منچستر N. H. (AP) — آخرین به 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری مسابقه و مقدماتی نیوهمپشایر (همه زمان محلی):

10:35 بعد از ظهر

برنی ساندرز است برگزاری باریک و سرب بیش از پیت Buttigieg در زود بازده در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه.

ایالت مینه سوتا ctq شد انتهایی در مقام سوم در روز سه شنبه نتایج. آن را به طور غیر منتظره ای قوی برای نشان دادن Klobuchar که رسید زیر standout در بحث عملکرد در روز جمعه.

با رای هنوز هم آمدن در این مسابقه خیلی زود به تماس. اما شب ناامید کننده بود برای دو برجسته کاخ سفید امیدوار. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود که در رقابت با ایالت ماساچوست الیزابت وارن برای مکان چهارم است. نه در مسیر دریافت هر گونه نمایندگان.

دو دیگر دموکراتیک داوطلبان کاهش یافته است پس از نظر سنجی بسته در نیوهمپشایر. کارآفرین اندرو یانگ و کلرادو بهداشت ، مایکل بنت به پایان رسید خود را در کاخ سفید اجرا می شود پس از ناامید کننده پس از اتمام سه شنبه.

___

10:25 بعد از ظهر

به دنبال گذشته, New Hampshire, جو بایدن گفتن رای دهندگان به تعداد نیست او را به دلیل اقلیت رای دهندگان هنوز وزن در مسابقه.

بایدن گفت: روز سه شنبه در کارولینای جنوبی: “ما فقط شنیده ام از دو از کشورهای … من از کجا آمده که فقط زنگ باز و نه بسته شدن بل.”

بایدن تا به حال بدون زرق و برق نمایش آن در دو رای گیری متحده است و در حال حاضر هینگد مبارزات انتخاباتی خود را در حمایت خود را در میان اقلیت رای دهندگان در دو بعدی اولیه ایالت نوادا و کارولینای جنوبی است.

“شما نمی تواند دموکراتیک نامزد شما نمی توانید برنده شدن در یک انتخابات عمومی به عنوان یک دموکرات مگر اینکه حمایت قاطع از سیاه و قهوه ای و رای دهندگان می شود.”

معاون سابق رئیس جمهور چپ نیوهمپشایر قبل از رای گیری پیچیده شنبه سر به کارولینای جنوبی در حالی که آن را در چهارم دولت به انتخابات مقدماتی حزب دموکرات مسابقه این اولین جایی که سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند و اکثریت رای دهندگان و آن را به عنوان دیده می شود بایدن را به از دست دادن.

در سه شنبه شب بایدن گفت: این جامعه است که دموکرات ها “گوش دادن کافی نیست” اما او افزود: “من هرگز به شما گوش.”

___

10:15 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq می گوید او تعریف کلمه “شن” و مورد ضرب و شتم شانس بار دیگر در نیوهمپشایر.

صحبت کردن با هواداران در کنکورد در روز سه شنبه شب در ایالت مینه سوتا سناتور تشکر نیوهمپشایر رای دهندگان قبل از تبدیل او تمرکز به مخاطبان گسترده تر. “سلام و امریکا و من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

پس از عقب مانده در انتخابات برای بسیاری از سال و در پایان پنجم در آیووا Klobuchar به دست آورده حرکت در روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر در بخشی به دلیل قوی بحث عملکرد جمعه شب.

“من آمد و ما تحویل داده شده,” او گفت:. “امریکا شایسته یک رئیس جمهور است که به عنوان انعطاف پذیر به عنوان مردم است.”

___

10 p. m.

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک می گوید او را “منعکس کننده” خود را بدون زرق و برق نشان دادن در نیوهمپشایر اولیه و به زودی “را به برخی از تصمیم گیری” در مورد آینده خود را دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری است.

پاتریک که وارد مسابقه در ماه نوامبر گفته بود که قوی نشان دادن در نیوهمپشایر بود و نیاز به یک معتبر شات در برنده شدن در نامزدی. اما او trailed دور پشت و پیشرو در انتخابات زود بازده.

پاتریک گفت: سه شنبه شب: “ما نیاز باد از نیوهمپشایر در پشت ما برای حمل ما در این مبارزه است.”

اگر چه این نتایج نهایی نیست و پاتریک گفت که مشورت با همسر و “را برخی از تصمیم گیری” صبح روز چهارشنبه.

او همچنین اظهار تاسف پوشش رسانه ای از مبارزات انتخاباتی خود که او گفت: سمان ایده در ذهن طرفداران بالقوه که او شروع به پریدن کرد بیش از حد دیر است.

