری. شیکاگو صندلی طبخ شهرستان که یکی از پرجمعیت ترین شهرستانهای استان در ایالات متحده است. Wayne County خارج از دیترویت.

___

قاهره — نخست وزیر سابق لیبی است قرارداد coronavirus با توجه به Facebook صفحه سیاسی خود در حزب.

محمود جبرئیل در خدمت به عنوان نخست وزیر موقت از شمال کشور آفریقایی برای تقریبا یک سال طول جنگ داخلی که سرنگون و بعد کشته دیرین حاکم Moammar Gadhafi در سال 2011.

کهنه سیاستمدار در حال حاضر مستقر در مصر در شرایط با ثبات در انزوا در قاهره بیمارستان. مصر ثبت 39 عفونت های جدید در روز پنج شنبه, آوردن مجموع به 495.

67 ساله جبرئیل آمریکا-تحصیل اقتصاددان رهبری لیبرال طرفدار کسب و کار نیروهای ملی داد که امن یک پیروزی در برابر اخوان المسلمین در لیبی در سال 2012 انتخابات پارلمانی است.

پس از لیبی بوده است سقوط به هرج و مرج به عنوان رقیب شبه نظامیان و حامیان خارجی رقابت برای قدرت در این کشور نفت خیز.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — ایالات متحده آمریکا, قلمرو پورتوریکو یافته coronavirus مقررات منع رفت و آمد به مارس 12 و هشدار داد محدودیت های جدید.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez روز پنجشنبه گفت که غیر ضروری کارگران را به خانه توسط 7 بعد از ظهر شروع مارس 31, دو ساعت زودتر از زمان منع رفت و آمد.

Vázquez گفت: محدودیت های جدید در پاسخ به, نزدیک به 400 نفر از افرادی که بازداشت شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد مداوم.

همه غیر ضروری کسب و کار باقی خواهد ماند توقیف تا اواسط ماه مارس و مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود و یا هتل به رفتن به بانک یا خرید مواد غذایی یا دارو.

پورتوریکو به گزارش دو COVID-19 کشته و بیش از 60 مورد تأیید.

___

BATON ROUGE, La. — در میان شیوع نوردی مسیر در لوئیزیانا دولت دریافت اخبار شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق برای ایجاد دو 250 تخت فدرال بیمارستان در دولت است.

دولت فدرال ارائه خواهد شد 60 فرد “strike team” از کارکنان مراقبت های بهداشتی به کارکنان سایت Gov. جان ادم ادواردز گفت.

کاخ سفید نیز با ارسال یک CDC اپیدمیولوژی تیم برای کمک به دولت در پاسخ به “خوشه” از coronavirus موارد شناسایی شده در شش خانه های سالمندان.

___

نیویورک — ایالات متحده در حال حاضر آگهی دنیا در تعداد تایید coronavirus موارد است.

با توجه به تعداد در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز تعداد افراد آلوده در ایالات متحده در صدر 82,000 در روز پنج شنبه. که فقط جلوتر از 81,000 موارد در چین و 80,000 در ایتالیا.

ایتالیا دارای بیشترین تایید مرگ هر کشور با بیش از 8000. بیش از 1000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده آمریکا

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به سفر به نورفولک ویرجینیا در روز شنبه به دیدن کردن 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی است که در کاهش فشار در نیویورک بیمارستان ها در برخورد با کروناویروس بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو کشتی خواهد رسید در بندر نیویورک در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که او را “آن بوسه خداحافظی” و کشتی “لود کردن به بالا” با تجهیزات پزشکی.

اعلام USNS راحتی را برنامه ریزی شده استقرار می آید به عنوان شهر نیویورک بيمارستان منطقه در حال پاکسازی تخت راه اندازی فضاهای جدید به تریاژ بیماران و اصرار مردم با علائم خفیف به مشورت متخصصان سلامت از طریق تلفن یا چت تصویری به جای overrunning اتاق اورژانس.

تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در نیویورک صعود کرده به 3,800 این هفته از جمله نزدیک به 900 در بخش مراقبت های ویژه با اوج شیوع هفته دور.

بحرانی سوال باقی می ماند که آیا شديد “اجتماعی فاصله” محدودیت به تازگی تصویب شده توسط نیویورک خواهد به دولت کمک کند جلوگیری از بدترین سناریو از غرق بیمارستان.

