آخرین: کشتی رفتن به هونولولو به شما اجازه نمی کردن مسافران

Category: توین سیتی No comments

آخرین: کشتی رفتن به هونولولو به شما اجازه نمی کردن مسافران
منتشر شده در تاریخ: | به روز شده:

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 218,000 نفر کشته و بیش از 8,800. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 84,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

___

دو کشتی های کروز است که تبدیل شد دور توسط پورت دیگر به رهبری به هونولولو اما مسافران اجازه داده شد به پیاده.

مقامات می گویند وجود دارد هیچ مورد از coronavirus در دو رگ.

آن بود که قبلا برنامه ریزی شده است که مسافران را پیاده در هونولولو. مقامات می گویند این کشتی را تنها سوخت گیری و تدارکات و سپس در ادامه به یکی دیگر از مقصد. Holland America Line را Maasdam برنامه ریزی شده است برای رسیدن به جمعه. نروژی جواهر قرار است یکشنبه وارد.

اقدامات جدید برای مهر و موم مرزها به کاهش گسترش coronavirus را ترک کرده اند برخی از کشتی های کروز رشته.

خطوط کروز نمی بلافاصله اظهار نظر در هاوایی برگشت.

___

بانوی اول Melania Trump و دکتر Anthony Fauci را در خدمات عمومی پیام با هدف اطلاع رسانی آمریکایی ها در مورد چگونه برای محافظت از خود و دیگران از coronavirus.

کاخ سفید روز چهارشنبه گفت این پیوستن با رسانه های عمده شرکت ها, دیجیتال, سیستم عامل و آگهی شورا برای به اشتراک گذاشتن “دقیق و به موقع اطلاعات به طور مستقیم به مردم آمریکا” در مورد اجتماعی فاصله بهداشت و سلامت روان.

اطلاعیه شناخته شده به عنوان اعلانات آگاهی عامه را مستقیم به مردم coronavirus.gov یک متمرکز منبع اطلاعات به روز در بحران, با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای.

Fauci دولت بالا بیماری های عفونی متخصص. جراح عمومی Jerome M. Adams و دیگر مقامات دولت نیز شرکت خواهد کرد.

رسانه ها در حال اهدای هوا با تمام محتوا هماهنگ شده از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

___

اورگان دولتی کیت براون به کارگردانی امکانات پزشکی برای توقف همه غیر از روش اورژانس برای مقابله با افزایش تقاضا برای تجهیزات.

بخشنامه بعد از ظهر چهارشنبه امر به بیمارستان و درمانگاه های سرپایی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله دامپزشکان و دندانپزشکان.

آن را به معنای حفظ تجهیزات حفاظت شخصی مانند فولاد ماسک ، روپوش و دستکش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان COVID-19 بيمار.

“اگر ما اقدام فوری افزایش تقاضا در بیمارستان های ما به صورت ماسک ، روپوش و دستکش را به سرعت به پیش افتادن از محدودیت منابع آنها در دسترس براون گفت. “ما نمی توانیم اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

___

دولت السالوادور اعلام کرده که دیگر نمی خواهد دریافت تبعید پرواز های از ایالات متحده آمریکا یا مکزیک “تا اطلاع ثانوی” برای مبارزه با گسترش coronavirus.

این کشور مهاجرت میگوید که آن را پذیرفته آخرین پرواز از تبعید اهالی السالوادور از ایالات متحده در روز دوشنبه.

ال سالوادور را در فرودگاه بین المللی بسته به همه اما بشردوستانه و بار پرواز در روز سه شنبه به مدت 15 روز.

___

کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش 152 موارد اضافی جدید coronavirus بالا بردن مجموع به 8,565.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: مرگ و میر ناشی از coronavirus افزایش هفت تا 91.

عفونت شده اند خوشه در سراسر جنوب شرقی شهر Daegu اما افزایش موارد در اطراف سئول نگرانی.

___

چین وزارت بهداشت می گوید ویروس کانون ووهان و اطراف آن هوبئی استان گزارش کرده اند هیچ مورد جدید.

این وزارت میگوید که نتایج بیش از 24 ساعت گذشته نشان داد که 34 مورد جدید, همه در شناسایی افراد ورود از خارج از کشور.

هشت جدید مرگ و میر گزارش شده در ووهان.

ووهان در اوج گزارش داد هزاران نفر از موارد جدید عفونت کروناویروس روزانه قریب به اتفاق آن سیستم مراقبت های بهداشتی.