با وجود اینکه یکی از آخرین دموکرات برای ورود به مسابقه پاتریک مورد مناقشه که او وارد شده بیش از حد دیر است. اما او گفت: “بر وزن” بد پوشش “در راه است.”

___

9:40 بعد از ظهر

پس از ترک دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه اندرو یانگ می گوید که او احساس خود را پیام طنین انداز اما که رای دهندگان می خواستم کسی که با یک “مشخصات مختلف است که آنها تا به حال احساس یک درجه بالاتر از آشنایی با امنیت و با.”

صحبت با خبرنگاران سهشنبه شب یانگ اصرار مرکزی او در مبارزات انتخاباتی وعده اساسی جهانی درآمد که به هر آمریکایی بالغ 1000 $در هر ماه ادامه خواهد یافت ،

یانگ کاهش یافته و به تایید خاص هر نامزد حزب دموکرات گفت که او می خواهم به هر کسی که آمد در حمایت از جهانی درآمد اولیه و ساخته شده آن را یک اولویت در دولت خود را.

یانگ می گوید او امیدوار است مبارزات انتخاباتی خود را میراثی است که او “با تمرکز بر مشکلاتی که کردم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب به جای تهمت اقدامات روز به روز” و صحبت به رای دهندگان در مورد “مشکلات آنها را در اطراف آنها را در زمین و نه از نظر سیاسی صحبت کردن امتیاز است.”

“واقعیت این است که آمریکایی ها احساس می کنند که بسیاری از سیاستمداران نبوده است را به چالش پرداختن به مشکلات ما دیدن اطراف ما,” او گفت:. “آنها گرسنه برای یک نوع متفاوت از مکالمه های مختلف مجموعه ای از راه حل های یک شکل متفاوت از رهبری است.”

___

9:30 p. m.

یک جفت از جو بایدن عملیاتی تلاش خود را به ماسک یک شب ناامید کننده برای غایب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در مبارزات انتخاباتی خود را, نیوهمشایر, سازمان دیده بان حزب.

بایدن در اصل برنامه ریزی شده برای حضور در, اما مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد اواخر روز سه شنبه صبح که او را به جای برگزاری یک رویداد در کارولینای جنوبی است.

که در سمت چپ سابق نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. جان لینچ و بایدن خواهر والری بایدن اونز به جای خود.

بایدن اونز گفت این بود: “ابتدا از یک ماراتن طولانی به نامزدی. و ما آماده برای رفتن از راه دور.”

“در حالی که نتایج به نظر نمی رسد به آنچه که ما امیدوار ما در حال رفتن به مبارزه ما به هر گوشه ای از این کشور” بایدن اونز گفت.

ظاهر می شود به مخاطبان از طریق جریان زندگی بایدن متعهد به بازگشت به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر حکایت دارد.

“من دوست دارم نیوهمپشایر می شود.” “و من معنی آن را.”

___

8:50 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن خطاب او نیوهمپشایر حامیان بدون انتظار برای نتایج در دولت اول-در-این-ملت اولیه.

این سناتور ماساچوست در زمان مرحله در حزب او در نزدیکی فرودگاه منچستر به سختی 20 دقیقه پس از نظرسنجی بسته شده در برخی از مناطق پنج شنبه. او صحبت کرد و برای 15 دقیقه پس از آن تا به حال شرکت کنندگان خط برای معروف او “selfie” خط.

وارن گفت که هر دو سناتور. برنی ساندرز و شهردار سابق پیت Buttigieg بود “قوی شب” تبریک گفت و او را “دوست و همکار” ctq برای چه اشتباه صاحب نظران سیاسی هستند “زمانی که تعداد آنها به ما.”

او می گوید: ساندرز و Buttigieg هستند “هر دو نامزد بزرگ.” او می گوید: “من احترام آنها هر دو اما مبارزه بین جناح در حزب ما گرفته شده به نوبه خود تیز در هفته های اخیر.”

وارن تماس خودش را بهترین نامزد برای متحد کردن حزب دموکرات و اضافه میکند: “مبارزه ما در مبارزه برای نجات دموکراسی ما یک نبرد دشوار اما مبارزه ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی و ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

___

8:40 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ و مایکل بنت کاهش یافته است از سال 2020 نژاد پس از ناامید کننده پس از اتمام در نیوهمپشایر.

دو ساخته شده خود را در اطلاعیه های جداگانه سه شنبه شب در مدت کوتاهی پس از نظرسنجی بسته شده در اولین-در-این-ملت اولیه دولت است.

