آخرین: سپاه صلح تخلیه داوطلبان تعلیق عملیات

Category: توین سیتی No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس نفر کشته و بيش از 6500. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم, اما بسیاری از مردم, اما علایم شدید هستند شایع تر است و در افراد مسن یا افراد با شرایط بهداشتی. تقریبا 77,000 مردم بهبود از آن تا کنون عمدتا در چین است.

___

سپاه صلح است تخلیه تمام داوطلبان و تعلیق عملیات در ده ها کشور در سراسر جهان.

مدیر جودی اولسن می گوید روز یکشنبه تصمیم می آید را به عنوان “مسافرت های بین المللی می شود و بیشتر و بیشتر به چالش کشیدن روز به روز.” او گفت: این سازمان خواست برای جلوگیری از خروج داوطلبان رشته در کشور میزبان.

او در بیانیه ای تاکید کرد که پست نمی خواهد اما نمی ارائه یک جدول زمانی برای از سرگیری عملیات.

همانطور که از سپتامبر 2019 در برنامه های خدمات اجرا شده توسط دولت آمریکا گفت: این عمل در بیش از 60 کشور جهان و بیش از 7,300 داوطلبان و کارآموزان. داوطلبان در چین و مغولستان در حال حاضر شده است تخلیه بیش ویروس نگرانی.

اولسن می گوید کشور میزبان کارکنان باقی خواهد ماند و در زمان خود نقش.

بیانیه ای را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد تخلیه و تعلیق که اولسن به نام “لجستیکی به چالش کشیدن.”

___

تعطیلی بیش از کروناویروس جدید شروع به ضربه زدن به لاس وگاس.

MGM اقامتگاههای تفریحی که لیست 13 تفریحی در لاس وگاس, پیوست, Wynn Las Vegas, و Encore در اعلام تعطیلی روز شنبه.

وین استراحتگاه گفت: دو هفته از بسته شدن شروع می شود 17 مارس در 6 p. m. MGM می گوید آن لاس وگاس خواص را تعلیق عملیات توسط 17 مارس است.

این تعطیلی ضربه همان روز که نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد که همه در مکان های خصوصی و منشور K-12 مدرسه در کشور تعطیل خواهد بود پنج شنبه حداقل تا 6 آوریل. او می گوید: خواص در حال تصمیم گیری فردی در مورد اینکه آیا به نزدیک است.

همانطور که از شنبه, مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که 21 نفر از coronavirus در نوادا است.

___

پرو را رئیس جمهور اعلام کرده اضطراری و دستور داد مردم را به ماندن در خانه در حالی که هندوراس است که بستن مرزهای خود و سفارش اکثر کسب و کار ،

پرو جمهور مارتین Vizcarra اظهار داشت: در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس جمعه وجود دارد در حال رشد است در معرض خطر است که همه پرو خواهد بود مبتلا به این ویروس تایید کرد که برخی از کسانی که به تازگی مبتلا به کروناویروس به حال سفر خارج از کشور.

این اقدامات جدید شامل: بستن مرزهای خود; تعلیق حقوق برای جنبش رایگان; آموزش نظامی و پلیس برای اطمینان از خدمات عمومی و آموزش مردم از کار باقی می ماند و در خانه های خود.

پرو خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد در مارس 6 و آن caseload شروع به پریدن کرد به 71.

در هندوراس است که شش مورد رئیس جمهور, خوان اورلاندو هرناندز گفت: هوا زمین و دریا و مرز محدودیت را اثر یک دقیقه قبل از نیمه شب. آنها بر ورود توسط مردم و نه محموله های باری و لوازم. او مشخص نکرد هر گونه درمان های مختلف برای هندوراس اتباع که ممکن است به دنبال بازگشت از خارج از کشور.

استثنا به تعطیلی کسب و کار شامل خدمات ضروری: بازار مواد غذایی داروخانه ها, هتل ها, ایستگاه های گاز و بانک ها.

همه بزرگ و مجامع عمومی ممنوع می باشد.