از این موارد جدید عفونت 21 در پکن نه در جنوب نیروگاه تولید گوانگدونگ دو در شانگهای و در ساحلی ژجیانگ و Heilongjing در یوگسلاوی.

چین تنها فقط شروع به شل شدن سخت گیرانه محدودیت های مسافرتی در داخل کشور اما پا کرده است تا 14 روز در قرنطینه مقررات آن پس از رسیدن در پکن و شانگهای و در جای دیگر از خارج از کشور میان انتظارات جدید هجوم دانش آموزان و دیگران به خانه بازگشت.

چین در حال حاضر ثبت شده در مجموع 80,928 تایید ویروس موارد با 3,245 مرگ و میر. یکی دیگر از 70,420 مردم منتشر شده از بیمارستان و 7,263 باقی می ماند در درمان است.

___

واشنگتن اعلام کرده است که هشت جدید شناسایی موارد از COVID-19 آوردن مجموع به 39.

شهردار موریل Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری و بسته تمام مدارس از طریق پایان ماه. محبوب گیلاس شکوفه جشنواره به تعویق افتاده است کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

واشنگتن شمارش را شامل نمی شود افرادی که ممکن است آلوده شده اند در واشنگتن زندگی می کنند در نزدیکی ویرجینیای شمالی یا جنوب مریلند.

___

پاناما اعلام کرده nightime در سراسر کشور حکومت نظامی بلافاصله شروع به مبارزه با گسترش coronavirus.

امنیتی وزیر ژوئن پینو گفت: مقررات منع رفت و آمد خواهد بود و در اثر از 9:00 p. m. به 5:00 صبح با تنها استثنا برای پلیس و آتش نشان و خدمات سلامت, canal, مهاجرت و بهداشت کارکنان. پینو گفت: نقض مقررات منع رفت و آمد خواهد بود جریمه نقدی یا حبس باشد.

پاناما در حال حاضر 109 coronavirus موارد و مرگ است. همسایه کاستاریکا اعلام کرد اولین مرگ ناشی از کروناویروس یک 87-سال-پیر مرد و 69 کل موارد.

___

بین 400 و 500 nonresidents رشته در پاناما پس از حضور در یک جشنواره موسیقی با بسیاری از آنها در قرنطینه این کنسرت در سایت در نزدیکی ساحل کارائیب پلایا Chiquita.

سازمان جیمز بیکر از منچستر انگلستان گفت: کسانی که حضور در این رویداد به نام قبیله ای جمع آوری شامل مردم از, اسپانیا, کانادا, ایالات متحده آمریکا, دانمارک, فرانسه, بریتانیا و مجارستان و همچنین کاستاریکا, کلمبیا شیلی و مکزیک است.

بیکر گفت: مقامات در پاناما تا به حال نهاد نیاز است که همه کسانی که به دنبال ترک تا به حال به اثبات آنها شده بود در پاناما به مدت حداقل 14 روز در میان جدید شیوع کروناویروس. بیشتر از برآورد 2,300 شرکت کنندگان در این مراسم که زد از Feb. 29 مارس 15, اند قادر به ترک.

اما بیکر گفت که بسیاری از باقی مانده جشنواره را برانگیخت و کارکنان ممکن است نیاز به کمک گرفتن از بازگشت به کشورهای خود با توجه به پرواز و حمل و نقل لغو مربوط به شیوع

___

میامی تشکر. ماریو دیاز-Balart تبدیل شده است برای اولین بار شناخته شده عضو کنگره برای تست مثبت جدید کروناویروس.

دیاز-Balart خود وارد قرنطینه در واشنگتن جمعه با توجه به بیانیه ای. او گفت که او تصمیم به بازگشت به جنوب فلوریدا از آنجا که خود از قبل موجود شرایط پزشکی. دیاز-Balart توسعه علائم شامل تب و سردرد در روز شنبه. او آموخته شنبه که او تا به حال مورد آزمایش قرار postive برای COVID-19 ویروس.

“من می خواهم همه بدانند که من با احساس بسیار بهتر” دیاز-Balart در بیانیه ای گفت شنبه. “اما مهم این است که هر کس این را بسیار جدی و به دنبال دستورالعمل CDC به منظور جلوگیری از بیمار شدن و کاهش گسترش این ویروس است. ما باید همچنان به کار با هم برای ظهور قوی تر به عنوان یک کشور در طول این بار تلاش.”

دیگر اعضای کنگره از جمله ایالت فلوریدا, ریک اسکات, که خود را قرنطینه اما هیچ کدام مثبت گزارش نتایج آزمون. شهردار میامی فرانسیس سوارز آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است.