یانگ یک کارآفرین است که ایجاد وزوز خود را برای انتخابات ریاست جمهوری با دفاع از جهانی درآمد اولیه که به هر آمریکایی بالغ 1000 $در هر ماه. بنت کلرادو سناتور که بنا پیشنهاد خود را تا حد زیادی در تلاش برای برنده شدن در نیوهمپشایر اما موفق به دست آوردن کشش.

دموکراتیک زمینه در حال حاضر کاهش یافته و به تک رقمی. برنی ساندرز و پیت Buttigieg به پایان رسید در نزدیکی کراوات برای سرب در آیووا برای اولین بار-در-این-ملت ریاست جمهوری قفقاز هفته گذشته است.

___

8 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و به راحتی برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه برابر حداقل مخالف است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده اعلام شد که انتخابات در دولت بسته سهشنبه شب.

چهار سال پیش دولت ارائه برگ برنده خود را برای اولین بار اصلی پیروزی و کمک منجنیق او را به کاخ سفید است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست نیوهمپشایر به دموکرات هیلاری کلینتون در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره مند از حمایت قوی از حزب جمهوری خواه پس از آن و در مبارزات انتخاباتی خود کار می کرد برای به دست گرفتن کنترل نامزدی روند به نوبه خود در ماه اوت را جمهوریخواه به “چهار روز infomercial” برای مبارزات انتخاباتی خود را.

رئیس جمهور برگزار شد تجمع در منچستر در شب دوشنبه و عملیاتی مستقر در سراسر کشور روز سه شنبه. آن را تلاش هر دو به انرژی حامیان و برای انجام تست اجرای این کمپین سازماندهی تلاش برای نوامبر. New Hampshire است که به عنوان به احتمال زیاد کلینتون وزارت امور خارجه به نوسان نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

___

7 p. m.

انتخابات را آغاز کرده اند که بسته شدن در نیوهمپشایر برای دولت اول-در-این-ملت ریاست جمهوری اولیه.

برنی ساندرز است که برای مبارزه با جبهه دموکراتیک-دونده وضعیت سه شنبه. این حزب امیدوار است اصلی را به برخی از وضوح به نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است که تا کنون شده است خدشه دار اختلال و شک.

نظر سنجی شروع به بسته شدن در 7 بعد از ظهر در برخی مناطق کشور خواهد شد و در 8 p. m. در بخش های دیگر.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg امیدوار است برای به دست گرفتن حمایت از حزب خود را با استقرار یک پایان قوی در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد برای جلوگیری از فاجعه سیاسی است. او را ترک خارجه کارولینای جنوبی قبل از نظرسنجی بسته شده است.

شب تا پایان, New Hampshire می تواند شروع حذف دموکراتها سنگین 2020 که هنوز امکانات نزدیک به یک دوجین نامزد.

___

4 p. m.

الیزابت وارن کمپین با این استدلال که او را بالا رقبا نقص خواهد شد که در طی زمان در دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری و کاخ سفید مناقصه نیست ساخته شده برای مسافت های طولانی مانند او است.

طولانی یادداشت از وارن مدیر کمپین راجر لاو به دست آمده سهشنبه, تساوی بیشترین تضاد و در عین حال بین سناتور ماساچوست و رقبای او چیزی نامزد بیشتر خودداری از انجام شخصا.

آن را نشان می دهد Bernie Sanders, مسابقه دیگر قوی و مترقی است و یک “سقف” برای حمایت از, در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین به زودی می تواند به سقوط. این استدلال می کند که پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا نمی قادر خواهد بود را به نفع خود می گوید که متنوع تر و رای بعد از آن در سال.

وارن سوم به پایان رسید در آیووا و نمی رود به پیروزی مقدماتی در نیوهمپشایر حتی اگر این مرز خانه اش دولت است.

مبارزات انتخاباتی او می گوید که کارکنان در 30-به علاوه متحده و ساخته شده است برای یک مدت طولانی و احتمالا طولانی نژاد. Lau این یادداشت به دنبال اطمینان خاطر هواداران است که او آن را که دور.

___

3:25 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن می گوید رقیب جو بایدن برنامه ریزی سفر به کارولینای جنوبی به عنوان نیوهمپشایر اولیه آشکار به معنی “او اینجا نیست به مبارزه برای رای.”

ماساچوست سناتور متوقف در یک مکان سنجی در Nashua, New Hampshire در روز سه شنبه بعد از ظهر به در آغوش گرفتن و دست دادن با هواداران که تشویق و دست تکان داد کمپین نشانه ها در یک نور باران.