___

کره جنوبی گزارش کرده است 74 اضافی موارد جدید coronavirus ادامه آن روند رو به پایین.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این موارد اضافی به ارمغان آورد و کشور را در مجموع به 8,236. آن را تا 75 مرگ و میر.

کره جنوبی چهارم-بیشترین تعداد از موارد در سراسر جهان, اما آن موارد جدید باید به کاهش بوده است به تازگی.

حدود 90 ٪ از موارد در کره جنوبی در جنوب شرقی شهر Daegu و در نزدیکی مناطق.

___

یک تلویزیون استرالیا ویرایشگر دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس پس از جلسه بازیگر-خواننده ریتا ویلسون در سیدنی.

ویلسون و شوهرش تام هنکس جدا شده اند که در یک بیمارستان از آنجایی که آنها هر دو مبتلا COVID-19 مارس 12.

نه شبکه سرگرمی ویرایشگر ریچارد ویلکینز می گوید: او مورد آزمایش قرار گرفت چرا که او ملاقات ویلسون در خانه اپرای سیدنی در مارس 7 و دوباره در نه سیدنی استودیو در مارس 9. نتیجه برگشتم مثبت در روز یکشنبه.

65 ساله روزنامه نگار گفت: نه او در روز دوشنبه فرض او آلوده توسط Wilson اما نمی داند برای مطمئن شوید. ویلکینز می گوید که او نمی احساس ناخوشی.

Wilkins’ پسر مسیحی ویلکینز تست شده است چرا که او تا به حال صرف شب 10 مارس در پدر خود را در سیدنی صفحه اصلی. مسیحی Wilkins رقابت در استرالیا نسخه از واقعیت تلویزیون نشان می دهد “رقص با ستاره ها” که در حال پخش بدون مخاطبان استودیو به دلیل COVID-19 خطر است.

ریچارد ویلکینز شده است خود منزوی در خانه از روز پنج شنبه هفته گذشته.

___

شهر نیویورک شهردار دستور رستوران ها و کافه ها برای محدود کردن کسب و کار خود را خارج و تحویل خدمات و گفت: فیلم تئاتر, سالن کنسرت و دیگر مکانهای تفریحی ،

شهردار بیل د Blasio در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب: “زندگی ما همه تغییر در راه است که غیر قابل تصور بود فقط یک هفته پیش.”

او گفت که این اقدامات بخشی از تلاش برای “نجات جان عزیزان و همسایگان ما است.”

وی تنها چند ساعت پس از تعطیل این شهرستان در مدارس.

کسب و کار سفارش و بسته شدن مدرسه اثر را روز سه شنبه.

___

هواپیمایی متحده است تخمگذاری وخیم, وضعیت شرکت های هواپیمایی.

آن را قطع 50 درصد از ظرفیت پرواز در آوریل و مه – کاهش است که می تواند گسترش به اوج تابستان فصل مسافرت و انتظار هواپیما به تنها 20 ٪ تا 30 ٪ در بهترین حالت.

ایران به دنبال نامشخص کمک از دولت فدرال به حرکت رکود اقتصادی در رزرو با توجه به جدید کروناویروس. از آن آغاز شده است صحبت کردن به آن خلبان و پرواز های کارگری در مورد مصرف کاهش در پرداخت و یا ساعت.

خطوط هوایی به کار گرفته شده یک میلیون کمتر مسافران در دو هفته اول ماه مارس از آن از یک سال پیش و سقوط درآمد 1.5 میلیارد دلار کمتر از سال پیش, سرعت, مدیر عامل اسکار Munoz و رئیس جمهور اسکات کربی گفت: در نامه ای به کارکنان یکشنبه شب.

“خبر بد این است که آن را بدتر” آنها نوشت. “ما انتظار داریم هر دو تعدادی از مشتریان و درآمد به کاهش شدید در روزها و هفته های پیش رو است.”

___

هر کس پس از رسیدن در پکن از خارج از کشور است که در قرنطینه به مدت 14 روز در تعیین امکانات در هزینه های خود را.

سیاست جدید اثر در زمان دوشنبه. قبلا افراد بدون علائم می تواند خود قرنطینه در خانه.