دیاز-Balart خدمت در مجلس نمایندگان ایالات متحده از سال 2003.

___

ایالات متحده مهاجرت و گمرک است, پوسته پوسته شدن پشت تهاجمی عملیات آن را راه اندازی تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کشور معتقد جدید شیوع کروناویروس.

یخ می گوید که با شروع جمعه آن است که تلاش و تمرکز خود را ردیابی کردن مردم در ایالات متحده بدون مجوز قانونی که یک خطر برای امنیت عمومی و یا خواهد بود منوط به اجباری بازداشت جنایی زمینه. آژانس بوده است به شدت به بازداشت هر کسی در کشور بدون مجوز به عنوان بخشی از تشدید اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این سازمان در بیانیه ای گفت که آن تحقیقات واحد را به تمرکز بر روی امنیت عمومی و امنیت ملی است. که شامل مواد مخدر و قاچاق انسان و همچنین به عنوان ضد باند عملیات و سوءاستفاده موارد است.

یخ گفت: تغییر موقت بود و در نظر گرفته شده برای اطمینان از رفاه و امنیت عمومی و عوامل آن است.

آن را نمی خواهد انجام اجرای عملیات در نزدیکی یا مراقبت های بهداشتی و امکانات به جز در “ترین شرایط فوق العاده” در طول بحران.

___

استرالیا بزرگترین شرکت هواپیمایی اعلام کرده است آن را به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی و ایستادگی کردن دو سوم از آن 30,000 نیروی کار در پاسخ به کروناویروس جدید.

کوانتاس’ اعلام روز پنج شنبه به شرح زیر اعلام کرد قصد دارد روز سه شنبه به قطع 90 درصد بین المللی مسافر صندلی و 60 درصد از ظرفیت داخلی.

کوانتاس گفت: تعلیق نمی خواهد اثر را تا اواخر مارس به عنوان شرکت هواپیمایی repatriates استرالیایی پس از دولت مشاوره به شهروندان خود در روز چهارشنبه به هر نقطه سفر خارج از کشور.

کوانتاس تابعه Jetstar نیز تعلیق همه پروازهای بین المللی. Jetstar ژاپن و Jetstar اقیانوس آرام در حال حاضر متوقف پرواز در حالی که Jetstar Asia پایه خواهد شد از مارس 23.

___

دانشمندان در چین گزارش ناامید کننده نتایج حاصل از این مطالعه برای اولین بار به یک پتانسیل COVID-19 درمان است.

ترکیبی از دو داروهای ضد ویروسی استفاده می شود که در حال حاضر برای درمان HIV — لوپیناویر و ریتوناویر — و نه حل و فصل علائم سریعتر از مراقبت های معمول را انجام داد. این مطالعه شامل 199 در بیمارستان بستری به شدت بيمار شد شنبه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

اما “جذاب” نشانه هایی دیده می شد در برخی دیگر از نتایج. وجود دارد کمی کمتر مرگ و میر در میان کسانی که با توجه به مواد مخدر است اما در مقايسه با گروه دريافت فقط مراقبت های معمول نیز بود مریض تر ساخت این اطلاعات سخت به تفسیر دو سردبیران نوشت: در یک تحریریه در مجله.

بسیاری از داروهای دیگر هنوز در حال آزمایش در آزمایش های مختلف از جمله remdesivir تجربی داروی ضد ویروسی نشان داده است که برخی از وعده های خود در مقابل ویروس ها شبیه به یکی باعث COVID-19.

___

ایالات متحده حمل و نقل اداره امنیت می گوید: در حال حاضر دو screeners در John F. Kennedy International Airport در شهر نیویورک را مثبت آزمایش جدید کروناویروس. که به ارمغان می آورد در مجموع به 11 TSA افسران که آزمایش مثبت در سراسر کشور است.

TSA اعلام کرد که دو مورد در JFK در روز چهارشنبه. هر دو شده اند در این کار از هفته گذشته.

آژانس قبلا در یک تست مثبت توسط یک چمدان چک غربال در نیوآرک-آزادی فرودگاه بین المللی.

آژانس شده است گفتن افسران که ممکن است به تماس با یک افسر که تست مثبت بیش از دو هفته گذشته به خود منزوی.

در علاوه بر این به JFK و نیوآرک افسران در حال حاضر آزمایش مثبت در فرودگاه سان خوزه کالیفرنیا; فورت Lauderdale و اورلاندو فلوریدا; کلیولند و آتلانتا.

___

در مواجهه با طولانی خاموش شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سینما و درخواست کمک از دولت ایالات متحده.