وارن خواسته شده بود در مورد معاون رئیس جمهور سابق گفت که او از رفتن به کارولینای جنوبی که دارای اولیه آن در اواخر این ماه. او پاسخ داد: “من فکر می کنم آن را می گوید که او اینجا نیست و برای مبارزه با آرا در نیوهمپشایر.”

او افزود: “من فکر می کنم که این چیزی است که دموکراسی مورد: خارج شدن بحث به رای دهندگان مبارزه برای هر رای بدهند.” هواداران شعار می دادند “این زمان برای یک زن در کاخ سفید!”

بایدن انتخاباتی است گفت که او و همسر خود را سفر به کلمبیا کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب برای راه اندازی یک حزب. این کمپین می گوید بایدن به آدرس حامیان در نیوهمپشایر از طریق livestream.

___

ساعت 2 بعد از ظهر

برنی ساندرز در آغوش گرفت و تکان داد دست در دست حامیان خارج از منچستر بگوئید که او در انتظار نتایج مقدماتی نیوهمپشایر.

ساندرز نمی خواهد حدس و گمان به اینکه آیا او انتظار دارد که “چشمگیر” پیروزی در روز سه شنبه اولیه اما گفت که او به امید پیروزی. او نمی دیدگاهها برای رقیب جو بایدن تصمیم به اصل صرفنظر کردن از نیوهمپشایر سفر به کارولینای جنوبی روز سه شنبه.

ساندرز می گوید: او افتخار “که ما صحبت کرد و به ده ها هزار نفر از مردم در نیوهمپشایر.”

حامیان خارج از محل رای آرزو ساندرز شانس و گفت: آنها با افتخار از او.

یکی از کسانی که رای دهندگان بود لیندا Bouldin, 63, که فقط نقل مکان کرد و به نیوهمپشایر دختر خود که در آن زندگی می کند سال گذشته است.

او رای دادند ساندرز در سال 2016 تگزاس اولیه و “من هرگز محبت او.”

__

11:35 صبح

به عنوان آرای شمارش شده در نیوهمپشایر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تغییر آینده به کارولینای جنوبی که در آن موفقیت حیاتی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

بایدن دموکرات انتخابات ریاست جمهوری می گوید که او و همسرش دکتر جیل بایدن سفر به کلمبیا در سه شنبه شب برای یک “راه اندازی” ، در کنگره ایالات متحده Cedric ریچموند است بایدن انتخاباتی شرکت رئیس و در حال حاضر برنامه ریزی شده برای حضور در این رویداد.

این کمپین می گوید بایدن به آدرس حامیان در نیوهمپشایر از طریق livestream در حالی که خود را خواهر والری بایدن Owens خواهد شد با تشکر از آنها را در فرد.

بایدن بسیاری در معرض خطر در کارولینای جنوبی که در آن او باعث شده است تا رای گیری و دارای روابط طولانی با شدت سیاه و رای دهندگان. اما دیگر نامزدها از جمله ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و میلیاردر تام Steyer شده اند مبارزه سخت در دولت است.

بایدن می گوید در آزادی او قصد دارد به سفر در هفته بعد به نوادا است که دارای آن جلسه رای در اواخر این ماه.

___

9:40 صبح

الیزابت وارن می گوید هر کسی که به دنبال تضاد بین او و همکار مترقی برنی ساندرز می توانید آنها را پیدا کنید.

این سناتور ماساچوست است و توقف در ایستگاه های رای گیری در سراسر نیوهمپشایر روز سه شنبه به استقبال مردم رای گیری در حالت اولیه. پرسید: اگر او می خواهم انجام می شود به اندازه کافی به افتراق خود از Sanders, وارن گفت: وجود تفاوت های کلیدی است که آشکار شد برای رای دهندگان.

وارن می گوید: او نمی خواهند به لکه دار کردن ساندرز اما می گوید او عمیق سیاسی سابقه ای از دستاوردهای, از جمله کمک به ایجاد یک آژانس فدرال برای حفاظت از مصرف کنندگان در طول دولت اوباما. هر دو وارن و ساندرز شده اند مراقب باشید به انتقاد از یکدیگر به شدت برای ماه به عنوان آنها در رقابت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

در نزدیکی یک مرکز رای دهی در پورتسموث, دبیرستان, وارن دست نان شیرینی به هواداران صحبت کرد و به یک مرد بر روی دوچرخه و حتی با استفاده از تلفن همراه خود را به اصرار دختر خود را به رای دادن.