___

AUSTIN تگزاس — تگزاس است اعمال قرنطینه سفارشات در نیواورلئان مسافران به این شهرستان به سرعت در حال تبدیل به یک نگرانی عمده از coronavirus بحران در ایالات متحده آمریکا

کالیفرنیا ، گرگ ابوت صادر محدودیت پنج شنبه در حالی که همچنین نیاز به هواپیمایی که مسافران از منطقه نیویورک به طور مشابه خود جدا برای دو هفته. فرمانداران در فلوریدا و مریلند در اوایل این هفته نیز مورد نیاز مردم که از نیویورک به قرنطینه اما نه نیواورلئان.

ایالت لوئیزیانا مقامات بهداشتی می گویند تعداد coronavirus موارد شنبه پیشی گرفته 2,300 همراه با 86 مربوط به مرگ و میر. نیواورلئان بود منتطر ممکن است سرریز در بیمارستان منطقه با قصد درمان به عنوان بسیاری از 3000 نفر در این شهرستان در مرکز کنوانسیون.

ابوت گفت: ورود مسافران از نیواورلئان یا منطقه نیویورک مورد نیاز خواهد بود برای ارسال یک فرم لیست که در آن آنها را قرنطینه. او گفت تگزاس سربازان دولت انجام خواهد شد و چک و این که هر کسی گرفتار در نقض خطرات زمان زندان.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل و شورای امنیت ابراز نگرانی در این تاثیر ممکن است از این بیماری همه گیر کوروناویروس در جنگ زده لیبی و دعوت از همه طرف های درگیر برای توقف جنگ “فوری” و اجازه می دهد تا دسترسی بدون مانع برای کمکهای بشردوستانه در سراسر کشور است.

این شورا در بیانیه ای گفت: پس از بسته تصویری بحث و جلسه توجیهی روز شنبه اقدام توسط U. N. نماینده ویژه ای است که آن نگران بود در “قابل توجهی تشدید خصومت بر روی زمین در لیبی است.”

این نام در تمام U. N. کشورهای عضو مطابق با سلاح تحریم و مجددا “اهمیت سازمان ملل متحد نقش مهمی در تسهیل لیبی به رهبری و لیبی متعلق به پروسه سیاسی فراگیر.”

ضعیف ملل به رسمیت شناخته شده دولت است که دارای سرمایه از طرابلس و بخش هایی از غرب کشور است که با حمایت ترکیه و به میزان کمتر قطر و ایتالیا و همچنین شبه نظامیان محلی. یک رقیب دولتی در شرق است که پشتیبانی از خودخوانده ژنرال خلیفه Hifter که نیروهای حمله برای تصرف پایتخت در ماه آوریل گذشته است که با حمایت امارات متحده عربی و مصر و همچنین فرانسه و روسیه است.

ترس از جدید کروناویروس گسترده در لیبی. مقامات تعقیب و تهدید و ده ها تن از افرادی که در تماس با این کشور اولین مورد تایید شده یک زن 73 ساله که وارد شده از کشور همسایه تونس در مارس 5 پس از سفر به عربستان سعودی است. مقامات بهداشت گفت: او در شرایط با ثبات است.

___

ایسلین, N. J. — بیش از 40 میلیون medical-grade دستکش است که برگزار شده است در ایالات متحده گمرک انبارها از پاییز گذشته در حال رفتن برای تحویل به امکانات مراقبت های بهداشتی.

Ansell یک شرکت با یک شرکت hub در ایسلین, New Jersey, گفت: آن را تا به حال حل و فصل اختلاف بر اینکه دستکش, شده بود, تولید شده با استفاده از کار اجباری در مالزی.

“انتشار این عرضه به امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده خواهد بود سود فوری به کارگران در نیاز مبرم به PPE مناسب لوازم” سخنگوی تام Paolella گفت: روز شنبه یک ایمیل به در.

شرکت اعتبار در کنگره ایالات متحده کریس اسمیت از نیوجرسی با کمک به حل و فصل اختلاف. اسمیت یک جمهوری خواه است که فعال در مبارزه با قاچاق انسان و بهره برداری شد که به تازگی.

“Ansell باعث می شود بسیار معتبر در مورد آنها نقل مکان کرد و به سرعت به اطمینان حاصل شود که خود را عرضه زنجیره ای بود و نه همدستی با کار اجباری و مشکلات مطرح شده توسط دولت ایالات متحده باید رفع شده اند” اسمیت سخنگوی جف Sagnip گفت.

___

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>