انجمن ملی تئاتر صاحبان تجارت که نشان دهنده بسیاری از صنعت سینما گفت: این درخواست برای تسکین فوری اقدامات برای آن زنجیر و آن 150,000 کارکنان. تئاتر درخواست وام تضمین برای شرکت کنندگان مزایای مالیاتی برای کارکنان و بودجه برای جبران از دست فروش بلیط و سازش است. ناتو گفت: سینما صنعت است “منحصر به فرد آسیب پذیر” به بحران و نیاز به کمک برای آب و هوا نزدیک به خاموش کردن کل از دو تا سه ماه است.

___

وزارت امور خارجه ایالات متحده می گوید آن است که توقف صدور ویزا در سفارتخانه ها و کنسولگری در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اعلام روز شنبه به عنوان چند قانونگذاران به دنبال توضیحات از بخش مورد مشکلات برخی از موکلین خود در خارج از کشور هستند و در گرفتن کمک از سفارتخانه ها و کنسولگری.

گروه گفت: در یک توجه کنید که آن را به طور موقت تعلیق “روال ویزا خدمات” برای غیر شهروندان آمریکایی در خارج از کشور ماموریت های دیپلماتیک “در بسیاری از کشورها.” “روال ویزا خدمات سر گرفته خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما ما قادر به ارائه یک تاریخ خاص در این زمان” آن را گفت.

این بخش را ارائه نمی دهد یک لیست از کشورها را تحت تاثیر قرار اما گفت: متقاضیان ویزا باید بررسی کنید با فردی سفارتخانه به بررسی وضعیت خود را.

___

اورگان دولتی کیت براون می گوید دولت باز خواهد شد به طور موقت 250 تخت بیمارستان روز جمعه در ایالت اورگان Fairgrounds در سیلم.

اورگان خریداری pop-up بیمارستان چندین سال پیش برای شرایط بحران مانند این, او گفت:. در ضمن اورگان مقامات در حال کار برای شناسایی 1,000 موقت تخت در سراسر کشور و بیماران در بیمارستان ها که جدید کروناویروس و کسی که در بهبودی از بیماری های دیگر و روش های شروع به نقل مکان به آن تخت قهوه ای گفت:.

دولت با قرارداد با یک شرکت خصوصی برای 20,000 کیت های آزمایش و دسته اول 5000 باید وارد زودی گفت: براون رئیس-از-کارکنان Nic Blosser. این آزمون برای اولین بار خواهد بود مورد استفاده در خط مقدم بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و کسانی که زندگی در جامعه-سبک خانه های سالمندان.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

 • برچسب ها:
 • کسب و کار
 • سلامت

به نظر شما لطفا احترام دیگر نظر و ديدگاه. هدف ما با مقاله نظرات است که به ارائه یک فضای مدنی و آموزنده و سازنده مکالمات. ما حق حذف هر گونه نظر ما خیال می تواند توهین آمیز, بی ادب توهین به دیگران نفرت انگیز, خارج از موضوع و یا بی پروا به جامعه است. ببینید ما شرایط کامل استفاده نمائید.

مشاهده نظرات

نظرات وبلاگ و طراحی شده توسط Disqus یا Disqus

بیشتر در ملی و جهانی

 • MINNEAPOLIS (AP) — President Donald Trump invoked emergency authority to marshal industry to fight the coronavirus, as the economic fallout from the pandemic mounted Wednesday with major U.S. auto manufacturers saying they are shutting down their North American factories.

  ادامه مطلب

 • U.S. Virus Plan Anticipates 18-Month Pandemic and Widespread Shortages

  ادامه مطلب

 • These are some of the latest developments Wednesday in the world's coronavirus pandemic:

  ادامه مطلب

 • WASHINGTON (AP) — Describing himself as a “wartime president” fighting an invisible enemy, President Donald Trump on Wednesday invoked rarely used emergency powers to marshal critical medical supplies against the coronavirus pandemic. Trump also signed an aid package — which the Senate approved earlier Wednesday — that will guarantee sick leave to workers who fall ill.

  ادامه مطلب

 • WASHINGTON (AP) — President Donald Trump said Wednesday that he doesn’t think calling COVID-19 the "Chinese virus" — or the "kung-flu," as one administration official reportedly called it — puts Asian Americans at risk of retaliation despite growing reports they are facing virus-related discrimination.

  ادامه مطلب

 • ROME (AP) — Social distancing could qualify as an oxymoron in Italy, where walking arm-in-arm with friends, kissing neighbors in greeting and patting the heads of babies are part of the demonstrative culture.

  ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>