پرسید: اگر او تا به حال هر گونه مشاوره برای کسانی که از رفتن به پای صندوق های رای وارن کنایه آمیز “رای من است.”

___

9:25 صبح

ایالت مینه سوتا ctq دارای دو بازدید از حوزه های رأی گیری در نیوهمپشایر بزرگترین شهرستان اوليه روز است. او savoring آنچه که او خواستار “لغزش” پیروزی در دو کوچک شمال جوامع که رای دادند و فقط پس از نیمه شب.

Klobuchar گفت: در منچستر در روز سه شنبه بود که “احساس خوب” بود و “فقط ملاقات بسیاری از مردم” که برای او رای دادند. او می گوید: او احساس خوبی در مورد “کسانی که نتایج اولیه در آن زن رای گیری مکان وجود دارد.”

Klobuchar برنده دموکراتیک اولیه در هارت محل با شش رای و در Millsfield با دو. اما سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار برنده Dixville درجه یک با نوشتن در رای.

Klobuchar بلومبرگ می گوید “باید در بحث مرحله” و پس از آن او می تواند در شرایط برابر با او. او می گوید: او “هرگز به ضرب و شتم” میلیاردر در امواج رادیو و تلویزیون اما “می تواند ضرب و شتم او را در بحث مرحله است.”

___

ساعت 9 صبح

پیت Buttigieg می گوید او احساس “بسیار خوب” در مورد چشم انداز خود را در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار موج سواری به عنوان یک میانه پیشتاز پس هفته گذشته آیووا قفقاز. او اساسا با سن. برنی ساندرز ورمونت خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

Buttigieg تصدیق میکند که او را در برابر “برخی از محله رقابت” در ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست. اما او می گوید که او حرکت خوب و او را از “رفتن به یک نمایش بزرگ است.”

خواسته در مورد مبارزه خود را برای حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار Buttigieg گفت: MSNBC را “صبح جو” در روز سه شنبه “هیچ کس احساس درد زندگی در این دولت” بیش از رای دهندگان از رنگ. Buttigieg می گوید که او را در رسیدن به رای دهندگان از رنگ. او می گوید: او معتقد است که بسیاری از آنها “در حال گرفتن یک نگاه دوم نامزدها” در حال حاضر که در این زمینه شده است محدودتر هم از بیش از 20.

Buttigieg می گوید او هنوز هم برای خرج کردن خود را در مورد عملکرد خود فقط به عنوان یکی از کسانی که آرای انتخابات ریاست جمهوری. او می گوید: فقط یک سال و نیم پیش او رانندگی خود را در باشگاه به کار می کنند.

___

8:45 صبح

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن است تصویر خود را به عنوان “یک توسری خور” در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه.

معاون سابق رئیس جمهور با اشاره بر MSNBC را “صبح جو” که سناتور. برنی ساندرز ورمونت برنده نیوهمپشایر 20 درصد در سال 2016 است و یک همسایه درب بعدی مزیت و “واقعی شور و شوق رفتن” برای او. اما بایدن می گوید ساندرز’ label به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک نخواهد بود مفید در جنوب و جاهای دیگر.

بایدن می گوید: “من فکر می کنم من آدم های فلک زده در اینجا” در نیوهمپشایر اما او هنوز هم احساس “خوب” است و در مسابقه “مسافت های طولانی است.”

بایدن می گوید حزب خود را در سال 2020 ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و نیاز به حمایت قابل توجهی از آمریکایی های آفریقایی تبار و همچنین نگه داشتن “طبقه کارگر سفید مردمی” دو حوزه بایدن را می بیند به عنوان قدرت خود را. بایدن می گوید: “اگر شما نمی توانید برنده شوید در پنسیلوانیا اگر شما نمی تواند کمک کند برنده کرسی سنا در ایالت کارولینای شمالی و گرجستان و سپس آن را به افتضاح سخت” به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن همچنین در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در میلیاردرهای تام Steyer و مایکل بلومبرگ برای صدها میلیون دلار به او می گوید آنها صرف شده در تبلیغات تلویزیونی. بایدن می گوید که او به دنبال به جلو به بحث بلومبرگ از آنجا که او نمی تواند در رقابت با ایسنا ،

خواسته در مورد نظرسنجی بلومبرگ نشان می دهد که برش به بایدن حمایت در میان وزش آمریکایی بایدن می گوید: “این شگفت انگیز است که 500 میلیون دلار می توانید انجام دهید.”

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im