شهرستانها چینی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران وارد کردن موارد جدید کروناویروس از خارج از کشور پس از تا حد زیادی شامل گسترش آن در خانه است.

در آخرین شمارش ملی کمیسیون بهداشت گزارش 16 مورد جدید از COVID-19 قبل از 24 ساعت. دوازده نفر از آنها وارد شده از خارج از کشور از جمله چهار در پکن.

دولتی گلوبال تایمز روزنامه تحسین پکن حرکت می کند به عنوان مثال برای دیگر دولت های منطقه و به نام ساختمان از یک دیوار از پیشگیری در برابر این بیماری همه گیر.

چین در حال حاضر 80,860 موارد تایید شده. کمیسیون بهداشت و درمان گفت: 67,749 بیماران بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ، چهارده بیشتر مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, بالا بردن تلفات به 3,213.

___

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که منظور همه میله, رستوران ها, سرگرمی و تفریح و سرگرمی امکانات به طور موقت به مبارزه با گسترش coronavirus در دولت با دور ترین مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری است.

در بیانیه ای Inslee گفت: ممنوعیت صادر می شود از طریق اورژانس اعلام توصیه نمی اعمال می شود به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و رستوران ها می تواند ادامه را خارج و تحویل خدمات.

هیچ قاب زمان داده شد در چه مدت این محدودیت خواهد داشت. Inslee همچنین تجدید نظر در ممنوعیت در حوادث به منع تجمعات از 50 یا بیشتر مردم است. قبلا حد 250.

“این تصمیم گیری بسیار دشوار اما ساعت شمارش در اینجا و بسیار قوی اقدامات لازم به سرعت گسترش این بیماری است. من می دانم که وجود خواهد داشت و اثرات اقتصادی قابل توجهی به تمام جوامع ما و ما به دنبال مراحل را برای کمک به مقابله با چالش های آن,” Inslee گفت.

مقامات بهداشت عمومی در منطقه سیاتل گزارش دو COVID-19 مرگ و میر را در کل ایالت به حداقل 42.

دیگر فرمانداران باید نهاد از جمله اقدامات است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه به نام برای تمام میله wineries کاباره ها و brewpubs به در, پرجمعیت ترین دولت است. فرمانداران از اوهایو ماساچوست و ایلینوی نیز دستور کافه ها و رستوران ها به شاتر.

___

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه است که تجمعات از 50 نفر یا بیشتر در آمریکا لغو و یا تعویق در طول هشت هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چشمگیر توصیه یکشنبه شب آمد آمریکایی ها در تلاش برای آمدن به شرایط با توجه به تغییر عادات روزانه خود را.

سی دی اضافه شده است که مناسب اقدامات احتیاطی باید گرفته شود در هر صورت از جمله ساخت مطمئن شوید که مردم در حال شستن دست های خود و گرفتن بیش از حد نزدیک است.

اما در نشانه ای از دشواری قابل توجه تعادل مناسب در این بیانیه از CDC همچنین گفت: توصیه نمی شود به “روز به روز بهره برداری از سازمان ها از جمله مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار است.”

مرگ و میر از COVID-19 در ایالات متحده با صعود به 64 در حالی که حدود 3500 آلوده شده با این ویروس است که باعث می شود آن را.

___

یک پزشک اورژانس در حومه شهر سیاتل بیمارستان است که در درمان بسیاری از افراد مبتلا به کروناویروس است قرارداد این بیماری است.

EvergreenHealth مرکز پزشکی در Kirkland, Washington در بیانیه ای گفت: روز شنبه که دکتر در “وضعیت بحرانی اما با ثبات است.”

حداقل 42 نفر فوت کرده اند از COVID-19 در واشنگتن و وجود بیش از 750 مورد تأیید ایالت.

دکتر لیام قدیم فوری رئیس جمهور گذشته واشنگتن فصل از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت: سیاتل تایمز با دکتر در 40s خود را.

قدیم به این روزنامه گفت: دکتر حال شخصی با استفاده از تجهیزات حفاظتی و که آن را شناخته شده نیست که آیا پزشک قرارداد COVID-19 در جامعه و یا در محل کار.

بیست و نه از مرگ و میر در آمریکا هستند و مرتبط به زندگی مرکز مراقبت از کرکلند, خانه سالمندان در مرکز شیوع این بیماری در سخت ضربه منطقه است.

___

گواتمالا تایید کرده است در آمریکای مرکزی کشور اول مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

وزارت بهداشت اعلام کرد در روز یکشنبه در کنفرانس خبری که بیمار بود 85 ساله که به تازگی به اسپانیا سفر کردند. او در بخش یا استان از گواتمالا که شامل پایتخت گواتمالا سیتی.

این وزارت گفته می شود وجود ندارد از خواب بیدار و بدن انسان خواهد بود به خاک سپرده شد بلافاصله.

وزیر بهداشت هوگو Monroy گفت: وضعیت بیمار دیگر سن 27, که همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس بود “در حال تحول مثبت است.”

اول از گواتمالا را دو مورد اعلام شد جمعه.

___

مدارس در ماساچوست را برای حداقل سه هفته و در تمام تجمعات بیش از 25 نفر ممنوع خواهد شد, در آخرین تلاش برای دستگیری گسترش coronavirus رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر یکشنبه اعلام کرد.

فرماندار همچنین دستور داد تمام میله و ناهار خوردن در رستوران ها به مدت یک ماه. نگاهی به دور و خدمات تحویل نمی توان با قوانین و نه فروشگاه های مواد غذایی و یا داروخانه ها.

“من متوجه این اقدامات بی سابقه” بیکر جمهوری گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام احكام است. “اما ما در حال درخواست از ساکنان ما به یک نفس عمیق و درک منطق پشت این هدایت است.”

___

دولت چک به اعمال محدودیت بیشتر بر جنبش در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

نخست وزیر آندره بابیان گفت: دولت اعلام قرنطینه برای کل کشور در نظر گرفتن اثر دوشنبه.

بابیان گفت: دولت ممنوعیت سفر در کشور به جز رفت و آمد و یا برای انجام کار و وظایف.

مردم را مجاز به فروشگاه و بازدید از پزشکان و بیمارستان ها. همچنين بازديد از اعضای خانواده و بستگان نزدیک ممنوع نمی شود.

بابیان گفت: دولت سفارشات شهروندان “برای محدود کردن حرکت در فضاهای عمومی به یک حداقل لازم” و “برای محدود کردن تماس با افراد دیگر را به حداقل.

جمهوری چک دارای 253 موارد COVID-19.

همچنین در دوشنبه چک تحمیل بیشتر محدودیت های مسافرتی محرومیت همه خارجی ها از ورود به جز کسانی که اقامت در کشور است. در همان زمان چک شهروندان مجاز به سفر به خارج از کشور.

چک در مرز اتریش و آلمان شده اند را تمدید کرد و این دولت است که استقرار نیروهای نظامی برای محافظت از مرز در روز دوشنبه.

___

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو دستور داده است تا ساکنان پایتخت کاراکاس و شش کشور به ماندن در خانه تحت قرنطینه پیشنهاد برای کنترل گسترش coronavirus.

تحت مریض منظور همه اما ضروری اورژانس خدمات مراقبت های بهداشتی و توزیع مواد غذایی کارگران باید باقی می ماند خانه آغاز اوایل روز دوشنبه. ونزوئلا دارای 23 متحده و شش آنهایی که انتخاب شده هستند که در آن موارد به نظر می رسد.

ونزوئلا سوسیالیستی رئیس جمهور گفت: کشور آمریکای جنوبی است 17 مورد تأیید. شیوع است باعث اضطراب در افراد بحران زده کشور که در آن بسیاری از بیمارستان ها فاقد اصول اولیه مانند آب و صابون و در تلاش برای درمان و حتی بیماری های شایع.

مقامات در حال حاضر به حالت تعلیق پروازها از اروپا, کلمبیا, جمهوری دومینیکن و پاناما برای 30 روز.

رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو بسته طولانی خود را در مرز با ونزوئلا به عنوان یک مهار اندازه گیری.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>